Dodaj do ulubionych

Grzegorz Schetyna: W sprawie Amber Gold państwo...

14.08.12, 12:47
Przecież (np.) Palikot obiecywał że rejestracja firmy będzie trwała jeden dzień przy jednym okienku. Teraz zaś chcemy biznesmenów prześwietlać. Zdecydujmy się. Prześwietlamy czy liberalizujemy? Schetyna niech zaś nie będzie taki mądry, bo jeszcze ktoś pomyśli, że jego wypowiedzi są motywowane tym że nie lubi Tuska.
Obserwuj wątek
  • mignik Grzegorz Schetyna: W sprawie Amber Gold państwo... 14.08.12, 13:21
   Młodzi, starzy, wszyscy: wstępujecie do PO, wstępujcie do PSL. Tu kolesie mili, tu dla rodzin fuchy, tu forsa za nic nierobienie w spółkach z udziałem skarbu państwa. To nie może teraz runąć, to runie może za 50 lat, zdążycie się nachapać jak komuniści za PRL-u. Wstępujcie.
   • 6burakow Re: Grzegorz Schetyna: W sprawie Amber Gold państ 14.08.12, 15:26
    Co ty, mignik, chrzanisz? Amber Gold nie jest firma panstwowa, nie bylo tam kolesiostwa. Po prostu oszust obrobil naiwnych.

    A jesli chodzi o kolesiostwo to na ktora partie proponujesz glosowac? Na PiS? na SLD? na Palikota? na kazdy przyklad politycznego rozdawnictwa PO moge ci podac dzisiec PiSu gdy ten byl u wladzy. Kolesiostwo jest wada Polakow, nie PO.
    • mignik Re: Grzegorz Schetyna: W sprawie Amber Gold państ 14.08.12, 16:08
     człowieku 6burakow, zapisz się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, do PO lub PSL. Te partie będą rządzić jakieś 50 lat. Mają fuchy dla swoich, pomogą utrzymać rodziny itd.

     Chrzanisz to ty. W ogóle się nie odnosiłem do jakiegoś Amber Gold (bo g... mnie ta firma obchodzi). Mój wpis odnosił się do Schetyny, ważnego polityka rządzącej partii. PiS, SLD i co tam jeszcze to skansen, margines, nigdy nie będą rządzić. Wszystko wraca do normy: kolesie, rodziny, plecy. Jak za PRL-u, jak za PZPR i ZSL...
  • magreba Grzegorz Schetyna: W sprawie Amber Gold państwo... 14.08.12, 14:12
   Wszyscy czepiają się obecnie Plichty. A czy Państwo pamiętacie w jaki sposób zostali oszukani przez RP nasi rodacy nabywający akcje JSW? Zaraz po ich emisji, wartość bardzo wysoko wycenionych akcji JSW zaczęła gwałtownie spadać i obecnie kształtuje się na poziomie nie przekraczającym 2/3 ceny emisyjnej. Państwo zrobiło interes na swoich obywatelach, którym uprzednio wmawiało, że to oni zarobią krocie. I niech nikt nie plecie bzdur, że to giełda, duże ryzyko. Popatrzcie na relacje aktualnych cen innych spółek do ich cen z okresu emisji JSW. Widać wyraźny, świadomy przekręt by nie powiedzieć oszustwo względem obywateli. Skala tego oszustwa była wielokrotnie wyższa niż obecnie Plichty.
  • jagrudz Grzegorz Schetyna: W sprawie Amber Gold państwo... 14.08.12, 16:50
   Państwo prawa czy Polska Rzeczpospolita Bandycka -wszyscy wiedzieli o reputacji zakładających Amber Gold i nic nie robią by przeciwdziałać okradaniu ludzi? Widocznie popierają ten system prawa ,zresztą od upadku komuny tak jest [prywatyzacja,okradanie emerytów w imieniu prawa ,prawo stanowione dla Vipów PROPAGANDA !!! Kiedy Polska będzie Polską a działalność Sejmu i sądów będzie działać dla wszystkich jednakowo.]
  • esempe Przecież wszystko jest proste! 14.08.12, 17:31
   Wszystko jest proste! Skoro facet pogrążył firmę, niech oddaje moniaki. Jeśli nie oddaje, znaczy, że naciągnął naiwnych nieco ludków, kapuchę gdzieś ulokował i/albo kupił sobie polityków i sądy. Żeby nie mataczył - od razu do pudła.
   Dziwne jest państwo prawa, w którym za kradzież wartości kilkuset zł idzie się siedzieć, a przynajmniej komornik przychodzi, a w aresztach tymczasowych siedzi się miesiącami a nawet latami, winien czy nie. Kradzież milionów wymaga prześwietlania procedur, zaangażowania KNF, prokuratur, polityków, mediów, opinii publicznej, a może i komisji sejmowej. A facet sobie gwiżdźe i wydaje miliony. Złodziejaszkowie, pamiętajcie, jak już kraść, to dużo, dużo, dużo...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka