Dodaj do ulubionych

Pierwsze wyroki za zadymę w stolicy. Lekkie kar...

13.06.12, 21:35
I jak zwykle w tym porąbanym kraju: lekkie grzywny i kary w zawieszeniu...hehe..paranoja! To jaki ma być tutaj szacunek dla prawa i porządku!?! A dowalić gnojkom po 5-10 tys.grzywny a jak nie zapłacą to do wysłać na roboty publiczne. Jest tyle syfu w tym mieście, a niech sprzątają za karę.
Obserwuj wątek
  • pop_ivan Kastrować to kibole znikną 13.06.12, 21:52
   Wystarczy kiboli recydywistów KASTROWAĆ.
   - odcięci od testosteronu złagodnieją.
   - opera narodowa może zyskać cenne głosy
   - biją się dla "szacunu na dzielni" ale bez jaj szacunu nie będzie
   - i tak żadna kobieta nie będzie chciała założyć z takim porypańcem rodziny więc żadna strata.

   Negatywów nie widzę.
   • asperamanka Re: Kastrować to kibole znikną 13.06.12, 21:58
    pop_ivan napisał:

    > Wystarczy kiboli recydywistów KASTROWAĆ.

    > - opera narodowa może zyskać cenne głosy

    > Negatywów nie widzę.

    No właśnie to jest ten jeden jedyny negatyw. Żeby zyskac głosy dla opery narodowej, trzeba by ich kastrowac przed mutacją, czyli w wieku jakichś 13 lat najwyżej. Ci złapani są na to za starzy, wskutek zabiegu cycki im urosną, a głos się nie zmieni :-(
  • asperamanka Bo w tym szaleństwie jest metoda. 13.06.12, 22:02
   Gdyby przywalic kary bezwzględnego pozbawienia wolności tym "prawdziwym Polakom" za udział w bójce i napaśc na funkcjonariusza, to trzeba by byc konsekwentnym do końca.

   Czyli "kulturalnie alternatywnym skłotersom" albo importowanym z Rzeszy "antyfaszystom" za taki sam udział w bójce i napaśc na funkcjonariusza też serwowac to samo.

   A tego byśmy bardzo nie chcieli, prawda?
   • tommen Re: Bo w tym szaleństwie jest metoda. 13.06.12, 22:42
    co za porąbany kraj - jeśli sądy jeszcze głupsze jak kibolstwo to o czym my tu w ogóle rozmawiamy ??? gdzie jest minister sprawiedliwości ??? banda galaretowatomózgich kompromituje Polskę na cały świat a Ci dają im zawiasy ???
    • lepian4 Re: Bo w tym szaleństwie jest metoda. 26.06.12, 11:40
     Porabany bylby to kraj, gdyby Ruskie urzadzaly sobie u nas festyny z okazji ich Swieta Niepodleglosci! Powinnismy wziac przyklad z FIFA: Im bylo obojetne, kto komu w 1605 roku dokopal. Rozgrywki EURO 2012 mialy byc apolityczne i nie ma sensu sie rozdrabniac w szczegoly. Dodatkowo powinni zachowac szczegolne bezpieczenstwo. Ruskie tego albo tego nie pojeli, albo nie chcieli pojac, wiec zaplaca najwyzsza w historii kare pieniezna w wysokosci 185 tys EUR.

     Ostatecznie jeszcze niedawno komunistyczna brac probowala nam przemoca wytlumaczyc, ze nie powinnismy swietowac wlasnego Swieta Niepodleglosci. Dlaczego wobec Ruskich mialyby powstac wyjatki?
  • cillian1 Pierwsze wyroki za zadymę w stolicy. Lekkie kar... 13.06.12, 23:46
   Sądy chyba chcą wk..wić pozostałą część narodu - aby ona dowaliła im, i posprzątała kiboli!

   Ja tych wyroków nie rozumiem! Większość jedzie na tych baranach jak po pedofilach w sukienkach! a sąd ich wypuszcza!
   Widzi ktoś inny sens? Niż liczenie, na to, że naród sam postanowi - co z nimi zrobić?
   Jak sąd nie umie?
  • rmr190 Pierwsze wyroki za zadymę w stolicy. Lekkie kar... 14.06.12, 01:50
   Proponuje aby Fundancja Helsinska , tow. Szczuka jak rowniez Amnesty International wstawil sie za tych bandytow ! Przeciez lamane jest ich prawo do bicia sie , a tym samym sa lamane prawa czlowieka/bandyty ( niepotrzebne skreslic ) ! Sedzine lub sedziego nalezy pochwalic za europejskie standardy....
  • ksks3 Kpiny !!!! 14.06.12, 08:06
   Zaatakowanie i pobicie człowieka na ulicy, niszczenie mienia, czynny opór policji i ........
   wyrok w zawieszeniu !
   Wymiar sprawiedliwości kpi z prawa, z samego siebie i zdrowego rozsądku !
   A w tym czasie rząd na swoim oficjalny posiedzeniu, pod przewodnictwem premiera, skanduje stadionowe okrzyki.
   Qrwa gdzie ja żyję ?? !!
   Tylko w państwie które jest zupełnie do dupy może dziać się taka farsa
  • magic3 Nie przepraszam Rosjan. 14.06.12, 08:08
   Ich obywatele też wszczynali bójki we Wrocławiu i w Warszawie, niejeden niczemu niewinny Polak został pobity, ale w części społeczeństwa pokutuje włażenie im w d... i przepraszanie za to, ze się w ogóle istnieje. Tacy ( wchodzący ruskim w d...) ludzie rządzili Polską przez 45 lat po wojnie. Niemców czy Czechów albo Hiszpanów byście w takiej sytuacji przepraszali? Obawiam się, że nie.
  • kasiaa112 Pierwsze wyroki za zadymę w stolicy. Lekkie kar... 14.06.12, 08:18
   W Londynie po zeszłorocznych zamieszkach, policja od razu zareagowała ostrym sprzeciwem wobec kar w zawieszeniu i niskich grzywn. Efekt był taki że są sądy z miejsca zrezygnowały z zawiasów a chuligani byli karni wysokimi grzywnami i pracami społecznymi w specjalnie oznakowanych strojach wskazujących że to oni brali udział w zamieszkach.
   Ale u nas nie ma współpracy między urzędami i najwyraźniej również woli rozwiązania problemu kiboli. Polskie prawo!
  • jan.chrzciciel Wysokość wyroków jest absurdalna! 14.06.12, 08:44
   Mój znajomy, za posiadanie 1,2gr maryśki dostał 5 lat w zawieszeniu, 200h prac społecznych i ma same problemy, bo ma nasrane w papierach, a takie bydło, uwłaczające każdemu normalnemu Polakowi, bezmózgie debilstwo dostaje 0,5 roku za bicie Policjanta???!?!??!?

   Normalnie odechciewa się!!! Niech Ci politycy w końcu dadzą Policji wieksze uprawnienia prewencyjne, bo obecnie to Policja, chociaz wie, ze jedzie do PL kibic X, ktory słynny jest z zadymiarstwa, to dopóki ten nic nie zrobi na terenie PL, to nic mu nie można zrobić, nawet go zatrzymać.

   Paranoja!
  • cubikon Znowu to samo, to już nudne 14.06.12, 09:18
   po każdej z tego typu zadym są dokładnie te same sytuacje ... "lekkie kary i wyroki w zawieszeniu", nasz wymiar sprawiedliwości nic się nie uczy na błędach ... jaką karą dla takich bandytów jest 500zł grzywny (bo właśnie takie kary są przyznawane)? Przecież koszty całego postępowania (policjanci, areszt, sąd) są wielokrotnie wyższe!!!
   Dlaczego ci debile nie dostaną po 5-10 tyś kary.
   Jakie zwykli obywatele mają mieć poczucie sprawiedliwości i bezpieczeństwa skoro bandyckie zabawy kilkuset imbecyli de facto uchodzą im kompletnie płazem. Po co ich w ogóle łapać, po co wydawać pieniądze na policję, areszty i sprawy sądowe ... przecież to marnowanie publicznych pieniędzy.
   Całą impreza to w zasadzie tylko i wyłącznie akcja marketingowa naszego kraju ... żadnego finansowego zysku z tego nie będzie. To tylko jedna z form promocji. I teraz kilkuset kretynów niweczy wysiłek kilkuset tysięcy ludzi organizujących imprezę i budujących dobry obraz naszego kraju. Ile to zmarnowanych pieniędzy? Nie do policzenia ...
   ...
   ale jasne, zabierzemy patałachom po paczce fajek za karę, pogrozimy palcem, to popamiętają łobuziaki i będą mieli nauczkę.

   Posrany kraj

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka