Dodaj do ulubionych

Rozdajemy karty bankomatowe syryjskim uchodźcom

04.07.12, 08:12
Polska to baaaaardzo bogaty i hojny kraj, tylko nie dla swoich obywateli....
Obserwuj wątek
  • jsd1952 Najpierw wspieramy biznesowe rewolucje, a potem .. 04.07.12, 08:25
   Nasze kochane "demokratyczne" rządy z uporem maniaka popierają działania biznesowe swoich "startegicznych" partnerów. Problem w tym, że ten bzines jest dla nas nieopłacalny. Agresje na Irak i Afganistan nie przyniosły nam kasy, a jedynie koszty. Nie piszę o honorze, gdyż ten ostatnio wg wszystkich agencji ratingowych ma wartość smieciową. W arabskiej wiośąnie, toczonej w ramach wojny biznesowej pomiędzy Francją, Włochami i USA /w tle/ również ponieśliśmy konkretne koszty. Teraz w ramach wojny o wykolegowanie ZSRR - pardon Rosji z Syrii mamy ponieść koszty tej zmiany. Dołączyliśmy się do emabarga naftowego Iranu w ramach podnoszenia cen ropy i podtrzymanie /SIC!!!/ budżetu Rosji, który się na jej eksporcie opiera. Same koszty bez żadnych wpływów. Czysto charytatywna - zewnętrzna działalność. A aby tę działalność sfinansować to nasz kochany Rząd:
   1. Każe nam pracować do śmierci.
   2. Podnosi podatki.
   3. Zachowuje się jak hiena cmentarna ograniczając do 50% zasiłki pogrzebowe.
   4. Znosi ulgi prorodzinne.
   5. Zwiększa bezrobocie.
   6. Ogranicza prawa do protestów.
   7. Wyprzedaje co się da za bezcen.
   A poza tym jest wszystko w porządku...
  • dodo20 Rozdajemy karty bankomatowe syryjskim uchodźcom 04.07.12, 09:46
   Panie Tusk, proszę powiedzieć narodowi, kiedy Pan wreszcie jemu w czymś pomoże ? Bo jak do tej pory to pomaga mu Pan zdechnąć i to jeszcze w mało godnych warunkach bo przy stanowisku pracy. Panie Tusk, to jest z Pana i Pana rządu zwykłe świństwo zrobione rodakom. Po zapowiedziach przedwyborczych okazał się Pan zwykłym obłudnikiem i kłamcą do potęgi, żadne do tej pory rządy tak nie upodliły Polaka we własnym kraju ja Pański.
  • marcin79w Rozdajemy karty bankomatowe syryjskim uchodźcom 04.07.12, 10:29
   Zajmowali się głodującymi w Rogu Afryki a nas na rogu Warszawskiej koczują bezdomni, którzy też głodują. Jeden z nich powinien dostawać zasiłek, bo jest inwalidą, ale ktoś z opieki poprzekręcał papierki i ściąga tę kasę dla siebie, bo bezdomny zagubiony facet nawet nie wie, gdzie się zwrócić o pomoc, żeby pieniądze odzyskać.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka