Dodaj do ulubionych

Sędzia Milewski atakuje: Mój sąd jest szkalowan...

24.09.12, 11:08
Czyżby miało się okazać, że cała afera to "ściema". Ciekawym, czy min. Gowin przeprosiłby wówczas p. Milewskiego?
Obserwuj wątek
    • plendz To sprawa istotna, należy ją starannie wyjaśnić 24.09.12, 12:21
      Ale już teraz maoim zdaniem widać, że cała ta sprawa to wielka kompromitacja Gowina. Wraz z kolegami z resortu, w duchu J. Kaczyńskiego i Ziobry tworzy atmosferę presji na Trzecią Władzę. jego ludzie wydzwaniają do sądów i domagają się "natychmiast" akt, do których kontroli nie mają uprawnień, a potem on się dziwi, że sędziowie rozmawiają z przesadną uprzejmością z kimś, kto się przedstawia jako pracownik rządu RP. Czyli telefony z "centrali" są normalką, a ludzie w "terenie" mają wobec jednych (tych od Gowina) być grzeczni, a innym się stawiać;-)
      Gowin nie dorósł do stołka.
      Co do sędziego Milewskiego - uważam, że ma rację, iż w każdym postępowaniu organ kontrolujący powinien zapoznać się z jak najpełniejszą i jak najbardziej oryginalną dokumentacją, a dopiero później wyciągać wnioski. Skoro prowokator nagrywał te rozmowy, tzn. że dysponuje oryginałami i powienien je teraz dobrowolnie przekazać. Już można mówić o celowym naruszeniu dóbr sędziego, a przekazanie materiałów mogłoby wpłynąć na zmniejszenie kary dla prowokatora. Jeśli oryginalne zapisy potwierdzą winę sędziego, to jasne, że powinien zostać odwołany z funkcji.
    • terleo Sędzia Milewski atakuje: Mój sąd jest szkalowan... 24.09.12, 12:53
      Nikt nie ma prawa, ani podstaw prawnych, aby Tego Dziennikarza nazywać prowokatorem. Takie sformułowania naruszają jego dobra osobiste. Dzwonił, bo uznał, że zdobędzie ważne dowody "w sprawie" i je zdobył! Należy mu się pochwala i nagroda.
      Milewski szkaluje Gowina i rozgrywa sprawę politycznie, czyli nami manipuluje.
    • paraprawo Sędzia Milewski atakuje: Mój sąd jest szkalowan... 24.09.12, 12:53

Zawsze służę Ministrowi Gowinowi jako świadek przeciwko Prezesowi Milewskiemu. Ze strony Sądu Okręgowego w Gdańsku doznałem wielu krzywd moralnych i materialnych i mogę potwierdzić słuszność działania Ministra Gowina - zresztą poczytajcie sami na mojej stronie internetowej - są tam konkretne dokumenty i sprawy w felietonach "Z sal sądowych 2" oraz "Zagadnienie 8" - i wszystko jasne.
      • terleo Re: Sędzia Milewski atakuje: Mój sąd jest szkalow 24.09.12, 13:14
        paraprawo napisał: >
        > Zawsze służę Ministrowi Gowinowi jako świadek przeciwko Prezesowi Milewskiemu. Ze strony Sądu Okręgowego w Gdańsku doznałem wielu krzywd moralnych i materialnych i mogę potwierdzić słuszność działania Ministra Gowina - zresztą poczytajcie sami na mojej stronie internetowej - są tam konkretne dokumenty i sprawy w felietonach "Z sal sądowych 2" oraz "Zagadnienie 8" - i wszystko jasne.

Dziękuję za te słowa. Odwaga jest rzadką cnotą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka