Dodaj do ulubionych

Prezydent Komorowski w Kijowie: cudem uniknął s...

02.07.12, 07:29
Proszę niech obłudnik Komorowski nie uczy Ukraińskiej opozycji, bo sam zamyka usta opozycji w Polsce podpisując ustawę o zgromadzeniach!!!! Chyba że nie wie co podpisał!!!
Obserwuj wątek
  • zdzisiek66 Wielki demokrata Komorowski 02.07.12, 10:14
   co to się wsławił m. in. bardzo demokratycznym podpisaniem ustawy ograniczającej wolność zgromadzeń, musi podziękować jednemu dyktatorowi Saakaszwiliemu za to, że uniknął spotkania z drugim dyktatorem Łukaszenką.
   A wszystko zaraz po przyjacielskiej pogawędce z trzecim dyktatorem Janukowyczem :)
   A tak w ogóle, przecież na widok Łukaszenki nasz dzielny Prezydent mógł po prostu uciec lub schować się pod fotelem :)
  • jsd1952 Pan Bóg jest nieograniczenie miłosierny... 02.07.12, 11:05
   W dawnym dowcipie dotyczącym róznicy pomiędzy I sekretarzem a Panem Bogiem słyszeliśmy taki tekst: "pan Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a I sekretarz niemiłosiernie ograniczony!". Z treści artykułu widać, że ten dowcip wcale się nie starzeje. Pan Saakaszwili może rozmawiać z Panem Łukaszenką i przy okazji załatwiać interesy swego kraju. Pan Komorowski już nie. Pan Komorowski spotyka się z partią aferzystów - pomarańczowych wraz z Julią T. społeczeństwo Ukrainy wyrzuciło za burtę w wolnych wyborach i wcale nie pragnie ich powrotu - pozostali Panowie załatwiają interesy swoich panstw z Panem Janukowyczem. Może by tak Pan Prezydent Komorowski, w ramach obowiązków służbowych, przeczytał pamiętniki Churchilla i nauczył się dbałości o interesy własnego kraju. A zamiast zwracać uwagę innym rządom, Pan Prezydent powinien przywołać do porządku rząd własnego ugrupowania. A tak a propos to podawanie ręki wodzom Chin, USA itp.itd nie przynosi czasem ujmy w kontekście "wartości", które czynią spotkanie z Panem Łukaszenką "skandalem"?
   • herr7 na szczęście nie głosowałem na niego... 02.07.12, 13:14
    i nie muszę mieć o to do siebie pretensji. Ale Pan tu pisze o zabieganiu o polskie interesy. A nasza elita cały czas o nie zabiega. Problem jedynie w tym, że wychodzimy na tym jak Zabłocki na mydle...

    Swoją drogą, czy Wyborcza ma swoich czytelników aż za takich idiotów drukując te idiotyzmy?

   • czyzyk331 Janukowycz spotka się z polską opozycją 02.07.12, 13:36
    W trakcie zbliżającej się wizyty prezydenta Ukrainy w Polsce dojdzie do niebywałego spotkania.
    Prezydent Janukowycz spotka się z polską pozaparlamentarna opozycją wobec reżimu Mag Donalda.
    Grupa Trzymająca Media będzie pisała o zdradzie oraz bezprawnej ingerencji Ukrainy w wewnętrzne sprawy Polski.
    Oczywiście, ze spotkanie prezydenta Komorowskiego z ukraińską opozycją nie miało takich podtekstów.
    • kotek.filemon Re: Janukowycz spotka się z polską opozycją 02.07.12, 14:38
     Podobne przemyślenia miałem po tym, jak polscy politrucy ogłosili wszem i wobec, że będą dofinansowywać prasę antyrządową na Litwie. Wyobraziłem sobie po prostu Kanzlerin Merkel mówiącą, że jakiś tygodnik ziomkowski z Oppeln dostaje 100 tysięcy ojro na drobne wydatki i reakcję na to, zwłaszcza po ubogaconej stronie sceny politycznej.
  • tornson Zakłamani hipokryci! 02.07.12, 15:40
   Łukaszenka zły tyran, ale Saakashwili już jest dobry. Mimo że ten drugi to wojenny prowokator, a ludzi trzyma za mordę i dodatkowo nie dba o obywateli jak Łukaszenka (pełne zatrudnienie, zapewnienie wszystkim co najmniej minimum socjalnego).
  • 1stanczyk Bojkotowanie to jest albo strategia glupcow albo 02.07.12, 17:19
   potrzeba tych co do bojkotowania namawiają bo mają a w tym głównie własny interes by izolując tych, na których nie maja wpływu ograniczyli zagrożenie dla własnych interesów wynikające z kontaktów z bojkotowanymi.

   Bojkotowanie, za parawanem walki o prawa człowieka, jest niczym innym sposobem walki o własne interesy.

   Jakie nasz kraj, kraj który w imię "sojuszniczego" pajacowania okrągłostołowych debilów, uczestniczył w amerykańskim bandytyzmie w Iraku, stworzył na swoim terenie amerykańskie wiezienie, ma interesy w bojkotowaniu Białorusi ?

   Jeśli sa to na pewno nie są interesy naszego kraju.

   To być może, sądząc po propagandzie którą uprawia, są interesy Michnika i Jego licznych w naszym kraju popleczników ale na pewno nie interesy naszego kraju.

   Prezydent Komorowski w Kijowie: cudem uniknął s...
  • 1stanczyk Bojkotowanie to wyraz slabosci, obaw o wlasną 02.07.12, 17:48
   pozycję, o własne przekonania, to świadome odcięcie się możliwości wpływania na poglądy i czyny bojkotowanego, to często szczególnie w naszym kraju obawa, że w sytuacji konfrontacji poglądów nie sprosta się zadaniu skutecznej obrony własnych.

   Obawa krytykowana ale tylko na płaszczyźnie polityki wewnętrznej w odniesieniu do Jarosława Kaczynskiego, który bojkotuje nasze panstwowe, takie na jakie stać, bardziej rządzących naszym krajem okrągłostołowych debilów niż nas, praworządne instytucje.

   Bojkotowanie to jest medialny przeżytek urągający inteligencji: tak jakby nie było zdjęć Husajna czy Kadafiego w towarzystwie zachodnich i amerykańskich przywódców.

   Ważniejszy był ówczesny interes niż propagandowe "bojkotowanie".

   Kiedy okazało się może maja ważniejszy interes zwyczajnie zamordowali jednego i drugiego.

   Prezydent Komorowski w Kijowie: cudem uniknął s...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka