Dodaj do ulubionych

''Jutro bez obaw'' hasłem wyborczym SLD

20.08.11, 14:53
O Boze! Nie maja wstydu! A kysz! Przepadnij maro!
Obserwuj wątek
      • koloratura1 Re: Nie dziwota że prawicowcom wszelkiej maści... 21.08.11, 17:55
        alakyr napisał:

> się nie podoba. Oni mają albo politykę historyczną napisaną na nowo albo tu i
        > teraz, spokój za wszelką cenę. Poważnie o jutrze ani u jednych ani drugich ani
        > słowa.

Tyy, a może oni (mam na myśli tych prawicowców, którzy niespecjalnie onanizują się polityką historyczną) - po prostu - są zbyt rozsądni, żeby wierzyć w jutro bez obaw, zwłaszcza - następujące ot, tak sobie, z dnia na dzień?
        • alakyr Re: Nie dziwota że prawicowcom wszelkiej maści... 21.08.11, 21:00
          A kto Ci powiedział że z dnia na dzień? Tym się różni administrator od prezesa zarządu że ten drugi ma cel do zrealizowania, za rok, za 5 lat, 10, 20. Przypatrz się jak konstruuje się budżety w UE i indywidualnie w państwach starej Europy ale również w Stanach. Tam programy państwowe planuje się na lata do przodu, bez oglądania się czy to zaszkodzi wizerunkowi partii. Definiuje się problem i planuje się program jego rozwiązania.
          Na tle tego nasze myślenie wygląda jak planowanie bezrobotnego, jak tu prztrwać do jutra czyli do następnych wyborów.
          • koloratura1 Jezusmaria!!! Będzie IV RP. 22.08.11, 07:48
            alakyr napisał:

> A kto Ci powiedział że z dnia na dzień? Tym się różni administrator od prezesa
            > zarządu że ten drugi ma cel do zrealizowania, za rok, za 5 lat, 10, 20.

I SLD - wespół w zespól z PiS-em (bo, przecież, możliwość samodzielnego rządzenia chyba nikomu szybko dana nie będzie...) - miałoby porządzić nawet i 20 lat? Taż do tego czasu Jarek pożre kolejną przystawkę do ostatniego okruszka!
    • slowianin33 ''Jutro bez obaw'' hasłem wyborczym SLD 20.08.11, 22:58
      W obliczu nowych wyzwań,zagrożeń oraz nadziei po dziesięciu latach globalnej-polityczno-militarnej ekspansji staczającego się po równi pochyłej byłego już supermocarstwa rosną akcje lewicy,ta dawniejsza populistyczno-liberalna,przeistacza się w socjalno-demokratyczną i wobec powszechnego rozczarowania POPIS-owymi rządami w ostatnich latach w warunkach postępującego kryzysu ma szanse na satysfakcjonujący ją wynik wyborczy.
      • erte2 Re: ''Jutro bez obaw'' hasłem wyborczym SLD 21.08.11, 11:39
        b212121 napisał:
        .....najlepszym kandydatem SLD jest ostatni na warszawskiejl liście SLD posel Piotr Gadzinowski

No to rzeczywiście "bez obaw" - jeśli najlepszym kandydatem jest sejmowy clown.....

"Na biezpticzu i rzopa sołowiej" - jak mawiali starożytni Rzymianie..
    • erte2 ''Jutro bez obaw'' hasłem wyborczym SLD 21.08.11, 11:34
      Znakomite hasło ! No bo jeśli Związek Zawodowy Byłych Aparatczyków PZPR pod światłym kierownictwem Głupawego Grzesia i włażącego mu do dupy Tomcia Kality zdobędzie takie miejsce jak na to wskazują sondaże - to rzeczywiście nie trzeba się jutra obawiać.
    • anna12-3 ''Jutro bez obaw'' hasłem wyborczym SLD 21.08.11, 20:32
      Wyobrażam sobie strach przed jutrem 8mln.700tyś. ludzi w Polsce,którzy mają dochody poniżej minimum socjalnego. Wyobrażam sobie strach 2mln.200 tyś. Polaków żyjących w nędzy i wyobrażam sobie strach rodziców 600 tyś. głodnych dzieci. Są to wyniki podane 2 sierpnia przez GUS. Jeśli SLD przyjęło takie hasło-to właśnie tych ludzi miało na myśli. Przyjęto bardzo ambitny program społeczny. Oczywistym jest,że nic się nie da zrobić od razu,ale kierunek jest dobry. Platforma obniżając podatki dla najbogatszych,jednocześnie w tym roku obcięła 500.000 na pomoc społeczną. Jako partia prawicowa,liberalno-konserwatywna-nie ma żadnego programu społecznego. 25% polskiego społeczeństwa ,żyjącego w biedzie -ją nie obchodzi.
      • ubiquitousghost88 Czy ty masz jeszcze iluzje, że faszyści wypuszczą 21.08.11, 20:49
        ...władzę z rąk?
        Obiecanki cacanki, a głupiemu radość.

anna12-3 napisała:

> Wyobrażam sobie strach przed jutrem 8mln.700tyś. ludzi w Polsce,którzy mają
        > dochody poniżej minimum socjalnego. Wyobrażam sobie strach 2mln.200 tyś. Polakó
        > w żyjących w nędzy i wyobrażam sobie strach rodziców 600 tyś. głodnych dzieci.
        > Są to wyniki podane 2 sierpnia przez GUS. Jeśli SLD przyjęło takie hasło-to
        > właśnie tych ludzi miało na myśli. Przyjęto bardzo ambitny program społeczny. O
        > czywistym jest,że nic się nie da zrobić od razu,ale kierunek jest dobry. Platfo
        > rma obniżając podatki dla najbogatszych,jednocześnie w tym roku obcięła 500.000
        > na pomoc społeczną. Jako partia prawicowa,liberalno-konserwatywna-nie ma żadn
        > ego programu społecznego. 25% polskiego społeczeństwa ,żyjącego w biedzie -ją n
        > ie obchodzi.
      • slowianin33 Re: ''Jutro bez obaw'' hasłem wyborczym SLD 22.08.11, 10:33
        Oglądałem niedawno na TVP-info wywiad Danuty Holeckiej z prezesem odpowiedzialnym m.in.za polskie kolejnictwo,ministrem Grabarczykiem,skomentuję to widowisko w paru słowach:pani redaktor starała się ukryć narastającą irytację,a widz taki jak ja delikatnie mówiąc-zażenowanie.
    • lionold ''Jutro bez obaw'' hasłem wyborczym SLD 22.08.11, 08:57
      Co mamy zrobić panie Naprukalski jeżeli ja i wielu innych już dziś nie mamy specjalnych obaw?
      Moje na przykład obawy budzą się dopiero, gdy pomyślę, co by było gdyby dwóch facetów doszło do władzy - nieważne razem czyy osobno - pan panie napierdzialski i niejaki kwaczyński. Lepper rządził z Kaczyńskim ( albo tak mu się wydawało ) to teraz zażywa nienaruszalnego spokoju. Wiecznego. To tak ku przestrodze. Ja nie chcę waszego raju napierającekaczki - zdecydowanie wolę te niedogodności, które mam. Kiedy nie mogę przejechać ulicą czy szosą "bo nic się nie buduje", bo zamiast 3,5 godziny jadę do Warszawy 7 godzin bo nic się na szlakach PKP nie robi - etc.usw. A was dwóch kurdupli umysłowych będę się bał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka