Dodaj do ulubionych

Kaczyński pisze o ziobrystach: Knuli od dawna

20.11.11, 20:08
Zaczyna się. Kaczor przerżnął - ziobryści winni.
A do lusterka spojrzeć nie łaska?
Przegrywasz gościu na własną prośbę.
Trzeba mieć jaja, żeby być politykiem
a nie nieudacznikiem, obrażonym na cały świat.
Obserwuj wątek
    • 6burakow Re: Zero wyssał zdradę z mlekiem matki 20.11.11, 21:19
     Do dziela panie Premierze Kaczynski! Po wyeliminowaniu zdrajcow droga do sukcesu zapewniona! To Zerro podlozyl Prezesowi tekst o Merkel w czasie wyborow! A Kurski wsypywal prochy do naparu z miety Prezesa! Jak Jarek pytal co to za proszki to Kurski klamal ze na potencje (tak na wszelki wypadek bo Prezes wszystko moze).
     • zdybka Re: Zero wyssał zdradę z mlekiem matki 20.11.11, 22:03
      6burakow napisał:
      Kurski wsypywal prochy do naparu z miety Prezesa! Jak Jarek pytal co to za proszk
      > i to Kurski klamal ze na potencje (tak na wszelki wypadek bo Prezes wszystko mo
      > ze).

      I chyba sie pospieszyles ,bo to mial odkryc Agent Tomek.      • jwojnar Agent Tomek ma ważniejsze rzeczy na głowie 21.11.11, 01:44
       Trzeba wyjaśnić, czy Ziobro i Kurski z Cymańskim stoją za katastrofą Tupolewa. Jeśli knuli od dawna, a na przeszkodzie stał im największy Polak w historii, to jest oczywiste, że zaprzańcy chcieli go zlikwidować. Bezwzględnie należy sprawdzić, kto skierował uwagę prezesa w stronę Putina i Tuska, dla których bohaterski Lech stał się groźny dopiero po śmierci. Czy to przypadek, że właśnie teraz, gdy zdrajcy wytaczają armaty, a Tusk morduje Polskę, odchodzi Alik, pogrążając prezesa w obezwładniającej rozpaczy? Agent Tomek to wszystko rozpracuje i wyświetli, a wtedy polityczna krew wrogów wewnętrznych oczyści PiS ze zdrajców. I Jarosław znów wygra moralnie - po raz ostatni. Potem na prawicy nie będzie już niczego, chyba że Palikotowi wyjdzie z obliczeń, że warto w ten kierunek zainwestować celem dywersyfikacji portfela.
       • prawdziwygagatek A z Płaszczaka i Hofmana tymczasem para uszła,już 21.11.11, 03:19
        .. jej nie starczy nawet na mdlejący gwizdek...
        Dlatego do akcji wkroczy mistrz akcji DonMaciorro.. Z Bazyliszkiem Kamińskim...

        I Kaczorek odda najpierw połowę władzy "z powodów zdrowotnych".. a potem cała.. i będzie wyglądał smutny Jaro ze swojego żoliborskiego okna na ulicę, jako paprotka na pełnej, zarobionej pracowicie na destabilizowaniu i niszczeniu kraju.. emeryturze..

        Zdarzą się jeszcze małe epizody, jak zrzucenie księdza po kolędzie ze schodów, (jak was potrzebowałem to was nie było, cholerne klechy)... czy oblanie Kolendy-Zalewskiej z TVN-u (chcącej przeprowadzić z nim wywiad), zawartością nocnika.. ale to już będzie wszystko..

        Polska będzie mogła przystąpić do detoksykacji ..
  • brus1968 Knuli od dawna 20.11.11, 20:26
   Tragedia sprzed lat powraca jako tragifarsa. Zinowiew, Bucharin i Kamieniew też od lat planowali zamach na życie towarzysza Stalina...
   ----------------
   Facebook to najbardziej szczegółowa baza danych o ludziach, ich kontaktach towarzyskich i rodzinnych, nazwiskach, adresach, miejscu aktualnego pobytu, sposobie komunikowania się. Wszystko to znajduje się w USA i dostępne jest amerykańskim organizacjom wywiadowczym. Każdy powinien zrozumieć, że za każdym razem, gdy dodaje przyjaciół do swego profilu na Facebooku, staje się darmowym pracownikiem służb wywiadowczych USA. Julian Assange
   • stary.pierdziel Re: Knuli od dawna 20.11.11, 21:32
    To jest jedno skojarzenie.
    Drugie, jakie natrętnie powraca, gdy słyszę o pisie, to 'Animal Farm'.
    Świnia imieniem Snowball to (zbiorowo) mogliby być 'ziobryści', knur Napoleon to
    oczywiście Jaruś Słoneczko Zbawiciel, a Squealer to (znowu zbiorowo) jego dwaj najbliżsi
    zaufani (nazwiska wyleciały mi z głowy; ale czy warto nimi zamulać sobie pamięć?).
  • robokopo Jezu, ten pajac już się tak zbłaźnił wiele razy... 20.11.11, 20:30
   Jezu, ten pajac już się tak zbłaźnił wiele razy i ciągle mu mało i ciągle wyrokuje, peroruje, moralizuje... Kto w ogóle go słucha? Niech się sam sobie przyjrzy? Nie słyszał, że ma największy negatywny elektorat? Może i słyszał, ale pewnie od razu sobie wytłumaczył, że to wina innych. Co za pajac!
   • makrama1 Re: Kaczyński pisze o ziobrystach: Knuli od dawna 20.11.11, 20:59
    6.smiech napisał:

    > Do jego smierci (miejmy nadzieje bliskiej) cala Polska i swiat beda winni jego
    > nieudacznosci.
    > Nalezy tez miec nadzieje ze i epoka Zerro tez dobiega konca.

    Właśnie się obawiam, że epoka Zerro dopiero się zaczyna. Jak myślisz, na kogo zagłosuje moherowy elektorat, kiedy mu ojczulek Rydzyk powie, że Jarosław był tylko cielcem i to nawet nie złotym a pozłacanym?
     • makrama1 Re: Kaczyński pisze o ziobrystach: Knuli od dawna 20.11.11, 21:48
      zdybka napisała:

      > I nawet jak Rydzol kaze glosowac na Ziobre ,
      > to jak myslisz, do nastepnych wyborow moherow
      > przybedzie ? czy ubedzie ? Nawet jak sie podziela
      > 50 Na 50 to i tak bedzie ich za malo ,zeby wygrac.

      Ja może mam obsesję, ale po pierwsze nie wierzę, że się moher tak radykalnie wykruszy z przyczyn naturalnych. Linia podziału nie przebiega dokładnie według kalendarza, zbyt wiele znam przykładów na coś dokładnie przeciwnego.
      Po drugie jeżeli ojczulek Rydzyk namaści Zbysia, to on bierze schedę po Jarosławie. Nie żadne 50/50. W całości. Jeszcze dla wszelkiej pewności przejedzie się po Jarku, wywlecze wszystkie jego gafy, obsesje, wygłaszane dyrdymały i przekuje to w swoje atuty.
      No co ja poradzę, ja się tej śliskiej glizdy boję.
  • janek-007 To ze PiS i J.Kaczyński przegrywają w wyborach... 20.11.11, 20:59
   To ze PiS i J.Kaczyński przegrywają w wyborach to nie jest wina J.Kaczyńskiego ale wiele czynników zewnętrznych które od niego nie zależą. Najważniejszym problemem jest jednak sama tak zwana polska prawica, cokolwiek miałoby to znaczyć. W Polsce prawica w dobrym tego słowa znaczeniu nie istnieje a to co jest to są złogi feudalizmu, czyli niedoje.ki feudalizmu. Do całego bajzlu dochodzi jeszcze to ze za polska prawice uważają się także rożne neoliberalne i neokonserwatywne typy które kiedyś naczytały się, bez zrozumienia, Ayn Rand, Hayka Greenspana i innych promotorów globalnego przekrętu wszech czasów, neoliberalizmu. Neokonserwatywny, ale po cichu, jest także Kościół Katolicki w Polsce co tez nie sprzyja rozwojowi demokracji w Polsce. Ten cały bajzel jest właśnie możliwy dzięki mediom, prawicowym i tzw. mainstreamowych, które zamiast informować dezinformują tak ze wszyscy mówią ale nikt nie wie o czym bo z braku jakiegokolwiek wysiłku intelektualnego nikt nawet nie stara się prostować i klaryfikowac pojęć tak ze w marnej wodzie mogą łowić rozne typy i miernoty polityczne. W Polsce nie ma prawicy ale sa za to niedojeb.ki feudalizmu i neokonsko-neoliberalne typy które nazrzucają zbałamuconemu pasywnemu społeczeństwu swoja chora i prowadzącą do katastrofy pseudokapitalistyczna narracje która z prawicowym myśleniem i kapitalizmem czy wolnym rynkiem nie ma absolutnie nic wspólnego.
   • sam16 Re: To ze PiS i J.Kaczyński przegrywają w wyborac 20.11.11, 21:37
    janek-007 napisał:

    > To ze PiS i J.Kaczyński przegrywają w wyborach to nie jest wina J.Kaczyńskiego

    Oczywista oczywistosc. Gdyby Kaczynski mogl tak trzymac wladze jak trzymal mikrofon w czasie obrad PiS bylby premierem do konca zycia.

    > ale wiele czynników zewnętrznych które od niego nie zależą.

    "Czynniki zewnetrzne"to sa wyborcy ktorzy nie chca ani prawicy ani lewicy. Na szczescie wyborcy to nie stado moherow ktorzy na glos pastucha Rydzyka zrobia wszystko co uslysza z RM.
    Wyborcy wybrali opcje polityczna,ktora w Polsce jest jedyna sila zdolna do rzadzenia.
    Kaczynski mysle nie chcial wygrac wyborow bo jego rzad upaldby po kilku miesiacach.
    Wolal wygodnie zostac w opozycji bo przeciez opozycja moze tylko krytykowac i za nic nie opowiada. Dla Kaczynskiego i jego eunuchow to wymarzona sytuacja.

    Jesli chodzi o prawice to jest to fomacja,ktora nie ma szans bytu we wspolczesnym spoleczenstwie. Prawicowo to znaczy konserwatywnie,wstecznie,siermieznie i biednie.
    Gloszenie idei konserwatywnych czyli staroswieckich metod gospodarowania, chciwosci i bogacenia sie kosztem innych zbankrutowalo.
    Protesty niezadowolonych na calym swiecie sa tego dowodem.
    Konserwatyzm i prawica doprowadzila do tego ze 10%populacji jest wlascicielem 90% bogactwa tego swiata. Na to nie ma zgody i w niedlugim czasie musi nastapic zmiana.
    Occupy Wall Street to na razie protest. Nie ma pomyslu jak swiat zmienic ale to tylko kwestia czasu. Wylonia sie elity ktore nie beda ani lewicowe ani prawicowe.
    Musi powstac cos nowego. Moze jakis rodzaj spoldzielczosci, ktora juz jest w swiecie dobrze rozwinieta i ze swej ideii jest bardziej zoritetowany na dzielenie sie zyskami niz zgarnianie calego profitu do prywatnego wlasciciela.
     • sam16 Re: Gdybym cie nie znal z twoich poprzednich... 20.11.11, 22:55
      janek-007 napisał:

      > Gdybym cie nie znal z twoich poprzednich wypowiedzi to bym się z tobą może i zg
      > odził a tak to tylko, 'no comment'.

      Dobrze ze sie nie wysilasz bo znam juz twoje wszystkie argumenty.
      Zaden mnie nie przekonuje wiec daremny trud.
      Poprzedni twoj post tez jest jak malso maslane.
      "Kaczynski nie wygral bo nie wszysko od niego zaleczy."...... szczyt inteligencji.
      Kaczynski nie wygral i nigdy nie wygra bo tak samo jak ty wyczerpal swoje zasoby swojego ptasiego mozdzku. Klamstwo niestety ma krotkie nozki i powadzi do nikad.
      Na szczescie dla Polski.
    • 6burakow Re: To ze PiS i J.Kaczyński przegrywają w wyborac 20.11.11, 23:52
     sam16 napisał:

     > Jesli chodzi o prawice to jest to fomacja,ktora nie ma szans bytu we wspolczesn
     > ym spoleczenstwie.

     Czy moglbys mi przypomniec kto wygral dzisiaj wybory w Hiszpani? nie jestem zwolennikiem prawicy ale chyba za szybko ja pogrzebales. W Polsce 80% elektoratu glosuje na partie prawicowe.
  • j.b.drobnik Koniec jest bliski... 20.11.11, 21:21
   Śmieszna prawica, ale nie aż tak śmieszna sytuacja. Pod "wodzą" Jarosława K. zwanego dalej Jarkiem polska prawica przeżywa głęboki kryzys. Czy to jakiś fatum, czy po prostu zły wybór współpracowników, którzy są wokół Jarka?? Nie sądzę! Fakt iż Zbigniew Z., zwany dalej Zbyszkiem, zawsze miał wyskokie aspiracje, nie stoi w opozycji do stwierdzenia, iż w polskiej prawicy potrzeba gruntownych reform i nie muszą to być reformy odchodzące od podstawowych ideii prawicy, wystarczy zmiana przekazu jakim się posługuje. Narodowościowe hasła, antyniemieckie i antyeuropejskie akcenty wygłaszane przez Jarka i współpracowników tylko pogarszają ich sytuację, a tym samym sytuację polskiej prawicy (mówimy tu również o wyborcach). Tego typu ekscecy należą do przeszłości i nikt nie chce już tego, mało, każdego to już nudzi! Czy można zatem odmówić dobrej woli Zbyszkowi, który postulował wprowadzenie zmian? Nie można postawić jednoznacznej odpowiedzi. Tak, bo prawica nie przystaje do rzeczywistości w głoszonych przez siebie stanowiskach; Nie, bo zdecydownie nie chodziło Zbyszkowi o same reformy programowe, ale również o reformy presonalne. Te reformy są również potrzebne, ale może nie koniecznie Zbyszek powinien zastąpić Jarka! Nie da się jednak ukryć, iż osoba Jarka stoi na drodze sukcesu polskiej prawicy. Trywialnie mówiąc, Jarek nie przystaje do rzeczywistości i panujących w europie stosunków gospodarczych, politycznych, obyczajowych itd. Pod jego władzą, prawicę czeka tylko porażka, co nieustannie potwierdza się w wyborach. Zatem Jarek powinien odejść, by prawica miała znów szanse na wygrane! Ale czy Jarek zdecyduje się na tak poważny krok, z "miłości" i dla dobra prawicy??? Śmie wątpić, skoro teraz, pozostała mu już tylko ona...toć kotka już nie ma...
   • pn-ski Re: Koniec jest bliski... 20.11.11, 23:51
    <Trywialnie mówiąc, Jarek nie przystaje do rzeczywistości i panujących w europie stosunków gospodarczych, politycznych, obyczajowych itd. Pod jego władzą, prawicę czeka tylko porażka, co nieustannie potwierdza się w wyborach. Zatem Jarek powinien odejść, by prawica miała znów szanse na wygrane! >

    A kysz!
    Jarek absolutnie nie powinien odchodzić, bo tylko on zapewnia ciągłość obecnego rządu i szanse na sensowne reformy. Powinien nadal robić to co robi, czyli tyranizować swoim kretynizmem tak zwana polską prawicę.
  • jacmenos osobowość zaburzona 20.11.11, 21:47
   Kaczyński to człowiek z zaburzeniami osobowości . jego ogląd rzeczywistości znacząco się różni
   od większości .kolejne niepowodzenia będą tylko pogłębiać jego stan .to smutne , że będziemy świadkami jego upadku . tym bardziej smutne ,że w jego obsesje wciągana jest nadal duża część
   polskiego społeczeństwa .
  • erte2 Kaczyński pisze o ziobrystach: Knuli od dawna 20.11.11, 22:24
   To nie jest już nawet śmieszne - to jest po prostu groteskowe. Jedynym zgrzytem w tym wszystkim jest to że w dalszym ciągu ok. 25.% Polaków jest zaczadzonych tym psychopatą; i że o mały włos uniknęliśmy nieszczęścia - czyli prezydentury chorego psychicznie osobnika.
   • sam16 Re: Kaczyński pisze o ziobrystach: Knuli od dawna 20.11.11, 22:49
    solent napisał:

    > Niech no Kaczyński sprawdzi, czy to czasem nie Ziobro tę mgłę nad Smoleńskiem r
    > ozpylał.
    Wlasnie do tej pory wszyscy wiedza ze Tusk ma krew na rekach a teraz moze sie okazac ze Ziobro tez maczal w tym palce.
    Poza tym rzeczywiscie rozlam takiego monolitu ,jakim wydawal sie PiS szczegolnie z wyrzuconymi bulteriereami dowodzi jednego z Kaczynski zaczyna sie krecic w coraz to mniejszym kregu.
    Bardzo lubie patrzec jak sobie teraz skacza do gardla.
    • makrama1 Re: Kaczyński pisze o ziobrystach: Knuli od dawna 20.11.11, 23:10
     sam16 napisał:


     > Wlasnie do tej pory wszyscy wiedza ze Tusk ma krew na rekach a teraz moze sie o
     > kazac ze Ziobro tez maczal w tym palce.
     (...)
     Albo Ziobro ujawni ostatnią ("Ląduj dziadu") rozmowę braci, atakując przy okazji Tuska, bo wiedział a nie ujawnił, albo nie potrafił dotrzeć. I to niezależnie od tego czy będzie miał dowody, bo brak dowodów to najlepszy dowód na to, że zostały zniszczone.
  • 1sz-truten Kaczyński pisze o ziobrystach: Knuli od dawna 21.11.11, 02:53
   wielki wodzu jestes idiota skonczonym !!

   jak to dlaczego ?

   przez ostatnich kilka lat szukales wszedzie
   gdzie tylko mozna bylo wsadzic swego agenta : tomcia vel " maly paluch "
   i tam gdzie nie dalo sie wsadzic zadnej gnidy
   szukales tak nachalnie ze nie zauwazyles ze na wlsnym grzbiecie
   wychodowales uklad przez duze U
   ten uklad chcial a wlasciwie juz to zrobil
   wydymac cie bez mydla
   i to wlasnie zrobili
   jestes skonczonym idiota bo szukales we wszystkich mozliwych smietnikach
   a nie zauwazyles jak smierdzi z twojego
   zmysl powonienia u ciebie szfankuje
   dobrego smaku tez
   jedyne co u ciebie nie szfankuje to syndrom malej gnidy
   jak juz Walensa stwierdzil dawno
   males gofno co duzo smrodu robi

   Idz w Pisdu !
  • i4y Nieprawdopodobne! 21.11.11, 09:01
   Jak daleko można posunąć się w tak kuriozalnym bzdurzeniu?
   Jak dorosły facet może pisać takie rzeczy jak Kaczyński? I to o swoim najbliższym, najbardziej zaufanym do niedawna otoczeniu? Najbardziej dobija mnie fakt że 1/4 moich rodaków jest w stanie uwierzyć w te kolejne brednie! :( Ja rozumiem że można mieć konserwatywne, ultrakatolickie poglądy, ale w tym zatraceniu rozumu w miłości do jednego zrzędliwego starego kawalera jest coś chorego. :/
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka