Dodaj do ulubionych

Radarowi zbójcy na drodze

• polujacy_na_kaczki Re: Radarowi zbójcy na drodze 28.07.12, 13:05
      zomozadwa napisał:

> pewnie się tatulo pętał w pijanym widzie po szosie
      > zamiast spacerować z synkiem po parku.
      > no i synek na złodzieja wyrósł...
      Zomozadwa- jesteś ch...m jakich mało. Mnie możesz obrażać, ale moją rodzinę, w szczególności zmarłego ojca, zostaw w spokoju. Przegiąłeś. A pisałem Ci, że nie musisz udowadniać, że idiotą jesteś. Dość p...a na forum. Daj mi swój adres, bo pora najwyższa, żeby ktoś porządnie Ci w...ił. Gówniarz nie gó...arz w pysk dostać musisz. Mam nadzieję, że "w realu" będziesz tak samo odważny jak na forum. Przegiąłeś, dzieciaku.
    • polujacy_na_kaczki Re: Radarowi zbójcy na drodze 28.07.12, 19:07
      zomozadwa napisał:

> wal się na cycki cioto.
      > pobijesz mnie torebką?;)
      > goń kaczki zamiast opisywać tu "rodzinne dramaty"
      > i ciesz się, że zawsze jestem w dobrym nastroju. :-D
      Wolę gonić świnie (ej, czy ja czepiam się twojego nicka, ZOMOzadwa?). Jeśli się mnie boisz (a chyba tak, skoro dalej nie znam twojego adresu), to zamknij ryj i nie pyszcz. Lepiej pograj z kolegami w piłkę, czy co tam dzisiejsze dzieciaki robią w wakacje. I ciągle czekam na jakąś twoją MERYTORYCZNĄ wypowiedź. Dla czego, pytam po raz kolejny, według ciebie fotoradary to rozbójnictwo drogowe? Ja już wytłumaczyłem: fotoradar karze (nie bezpośrednio, oczywiście) za łamanie przepisów. Uniknąć kary można łatwo- stosując się do przepisów (do czego KAŻDY posiadacz prawa jazdy jest zobowiązany). Właściwie to dać sobie zrobić zdjęcie fotoradarem jest dowodem głupoty (jak przechodzenie na czerwonym przed maską radiowozu). Śmieszne, że redaktor chwali się swoim niezbyt mądrym postępowaniem zrzucając winę na władze gminy.
      • zomozadwa Re: Radarowi zbójcy na drodze 28.07.12, 23:26
        @morderco braci mniejszych,
        jak chcesz się wymieniać adresami
        to trafiłeś nie na ten portal...
        ja twojego adresu dziwnym trafem też nie znam
        ale latamito. Pewnie się mnie boisz. :-D)))
        kto ty w ogóle jesteś, żeby mi wydawać polecenia np
        (ciągle czekam na twoją merytoryczną wypowiedź)?
        upoluj se jakąś kaczke i tresuj ją aż się wyluzuje
        i wtedy weź z niej przykład.
        jeśli chodzi o mój pogląd na radary, to uważam je za przejaw sqrwysyństwa
        tego złodziejskiego państwa, gdzie zamiast obiecanych tysięcy kilometrów
        bezpiecznych dróg,
        inwestuje się w mechanicznych rozbójników,
        którzy, jak w dawnych czasach, rabują podróżnych na drodze
        i za odpowiednią działkę
        mają na to przyzwolenie od miłościwego pana.
        darz (biały) bór! :-D))))
        eot
        • polujacy_na_kaczki Re: Radarowi zbójcy na drodze 29.07.12, 00:44
          zomozadwa napisał:

> @morderco braci mniejszych,
          > jak chcesz się wymieniać adresami
          > to trafiłeś nie na ten portal...
          Taa, odpowiednie portale to ty na pewno znasz
          > ja twojego adresu dziwnym trafem też nie znam
          Bo to ja tobie powinienem nakopać do życi, nie ty mnie (przypomnę- obraziłeś mnie, bo nie zgadzałem się, chyba, z twoim zdaniem; piszę chyba, bo swojego zdania nie wyraziłeś)
          > ale latamito. Pewnie się mnie boisz.
          Dzieci się nie boję
          > kto ty w ogóle jesteś, żeby mi wydawać polecenia
          Starszym i mądrzejszym, poza tym nie wydawałem poleceń, tylko prosiłem (poprzedni post) >np (ciągle czekam na twoją merytoryczną wypowiedź)?
          To jest forum, służy do wymiany opinii, a nie do obrażania ludzi, z których opiniami się nie zgadzasz. Jeśli nie chcesz dzielić się swoją opinią z innymi, to po jaką cholerę piszesz na tym forum (chyba ci się z Onetem pomyliło, dzecko neo)
          > upoluj se jakąś kaczke i tresuj ją aż się wyluzuje
          > i wtedy weź z niej przykład.
          No, to było na temat. Schowaj, proszę, swój prymitywizm choć na czas pisania jednego postu.
          > jeśli chodzi o mój pogląd na radary, to uważam je za przejaw sqrwysyństwa
          > tego złodziejskiego państwa, gdzie zamiast obiecanych tysięcy kilometrów
          > bezpiecznych dróg,
          > inwestuje się w mechanicznych rozbójników,
          > którzy, jak w dawnych czasach, rabują podróżnych na drodze
          > i za odpowiednią działkę
          > mają na to przyzwolenie od miłościwego pana.
          > darz (biały) bór! :-D))))
          > eot
          A na bezpiecznych drogach nie będzie fotoradarów? Będą, bo nawet na najbezpieczniejszych drogach znajdą się niebezpieczni kierowcy, którzy nie będą stosować się do przepisów, tylko całą drogę będą drzeć ile fabryka dała. Powodując śmiertelne zagrożenie na drogach. Poza tym, jak ci się wydaje, za co państwo ma te drogi budować? Oddasz mu swoje kieszonkowe? Raczej nie wystarczy. Niech drogowi bandyci (skoro stać ich na szybkie auta i paliwo) dorzucą się (płacąc mandaty) do utrzymania państwa.
          Dzięki, dzięki za tekst na temat. I co, bolało? Jeśli masz coś do dodania NA TEMAT, to czekam. Jeśli chcesz dalej p...ć głupoty i obrażać mnie to (Rdz 1, 28)
          • zomozadwa Re: Radarowi zbójcy na drodze 29.07.12, 01:09
            polujacy_na_kaczki napisał:
            > Taa, odpowiednie portale to ty na pewno znasz
            > > ja twojego adresu dziwnym trafem też nie znam
            > Bo to ja tobie powinienem nakopać do życi, nie ty mnie (przypomnę- obraziłeś mn
            > ie, bo nie zgadzałem się, chyba, z twoim zdaniem; piszę chyba, bo swojego zdani
            > a nie wyraziłeś)
            > > ale latamito. Pewnie się mnie boisz.
            > Dzieci się nie boję

nakopać to ty sobie możesz robaków,
            stary dziadu
            i usiąść z wędką gdzieś nad wodą w pobliżu
            ulubionych kaczek, to cię może nie trafi szlag.
            napisałem eot, ale nie mogę sobie odmówić: ;)
            - wal się na cyce, ciąg smuge i bujaj wory
            ćwoku o nienagannych manierach.
            forum.gazeta.pl/forum/w,904,137746129,137767555,Re_Radarowi_zbojcy_na_drodze.html
            • polujacy_na_kaczki Re: Radarowi zbójcy na drodze 29.07.12, 04:17
              Dobra, dzieciaku, znudziłeś mnie. Nie wiem jak nudne jest twoje życie, skoro jakąś niezdrową przyjemność czerpiesz z trollowania na poważnym forum. Skończ jakąś szkołę, to pogadamy. A na przyszłość zapytaj rodziców, czy możesz korzystać z komputera.
    • helmuth1975 Radarowi zbójcy na drodze 29.07.12, 13:48
      celem poprawy bezpieczeństwa w takich dziurach należy sprawić, aby sklep MONOPOLOWY znajdował się z jednej i drugiej strony wzmiankowanej drogi....to znacznie zmniejszy (o 99%) potrzebę pokonywania jezdni przez miejscowych..
      • polujacy_na_kaczki Re: Radarowi zbójcy na drodze 29.07.12, 15:42
        helmuth1975 napisał:

> celem poprawy bezpieczeństwa w takich dziurach należy sprawić, aby sklep MONOPO
        > LOWY znajdował się z jednej i drugiej strony wzmiankowanej drogi....to znacznie
        > zmniejszy (o 99%) potrzebę pokonywania jezdni przez miejscowych..
        Rozumiem, że proponujesz, aby mieszkańcy małych wsi dostosowali się do Twoich potrzeb? Mieszkańcy nawet najbardziej zapadłej, zabitej dechami dziury mają prawo do bezpieczeństwa i względnej ciszy. Do szybkiej jazdy samochodem są (nieliczne) autostrady, a na drogach przez wsie trzeba zwolnić. I tyle. Ile czasu przez to stracisz? Choć, oczywiście, Twój pomysł nie jest głupi. Możesz więc już zacząć budowę monopolowych po obu stronach drogi we wszystkich wiochach kraju. Za własne pieniądze.
        • nowy-trend Ty kaczy myśliwy - czyli pierdoło saska 30.07.12, 03:51
          dawno już taki kretyn nie prodikował się na tym forum. Cretino imbecile. Rozumię masz furmankę i nie stać cię na auto i prawo jazdy dlatego masz rację barani i krowi łbie "szybka jazda nie dla konia". Spróbuj kiedyś popatrzeć na autostradę i tam szybciej od twojego konia jadące samochody - cuda i jak to działa bo taki wieśniak jak ty nic nie kapuje.
          • polujacy_na_kaczki Re: Ty kaczy myśliwy - czyli pierdoło saska 30.07.12, 14:30
            nowy-trend napisał:

> dawno już taki kretyn nie prodikował się na tym forum. Cretino imbecile. Rozumi
            > ę masz furmankę i nie stać cię na auto i prawo jazdy dlatego masz rację barani
            > i krowi łbie "szybka jazda nie dla konia". Spróbuj kiedyś popatrzeć na autostra
            > dę i tam szybciej od twojego konia jadące samochody - cuda i jak to działa bo t
            > aki wieśniak jak ty nic nie kapuje.
            I kolejny mistrz dedukcji. Nie, nie mam furmanki. Ale, w odróżnieniu od Ciebie, nie muszę pędzić 100km/h przez wiochę 20-to letnim BMW z przebitymi numerami nadwozia, żeby mi stanął. Mieszkam w mieście (i to w jednym z największych w Polsce) i nie wyobrażam sobie, żeby ludzie przejeżdżający przez nie tranzytem jechali z prędkością większą niż dozwolona w miastach (50/60km/h na jedno-jezdniowych ulicach).
            P. S. Super, że potrafisz udawać znajomość j. włoskiego. Szkoda tylko, że nie znasz ortografii ojczystego języka ("rozumię"?- Serio, uważasz, że tak to się pisze? Kto Cię uczył?).
            P. S. Potrafisz choćby spróbować przekonać mnie, że nie mam racji? Czy też jedyne, co potrafisz to obrażać?
    • czeresnie Madziarski — burak 02.08.12, 23:43
      Panie Madziarski, pan jesteś po prostu burak! Nie dość, że stwarzasz pan zagrożenie na drodze, to jeszcze się tym chwalisz! Trzeci świat się panu w głowie zalągł, panie Madziarski?!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka