Dodaj do ulubionych

Osiedlą się u nas Afgańczycy

21.01.12, 05:57
Dlaczego polacy maja wrogi stosunek do muzulmanow ?
Bo ta religia postrzegana jest jako szatanska - nie ma innej,w ktorej wysokiej rangi
przywodca religijny nakazywal ZABIJANIE - tak jak to caynia imamowie w Iraku (patrz "fatwa" na zabicie pisarza).Nie ma drugiej tak zbrodniczej "religii"...
Obserwuj wątek
  • abu75 A chrześcijaństwo? 21.01.12, 15:36
   Niestety, tą drugą religią jest chrześcijaństwo. Nie mówię o wyprawach krzyżowych, ale czyżbyś nie słyszał o wojnach religijnych w Europie w nie tak znów odległych czasach? A Święta Inkwizycja? Wiele ludów, nawracanych siłą na jedyną słuszną, bo "naszą" religię, przypłaciło to życiem. Przykład - Indianie z obu Ameryk, kobiety podejrzane o czary, konwertyci... A obie wojny światowe, gdzie wysocy dostojnicy kościelni zapewniali, że "Gott mit uns"?
  • kashmirix Re: Osiedlą się u nas Afgańczycy 22.01.12, 02:03
   W chrześcijaństwie katolickim do bodajże XVII wieku poganie nie mieli duszy (i konsekwentnie mordowanie ich nie było grzechem). Zachowały się na to encykliki.

   W Islamie nie ma "przywódców religijnych wysokiej rangi", coś ci się pokiełbasiło. Jest za to masa mułłów, mniej lub bardziej szanowanych, ale o realnej władzy mniejszej niż w katolicyźmie biskup. Naturalnie zdarza się, że któremuś szajba odbija - zresztą zwykle na widok zbrodni popełnianych przez bandziorów w mundurach państw zachodu.
  • kashmirix Re: Osiedlą się u nas Afgańczycy 22.01.12, 02:07
   W chrześcijaństwie katolickim do bodajże XVII wieku poganie nie mieli duszy (i konsekwentnie mordowanie ich nie było grzechem). Zachowały się na to encykliki.

   W Islamie nie ma "przywódców religijnych wysokiej rangi", coś ci się pokiełbasiło. Jest za to masa mułłów, mniej lub bardziej szanowanych, ale o realnej władzy mniejszej niż w katolicyźmie biskup. Naturalnie zdarza się, że któremuś szajba odbija. Zauważ, że jeszcze w 1942 r. Kościół Katolicki błogosławił wojska Hitlera (bo szły na komunistyczną Rosję) - a one, CHRZEŚCIJAŃSKIE, w ciągu 5 lat zabiły więcej istnień, niż Islam przez kilka wieków.

   Spójrz na historię chłodno, przez pryzmat statystyk - a zobaczysz rzeczy inaczej. Mniej przyjemnie, ale bardziej prawdziwie.
  • gburiaifuria Osiedlą się u nas Afgańczycy 22.01.12, 03:20
   No wlasnie osiedla sie i co bedzie..? Zderzenie kulturowe, a jesli na dodatek beda to zarliwi muzulmanie to beda jeszcze wieksze problemy, takie jakie sa juz w Europie Zachodniej. Za wszystko to powinnismy podziekowal Aleksandrowi Kwasniewskiemu, Jerzemu Millerowi oraz calej plejadzie odjechanych politykow, ktorzy nie proszeni zoferowali sie amerykanom najpierw w Iraku a pozniej w Afganistanie. Tam nasi wojacy za nasza forse z podatkow i to nie za jakies "odpady", ktore uda sie uzbierac Jurkowi Owsiakowi ale za miliardy zlotych wciaz bronia bezpieczenstwa Stanow Zjednoczonych, bo jak powiedzial Stefan Niesiolowski "stamtad wyszedl atak terrorystyczny" . Wiec nie tylko mamy forse wyrzucona w bloto ale bedziemy mieli oprocz podan o wize amerykanska po 100$ od lebka rowniez na glowie muzulmanska imigracje afganska, ktora tez bedziemy musieli utrzymywac i z ktora bedziemy musieli sie zmagac.Kiedys pewien chlop ze wsi, nie zaden wegetarianin ani obronca praw zwierzat tak skomentowal Czeczenow, "Panie nakupuja jalowek a pozniej urzadzaja krwawa laznie"nawet on byl przeraozy obyczajami muzulmanskimi, ktore polegaja napodrzynaniu zywym zwierzeta gardel by sie wykrwawily bo tylko czyste mieso moga spozywac muzulmanie.A to tylko drobiazg, bedziemy mieli karuzele w szkolach bo muzulanie beda sie domagac neutralnego swiatopogladowo panstwa co w praktyce bedzie oznaczalo, ze w czie ich swiat glosniki nawolujace do modlitw beda nastawione na full i niech no ktos sprobuje im zwrocic uwage. Bedzie tez karuzela z wolnoscia slowa i redaktorzy gazetkiedy przypadkiem nieopacznie napisza cos krytycznego o islamie lub nie daj Bog Mahomecie, beda ze strachu srali w portki jak ktos podlozy bombe w ich redakcji albo wysle im listy z pogrozkami. Tak mniej wiecej moze wygladac stopniowy rozwoj imigracji afganskiej a takze imigracji z innych krajow muzulanskich. Za te wszystkie problemy sa odpowiedzialni konkretni politycy,ktorzy podjeli decyzje by wepchac nasz kraj w ta bezsensowna wojne w Iraku i Afganistanie. Czy nie nalezy im sie Trybunal Stanu?
  • ewa1-23 To świadczy o inteligencji Polaków 22.01.12, 08:18
   W Norwegii uznano radykalnych muzułmanówza największe zagrożenie dla bezpieczeństwa. W Anglii - nie można wydalić immana plujacego na żachód z powodu "praw człowieka", które sam imman ma gdzieś. We Francji - co jakiś czaś czas awantury z muzułmanami. ITD. W państwach islamskich terror i zapamiętałe wysadzanie się muzułmanów w powietrze. A lewacka GW, jak prymitywny politruk, już ubolewa nad tym , że Polacy chcą żyć bezpiecznie i bez konfliktów z wyznawcami - prymitywnej, było, nie było religii...... W czyim interesie działa GW?
    • dust-on-the-wind Re: To świadczy o inteligencji Polaków 23.01.12, 09:45
     tymon - albo ty głupa rżniesz albo jesteś, no czym? GDZIEKOLWIEK pojawiają się imigranci z krajów islamskich zaczynają się problemy. I trzeba być idiotą, żeby tego nie zauważać. Dyskutować mi się z toba nie chce. Ci ludzie tkwią w średniowieczu i to ten problem. Pieprzenie, że w XII wieku krzyżowcy mordowali milutkich Saracenów - jest żałosne.
     • fedorczyk4 Re: To świadczy o inteligencji Polaków 23.01.12, 10:08
      Co za bzdura! To nie islam jest problemem tylko ci którzy ideologię agresji tyranii, terroryzm nim tłumaczą i za nim chowają czyli grupy ekstremistyczne i omamione owce. Muzułmanie to nie tylko kraje "arabskie" To również część narodów europejskich, to część Turków etc.. Czy ktoś słyszał o terrorystach z Senegalu, albo z Maroka czy Albanii? U nas wszystko wrzuca sie do jednego worka niewiedzy i głupoty, a potem wypisuje głupoty na forach internetowych:-(
      • ka-mi-la789 Re: To świadczy o inteligencji Polaków 23.08.12, 01:12
       fedorczyk4 napisała:

       > europejskich, to część Turków etc.. Czy ktoś słyszał o terrorystach z Senegalu
       > , albo z Maroka czy Albanii?

       Owszem. Bomby w pociągach pod Madrytem podłożyli Marokańczycy. A Albańczycy (nie mówiąc o Kosowiakach) w Europie Zachodniej tworzą wyjątkowo groźne gangi. Poza tym, to nie "część Turków" ma do nas zjechać, tylko osobnicy bez pojęcia o cywilizacji, za to przyzwyczajeni do przemocy i rozwiązywania problemów przy jej użyciu. I na pewno niezdolni do zrozumienia, a tym bardziej akceptacji, faktu, że to oni mają zmienić obyczaje na akceptowalne dla nas, a nie odwrotnie.
      • dust-on-the-wind Re: To świadczy o inteligencji Polaków 23.01.12, 17:09
       panie kulturny bardzo
       u nas na razie nie ma problemu enklaw muzułmańskich, "honorowych" zabójstw, wymuszania szariatu ( jak to już ma miejsce w Niemczech) i zawłaszczania coraz większej przestrzeni jak to ma miejsce w Francji czy Holandii. Oni już najedli się tego "pokojowego islamu" obojętnie skąd przybył. Na razie. bo bieda u nas. Ale mogą przywlec się i tu. Razem z tymi zjawiskami opisanymi powyżej. Rozumiesz?!!!
  • asimo2.0 Re: Osiedlą się u nas Afgańczycy 23.01.12, 15:28
   Dawno nie czytałem takich bzdur. Jak rozumiem kilka a nawet kilkadziesiąt tysięcy Afgańczyków szykuje się do wyjazdu do Niemiec skoro Bundeswhera zwija w 2014r. kontyngent i wraca do Niemiec? Jakoś tak po zwinięciu misji w Iraku do Polski przyjechało kilkudziesięciu Irakijczyków, teraz będzie podobnie i nie będzie żadnych problemów. Nie sądze aby z naszym kontyngentem współpracowało kilka tysięcy Afgańczyków a raczej kilkudziesięciu max. kilkuset, z których zapewne części zaproponujemy (jak Irakijczykom) pieniążki i możliwość osiedlenia się w innym muzułmańskim kraju. Ponadto co do zasady większość mieszkańców prowincji Ghazni to niepiśmienni wieśniacy - nie wiem gdzie autor widzi kilka tysięcy dobrze wykształconych Afgańczyków współpracujących z naszym kontyngentem.
   Pozdrawiam
  • e-gazetka7 Osiedlą się u nas Afgańczycy 24.01.12, 16:23
   Sympatia wobec uchodźców z Czeczenii? Oni na to nie zasługują! Traktują Polaków jak służbę!
   Bo im się należy! To jest dzicz, mam ich we wspólnym budynku ,więc widzę zachowania. Są w Polsce ponad 3 lata i powinni pewne zasady rozumieć. Ale Czeczen nie ruszy ręką, aby oszczędzać wspólną energię elektryczną bo to kosztuje, nie zamknie drzwi zewnętrznych, bo do niego nie dociera, że wyziębia budynek! I nie jest to problem języka. Ale oni uważają, że powinni wszystko mieć za darmo. Na korytarzu przewróci się na śmieciach, ale nie sprzątnie, nawet po sobie. I roszczeniowość. Czeczen nie weźmie się za pracę porządkowa w ogrodzie starszej pani po 10 zł za godzinę, bo mu Allah nie pozwala! Swego czasu próbowałem im pomagać, ale po raz ostatni. Bardzo moich znajomych podchodzi do tych spraw też z dużą rezerwą, bo się przewieźli. Zresztą jakie z nich ofiary wojny? Kombinatorzy dla których polska jest etapem na drodze do Europy Zach. Czytam dokumenty takiego uchodźcy. Pisze bez żenady, że był w Petersburgu nielegalnym ochroniarzem (czytaj:mafia) zastrzelił 2 ludzi i zwiał do Polski przed zemstą. Naszym urzędnikom 4 lata nie wystarczy do sprawdzenia, czy ma prawo do statusu uchodźcy. I tak się to kręci!
  • ka-mi-la789 Osiedlą się u nas Afgańczycy 23.08.12, 01:21
   Zaraz, zaraz. Od początku tej afgańskiej burdy jesteśmy karmieni bałachem, że miliardy złotych i kilkadziesiąt (na razie) trupów poszły w błoto w imię wytępienia talibów. Teraz nagle dowiadujemy się, że jednak talibowie nie zostaną wybici, a ich przeciwnicy muszą się ewakuować z kraju w trybie przyspieszonym. Więc może ktoś wreszcie powie głośno i wyraźnie, jaki jest prawdziwy cel tej syfiastej wojny.
  • wladca_pierscienii Polacy są "nowymi Żydami" świata Zachodu 02.09.12, 14:54

   artykuł:
   wyborcza.pl/1,76842,10997265,Osiedla_sie_u_nas_Afganczycy.html
   (...)
   W Polsce dotychczas nie było zamachu terrorystycznego, ale poziom niechęci jest tu wyższy niż w krajach, gdzie były takie zamachy.(...)

   a ile tych krajów w Europie jest, w których były zamachy terrorystyczne ?

   no...
   wychodzi na to, że Polacy są nie tylko najbardziej antysemiccy
   najbardziej homofobiczni, ale i najbardziej antyislamscy z narodów Europejskich

   minie kilkadziesiąt lat, i ludzie na Zachodzie będą mówić
   (jak teraz mówią o "polskich obozach koncentracyjnych")
   o tym, że to nie Polska asystowała USA w "misji" w Afganistanie
   ale to USA asystowały Polsce w okupacji Afganistanu
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka