Dodaj do ulubionych

Komorowski: Tweet Sikorskiego o Powstaniu nie w...

02.08.11, 16:32
Panie Prezydencie Komorowski - Pan Sikorski powiedział prawdę o powstaniu, a Ulice im. Bora -Komorowskiego powinny zniknąć z naszych miast.
Obserwuj wątek
  • stoneborn Komorowski: Tweet Sikorskiego o Powstaniu nie w... 02.08.11, 17:36
   Po obchodach swieta Konstytucji 3. Maja zaczalem nabierac szacunku do Komora. Po tej polemice z Radkiem powracam do tytulowania obecnego Prezydenta RP hrabia Bronislawem Komorowskim. Najzwyczajniej Radek pobral zbyt duzo edukacji od naszych bylych anglosaskich "sojusznikow".
   "patrzymy w twarz glodu twarz ognia twarz smierci
   najgorsza ze wszystkich - twarz zdrady

   i tylko sny nasze nie zostaly upokorzone"

   Zagadka dla Radka: kto i kiedy to napisal?
  • nowy-trend Komorowski: Tweet Sikorskiego o Powstaniu nie w... 02.08.11, 21:56
   Szanowny panie Komorowski po co ta krytyka człowieka który ma odwagę głośno powiedzieć to co większość społeczeństwa odczuwa i potwierdza że całkowicie z jego słowami zgadzamy się.
   Słuchając pańskie - przepraszam za słowa głupio - patetyczne porównania tego powstania do czegoś czym nie było po to tylko, żeby przeciwkowi politycznemu nie dać innych argumentów i wychylić się poza margines. To wszystko pokazuje że jest pan po prostu urzędnikiem, który moczy się ze strachu żeby coś złego nie uczynić. Dla mnie te słowa które powiedział pan Sikorski powinny paść z ust prezydenta Polski ale tego to najpierw musimy wybrać.
  • anna12-3 Komorowski: Tweet Sikorskiego o Powstaniu nie w... 03.08.11, 07:09
   Sikorski z jednej strony ma rację,bo Powstanie było klęską narodową i nie odwrócą tego żadne wielkie słowa. Z drugiej jednak strony powiedział to w przed dzień rocznicy,naczelny polski dyplomata,co przekreśla boleśnie jego "dyplomatyczne" przygotowanie. Dyplomacja ma to do siebie,że nawet w sytuacji o głębokim przekonaniu o swoich racjach,używa się słów,które nie powinny dotykać tak wielu ludzi. Jeśli Sikorski w innych sytuacjach, ze swoimi rozmówcami mówi takim nie dyplomatycznym językiem,to kiepski z niego dyplomata,bo nie ma wyczucia,ani czasu ani słów. I to jest dużym problemem dla Polski.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka