Dodaj do ulubionych

Jak Nergal biskupów rozsierdził

14.09.11, 21:38
OWA OSKARZYCIELSKA NA POKAZOWYM PROCESIE ADAMA DARSKIEGO
Ludu wierzacy, współtowarzysze wiary i walki o katolicyzm, drodzy wetarani wojen religijnych na całym swiecie, uczestnicy katolickiego spedu mlodziezy w Madrycie.
Szczegolnie serdecznie witam delegatow watykanskich agentur ze wszystkich kontynentow. Przy tej okazji chcialbym wyrazic tradycyjne “Bog zaplac” za regularne uiszczanie podatkow konkordatowych i pokaznych dochodow ze sprzedazy “jednorazowych kart wstepu do raju” na konta centrali. Jak mowi starozytne przyslowie...”Wszystkie drogi prowadza do Rzymu...a konta bankowe do Watykanu”.
Daleki od propagandy sukcesu pragne zaczac swoja mowe oskarzycielska dobra nowina. Oskarzony Nergal nie zatrzyma biegu historii...Watykan znow stanal na wysokosci zadan biezacej dziesieciolatki. Wskazniki produkcyjne KK w tej dekadzie sa imponujace. Polska staje sie potega religijna w Europie. (burzliwe oklaski przechodzace w owacje)
Z nie ukrywana satysfakcja pragne zlozyc Wam meldunek, ze w biezacej dekadzie w porownaniu z dekadami ubiegłymi ilosc oddanych do eksploatacji swietych i blogoslawiaonych znacznie przekroczyla nasze plany docelowe.
Watykan z wielkim trudem i poswieceniem zaspakaja rosnace potrzeby rynku religijnego na swietych i błogosławionych poprzez uruchomienie nowych mocy przerobowych i poprzez wprowadzenie wielozmianowego systemu modlow i wspołzawodnictwa brygad pielgrzymkowych i rozancowych. Nieodzownym podzespołem przy produkcji swietych jest cudotworstwo. Stopniowo Watykan i wszystkie nasze placowki terenowe przechodza od chałupniczych do nowatorskich, wielkoprzemysłowych metod produkcji cudotworczej. W wyniku modernizacji metod modlitewnych i zwiekszonej przepustowosci cudotworczej co miesiac schodza z tasmy produkcyjnej Watykanu nowi swieci i blogosławieni. Ten intensywny zakrojony na szeroka skale proces produkcyjny odbywa sie z zachowaniem najwyzszych norm kontroli jakosci swietych i błogosławionych, ktorym zapewniamy posmiertna gwarancje. Inicjatywa ta zostala zapoczatkowana przez blogoslawionego Karola Wojtyle, pod ktorego nieomylnym przywodztwem i nadzorem technicznym wyprodukowano wiecej swietych i błogosławianych niz zrobili to jego porzednicy w ciagu ponad 400 lat. Z duma nalezy podkreslic, ze w calej Historii KK jeszcze nie odnotowalismy ani jednego przypadku reklamacji. Nasi swieci wykazuja sie niezawodnoscia i doskonale sprawdzaja sie w eksploatacji w kazdych warunkach klimatycznych, terenowych i pod kazda szerokoscia geograficzna... w Afryce, Ameryce Lacinskiej i zwlaszcza w poludniowo wschodniej Polsce. Odnotowujemy rowniez wzrost produkcji pomnikow Jezusa Chrystusa i Jana Pawla II i innych blogoslawionych/swietych na calym swiecie jednakze najwyzszy wspolczynnik upomnikowienia nalezy do Polski. Srednio przypada tam 1.1 Chrystusa i 1,9 Jana Pawla II na hektar. Juz niedlugo na metr kwadratowy naszego kraju bedzie przypadac 1.5 krzyza.
Gratulujemy naszemu oddanemu kolektywowi kapłanskiemu w Watykanie zwiekszenia wydajnosci pracy, ktore zaowocowało tak wspaniałymi przedterminowymi osiagnieciami produkcyjnymi. Cały aktyw kapłanski a w szczególnosci przodownikow pracy duszpasterskiej proponuje odznaczyc Zlotym Krzyzem Zaslugi Chrystusa Krola Polski pierwszej klasy i Gwiazda Betlejemska ze wstegami...
Kraków - umilowane miasto Karola Wojtyły - proponuje przemianowac na Wojtyłogród a na Rynku wzniesc Jego Mauzoleum.
Mimo niewatpliwych sukcesow nie wolno nam zaprzestac walki o serca i umysly Polakow, Filipinczykow, Afrykanow i Latynosow...zwlaszcza mlodych pokolen. Musimy zewrzec nasze szeregi w walce ze swieckim liberalizmem wiodącym ku zagubieniu a nawet ku anarchii. Musimy sie zdecydowanie przeciwstawic bezideowemu ateistycznemu nihilizmowi i zatracaniu sensu zycia, łze-demokracji podwazajacej jedynie słuszną i prawidlową wole Boga, ktorej nawet my wszechstrannie wykształceni teolodzy nie potrafimy zgłebic, z kosmopolityczna dekadencją, z globalizmem i zgubnymi pokusami tzw. rewolucji informacyjnej trujacego zrodła nieprawdy, nieposłuszenstwa Bogu i grzesznych mysli odbierajcego nam religijna tozsamosc, poczucie wspolnoty i zdolnosc kolektywnego chrzescijanskiego myslenia. Szczegolnie wystrzegajmy sie smiertelnego grzechu humanistyczno-racionalistyczno-naukowej herezji – oprocz apostazji - najwiekszego aktu zdrady prawd objawionych – zreszta bezlitosnie pietnowanego przez wszystkie teologie monoteistyczne.
Stanowczo musimy sie przeciwstawic wrogom jedynie slusznych dogmatow wiary chrzescijanskiej: heretykom i malzenstwom mieszanym wyznaniowo, ktore podkopujac autorytet kosciola niedwracalnie kalecza umysly potomstwa z nich splodzonego.
Rada Kardynalow Ludowych na ostatnim plenum eiskopatu zdecydowanie sie odciela od jakiegokolwiek dialogu z liberalnymi intelektualistami, lze-polakami przemawiajacymi glosem szatana. Sieja oni ziarna niezgody miedzy nami i destabilizuja Nasza umeczona i ponizana Ojczyzne. Probuja wstrzymac misje dziejowa Kosciola katolickiego. Piotr Natanek, Stanislaw Dziwisz i Tadeusz Rydzyk duchowi spadkobiercy Jana XII, Benedykta IX, Aleksandra VI, Juliusza II, Piusow XII i XIII, Jana XXIII, Jana Pawla II nie dopuszcza do rozlamu w Naszym Kosciele Powszechnym. Polskojezycznym warholom i wichrzycielom Konfederacja Prawdziwych Polakow mowi: “Schizma nie przejdzie!”
Dosc tego gadania o swieckim humanizmie. Czy Polacy potrzebuja praw czlowieka kiedy maja Prawa Boze ? Naszym prawem bedzie Dziesiecioro Przykazan - a Wola Boza sprawiedliwoscia !
Chłopi, robotnicy inteligencja pracujaca pod kierownictwem KK budujac katolicyzm dadza zdecydowany odpor zaplutym karłom anty-koscielnej reakcji reprezentowanych przez Polsat, Owsiaka, Harry Potera, Palikota, Motyla z Piotrkowskiej,Nieznalskiej, Nergala i ich mocodawcow. Nie pozwolimy wam odwrocic mlodych Polakow od wiary, nie pozwolimy wam wbic klin miedzy Kosciol i Narod.
Powiem krotko. Reka podniesiona na KK ...bedzie odcieta. Zadbaja o to nasze swietnie przygotowane ideologicznie dewocyjne oddzialy szturmowe moherowych beretow, ktore tak dzielnie stawily czola mocom szatanskim na Krakowskim Przedmiesciu.
Tylko Polska katolicka moze byc panstwem niepodległym...
Karol Wojtyla jest Ojcem i nauczycielem Wszystkich Narodow. Jego idee sa wiecznie zywe.
Watykan - przewodnia silą Wszystkich Narodow.
Program Koscioła Katolickiego – programem ludzkosci!
Niech zyje internacionalizm religijny !
Precz z lewacko-prawicowymi odchyleniam od jedynie slusznej linii nieomylnego Jezusa Chrystusa.
Niech zyje walka ludu wierzacego o religijny postep i katolicyzm !
Niech zyje nierozerwalny sojusz polsko-watykanski !
Niech zyje Posluszenstwo i Swietobliwosc !

Czy jestescie gotowi umrzec za wiare, honor i Ojczyzne jak sp.Lech Kaczynski ?
Czy chcecie wojny totalnej z bezboznikami i innowiercami?
Pomozecie?
(spontaniczna klęcząca owacja )
Niech zyje dyktatura Episkopatu !
Niech zyja walka ludu wierzacego pod przywodztwem Komitetu Centralnego Polskiego Zjednoczonego Patriarchatu Rzymsko-katolickiego!
Religijni entuzjasci wszystkich odlamow chrzescijanstwa laczcie sie !
Badzmy czujni ! Bezbozny wróg nie śpi!
Jeden Bóg, jeden Kosciol, jeden Papiez !
(spontaniczny okrzyk z widowni) Benedykt XVI Chrystusem dnia dzisiejszego.
Wsciekly pies Nergal w oczach Boga i ludu wierzacego zasluguje na najwyzszy wymiar kary przewidziany artykulem 196 Kosciola Katolickiego ...przepraszam...Kodeksu Karnego
Na zakonczenie odspiewano:
“Wierzacy kleknij ludu ziemi...” i "Bog to jest nasz ostatni"
Obserwuj wątek
   • wujojano Płacić abonament? 15.09.11, 10:26
    Tekst Magierowskiego to bzdura oparta na naciąganej analogii.
    Moim zdaniem całe to aj-waj wokół Nergala wcale go nie dotyczy. Chociaż jego zatrudnienie było wyrazem czyjejś głupoty lub złej woli, teraz faktycznie jest tylko pretekstem do próby przeforsowania kurateli hierarchii kościelnej nad publicznymi mediami, w co angażują się niektórzy hierarchowie z poparciem prawicowych polityków, którzy liczą, że przy okazji dla siebie też będą mogli coś ugrać. Pytanie, czy gdyby ta próba się udała, Kościół na dłuższą metę na tym wygra.
    Jeden z biskupów odgrażał się nawet, że zaapeluje o niepłacenie abonamentu. Aby jednak taki apel był uczciwy, powinien do tych, którzy go posłuchają, apelować zarazem, żeby przestali oglądać telewizję. Inaczej byłoby to zachęcanie do złodziejstwa.
  • wwojtek9 Jak Nergal biskupów rozsierdził 14.09.11, 23:28
   No proszę Panowie Biskupi już żadają cenzury? Kiedy przywrócicie inkwizycję? W imię prawdy kłąmią, w imię miłości nienawidzą w imię wolności wołają o kajdany... W latach 80-dziesiatych nawdychalem się gazu, zrywałem czerwone flagi, a teraz głosuję na SLD!!!!!
  • brus1968 Cenzura czy bajzel? 15.09.11, 09:01
   Może by tak podmiot odpowiedzialny (Moderator) ustosunkował się do zarzutów? Dlaczego cały watek został skasowany, w dodatku bez nijakiego komentarza?

   ------------------------------
   Facebook to najbardziej szczegółowa baza danych o ludziach, ich kontaktach towarzyskich i rodzinnych, nazwiskach, adresach, miejscu aktualnego pobytu, sposobie komunikowania się. Wszystko to znajduje się w USA i dostępne jest amerykańskim organizacjom wywiadowczym. Każdy powinien zrozumieć, że za każdym razem, gdy dodaje przyjaciół do swego profilu na Facebooku, staje się darmowym pracownikiem służb wywiadowczych USA. Julian Assange
  • sanmartino Reklama 15.09.11, 09:19
   Nie ma lepszej reklamy dla "Voice of Poland". Już widzę jak burzą w TVN i Polsacie, że konkurencja ma taką darmową reklamę. Im głupsze wypowiedzi facetów w kiecach tym większy biznes dla producenta. Jestem za. Program jest naprawdę w porządku.
  • tomtey Bronią biblii a nie stosuja się do niej !!!!! 15.09.11, 09:26
   to jest zakłamanie wszechczasów,ktos broni czegos z czym ma mało co wspólnego i broni antysemitów którzy nienawdzą braci Jezusa-wszechswiat obłudy!!!!-bo KK zawsze był za stadem ,motłochem ,zgrają byle jaką byle nie myslała ze ci pasterze to wilki w owczej skórze
  • mlodaemerytka Jak Nergal biskupów rozsierdził 15.09.11, 11:21
   W kazdym kosciele katolickim wbrew zapewnien "choduja" duchowni zlego ducha
   czy tego chca,czy nie chca, ale poprzez przepych i mieszanie sie do polityki sluza szatanowi.
   Ten "pomylony" spiewak widac ma swoich zwolennikow i to swiadczy o czyms !
   Jaki poziom spoleczenstwa takie rozrywki. Jedni ida do kosciola inni na wstepy miernot
   chcacych bulwersowac, zeby byli zauwazeni. Co do tego ma kosciol ? Czyzby poczuwal sie
   do odpowiedzialnosci za kryzys wiary ?
   • kotek.filemon Re: Jak Nergal biskupów rozsierdził 15.09.11, 16:53
    > "zacisnę oczy i uszy" i zagłosuję na PiS w obronie już zupełnie podstawowych wartości.

    A jakie to wartości narusza ten czy inny juror goownianego programu rozrywkowego? Bo, jak mi się zdaje (nie mam polskiej telewizji, niech ktoś mnie poprawi, jeśli jest inaczej), nikt nie odprawia czarnej mszy na antenie TVP, program nie przewiduje też odgryzania głów nietoperzom np.
  • oszolom-z-radia-maryja Prymas Polski o szatanie i sataniźmie-wykładnia KK 15.09.11, 13:06

   „Zadaniem Kościoła zawsze było, jest i będzie ostrzeganie ludzi przed zwodniczym działaniem przeciwnika Boga. Dlatego nie zgadzamy się na publiczne promowanie satanizmu, dlatego sprzeciwiamy się znakom, symbolom, muzyce i innym formom propagowania treści, które są niebezpieczne dla życia wiecznego” – napisał prymas Polski abp Józef Kowalczyk w oświadczeniu dla Katolickiej Agencji Informacyjnej.

   Wielkim zadaniem Kościoła jest dziś przypominać, że Bóg nie jest mityczną postacią ani wytworem kultury, ale realną i kochającą Osobą, a katolicyzm nie jest rytualnym obrzędem, ale relacją ze Stwórcą i Zbawicielem. Bóg istnieje - a jeśli On istnieje, istnieje również cały świat duchowy, razem z aniołami i szatanem, który nie jest mitem, ale realną i groźną siłą, niosącą zagrożenie dla człowieka. Przypomniała o tym między innymi Kongregacja Nauki Wiary w wydanym w 1975 roku dokumencie „Wiara chrześcijańska a demonologia”.
   Jeśli traktujemy Boga poważnie, nie możemy lekceważyć szatana. Nie możemy również zapominać, że szatan jest mistrzem zła i kłamstwa. Jego celem jest ostateczne zniszczenie człowieka, nawet, jeśli dokonuje się ono na drodze dopuszczenia do mniejszego czy krótkotrwałego dobra. Jeżeli ktoś mówi dziś, że szatan zwyciężył, potwierdza tylko swoją krótkowzroczność, sięgającą nie dalej niż granica doczesności.

   Szatan ostateczną walkę z Bogiem przegrał dwa tysiące lat temu, przegrał ją w śmierci i Zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa. „Ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę”, czytamy w Księdze Rodzaju. Wszystkie obecne małe zwycięstwa szatana są tylko jego pełną nienawiści i rozpaczliwą próbą odwetu, próbą odebrania Bogu czegokolwiek, zanim nadejdzie pełne królowanie Boga – biblijnym „miażdżeniem pięty”. Niestety celem owych kierowanych na oślep ataków padają ludzie, którzy w swojej naiwności dają wiarę zapewnieniom szatana o jego sile i możliwościach, a którzy w ten sposób sami siebie ustawiają po stronie przegranej i sami siebie skazują na wieczne potępienie.

   Kościół nie skazuje wyznawców szatana na piekło, na wieczne cierpienie – oni sami się na nie skazują. Zadaniem Kościoła zawsze jednak było, jest i będzie ostrzeganie ludzi przed zwodniczym działaniem przeciwnika Boga. Dlatego właśnie nie zgadzamy się na publiczne promowanie satanizmu, dlatego sprzeciwiamy się znakom, symbolom, muzyce i innym formom propagowania treści, które są niebezpieczne dla życia wiecznego.

   Szatan jest istotą inteligentną i człowiek nie jest w stanie go przechytrzyć. Dlatego właśnie najrozsądniejszą rzeczą jest dla katolika trzymać się z daleka od wszystkiego, co może mieć związek z jego działaniem – łącznie z wyłączeniem telewizora i nie kupowaniem żadnych publikacji, w których ludzie jawnie opowiadający się po stronie szatana zabierają głos w roli mistrzów i autorytetów. Nikt nigdy nie może odebrać Kościołowi prawa głosu i ostrzegania: uważajcie, bo cokolwiek szatan wam mówi – kłamie. Gdyby nie kłamał, nie byłby szatanem, ale nadal aniołem.
   Abp Józef Kowalczyk
   Arcybiskup Metropolita Gnieźnieński
   Prymas Polski
  • nutka57 Jak Nergal biskupów rozsierdził 15.09.11, 16:34
   Niech politycy w sutannach przyjma do wiadomości, że Polacy są zróżnicowanym społeczeństwem. Czasy PiSu i ich katoprawicowych ideologów w mediach publicznych już się skończyły. Dlatego zaczęłam płacić abonament, bo wreszcie nie musze oglądać Semków, Wildsteinów, Gargasowych czy Lichockich. A nawet jeśli się pojawiają, to w RÓWNOWADZE z panem Darskim. Mam prawo oczekiwać od mediów publicznych równowagi. Skoro są msze święte, to chcę pornoli i Darskich. I wtedy będzie ok.
   • tow_rydzyk O ksiazce, ktorej NIKT do konca nie doczytal 16.09.11, 03:41
    rozwado napisał:

    > Co to jest satanizm i na czym polega jego promowanie? Kiedys mialem ksiazke o c
    > zarownicach, ale z braku miejsca w mieszkaniu wyrzucilem ja do smieci.

    Niestety niekktorych utworow literackich NIE WOLNO w Polsce zdawac na makulature/na przemial...
    Witaj Rodaku w 21 wieku...Mila byc "Druga Japonia" a wyszedl nam "drugi Iran'....i to w sercu Europy...

    --
    Kazda zamknieta organizacja pozbawiona niezaleznej kontroli spoleczno-prawnej z biegiem czasu przeistacza sie w strukture przestepcza o sklonnosciach totalitarno-mafijnych.
   • piotr7777 kolejny tekst w GW 19.09.11, 20:28
    ...w którym informacja miesza się z komentarzem.
    Ale ponieważ K. Wiśniewska nie jest dziennikarzem, więc to nie dziwi.

    Natomiast co do meritum - różnica między Nergalem a sprawcą (lub sprawcami) dewastacji pomnika w Jedwabnem sprowadza się do tego, że Nergal zniszczył Biblię na "zamkniętej" imprezie (tyle, że każdy mógł na nią kupić bilet, więc znowu taka zamknięta nie była) a tamci swoje napisy zostawili w miejscu otwartym.
    Z czego wynika, że gdyby jakiś przedstawiciel muzyki skinheadów (od której zresztą zaczynał Nergal alias Holocausto) na koncercie dla swoich fanów wołał "Żydzi do gazu" zostałby również uniewinniony, stałby się idolem "GW" i może nawet został jurorem w reality show (oczywiście pod warunkiem, że związałby się z celebrytką i wyszedł z ciężkiej choroby) a gdyby Nergal (lub inny pseudosatanista) na przykład umieścił napisy w rodzaju "Satan rules" na którymś z kościołów czy kapliczek poniósłby odpowiedzialność karną. Choć prawdę mówiąc mam dziwne wrażenie, że byłoby dokładnie tak samo.
    • wwojtek9 Re: kolejny tekst w GW 21.09.11, 23:25
     No nie można się zgodzić podarcie Bibli to dla katolików zniewaga, ale nikt katolikom nie kazał kupować biletów na koncert satanistyczny, natomiast okrzyk "żydzi do gazu" to już jest nawoływanie do MORDU i wtedy wszystko jedno gdzie to miało miejsce bo nawoływanie, podrzeganie itp do MORDU jest zawsze przestepstwem - życie człowieka jest nieporównywalnie większą wartością niż "uczucia religijne".
     • piotr7777 Re: kolejny tekst w GW 22.09.11, 11:56
      > No nie można się zgodzić podarcie Bibli to dla katolików zniewaga, ale nikt kat
      > olikom nie kazał kupować biletów na koncert satanistyczny, natomiast okrzyk "ży
      > dzi do gazu" to już jest nawoływanie do MORDU

      To prawda - podobnie jak "mohery na stos" albo "Giertych do wora a wór do jeziora".
      A jakoś postępowania prokuratorskiego nie było.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka