Dodaj do ulubionych

Wojna o eurobank

08.12.11, 09:04
popatrzcie o co chodzi !o banki ! aby uratować banki tj bogaczy żerujących na biedzie innych daje się następne kredyty z następnego banku , który też musi zarobić krocie!!! na kryzysie zarabiają coraz więcej bogacze!!! NIECH UMORZĄ TE DŁUGI I NIE WCIĄGAJĄ NOWYCH CZŁONKÓW UNII W TE KŁOPOTY.NIECH RAZ BANKI PONIOSĄ STRATY ZA SWOJĄ ŻARŁOCZNOŚĆ,
Obserwuj wątek
  • art.usa Wojna o eurobank 08.12.11, 09:07
   Po dyskutują, po dyskutują, zwiększą heble i parasole ochronne, i to było.
   Na zmiany traktatu nie wejdzie Anglia,
   i inni separatyści. Cały Jankeski reting ma na celu załamania Euro.
   Marzeniem Jankesów jest, jedyny pieniądz na świecie dolar,
   a Anglosasów w Europie; Funt Sterling.
  • he1ku Wojna o eurobank 08.12.11, 09:52
   Dyscyplina jest jednym z podstawowych filarów gospodarki Unii . A niezależnie od tej podstawy nalezy przeanalizować zasady funkcjonowania w układzie międzynarodowym. Podniesienie produkcja w poszczególnych państwach w celu wyeliminowania bezrobocia, ale aby to przeprowadzić potrzebne są bariery dla produktów o cenach dampingowych.Swego czasu głośno było w Unii na ten temat.Obecnie poszczególne rządu nabrały wodę w usta i temat zniknął , czyżby finanse tych państw były tak kwitnące,że nie trzeba poruszać tego problemu ? Bezrobocie nie daje dochodu lecz obciąża poszczególne budżety, dlatego należy walczyć o zmniejszenie poziomu bezrobocia. Indie wyrzucają supermarkety i nie pozwalaja na lokalizację nowych. Supermarkety niszcza drobny lokalny handel ( może i zacofany ),ale zatrudnionych w nim jest bardzo dużo ludzi . ten drobny lokalny handel daje pracę miejscowym przetwórcom i większym producentom . Markety tylko poszukują dużego zysku , więc miejscowe towary nie będą tolerowane, a tylko chińszczyzna , gdzie panuje niewolnictwo , a robotnik zarabia tylko na głodowe racje. Słusznie rząd indyjski postepuje, oddalając system zniewolenia pracowników jak już wczesniej proponowali Anglicy. Sami tolerowali ten system.Afera z niewolniczą pracą dzieci przy haftowaniu bluzeczek dla dzieci w Indiach a sprzedawanych właśnie w Anglii.
  • ahk4iepaiv8u bleeee 08.12.11, 11:38
   Po nieudanej sprzedaży kolejnej partii bezwartościowych obligacji ( tym razem zamiast 5mld udało się uzyskać 4 ), Angela wpadła w irytację, bo olewa ją już nawet pan Rąpuj, któremu dla odmiany (!) potrzebne są PUBLICZNE PIENIĄDZE! W tej sytuacji Pani Kanclerka przy wiernej obstawie Pana Prezydenta postanowiła wydać... ULTI-ULTI-MATUM! Walka z kryzysem musi stać na DWÓCH nogach! Cztery nogi dobrze - dwie nogi LEPIEJ, jak mawiał dziadek Jurek Orwell..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka