Dodaj do ulubionych

Zakończył się "Jarocin PRL Festiwal"

05.06.05, 10:00
podziękowania za wspaniały pomysł i organizację, oby festiwal PRL stał się
imprezą cykliczną
Obserwuj wątek
    • cjfaxe no i prosze jaka kulturka.. 05.06.05, 11:02
      Bawiło sie tam pokolenie, które nie wyrosło na dresach, pseudohiphopie i
      awanturach. i Był spokój - nikt na nikogo nie napadł, nikt nie rozbił imprezy
      (tak jak to było na przykład w zesżłoroczne juwenalia w Łodzi). ejhhh szkoda ,
      ze takie imprezy to teraz wyjątek - dzisiaj to nawet na klubową imprezkę w
      Łodzi muszą zleźć się przygłupy w dresach i tylko patrzą komu bu ty przyp*&*%
      #dolić... peace!
    • roszak77 PRL OK? 05.06.05, 12:50
      czegoś tak deblinego dawno nie widziałem. poziom merytoryczny wystawy o Festiwalu w okresie PRL był poniżej wszelkiej krytyki. opisy zdjęć przypominały broszurki na temat subkultur młodzieżowych przeznaczone dla rodziców, które niewiele miały wspólnego z rzeczywistością a pisane były przez socjologów z bożej łaski, którzy o subkulturach i ruchach młodzieżowych wiedzieli niewiele albo prawie nic. próba wykpienia prl-owskiej rzeczywistości też się nie udała bo wiele osób pamięta, że co by nie mówić o tamtym systemie i jego negatywnych stronach, to właśnie wtedy powstawała sztuka przez duże S i a kapele tworzyły znakomitą muzykę do równie dobrych tekstów. to co jest teraz, to w porównaniu z tamtymi czasami nieznośny chłam i płycizna.
    • peter.steele Re: Zakończył się "Jarocin PRL Festiwal" 05.06.05, 12:57
      Koncer5t swietny wytrwałem tylko do TSA.
      Ale ochrona beznadziejna. Bo jak kogoś wyniesiono na rekach do ochroniarzy to
      wykrecali rece i prowadzili taka osobe jak skazanca. Dobrze ze pałami nie bili.
      Ale wrażenia pozytywne.
      To juz nie to samo co byo kiedys, bo walczylo sie wyedy z komuna a teraz z kim
      ma sie walczyc ??
      Ale mam nadzieje, że zobacze to wydarzenie w rozkładzie imprez masowych na
      nastepny rok.
      P.S. Do organizatorów - scena wieksza by sie przydała i krótsze przerwy miedzy
      zespołami.
    • edico Re: Prawda w rękawch SB 05.06.05, 14:11
      Mimo słusznego wieku, bywałem tam Odsyłam do negacji negaqcji i dokumentów,
      które w końcu powinne być ujawnione.Przystanek Jezus też tam waLCZYŁ. dZIWIĘ
      SIĘ TYLKO jURKOWI, ŻE POZWSALAŁ NA TEGO TYPY DEGRENGOLADĘ!!!

Ale cóą, jego impreza i chyba wiedział, co robi :)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka