Dodaj do ulubionych

Zamach w załatwianiu

13.04.12, 23:54
nic nowego...
tym tekstem Michał Ogórek utwierdza czytelników w opinii, którą mogli sobie wyrobić o nim już dawno temu - autor jest czołowym polskim nekrosatyrykiem! brawo, brawo, brawo!


rzuca jedynie nowe światło na okoliczności tworzenia perełek literackich: w załatwianiu (się?)
Obserwuj wątek
  • jacmenos wytrwałości zaczyna brakować ? 14.04.12, 15:01
   ostatnio wybitny specjalista od zamachów pan A. Macierewicz zasugerował ,że za zamachem mogą stać islamscy terroryści . jakże to panie Niezłomny Antoni ? to już nie Imperium Zła ?
   więcej wiary panie Antoni !
  • erte2 Zamach w załatwianiu 14.04.12, 15:19
   Paranoja i obłęd to są smutne przypadłości i w zasadzie nie powinno się z nich kpić; należaloby współczuć i ew. leczyć (choć na ogół są one nieulczalne).
   Ale jeżeli ta pisowska paranoja i ten kaczy obłęd zaczynają zagrażać reszcie zdrowego i normalnego społeczeństwa należy robić wszystko aby nie dopuścić do dalszego rozprzestrzeniania się tej zarazy. Jak trzeba to rzeczowo, jak trzeba to ostro (vide wczorajszy Donald Tusk; brawo), a jak trzeba to wyśmiać, wykpić i pokazać całą absurdalność "smoleńskiej religii".
   • trajkotek rozumowanie proste i logiczne 15.04.12, 00:51
    "zaczynają zagrażać reszcie zdrowego i normalnego społeczeństwa "
    twoje proste i logiczne rozumowanie przeniesione na realia domu wariatow wygląda tak:
    w salach A i B przebywają pacjenci, ponieważ w sali A są chorzy, to ci w sali B są z pewnością zdrowi ...


    __________________________________
    na granicy szaleństwa
    • pn-ski Re: rozumowanie proste i logiczne 15.04.12, 10:00
     trajkotek napisał: >twoje proste i logiczne rozumowanie przeniesione na realia domu wariatow wygląda tak: w salach A i B przebywają pacjenci, ponieważ w sali A są chorzy, to ci w sali B są z pewnością zdrowi ...<

     Nie, trajkotku, zdrowi pacjenci nie przebywają w domu wariatów - skąd ci to przyszło do głowy? I nie ma żadnej obiecanej sali B, oszukano cię.
  • bezspokoju Re: Zamach w załatwianiu 14.04.12, 16:05
   Owszem, ładnie. Nie chciałbym Kaczyńskiego, Macierewicza, Hofmana, Kempy, Rydzyka, Michalika , Głódzia i ryczana. Nie wspomniałem o Błaczszaku, Kuchcińskim, Szczypińskie, Sobeckiej i Czarneckim, ponieważ oni dla Pajaca są na razie gęstym powietrzem.
  • pn-ski Precz z nieukrzyżowanym Jezusem! 14.04.12, 16:23
   Michał Ogórek przytacza paradoks, potwierdzający to, co już wiemy - że Smoleńsk to jest religia:
   gdyby np. Jezus nie zginął męczeńsko na krzyżu, a cała afera z Piłatem rozeszła po kościach - nie mielibyśmy religii katolickiej; sto tysięcy bezżennych panów w sukienkach nie miałoby z czego żyć i nie byłoby niczego, co można by zawiesić nocą w sali sejmowej albo bronić do ostatniej kropli krwi na Krakowskim Przedmieściu. Wiec wołamy: Precz z nieukrzyżowanym Jezusem!
   Tak samo zamach na prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest po prostu nieodzowny, aby sekta Smoleńska się nie rozpadła, bo jest to fundament, na którym opiera się ta religia.
   Prezydenta, który nie zginął w zamachu, mamy w dupie.
   • myslacyszaryczlowiek1 Re: Precz z nieukrzyżowanym Jezusem! 14.04.12, 17:07
    Problemem jest Judaszowa Biblia .
    To Jarek podłożył bombę i wykończył swojego brata. Przecież Lech nie miał szans na ponowny wybór na prezydenta. Dzięki takiemu poświęceniu, Jarek by wygrał prezydenturę, a PIS by zmiażdżył PO do sejmu. To taka większa powtórka z podkładaniem bomb w Warszawie przed zwycięskimi wyborami dla PISu parę lat temu. Niestety mu to nie wyszło, bo TUSK i PUTIN przechytrzyli Jarka i ukrywają że to był zamach. Dlatego Jarek tak się piekli i toczy pianę z pyska w sejmie.
  • wojtekd38 Zamach w załatwianiu 14.04.12, 17:10
   13 kwietnia to Dzien Pamieci Katynskiej No to co ? Wszyscy juz zapomnieli o Katyniu bo teraz jest na porzadku HECA smolenska i o to chodzilo . Tylko pomordowani w Smolensku sie licza.
  • aekielski Zamach w załatwianiu 14.04.12, 17:31
   Ich pewność o zamachu wynika z wiedzy o załadowaniu do samolotu dwu bomb, stąd dwa wybuchy. Wiedzą, że zamach był, bomby konstruował najlepszy fachowiec przedwojenny, a tu taki afront. Rządy Rosji i Polski kłamią, prezes może to potwierdzić pod przysięgą. Biografia brata już dawno temu napisana, nikt nie będzie się bawił w korekty i to jeszcze pod dyktando Rosjan czy też polskich uzurpatorów.
  • brzmski "ci, którzy lubią prezydenta lecha kaczyńskiego" 14.04.12, 19:36
   M.O., jak to zwykle bywa przy nieuzasadnionym wzmożeniu satyrycznym, trąca niechcący, bezwiednie, strunę, fałszywą, rzekomej dwojakości emocjonalnej, gdy o emocje wiązane z lechem kaczyńskim biega; ja zaś powiem tak - cały naród lubi(ł) prezydenta, z tym, jednym małym zastrzeżeniem - niemała część społeczeństwa lubiła(by) go w... trumnie
   • pn-ski nieuzasadnione wzmożenie satyryczne? 14.04.12, 20:48
    >jak to zwykle bywa przy nieuzasadnionym wzmożeniu satyrycznym<

    Wzmożenie satyryczne pana Michała Ogórka jest jak najbardziej uzasadnione, bo walka o zamach dla prezydenta Lecha K. przybiera groteskowe rozmiary. Zamachu na prezydenta domagają się patrioci i brat prezydenta, Jarosław K.
    Wymyślili sobie mianowicie, ze zamach uszlachetnia. Prezydent, nawet dobry, który nie zginął w zamachu, jest do niczego. Ale prezydent, nawet jeśli jest do niczego, to jako poległy w zamachu staje się natychmiast wybitnym mężem stanu i wielkim Polakiem. Wiec prawica jednoczy się w żądaniu zabójstwa Lecha K. Czyż to nie komiczne?
  • nietuskaczka Zamach w załatwianiu 15.04.12, 05:00
   Sprawe zamachu bardzo trafnie podsumowal Walesa, mowiac, ze na Prezydenta Kaczynskiego nikt by sie nie zamachnal nawet kwiatkiem. I to stwierdzenie oddaje istote rzeczy. Ciekawe, czy jesli wersja Antoniego Macierewicza z atakiem terrorystow islamskich nie wypali, to przyjdzie kolej na Marsjan?
   • jacmenos wizje Macierewicza 15.04.12, 13:48
    Macierewicz wie , że w samolocie wybuchły dwie bomby podłożone przez islamskich terrorystów .
    czekamy na dalszy ciąg wizji - islamski terrorysta samobójca zdetonował bomby !
    kto był na pokładzie terrorystą samobójcą ? dlaczego islamski terrorysta ?
    to chyba oczywiste - przecież nie Polak katolik !
  • antipasti60 Zamach w załatwianiu 15.04.12, 15:04
   Bardzo śmieszne.Kurwa ,niezwykle smieszne.Niezwykła erupcja talentu Ogóra .Bawić się zmarłym ,jakie to zabawne i ucieszne i mądre.Można władzy polizać a i gawiedż sie ucieszy.Gratulacje.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka