Dodaj do ulubionych

Wierzejski o gejach: zlać ich pałami!

11.05.06, 10:14
Jawohl, mein Fuehrer!
Obserwuj wątek
            • galba Słyszałeś o wolności słowa? 11.05.06, 11:05
              > nie wiesz, ale bronić to pierwszy .. haha o to atakujących zawsze posądzano
              > o nieznajomość

W tym rzecz, że nie słucham ale chcę by ci, którzy chcą słuchac mogli to robić.
              Niestety sa tacy, którzy wolność słowa rozumieją w ten sposób, że "ja na nie
              słucham ale podobno to-to jest niedobre i na wszelki wypadek bym tego zakazał".

Świetny tekst o tym jest w najnowszym Wproście - Radio Wolna Maryja. O
              pragnących zniszczyć wolność słowa bojownikach tolerancji.
              • cinek08 Re: Słyszałeś o wolności słowa? 11.05.06, 11:15
                Pragnących zniszczyć wolność słowa bojownikach tolerancji?? Czy ty wogole
                czytasz to co piszesz baranie? To tak jak by mówić o pragnących bronić praw
                człowieka nazistach albo o krzwiących kulture kaczynskich. A tak poza tym jak
                mowisz o cenzurze to nie propouj ograniczania wolnosci prawdziwie wolnych
                mediow.
              • stasi1 Re: Słyszałeś o wolności słowa? 11.05.06, 11:27
                >
                > W tym rzecz, że nie słucham ale chcę by ci, którzy chcą słuchac mogli to
                robić.
                >
                > Niestety sa tacy, którzy wolność słowa rozumieją w ten sposób, że "ja na nie
                > słucham ale podobno to-to jest niedobre i na wszelki wypadek bym tego
                zakazał".
                >
                > Świetny tekst o tym jest w najnowszym Wproście - Radio Wolna Maryja. O
                > pragnących zniszczyć wolność słowa bojownikach tolerancji.
                >
                Nie wiem czy zauważyłeś że nikt nie chce zamykać RM. Normalni ludzie chcą żeby
                ono nadawało audycje radiowe, bez mieszania do tego żydów i innych opcji które
                nie podobają się o.Rydzykowi. Przecież nikt tu złego słowa nie mówi na Radio
                Józef, podejrzewam że może większość nawet o nim nie wie. A więc można nadawać
                tak aby nie zwracać na siebie uwagi
                • galba Po co zamykać jak można cenzurować? 11.05.06, 11:50
                  Niby racja... ale ja się nie zgadzam.

> Nie wiem czy zauważyłeś że nikt nie chce zamykać RM. Normalni ludzie chcą
                  żeby
                  >
                  > ono nadawało audycje radiowe, bez mieszania do tego żydów i innych opcji
                  które
                  > nie podobają się o.Rydzykowi. Przecież nikt tu złego słowa nie mówi na Radio
                  > Józef, podejrzewam że może większość nawet o nim nie wie. A więc można
                  nadawać
                  > tak aby nie zwracać na siebie uwagi
                  • galba Jeszcze jedno... 11.05.06, 11:51
                    > Przecież nikt tu złego słowa nie mówi na Ra
                    > dio
                    > > Józef, podejrzewam że może większość nawet o nim nie wie. A więc można
                    > nadawać
                    > > tak aby nie zwracać na siebie uwagi

I o to chodzi - Jest Józef i jest Maryja - wybór, znasz to słowo? A ty chcesz
                    by wszyscy byli jak "Józef" i najlepiej by nikt tego nie słuchał... To nie jest
                    forma cenzury?
                • lesew Re: Słyszałeś o wolności słowa? 11.05.06, 12:21
                  Tyle, że dla polityka to nonsens! Nie po to jest radio, czy gazeta i t. p., żeby
                  pies z kulawą nogą o nich nie wiedział. Dlatego nie licz na "ucywilizowanie" R.
                  M.! Dlatego Episkopat podziękował R. M. za działalność ewangelizacyjną ;).
              • meta-kris Re: Słyszałeś o wolności słowa? 11.05.06, 12:35
                Nienawiść (Radio Maryja, Wierzejski, większość prawicy) szkodzi tolerancji i
                wolności słowa. Dlatego trzeba ją zwalczać wszelkimi dostępnymi środkami. Nie
                ma tolerancji dla wrogów tolerancji. Nie ma wolności dla wrogów wolności!
        • wiksadyba1 Re: Po co niemieccy degeneraci się tu pchają? 11.05.06, 10:41
          Galba może być w ogóle nie zainteresowany synem, jak również czynnościami,
          których jednym ze stutków może być m.in. pojawienie się syna- dobry wzór daje
          tu ojciec polskiego narodu (duchowy, bo raczej nie "fizyczny") - Jarosław K.
          Nie ma co zajmować się takimi bzdurami jak prokreacja, skoro trzeba pójść za
          wezwaniem Ducha i poświęcić wszystko Idei Walki z Układem (Czworokątem, jak kto
          woli).

A jeżeli jednak galbie przydarzy się syn homoseksualista- to pewnie zastosuje
          surowe męskie środki - przyleje kilka razy pasem na goły tyłek (żeby ten tyłek
          w pewien sposób zaspokoić), każe jeść więcej wieprzowiny, bo od warzyw i owoców
          się niewieścieje itd. Ojciec Polak ma szeroki arsenał metod walki z dewiacją...
        • galba Pani obraża chorych lub ... "gejów" 11.05.06, 10:45
          Albo ludzi chorych porównując ich ze zboczeńcami...

... ablo homoseksualstów uznając, że są chorzy (a fe! jakie niepostępowe!) - a
          chorych się leczy...

> Panie galba...
          > A jak będzie miał Pan syna i on sie urodzi inny (homoseksualista, ślepy, z
          ser
          > cem po innej stronie, z jedną nerką), to co? Zabije go Pan i zakopie, żeby
          wsty
          > du nie przynosił.
        • galba Już tłumaczę... 11.05.06, 10:49
          > Co to jest "nacjonalista gejowski"?

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem: powinno być: gejowski nacjonalista
          niemiecki. To taki niemiecki pedzio, który uważa, że jest lepszy od "polaczków"
          i musi im pokazac na czym polega wyższość jego kultury (polegającej np. na tym,
          że jeden facet drugiemu... itd.).
          • bloody_rabbit Re: Już tłumaczę... 11.05.06, 10:53
            Wydaje mi się, że trochę nie rozumiesz tematu. Otóż postulatem gejów nie jest
            uznanie "że lepiej jak jeden facet drugiemu", tylko że nie jest to gorsze od
            tego jak pan pani. Czyli coś, przed czym cała polska prawica zapiera się w imię
            nie wiadomo czego.

Tak ci przeszkadza, co robią obcy faceci w łóżku?
            • galba Nie rozumiesz... 11.05.06, 11:02
              a. pan+pani jest "lepsze" od pan+pan, sorry ale to nie ja wymyśliłem tylko
              natura.

b. pan+pan mnie nie przeszkadzają tak długo jak nie każą mi oglądac tego co
              robią, jak chcą to niec h sie ***** w domu, na ulicy wolałbym, żeby zachowywali
              się przyzwoicie i nie propagowali swojego zboczenia.

> Wydaje mi się, że trochę nie rozumiesz tematu. Otóż postulatem gejów nie jest
              > uznanie "że lepiej jak jeden facet drugiemu", tylko że nie jest to gorsze od
              > tego jak pan pani. Czyli coś, przed czym cała polska prawica zapiera się w
              imię
              > nie wiadomo czego.
              >
              > Tak ci przeszkadza, co robią obcy faceci w łóżku?
              • lidkawozniak Re: Nie rozumiesz... 11.05.06, 11:06
                > a. pan+pani jest "lepsze" od pan+pan, sorry ale to nie ja wymyśliłem tylko
                > natura.

Dlaczego jest lepsze? Natura wymyśliła tylko tyle, że tak też można.

>
                > b. pan+pan mnie nie przeszkadzają tak długo jak nie każą mi oglądac tego co
                > robią, jak chcą to niec h sie ***** w domu, na ulicy wolałbym, żeby
                zachowywali się przyzwoicie i nie propagowali swojego zboczenia.

A czy któryś ci kiedykolwiek kazał? Szczerze? Bo jeżeli tak, to zdaje się, że
                możesz z tym iśc na Policję...
                • galba No wiesz... 11.05.06, 11:09
                  > Dlaczego jest lepsze? Natura wymyśliła tylko tyle, że tak też można.

Czasem rodzą się też ludzie z 2 sercami albo bez części organów wewnętrznych.
                  tak samo jak pederaści nie mogą się dalej powielać - to wskazówka na temat
                  tego, co natura o nich sądzi...

A jak nie natura to... Jan Paweł II - jak myslisz, co on o tym sądził?

> > b. pan+pan mnie nie przeszkadzają tak długo jak nie każą mi oglądac tego
                  > co
                  > > robią, jak chcą to niec h sie ***** w domu, na ulicy wolałbym, żeby
                  > zachowywali się przyzwoicie i nie propagowali swojego zboczenia.
                  >
                  > A czy któryś ci kiedykolwiek kazał? Szczerze? Bo jeżeli tak, to zdaje się, że
                  > możesz z tym iśc na Policję...
                  >
                  • lidkawozniak Re: No wiesz... 11.05.06, 11:11
                    galba napisał:

> > Dlaczego jest lepsze? Natura wymyśliła tylko tyle, że tak też można.
                    >
                    > Czasem rodzą się też ludzie z 2 sercami albo bez części organów wewnętrznych.
                    > tak samo jak pederaści nie mogą się dalej powielać - to wskazówka na temat
                    > tego, co natura o nich sądzi...
                    >
                    > A jak nie natura to... Jan Paweł II - jak myslisz, co on o tym sądził?

Z tego co wiem, to sądził, że stosunek homoseksualny jest grzechem (i to w sumie
                    nie był jego pogląd, tylko wytyczne Biblii), natomiast bycie homoseksualistą
                    nie. Znamienne, że to, że homoseksualiści nie mogą zostawać duchownymi
                    wprowadził dopiero Ratzinger.

=========================================================

Uprzedzam wszelkie pytania i wątpliwości: Tak, ja też należę do Układu!
                  • lidkawozniak Re: No wiesz... 11.05.06, 11:14
                    galba napisał:

>

Czy ludzie z dwoma sercami nie moga się powielać? A poza tym o co chodzi?
                    Dlaczego to, czy ktoś się może powielać czy nie ma być kryterium?

A może zacząć pałować bezpłodne kobiety?

=========================================================

Uprzedzam wszelkie pytania i wątpliwości: Tak, ja też należę do Układu!
                  • pe1 Re: No wiesz... 11.05.06, 11:15

tych oczywiście też trzeba spałować według twojej faszystowskiej doktryny

• stasi1 Re: No wiesz... 11.05.06, 11:37
                    galba napisał:

>
                    >
                    > O ile wiem geje też moga byc ojcami! Wcale nie przeszkadza im mieć
                    całkowicie naturalnych dzieci. A nawet to jest smieszne, te dzieci nie muszą
                    być homoseksualne, nawet w większości są hetero
                  • wiksadyba1 Re: No wiesz... 11.05.06, 11:49
                    galba napisał:

>
                    >
                    A "natura" to w ogóle cokolwiek SĄDZI albo WYMYŚLIŁA??? To skądinąd jakiś
                    dziwny panteizm, zgoła nie chrześcijańskie podejście:) To właśnie folklor
                    filozoficzny na poziomie "Mein Kampf". Polecam rozdział pt. "Naród i Rasa",
                    którą wódz zaczyna od inwokacji do "przemyślności przyrody".
                  • lesew Re: No wiesz... 11.05.06, 12:34
                    Nie wmawiaj naturze sądów. Niby nie mogą się powielać, a jakoś zawsze istnieją!
                    Ot, zagwozdka - prawda? - Myślenie nie boli!
                  • bloody_rabbit Re: No wiesz... 11.05.06, 19:14
                    >

Natura nic nie "sądzi". Ale ty, jak rozumiem, uważasz że ludzie upośledzeni są
                    gorsi?

>
                    > A jak nie natura to... Jan Paweł II - jak myslisz, co on o tym sądził?

1. Od kiedy to JPII jest dla ciebie autorytetem? On głosił też miłość bliżniego,
                    wiesz? Każdego.

2. Czy JPII był biologiem?
              • maciej.n.nowak Re: Nie rozumiesz... 11.05.06, 11:45
                Galba napisał:

a. pan+pani jest "lepsze" od pan+pan, sorry ale to nie ja wymyśliłem tylko
                natura. - 2 kutasy do siebie nie pasuja poprostu.

b. pan+pan mnie nie przeszkadzają tak długo jak nie każą mi oglądac tego co
                robią, jak chcą to niec h sie ***** w domu, na ulicy wolałbym, żeby zachowywali
                się przyzwoicie i nie propagowali swojego zboczenia.
                • bloody_rabbit Re: Nie rozumiesz... 11.05.06, 19:15
                  > a. pan+pani jest "lepsze" od pan+pan, sorry ale to nie ja wymyśliłem tylko
                  > natura. - 2 kutasy do siebie nie pasuja poprostu.

Jakoś im pasują, skoro są z tym szczęśliwi. Przecież nikt z ciebie nie chce
                  zrobić geja na siłę.
              • xtrin Re: Nie rozumiesz... 11.05.06, 11:57
                > b. pan+pan mnie nie przeszkadzają tak długo jak nie każą mi oglądac
                > tego co robią, jak chcą to niec h sie ***** w domu, na ulicy wolałbym,
                > żeby zachowywali się przyzwoicie i nie propagowali swojego zboczenia.

A widziałeś Ty kiedy, żeby dwóch panów uprawiało seks na ulicy? Jeżeli tak, to
                należało to zgłosić na policję, bo takie zachowanie zakłóca porządek publiczny
                (bez względu na płeć uczestników). Jeżeli do tego kazali Ci to oglądać (ciekawam
                jak, grozili, szantażowali, bili?) to mamy już sprawę karną.

> i nie propagowali swojego zboczenia.

propagować ndk IV, ~guję, ~gujesz, ~guj, ~ował, ~owany
                «szerzyć, upowszechniać idee, hasła, myśli; zjednywać kogoś dla jakiejś idei,
                akcji itp.; prowadzić propagandę»
                (słownik PWN)

Homoseksualizm nie jest ideą, nie da się go szerzyć ani do niego zjednywać.
              • ready4freddy Re: Nie rozumiesz... 11.05.06, 12:12
                galba, ale natura wymyslila tez "pan z panem", u roznych gatunkow. swoja droga
                co to niby znaczy "natura wymyslila"? odrzuciliscie i potepili kreacjonizm na
                ostatnim zebraniu aktywu? no i gdzie i kiedy jacys panowie zmuszali cie do
                ogladania tego, co robia?
      • zyks Dyskusja z "Galba"-karmienie trolla,czyli skunksa 11.05.06, 10:44
        i to dosłowne. Ten ideowiec-biznesman generuje ruch na swojej stronie, co daje
        mu niezły dochodzik:). Uważam: trzeba tego geszefciarza olewać, niech se
        dysputuje ze swoją czarną sotnią,ale jesli ktoś chce, niech karmi go dalej.
        Życzę ciekawej dyskusji :))
        • galba Pogięło cię? 11.05.06, 10:47
          zyks napisał:

> i to dosłowne. Ten ideowiec-biznesman generuje ruch na swojej stronie, co daje
          > mu niezły dochodzik:).

Owszem - myślę nad przenosinami pod własny adres ale na razie... jeśli komuś
          generuję dochodzik go Agorze (dlatego myślę nad własnym adresem a nie bloxowym).
          • zaciekawiony4 Re: Pogięło cię? 11.05.06, 10:51
            To przenoś się szybko i nie zapomnij przestać pisać na stronie Wyborczej, bo
            strasznie ostatnio loty obniżyłeś Galba. Kiedyś nie używałeś języka nenawiści,
            że tak powiem ale ostatnio coraz częściej Ci się chłopie zdarza. A w temacie
            geje to mnie ani ziębią ani grzeją a Wierzejski jest faszystą, deklarującym się
            coraz bardziej swoimi czynami.
              • jassut Galba - jesteś prawdziwym polakiem 11.05.06, 11:22
                Niedouczonym, zakompleksionym, małym i pełnym zawiści. Który zdaje sobie sprawę
                z tego, ze jest nikim, a byc kims umie tylko w sporze i tylko wobec wroga.
                Jesteś polakiem (przez małe niestety "p"), któremu sie podobają okrzyki hańba,
                zdrada i precz, bo tylko wtedy czujesz wspólnotę. Wspólnote tchórzliwych,
                silnych w grupie, kiboli, rydzoli, odpustowych bab i głupców, którzy muszą
                zwalczać innych, bo inaczej własną głupotę ujrzą tak wyraziscie, ze nie będa
                mogli ukryc wstydu. Jest taka scena w "Easy Rider", kiedy Nocholson
                charakteryzuje takich jak Ty, podśmierdujacych moczem, z tłustymi włosami. Tego
                samego wieczoru ci kolesie nachodzą ich obóz, ot tak - bo drażni ich wszystko,
                czego sami nie mają (wewnętrznej wolności, radości z zycia)i Nicholson ginie
                zadźgany przez sen. W tamtych facetach widze ciebie. Obejrzyj sobie ten film.
                1000 razy.
              • aturek2005 Wierzejski jest 100% demokrata. On po prostu 11.05.06, 19:40
                jest u wladzy i mowi, zeby tych z ktorymi on sie nie zgadza, a ktorzy legalnie
                demonstruja po prostu palowac. A MW jak rzuca kamieniami to co najwyzej
                polewac woda toaletowa.

galba napisał:

> > Kiedyś nie używałeś języka nenawiści,
                >
                > Czy to nie jest to, za co zwolennicy demokracji i wolności słowa chcą sadzać
                do
                >
                > więzienia tych, którzy się nie zgadzają na ich ekscesy?
                >
                >
          • lidkawozniak Re: Pogięło cię? 11.05.06, 11:08
            Czyli biznesplan jest ;)

galba napisał:

> zyks napisał:
            >
            > > i to dosłowne. Ten ideowiec-biznesman generuje ruch na swojej stronie, co
            > daje
            > > mu niezły dochodzik:).
            >
            > Owszem - myślę nad przenosinami pod własny adres ale na razie... jeśli komuś
            > generuję dochodzik go Agorze (dlatego myślę nad własnym adresem a nie bloxowym)
            > .
            >
          • aturek2005 Myslisz? W Twoim przypadku to oxymoron. 11.05.06, 19:36
            galba napisał:

> zyks napisał:
            >
            > > i to dosłowne. Ten ideowiec-biznesman generuje ruch na swojej stronie, co
            > daje
            > > mu niezły dochodzik:).
            >
            > Owszem - myślę nad przenosinami pod własny adres ale na razie... jeśli komuś
            > generuję dochodzik go Agorze (dlatego myślę nad własnym adresem a nie
            bloxowym)
            > .
            >
        • ellewina Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 11:43
          słowo "gej", od angielskiego GAY, powstalo podczas pierwszej manifestacji równości i jest skrótem od słów "Good As You"...
          pedał i pederasta są słowami z natury obraźliwymi, tak taka jakby ktoś na twoją żonę zamiast Kobieta mówił "stara k.ur.wa"
          • ozesz-ty1 Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 12:23
            ellewina napisała:

> słowo "gej", od angielskiego GAY, powstalo podczas pierwszej manifestacji równości i jest skrótem od słów "Good As You"...

nie ma słowa "gej" w słowniku języka polskiego. po co zaśmiecać polszczyznę "polityczniepoprawnościowym" słowem angielskim?

> pedał i pederasta są słowami z natury obraźliwymi

z natury? bierz odpowiedzialność za słowa! "pedał" - tak, "pederasta" - (czy się to komu podoba, czy nie) nie!

NAGA PRAWDA NIE ZAWSZE JEST PIĘKNA !!!
            • logo26 Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 12:28
              Pedal i pederasta to slowa obrazliwe i tylko ja moge tak o sobie powiedziec, bo
              nie pozwole na to, by osoba ktora broni radia ma-ryja (dziewczyno, czy
              wszechpolacy zabraniaja ci czytac gazet i ogladac telewizji!!!??? Poza ty, slowo
              'gay' jest uzywane miedzynarodowo, w kazdym znanym mi jezyku, a jego forma 'gej'
              jest tylko polska transkrypcja fonetyczna, by niewyksztalceni ludzi nie musieli
              sie wysilac. Jezyk ewoluuje w naturalny sposob, dziecino, i wszechpolacy tu juz
              nic nie zdzalaja ze swoimi palami (sic!).
              • ozesz-ty1 Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 12:45
                cóż powiedzieć, w swojej wypowiedzi popełniłeś SIEDEM błędów (pięć wynika z Twojej niewiedzy, a dwa - z przekonań!). smutne!

[gwoli krótkiego wyjaśnienia, bo widzę, że jesteś zaślepiony... w swoim sigu (skrót od angielskiego "signature" - podpis) mam tekst, który postaraj się zrozumieć... może nieobce są Ci terminy "prowokacja" i "ironia"...?)
      • unidfg Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 12.05.06, 09:22
        Badanie alkotestem tu nie pomoże, również na chromatogramie nie znajdziesz pików
        od substancji odurrzających. Niestety ich zachowanie dowodzi jedynie
        niedorozwoju umysłowego i potrzeby leczenia psychiatrycznego w zamkniętym
        ośrodku, gdzie zostaną im uświadomione lęki oraz transformacja męskiego
        pożądania wraz z negacją takowego, która summma summarum doprowadziła u nich
        (nie zapomionając tu o kruchtowym moelstowaniu w dzieciństwie) do abnegacji
        samego siebie i swojego seksualizmu, a w konsekwencji do rozwoju ciężkich
        zaburzeń umysłowych a być może i chorób.
        • unidfg Re: cieszę się,że lewactwo wreszcie jest w odwro 12.05.06, 09:29
          m15 napisał:

> mejlmi napisał:
          >
          > > Polska polityka siegnela dna. Plakac mi sie chce!!!!
          > polska wreszcie normalnieje(warto było czekać tyle długich lat)
          m15, młody dziecko jeszcze jesteś i niewiel rozumiesz..Wybaczamy Ci, ale zrozum
          piętnastolatek, co jeszcze mamusinego cyca ssie, a nie wypowiada się na forum.
          Pomijając już kwestię wieku, to nawet dojrzałością psychiczną nie dorównujesz
          osobom, w którymi usiłujesz polemizować. Żaden człowiek, kulturalny i
          wykształcony, abstrahuję tu od jego osbistych poglądów na homoseksualizm i
          lesbijstwo, nie nazwałby języka Wierzejskiego, pełnego buty, chamstwa i
          gloryfikującego przemoc, "normalnym językiem". Idź Ty lepiej dziecko i schowaj
          się pod mamusiną kieckę, bo jeszcze wiele muszisz się nauczyć, dostać do
          liceum,zrobić maturę, skończyć studia i dopiero wtedy możesz zabierać głos w
          dyskusji z ludźmi dorosłymi. Na razie Twoje posty są infantylne i poziomem
          obrażają innych rozmówców. I nie praw mi jaki to niby dojrzały jesteś, już Twój
          nick to pokazał. Pozdrawiam
          P.S. Wróć za parę lat, to pogadamy
        • unidfg Re: cieszę się,że lewactwo wreszcie jest w odwro 12.05.06, 09:30
          m15 napisał:

> mejlmi napisał:
          >
          > > Polska polityka siegnela dna. Plakac mi sie chce!!!!
          > polska wreszcie normalnieje(warto było czekać tyle długich lat)
          młody dziecko jeszcze jesteś i niewiel rozumiesz..Wybaczamy Ci, ale zrozum
          piętnastolatek, co jeszcze mamusinego cyca ssie, a nie wypowiada się na forum.
          Pomijając już kwestię wieku, to nawet dojrzałością psychiczną nie dorównujesz
          osobom, w którymi usiłujesz polemizować. Żaden człowiek, kulturalny i
          wykształcony, abstrahuję tu od jego osbistych poglądów na homoseksualizm i
          lesbijstwo, nie nazwałby języka Wierzejskiego, pełnego buty, chamstwa i
          gloryfikującego przemoc, "normalnym językiem". Idź Ty lepiej dziecko i schowaj
          się pod mamusiną kieckę, bo jeszcze wiele muszisz się nauczyć, dostać do
          liceum,zrobić maturę, skończyć studia i dopiero wtedy możesz zabierać głos w
          dyskusji z ludźmi dorosłymi. Na razie Twoje posty są infantylne i poziomem
          obrażają innych rozmówców. I nie praw mi jaki to niby dojrzały jesteś, już Twój
          nick to pokazał. Pozdrawiam
          P.S. Wróć za parę lat, to pogadamy
      • cics Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 10:51
        ozesz-ty1 napisała:
        > Wierzejski, sam jesteś dewiant! A swoją drogą, najbardziej nienawidzą pewnych
        grup członkowie tychże grup. Panie Wierzejski, lubisz pan chłopców?

Zapewne tak , takich męęęęskich , maszerujących w mundurach w równym szyku, ze
        sztandarami lub bejsbolami.
        • wiksadyba1 Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 11:27
          Wierzejski gejem to sam raczej na pewno nie jest. Ale ma twarz, gesty, głos
          itd. typowego "lamusa" z takich, którym w szkole topili piórnik w sedesie albo
          zimą wsadzali za kołnierz śnieg zebrany z parapetu. Na pewno życiowym sukcesem
          Pana W. było zdobycie sobie szacunku części mętów męskiej płci (żuli,
          bezmózgich osiłków, kiboli, kryminałów etc.) próbujących mieć poglądy
          nacjonalistyczne, którzy to osobicy normalnie gnoili by go pewno na
          podwórku "za frajerstwo". Gość ten akurat może być typem homofoba święcie
          przekonanego, że ma rację, w odróżnieniu od takich, którzy rzucają jakieś hasła
          pod publiczkę, sami przeciwko gejom niekoniecznie coś mając. Typ ma tak skrajne
          kompleksy na punkcie własnej męskości, że traktuje wrogo wszystko, z czym
          szeroko rozumiane spoufalenie się (choćby poprzez pozbawioną agresji wypowiedź)
          mogłoby jego zdaniem wystawić na szwank jego męską reputację.
          Nie "pscyhologizuję" tutaj- to po prostu namacalne, widoczne w każdej
          wypowiedzi posła W. na ekranie - warto się przyjrzeć, jak ten urodzony mięczak-
          obsesyjnie i nieudolnie zarazem- próbuje się zrobić na twardego, zdecydowanego
          itd.