Dodaj do ulubionych

Lepper mówi: ...przegraliście, a MY wygraliśmy...

10.11.05, 16:36
... i mówi to w imieniu Samoobrony i Radia Maryja, ... i mówi to z sejmowej
trybuny, ... i mówi to jako vice-marszałek parlamentu. Czy o to chodziło
wyborcom PiS ? Nie rzucam inwektyw, nie stukam się w czoło - jestem po prostu
przerażony. Od wyborców PiS oczekuję wyjaśnień.
Obserwuj wątek
    • robert28 Re: Lepper mówi: ...przegraliście, a MY wygraliśm 10.11.05, 16:52
      inkoguto napisał:

> ... i mówi to w imieniu Samoobrony i Radia Maryja, ... i mówi to z sejmowej
      > trybuny, ... i mówi to jako vice-marszałek parlamentu. Czy o to chodziło
      > wyborcom PiS ? Nie rzucam inwektyw, nie stukam się w czoło - jestem po prostu
      > przerażony. Od wyborców PiS oczekuję wyjaśnień.

a czego nie rozumiesz? może należy trochę pomyśleć choć nie każdy to potrafi.
      • inkoguto Re: Lepper mówi: ...przegraliście, a MY wygraliśm 10.11.05, 18:09
        venus99 napisał:

> i mówiąc tak popełnia błąd.gdyby powiedział: przegraliście a JA WYGRAŁEM
        miałby
        >
        > rację.smutne ale prawdziwe

A nie właśnie. Owo MY jest bardzo ważne. Sam nie dałby rady (jeszcze?). Ale z
        nieoczekiwaną pomocą Przyjaciół i Sąsiadów się udało. On to mówił również w
        imieniu kolegów z PiS. Gdyby w jakimkolwiek kontekście, ktoś taki miał realne
        podstawy wypowiadać się w moim imieniu jako "MY" zapadłbym się pod ziemię ze
        wstydu.
    • aron2004 Re: Lepper mówi: ...przegraliście, a MY wygraliśm 10.11.05, 21:35
      inkoguto napisał:

> ... i mówi to w imieniu Samoobrony i Radia Maryja, ... i mówi to z sejmowej
      > trybuny, ... i mówi to jako vice-marszałek parlamentu. Czy o to chodziło
      > wyborcom PiS ? Nie rzucam inwektyw, nie stukam się w czoło - jestem po prostu
      > przerażony. Od wyborców PiS oczekuję wyjaśnień.

niech ci to wyjaśnią nowi koalicjanci PO - Olejniczak, Jeneralski, Senyszynowa -
      te klimaty
      • inkoguto Re: Lepper mówi: ...przegraliście, a MY wygraliśm 10.11.05, 21:58
        aron2004 napisał:

> niech ci to wyjaśnią nowi koalicjanci PO - Olejniczak, Jeneralski,
        Senyszynowa
        > -
        > te klimaty

Chyba nie wiesz co to jest koalicja - sprawdź w słowniku.
        Rozumujesz ze starą bolszewicką zasadą kto nie jest z nami jest przeciwko nam.
        Biorąc pod uwagę pisowski populizm i wypowiedzi o zgniłym liberaliźmie do stylu
        komuny Wam całkiem blisko.
        • sfaczim Re: Lepper mówi: ...przegraliście, a MY wygraliśm 10.11.05, 22:14
          Wyobraź sobie, że ktoś mówi na partię Tuska Partia Obrzezanych, a na koalicje z SLD koalicja myckowa lub wyznania handlowego, o co byłby posądzony? Pewnie o antysemityzm. Dzisiaj ta kreatura się popisała, jak zacytował, że Polska mówi "mocherowa koalicja". Jestem pewien, że nikt z PiS, SO, LPR i PSL tego zwrotu nie używa, a wyborcy tych partii stanowią zdecydowaną większośc. Czyli Tusk przypisuje większości Polaków wypowiedzi mniejszości. Dobrze, że nie zostal prezydentem. Bo byłby kwachem-bis.
          • inkoguto Re: Lepper mówi: ...przegraliście, a MY wygraliśm 10.11.05, 23:01
            Zupełne pomieszanie pojęć. Co innego inwektywa niosąca rasistowskie treści, co
            innego myślowy i celny skrót. O co posądzasz "kreaturę" Tuska ( też śmieszny
            epitet - trafiłeś jak kulą w płot). O to,że uważa iż PiS skumał się z SO, LPR i
            Rydzykiem (sam tak uważam, a i ty wymieniając partie jednym tchem masz zdaje
            się podobne odczucie). Czy o obrazę nosicieli moherowych wdzianek? O to
            tzw "dresiarze" zaczną wytaczać procesy za takie ich nazywanie. A idąc tokiem
            Twojego myślenia - większość to stanowią Ci co wybory olali oraz głosowali na
            UPR, SD i dajmy na to SdPL. Zresztą diabli z większością - jak większość nie
            tak dawno głosowała na SLD, to i tak nazywałem ich komuną (a podejrzewam, że
            rzadko tak o sobie mówili).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka