Dodaj do ulubionych

Światowe Dni Młodzieży. Papież już w Hiszpanii

18.08.11, 13:35
Katolstwo zażywa ochroonego statusu tylko w egzotycznej Polsce Mbwana Makumba.
Obserwuj wątek
  • panienkazochrony 60 mln euro na wizyte faraona 18.08.11, 13:59
   Hiszpańscy księża dołączyli do ruchu protestującego przeciw mającej odbyć się w przyszłym tygodniu wizycie Benedykta XVI. Uważają, że w czasie kryzysu, cięć wydatków państwa na cele socjalne i 20% bezrobocia, trudno usprawiedliwić wydanie 60 mln euro na oprawę tej wizyty (suma ta nie uwzględnia kosztów zabezpieczenia podróży papieża). W związku z przylotem Benedykta XVI do Madrytu, lokalna policja usunęła kilka dni temu siłą miasteczko „oburzonych” na placu Puerta del Sol, co doprowadziło do zamieszek. Służby prewencji nadal blokują demonstrantom dojście do placu.
   Protestujących przeciw wizycie mocno irytuje m.in. to, że ok. 500 tys. spodziewanych w Madrycie uczestników Dni Młodzieży ma mieć zapewniony darmowy transport, podczas gdy mieszkańcom zafundowano od tego poniedziałku 50% wzrost cen za przejazdy metrem i autobusami. Wkurza również ogromnie przeznaczenie lekką ręką 60 mln na papieską imprezę, w czasie gdy regionalny rząd obciął o 40 mln budżet na edukację. Ich zdaniem w czasach gospodarczego kryzysu i oszczędności Kościół powinien świecić przykładem, zamiast urządzać wystawne fety, tym bardziej że zainteresowanie sprawami religii katolickiej wśród hiszpańskiej młodzieży drastycznie spada – według hiszpańskiego urzędu statystycznego liczba wiernych w wieku 18-24 lat obniżyła się w ciągu ostatnich 10 lat o 56%.

   Ostatnia wizyta Benedykta XVI w Barcelonie, w listopadzie ubiegłego roku miała dość chłodne przyjęcie – papamobile jechał pustymi w dużej mierze ulicami ścigając małe, oddalone od siebie grupki wiernych.


   Opublikowano: 10.08.2011
  • tow_rydzyk Pelny tekst apelu papieskiego do Młodzieży Swiata 18.08.11, 14:14
   Ludu wierzacy, współtowarzysze wiary i walki o katolicyzm, drodzy wetarani wojen religijnych i katolicka mlodziezy calego swiata.
   Szczegolnie serdecznie witam delegatow watykanskich agentur ze wszystkich kontynentow. Przy tej okazji chcialbym wyrazic tradycyjne “Bog zaplac” za regularne uiszczanie podatkow konkordatowych i pokaznych dochodow ze sprzedazy “jednorazowych kart wstepu do raju” na konta centrali. Jak mowi starozytne przyslowie...”Wszystkie drogi prowadza do Rzymu...a konta bankowe do Watykanu”.
   Daleki od propagandy sukcesu pragne zaczac swoj referat dobra nowina. Watykan znow stanal na wysokosci zadan biezacej dziesieciolatki. Wskazniki produkcyjne KK w tej dekadzie sa imponujace. Polska staje sie potega religijna w Europie. (burzliwe oklaski przechodzace w owacje) Z nie ukrywana satysfakcja pragne zlozyc Wam meldunek, ze w biezacej dekadzie w porownaniu z dekadami ubiegłymi ilosc oddanych do eksploatacji swietych i blogoslawiaonych znacznie przekroczyla nasze plany docelowe.
   Watykan z wielkim trudem i poswieceniem zaspakaja rosnace potrzeby rynku religijnego na swietych i błogosławionych poprzez uruchomienie nowych mocy przerobowych i poprzez wprowadzenie wielozmianowego systemu modlenia i wspołzawodnictwa brygad pielgrzymkowych i rozancowych. Nieodzownym podzespołem przy produkcji swietych jest cudotworstwo. Stopniowo Watykan i wszystkie nasze placowki terenowe przechodza od chałupniczych do nowatorskich, wielkoprzemysłowych metod produkcji cudotworczej. W wyniku modernizacji metod modlitewnych i zwiekszonej przepustowosci cudotworczej co miesiac schodza z tasmy produkcyjnej Watykanu nowi swieci i blogosławieni. Ten intensywny zakrojony na szeroka skale proces produkcyjny odbywa sie z zachowaniem najwyzszych norm kontroli jakosci swietych i błogosławionych, ktorym zapewniamy posmiertna gwarancje. Inicjatywa ta zostala zapoczatkowana przez blogoslawionego Karola Wojtyle, pod ktorego nieomylnym przywodztwem i nadzorem technicznym wyprodukowano wiecej swietych i błogosławianych niz zrobili to jego porzednicy w ciagu ponad 400 lat. Z duma nalezy podkreslic, ze w calej Historii KK jeszcze nie odnotowalismy ani jednego przypadku reklamacji. Nasi swieci wykazuja sie niezawodnoscia i doskonale sprawdzaja sie w eksploatacji w kazdych warunkach klimatycznych, terenowych i pod kazda szerokoscia geograficzna... w Afryce, Ameryce Lacinskiej i zwlaszcza w poludniowo wschodniej Polsce. Odnotowujemy rowniez wzrost produkcji pomnikow Jezusa Chrystusa i Jana Pawla II i innych blogoslawionych/swietych na calym swiecie jednakze najwyzszy wspolczynnik upomnikowienia nalezy do wiodacego religijnego mocarstwa Europy - Polski. Srednio przypada tam 1.1 Chrystusa i 1,9 Jana Pawla II na hektar. Juz niedlugo na metr kwadratowy naszego kraju bedzie przypadac 1.5 krzyza.
   Gratulujemy naszemu oddanemu kolektywowi kapłanskiemu w Watykanie zwiekszenia wydajnosci pracy, ktore zaowocowało tak wspaniałymi przedterminowymi osiagnieciami produkcyjnymi.
   Cały aktyw kapłanski a w szczególnosci przodownikow pracy duszpasterskiej proponuje odznaczyc Zlotym Krzyzem Zaslugi Chrystusa Krola Polski pierwszej klasy i Gwiazda Betlejemska ze wstegami...
   Kraków - umilowane miasto mojego poprzednika Karola Wojtyły - proponuje przemianowac na Wojtyłogród a na Rynku wzniesc Jego Mauzoleum. Nie ma najmniejszych watpliwosci, ze spotka sie to z poparciem bylego seminaryjnego wykladowcy Herr Komorowskiego.
   Mimo niewatpliwych sukcesow nie wolno nam zaprzestac walki o serca i umysly Polakow, Filipinczykow, Afrykanow i Latynosow...a zwlaszcza mlodych pokolen. Musimy zewrzec nasze szeregi w walce ze swieckim liberalizmem wiodącym ku zagubieniu a nawet ku anarchii. Musimy sie zdecydowanie przeciwstawic bezideowemu ateistycznemu nihilizmowi i zatracaniu sensu zycia, łze-demokracji podwazajacej jedynie słuszną i prawidlową wole Boga, ktorej nawet my wszechstrannie wykształceni teolodzy nie potrafimy zgłebic, z kosmopolityczna dekadencją, z globalizmem i zgubnymi pokusami tzw. rewolucji informacyjnej trujacego zrodła nieprawdy, nieposłuszenstwa Bogu i grzesznych mysli odbierajcego nam religijna tozsamosc, poczucie wspolnoty i zdolnosc kolektywnego chrzescijanskiego myslenia. Szczegolnie wystrzegajmy sie smiertelnego grzechu humanistyczno-racionalistyczno-naukowej herezji – oprocz apostazji - najwiekszego aktu zdrady prawd objawionych – zreszta bezlitosnie pietnowanego przez wszystkie teologie monoteistyczne.
   Stanowczo musimy sie przeciwstawic wrogom jedynie slusznych dogmatow wiary chrzescijanskiej: heretykom i malzenstwom mieszanym wyznaniowo, ktore podkopuje autorytet kosciola ale rowniez niedwracalnie kalecza umysly potomstwa z nich splodzonego.
   Rada Kardynalow Ludowych na ostatnim plenum eiskopatu zdecydowanie sie odciela od jakiegokolwiek dialogu z liberalnymi intelektualistami, lze-polakami przemawiajacymi glosem szatana. Sieja oni ziarna niezgody miedzy nami i destabilizuja Nasza umeczona i ponizana Ojczyzne. Probuja wstrzymac misje dziejowa Kosciola katolickiego. Piotr Natanek, Stanislaw Dziwisz i Tadeusz Rydzyk duchowi spadkobiercy Jana XII, Benedykta IX, Aleksandra VI, Juliusza II, Piusow XII i XIII, Jana XXIII, Jana Pawla II nie dopuszcza do rozlamu w Naszym Kosciele Powszechnym. Polskojezycznym warholom i wichrzycielom Konfederacji Prawdziwych Polakow mowi: “Schizma nie przejdzie!”
   Dosc tego gadania o swieckim humanizmie. Czy Polacy potrzebuja praw czlowieka kiedy maja Prawa Boze? Naszym prawem bedzie Dziesiecioro Przykazan -a Wola Boza sprawiedliwoscia!
   Chłopi, robotnicy inteligencja pracujaca pod kierownictwem KK budujac katolicyzm dadza zdecydowany odpor zaplutym karłom anty-koscielnej reakcji reprezentowanych przez Polsat, Owsiaka, Harry Potera, Palikota, Motyla z Piotrkowskiej, Nergala i ich mocodawcow. Nie pozwolimy wam odwrocic mlodych Polakow od wiary, nie pozwolimy wam wbic klin miedzy Kosciol i Narod.
   Powiem krotko. Reka podniesiona na KK ...bedzie odcieta. Zadbaja o to nasze swietnie przygotowane ideologicznie dewocyjne oddzialy szturmowe moherowych beretow, ktore tak dzielnie stawily czola mocom szatanskim na Krakowskim Przedmiesciu
   Tylko Polska katolicka moze byc panstwem niepodległym...
   Karol Wojtyla jest Ojcem i nauczycielem Wszystkich Narodow. Jego idee sa wiecznie zywe.
   Watykan - przewodnia silą Wszystkich Narodow.
   Program Koscioła Katolickiego – programem ludzkosci!
   Niech zyje internacionalizm religijny !
   Precz z lewacko-prawicowymi odchyleniam od jedynie slusznej linii nieomylnego Jezusa Chrystusa.
   Niech zyje walka ludu wierzacego o religijny postep i katolicyzm !
   Niech zyje nierozerwalny sojusz polsko-watykanski !
   Niech zyje Posluszenstwo i Swietobliwosc !

   Czy jestescie gotowi umrzec za wiare, honor i Ojczyzne jak sp.Lech Kaczynski ?
   Czy chcecie wojny totalnej z bezboznikami i innowiercami?
   Pomozecie?
   (spontaniczna klęcząca owacja )
   Niech zyje dyktatura Episkopatu !
   Niech zyja walka ludu wierzacego pod przywodztwem Komitetu Centralnego Polskiego Zjednoczonego Patriarchatu Rzymsko-katolickiego!
   Religijni entuzjasci wszystkich odlamow chrzescijanstwa laczcie sie !
   Badzmy czujni ! Bezbozny wróg nie śpi!
   Jeden Bóg, jeden Kosciol, jeden Papiez !
   Spontaniczne okrzyki z tlumu: Benedykt XVI - Chrystusem dnia dzisiejszego !
   Na zakonczenie odspiewano:
   “Wierzacy kleknij ludu ziemi...”
   • ojciec-nasz Re: Pelny tekst apelu papieskiego do Młodzieży Sw 18.08.11, 14:48
    tow_rydzyk napisała:

    > Ludu wierzacy, współtowarzysze wiary i walki o katolicyzm, drodzy wetarani woje
    > n religijnych i katolicka mlodziezy calego swiata.

    Szczegolnie serdecznie witam delegatow watykanskich agentur ze wszystkich kontynentow.


    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

    do Wielce Szanownego
    @tow-rydzyk

    w imieniu delegatów watykańskiej agentury serdecznie dziękuje za pozdrowienia

    precz z prezerwatywami !!!
    niech żyje miłość !!!

    w imieniu agentury watykańskiej

    podpisał:
    ojciec-nasz
    • tow_rydzyk Achtung Vater Unser - Eine Korrekte 18.08.11, 15:03
     ojciec-nasz napisał:

     tow_rydzyk napisała:

     Ludu wierzacy, współtowarzysze wiary i walki o katolicyzm, drodzy wetaran
     i wojen religijnych i katolicka mlodziezy calego swiata.

     Szczegolnie serdecznie witam delegatow watykanskich agentur ze wszystkich kontynentow.
     (....)
     do Wielce Szanownego
     @tow-rydzyk

     w imieniu delegatów watykańskiej agentury serdecznie dziękuje za pozdrowienia
     precz z prezerwatywami !!!
     niech żyje CHRZESCIJANSKA miłość !!!
     w imieniu agentury watykańskiej
     podpisał:
     ojciec-nasz

     HEIL JEZUS !!!
     • landaverde tow_rydzyk & ojciec-nasz 18.08.11, 18:56
      Hitlerjugend, agentura, internacjonalizm... Ten popis projekcji świetnie ilustruje waszą mentalność. Wiadomo - 'głodnemu chleb na myśli', a 'czym skorupka za młodu nasiąknie...' itd. - dokładnie widać jakie treści wam się kołaczą w tych waszych lewackich mózgownicach.
      • 6.smiech Re:landaverde 18.08.11, 20:53
       ....dokładnie widać jakie treści wam się kołaczą w tych
       > waszych lewackich mózgownicach

       szczesciem tez widac ze tobie sie juz nic w niczym nie kolacze. Zazyj lugola, moze ci pomoze.
       • ksiadzpe_do_fil Re:landaverde 18.08.11, 23:46
        Oj joj joj. Nawet w Hiszpanii protestuja. Ostal mu sie ino Poland, ale i tez juz nie tak bardzo, poniewaz dla purpurowych i moherow, JP2 - jak Lenin, wiecznie zywy. Co jo godom Lenin, un juz ledwo zipie, a JP2 to przecie swisniety ......oj, co jo godom ........, swiety.
       • landaverde 6.smiech 19.08.11, 05:26
        Kolejny, co swoje problemy rzutuje na innych.

        6.smiech napisał:
        > szczesciem tez widac ze tobie sie juz nic w niczym nie kolacze.
        > Zazyj lugola, moze ci pomoze.

        Tobie pomogło?
  • anna22290 Papież pociesza młodych 18.08.11, 16:48
   bardzo ladnie zjego strony ze pociesza ale zamiast tych pocieszen Watykan moglby sie podzielic swoim ogromnym majatkiem stworzyc nowe miejsca pracy jak biznesmeni W SUTANNACH WPOLSCE nie sztuka zyc w przepychu i pocieszac MNIEJ KRASC TO WIECEJ BEDA Z TEGO MIELI ZWYKLI LUDZIE
   • gl67 Re: Papież pociesza młodych 18.08.11, 20:26
    aniu22 może tak zwrócisz swoje prośby o podzielenie się kasą do ludzi z grupy Bildenberg. Oni mają więcej znacznie więcej kasy zatem jest się czym dzielic a poza tym oni mają wpływ na tworzenie miejsc pracy. Jednak przy tak wielkim postępie technicznym "siła fizyczna" jest coraz mniej potrzebna dla tych ludzi. Co zrobic zatem aby ograniczyc ilosc ludzi na Ziemi ? No właśnie co zrobic ? W 2100 roku ludzi ma byc 10 mld. Promocja homoseksualizmu ,zastraszanie ludzi terrorystami chorobami kryzysem finansowym który jest sztucznie tworzony w określonym celu. Po to aby scentralizowac władzę na Ziemi. Z jednej strony proponuje się kobietom skrobanie macic a z drugiej in vitro a wszystkim proponuje się żywnośc transgeniczną która w kolejnych pokoleniach prowadzi do bezpłodności chorób nowotworowych i trwałego biologicznego skażenia środowiska . Tylko wiara daje siłę żeby się tym nie przejmowac. Bo my nie jesteśmy z tego świata . Tu jesteśmy tylko przez chwilę
    • fedorczyk4 Re: Papież pociesza młodych 18.08.11, 21:21
     gl67 napisał:

     No właśnie co zrobic ? W 2100
     > roku ludzi ma byc 10 mld. Promocja homoseksualizmu ,zastraszanie ludzi terrory
     > stami chorobami kryzysem finansowym który jest sztucznie tworzony w określonym
     > celu. Po to aby scentralizowac władzę na Ziemi. Z jednej strony proponuje się k
     > obietom skrobanie macic a z drugiej in vitro a wszystkim proponuje się żywnośc
     > transgeniczną która w kolejnych pokoleniach prowadzi do bezpłodności chorób no
     > wotworowych i trwałego biologicznego skażenia środowiska . Tylko wiara daje sił
     > ę żeby się tym nie przejmowac. Bo my nie jesteśmy z tego świata . Tu jesteśmy
     > tylko przez

     Zwłaszcza "skrobanie macic" proponowane kobietom świadczy o tym że jacyś "my" rzeczywiście nie są z tego świata!!!!
     Matko co za bełkot
   • ksiadzpe_do_fil Re: Mlodzi sie bardzo ciesza. 18.08.11, 23:51
    jozwa51 napisał:

    > dlaczego gazeta cenzuruje dostep do skomentowania niektorych artykolow;np .ksi
    > eza rozgrzeszaja za aborcje ,,krzyz na giewoncie.????
    ***************************************
    Bo przeciez mlodzi sie ciesza, a Michnik to zakamuflowana opcja katolicka.
  • starblast Papież pociesza młodych bezrobotnych 18.08.11, 23:49
   "Przestrzegał młodzież przed seksem, narkomanią, pokusą banalnego życia, przed konsumeryzmem i hedonizmem, brakiem solidarności, korupcją, a także zwątpieniem i niewiarą."

   Stara śpiewka. Takie chwyty młodych nie przekonają, bo co im daje chrześcijaństwo? Słuchanie nawiedzonych w sutannach gadających głupoty lub jakieś niestoworzone bajki sprzed 2000 lat, siedzenie w kościele i marnowanie czasu, pranie mózgu i oddawanie kasy nierobom w sutannach. Zaprawdę ciekawa alternatywa.

   Seks jest zły, że trzeba przed nim ostrzegać? Sam w sobie nie jest zły tylko trzeba robić to z głową, stosować antykoncepcję itd., ale B16 tego nie powie bo by go z roboty wylali ;).

   "Po drugie, papież wzmacnia duchowo Hiszpanów, głównie młodych, ciężko doświadczonych przez kryzys, bezrobocie, beznadzieję. Papież mówi im, że muszą się uzbroić w wiarę i nadzieję. Zresztą o problemach młodych mocno mówił król, nawet mocniej niż papież."

   Bardziej młodym przydałaby się kasa, która wyparowała na organizację tego spędu, a nie ględzenie jaki dyrdymał starego dziada. Od gadania roboty nie przybędzie, a tylko perspektywy znalezienia zatrudnienia dadzą jakąś nadzieje.

   Sam nie miałem ponad roku pracy (po studiach), ale się jakoś udało i znalazłem pracę. Nie potrzebowałem "wstawiennictwa" papieża lub innego pasożyta, modłów też nie uprawiałem, bo szkoda na czasu - to nic nie da.

   Trzeba cierpliwie czekać, szukać, wierzyć w siebie i nie załamywać się.
  • tow_rydzyk Oredzie/oferta Papieża do/dla młodych bezrobotnych 19.08.11, 04:18
   Absolwenci szkol srednich i wyzszych uczelni, bezrobotni:

   Pragniesz uciec przed realiami 21 wieku ?
   Dokucza Ci samotnosc?
   Jestes ciezarem dla rodziny?
   Nadal mieszkasz z rodzicami?
   Nie masz zlamanego grosza w kieszeni i utrzymujesz sie z renty babci?
   Nie masz przyjaciol?
   Jestes osmieszany badz bojkotowany na Facebook’u
   Nikt nie zaprasza Cie na imprezy?
   Rzucila Cie podla dziewczyna?
   Regularnie korzystasz z internetowych katolickich agencji towarzysko-matrymonialnych ?
   Przezywasz kryzys wiary w Swietego Mikolaja?
   Jestes zakompleksiony z powodow fizjonomiczno-anatomicznych?
   Zdechl Twoj ulubiony kot albo pies?
   Oblales egzamin albo w ogole nie radzisz sobie w szkole czy na uczelni?
   Przesladuja Cie mysli samobojcze i depresja?
   Wszyscy nazywaja cie nieudacznikiem?
   Masz zaburzenia na tle orientacji seksualnej?
   Marzysz o awansie spolecznym ?
   Chcialbys doswiadczyc milosci blizniego (kleryka) ?
   Nie potrafisz przystosowac sie do zycia w normalnym spoleczenstwie?
   Gardzisz ciezka pracy i masz klopoty ze znalezieniem prawdziwego godnego Twojej osoby zatrudnienia?
   Masz smykalke do interesow?
   Chetnie donosisz na tych, ktorzy odchodza od wiary badz zadaja zbyt wiele pytan?
   Marzy Ci sie kariera Ojca Dyrektora , Karola W. a moze nawet i “swietego”?
   Jestes zwolennikiem stadnego myslenia?
   Zabierasz glos w kwestiach, o ktorych nie masz zielonego pojecia ?
   Roscisz sobie prawo do wiedzy, ktorej nie posiadasz?
   Propagujesz teorie, ktorych nie jestes w stanie udowodnic?
   Posiadasz umiejetnosc maskowania swojego intelektualnego dylentanctwa uzywaniem sofizmow, solipsyzmow i oksymoronistycznej teologicznej nowomowy rodzaju: "teoria inteligentnego projektu" (intelligent design), "naukowy kreacjonizm", "religijna tolerancja", "transsubstancjacja" ....
   Masz zamilowanie do mitow z epoki brazu i wywodzacego sie z nich religijnego folkloru o ciezarnych dziewicach i zmatwychwstancach?
   Nie pogardzisz winem mszalnym (i nie tylko)?
   Potrafisz powstrzymac sie od smiechu powtarzac bezsensowne monologi z zastosowaniem zabawnej intonacji glosu i nie naturalnego wydluzania samoglosek przy jednoczesnym zachowaniu gramatycznej poprawnosci polszczyzny ?
   Chetnie kolaborujesz z tymi, ktorzy sa przy korycie.
   Marzysz o nie opodatkowanych dochodach?
   Twoim ulubionym kolorem jest kolor czarny?
   Religijny nekrofetyszyzm pobudza twoje zmysly i wyobraznie?
   Wierzysz, ze swiat stworzono 6000 lat temu w ciagu 6 dni?
   Uwazasz , ze tzw. "Dziesiecioro przykazan" to najwyzsze osiagniecie ludzkiej mysli humanistycznej i uniwersalnych wartosci moralnych gwarantujacych pokoj na swiecie i postep cywilizacyjny ludzkosci zwlaszcza w 21 wieku?
   Odczytujesz napis "Gott Mit Uns" otulajacy hitlerowska swastyke jako chrzescijanski symbol milosci do blizniego?
   Jestes przekonany, ze Komitet Noblowski powinien w koncu uznac tzw. "teologie" za prawdziwa dyscypline naukowa?
   Bedac przygnieciony jasnoscia i logika argumentow swiatlych i bardziej kompetentnych interlokutorow znajdujesz w sobie czelnosc aby z poczuciem moralno-intelektualnej wyzszosci i wszechwiedzy powiedziec im prosto w twarz, ze religijny nonsens, ktory uprawiasz to transcendentalna poetycka przenosnia zrozumiala tylko dla "wtajemniczonych"?
   Nazywasz ludzi, ktorzy publicznie udowadniaja i ujawniaja twoja ignorancje i ograniczenie umyslowe - "wojujacymi ateistami" lub "bezboznikami"
   Podkreslasz kulture i tolerancje tych ateistow, ktorzy wysluchujac religijnego belkotu trzymaja gebe w kubel i nie zadaja zadnych "niewlasciwych" pytan?
   Wierzysz, ze 2000 lat temu ludzkosc nauczyla sie odrozniac dobro od zla od prymitywnych niepismiennych pustynnych plemion koczowniczych z Bliskiego Wschodu zapominajac, ze w Indiach i w Chinach, tysiace lat przed Chrystusem rozkwitala cywilizacja z bogata sztuka, pismiennictwem i filozofia?
   Lubisz sie przebierac w sukienki ukrywajace twoja otylosc?
   Pragniesz darmowego utrzymania/dachu nad glowa/zachodniego samochodu?
   Masz obsesje na punkcie narzadow rozrodczych kobiet?
   Pragniesz "wszechstronnej" 24/7 zenskiej poslugi domowej i nie ograniczonego i nie nadzorowanego dostepu do dzieci obojga plci?
   Lubisz uprawiac seks z parafiankami ( w tym nieletnimi) bez odpowiedzialnosci ? (w przypadku “ wpadki” pokrywamy koszta alimentacyjne i zalatwiamy ciche przeniesienia na inne placowki).
   Pragniesz awansu na wyzsze stanowiska w hierarchii koscielnej z mozliwoscia transferu za granice ( nawet do Watykanu)?
   Pragniesz bezkarnosci przed organami scigania/ prokuratura i calkowite pokrycie kosztow sadowych?
   Pragniesz nie ograniczonego dostepu do organow ( w tym rowniez wladzy )?
   Nie masz wyrzutow sumienia dajac naiwnym ludziom obietnice bez pokrycia?
   Chcialbys zrelizowac swoje dzieciece marzenie zostania pasterzem stada bezmyslnych i bezwolnych baranow i owieczek?
   Uwielbiasz manipulowac ludzmi chorymi, starszymi i tymi, ktorzy nie sa zdolni do krytycznego i samodzielnego myslenia (ale za to maja forse)?
   Wierzysz, ze czystosc wiary i ”higiena rasowa” uchroni cywilizacje euoropejska od zaglady?

   JEZELI PRZYNAJMNIEJ NA JEDNO Z POWYZSZYCH PYTAN ODPOWIESZ POZYTYWNIE JESTES WYBRANCEM BOGA I IDEALNYM KANDYDATEM NA ZOSTANIE SEMINARZYSTA - SZERMIERZEM MARYJI ZAWSZE DZIEWICY.
   NASZE AGENTURY NA CALYM SWIECIE CZEKAJA NA CIEBIE.
   GWARANTUJEMY DOZYWOTNIE 100% ZATRUDNIENIE I OPIEKE EMERYTALNA TUTAJ NA ZIEMI + UWAGA!!! ROZGRZESZENIE ZA WSZY STKIE DOTYCHCZASOWE WYSTEPKI (oprocz tych wobec Wladz Koscielnych) I WIECZNE ZBAWIENIE NA TAMTYM SWIECIE.

   NIE ZAPRZEPASC TEJ SZANSY. WEJDZ DOBROWOLNIE W OBJECIA CHRYSTUSA PANA NASZEGO.
  • r.romanek63 Re: Światowe Dni Młodzieży. Papież już w Hiszpani 19.08.11, 08:38
   Z całego świata do Hiszpanii przybyło półtora miliona młodych katolików. To więcej niż cała populacja niejednego kraju.Katolicka młodzież przez tydzień będzie się modlić, uczestniczyć w nabożeństwach, spotka się z papieżem. Czym wobec tej potęgi jest te kilka tysięcy rozhisteryzowanych lewackich aktywistów, którzy z twarzami wykrzywionymi nienawiścią obrażali na ulicach Madrytu papieża i pielgrzymów.

   Oto próbka ich żenującego repertuaru: „Wasz papież to nazista”, „Religia to opium dla mas”, „Zamknąć Watykan, mentalne Guantanamo”, „Lepszy jamnik od owczarka niemieckiego”. Gdy młodzi katolicy na jednym z madryckich placów uklękli i zaczęli się modlić, agresywni demonstranci wywijali im przed nosem prezerwatywami i wykrzykiwali im w twarz obelgi…

   Można by się teraz po raz kolejny oburzać chamstwem, brakiem tolerancji dla katolicyzmu czy stronniczością mediów, dla których to owi „aktywiści” stali się głównymi bohaterami Dni Młodzieży. Lepiej chyba jednak tym razem pominąć to wzruszeniem ramion. Fenomen Światowych Dni Młodzieży to najlepszy dowód na to, jak żałośni, a jednocześnie mało skuteczni są ci ludzie. W sumie trudno im się dziwić, że widząc, co się dzieje w Madrycie, są tacy rozwścieczeni.
  • brudno Papież pociesza... 19.08.11, 08:51
   Problemem nie tylko Hiszpanii nie bezrobocie strukturalne, w wielu przypadkach już kolejne pokolenie, lecz za mało modlitw a za dużo seksu pozamałżeńskiego.
   Pomódlmy się - będzie lepiej !
   I dajmy na Kościół, nie zaś na medycynę czy nowe stanowiska pracy.
   Pierdolić bezrobotnym, iż ulegają zachłannemu konsumpcjonizmowi !
   Ja wiem, iż kler od dawna żyje w komuniźmie - każdemu księdzu wedle potrzeb. Nawet gdy zboczone.
   • 6.smiech Re: Papież pociesza... 19.08.11, 13:31
    brudno napisał:
    .....> Pomódlmy się - będzie lepiej !
    > I dajmy na Kościół, nie zaś na medycynę czy nowe stanowiska pracy.
    > Pierdolić bezrobotnym, iż ulegają zachłannemu konsumpcjonizmowi !
    > Ja wiem, iż kler od dawna żyje w komuniźmie - każdemu księdzu wedle potrzeb. Na
    > wet gdy zboczone.

    Bardzo trafne i na czasie.
  • 6.smiech Papież pociesza młodych bezrobotnych 19.08.11, 10:19
   Jako dobry wychowanek Hitlerjugend powinien zastosowac metode swojego wodza z tamtych
   czasow i walnac troche kasy na budowe autostrad. To dzialalo w latach 30 to moze i teraz.
   Ale nie on hipokryta chce aby mlodzi produkowali nastepne pokolenia bo aborcja i prewencja
   mu sie nie podoba. Niech gina miliony w cierpienich z glodu w Afryce bo to mu sie podoba.
   To ma z Hitlerjugend. Tak na marginesie to i inni poprzedni papieze nie byli lepsi, jesli nie gorsi.
   • rockawy Re: Papież pociesza młodych bezrobotnych 19.08.11, 11:59
    Hipokryzja do kwadratu.Przez tydzien na zjezdzie rozgrzeszac beda aborcje .
    Jaja sobie robia z baranow i owiec.Taki odpust za uczestnictwo i potwierdzenie bezmyslnosci ,akceptacje utrzymania w przyszlosci za darmola,na krzywy ryj jak do tej pory a wiec forma zaplaty i zachety.
  • sanmartino oburzeni bez inicjatywy 19.08.11, 12:58
   No tak Hiszpanie to wygodnisie. Jak nastąpił kryzys w Irlandii i Portugalii, to młodzi ludzie wzięli dupy w troki i pojechali szukać pracy poza granicami. Młodzi Polacy też są super mobilni i część sobie świetnie poradziła. Hiszpan woli czekać i się "oburzać", paląc skręta. Część beznadziei to pokłosie wygodnictwa i braku inicjatywy wśród młodych. Lekko nie będzie.
  • mieszkaniec_wszechswiatow Zamiast pocieszać nierch sprzeda na Allegro te swo 19.08.11, 13:52

   je błyskotki, dzieła sztuki, nieruchomości, akcje i przekaże POTRZEBUJĄCYM !!!

   Ale ta nazistowska świnia woli pocieszać bo to nic go nie kosztuje ... o przepraszam Hiszpanie za te pocieszenia zapłacą ponad 60 000 000 EURO - durnie jedne !!!

   A my ?

   Kim my jesteśmy jeśli wybulamy ... wpiszcie tu ile !!!

   Kiedy dzień pracy będzie wynosił 6 godzin ???
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka