Dodaj do ulubionych

Cimoszewicz o porażce eurokonstytucji

02.06.05, 11:06
Nastepny znawca . Odrzucili bo mieli powody i co najciekawsze poszli glosowac
bez laczenia referendum z czyms innym .
Obserwuj wątek
    • le.donjon Otóż, nie. 02.06.05, 11:08
      Cenię Pana, Panie Włodku, ale w tym wypadku nie ma Pan racji. Trzeba działać
      mądrze, to wszystko. Jest za wcześnie na konstytucję, wszycy musimy jakiś
      czas wspólnie pożyć w domu europejskim
      • adrem63 Re: Otóż, nie. 04.06.05, 21:14
        Odrzucenie konstytucji może i dobrej dla Polski i Europy, jest prawdopodobnie
        wyrazem niepokoju i buntu Francuzów i Holendrów wobec zjawisk, które ich
        dotyczą. Najpierw globalizacja, a teraz zbyt szybka integracja nowych państw do
        UE powoduje już zjawisko obniżenia poziomu dobrobytu w tych krajach. W
        naczyniach polączonych poziomy szybko się wyrównują. Politycy nie potrafili
        skonstruować systemu integracji w którym poziomy by się wyrównały bez obniżania
        w stopy życiowej w krajach zamożniejszych.
        Dlatego słabość polityki, jej arogancja i oddalenie od społeczeństwa zostały w
        ten sposób podkreślone. Polska nie należy do krajów dobrobytu i jej interes
        jest odmienny.
    • olo1033 Re: Cimoszewicz o porażce eurokonstytucji 02.06.05, 11:59
      t324911 napisał:

> Nastepny znawca . Odrzucili bo mieli powody i co najciekawsze poszli glosowac
      > bez laczenia referendum z czyms innym .

>>>>>>>ja osobiście tyle wiem o eurokonstytucji co wiedziałem też o uchwalonym
      i podpisanym konkordacie z Watykanem.Może kazdy polak ma internet - a to już
      całkiem co innego ...
    • wann Re: Cimoszewicz o porażce eurokonstytucji 05.06.05, 10:17
      Cimoszko najpierw, gdy byl u wladzy, w negocjacjach stawal na glowie, zeby
      zablokowac traktat, a teraz nagle nagle mu na nim zaczelo zalezec. Tu problem
      polega na tym, ze politycy robia ludziom wode z mozgu. Ale najbardziej przykre
      w tym jest to, ze prasa (nawet Gazeta) daje sie wciagnac w te demagogiczna
      retoryke.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka