Dodaj do ulubionych

Niemcy: Motassadeq skazany na 15 lat więzienia

08.01.07, 21:10

Oni sa wszyscy niewinni, oni nigdy nie wiedza o niczym, to inii sa rasistami
i uparli sie na nich.......a w tym czasie to "wadliwe" samoloty i samochody-
pulapki wybuchaja same z powodu usterki............ brudna rasa

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.
Obserwuj wątek
            • mis22 Nabożne życzenia 09.01.07, 04:05
              y.y napisał:
              > .. więcej myśleć samodzielnie. pomaga, poważnie!

Irytują mnie apele aby ktoś zaczął więcej lub lepiej myśleć. Każdy z nas
              dorosłych ma taką inteligencję jaką Pan Bóg mu dał lub odziedziczył od rodziców
              w genach plus wpływ środowiska we wczesnym dzieciństwie. Potem i święty Boże
              nie pomoże. Nie wynaleziono metody na wlewanie ludziom oleju do głowy.

Natomiast do liczby ofiar zabitych w WTC trzeba dodać setki tysięcy ludzi,
              którzy zginęli wskutek wojny i okupacji Iraku. Zniszczenie WTC dało pretekst
              dla Busha i Cheney oraz Blaira do próby kolonizacji Iraku. Niektórzy mówią, że
              winę za tych wszystkich zabitych ponosi Ralph Nader. Kandydował on w 2000 roku
              na prezydenta i zmniejszył ilość głosów dla Gore. W efekcie Bush dostał
              zaledwie pól miliona głosów mniej niż Gore i wygrał wybory. Został jak dumnie
              podkreśla - war president - prezydent wojny. Jego hobby to podbić jak najwięcej
              pól naftowych dla amerykańskich i brytyjskich firm naftowych.
              • y.y Re: Nabożne życzenia 10.01.07, 00:13
                No cóż, ja zawsze myślałem, że im więcej stara się człowiek myśleć i
                analizować, tym lepiej dla niego, bo czasami wychodzi na to, że najpierw mówi,
                a później myśli, czy też niekoniecznie zastanawia się za bardzo, a później
                wypisuje dyrdymały:) A co do inteligencji, geny to jedno, a późniejsze jej
                rozwijanie, to co innego niestety. Co widać często.
                • wet3 Re: y.y 10.01.07, 16:46
                  y.y napisał:

> No cóż, ja zawsze myślałem, że im więcej stara się człowiek myśleć i
                  > analizować, tym lepiej dla niego, bo czasami wychodzi na to, że najpierw
                  mówi,
                  > a później myśli, czy też niekoniecznie zastanawia się za bardzo, a później
                  > wypisuje dyrdymały:) A co do inteligencji, geny to jedno, a późniejsze jej
                  > rozwijanie, to co innego niestety. Co widać często.

Do przystapienia USA do 1WS posluzono sie Lusitania, do2WS - Pearl Harbor, a
                  teraz byl atak na WTC. Czy to tak trudno zrozumiec, panie ygrekowaty?
                  • y.y Re: y.y 11.01.07, 23:30
                    Nietrudno mi zrozumieć, że Bush wykorzystał fakt ataku na WTC jako świetny
                    pretekst do wszczęcia wojny, za którą de facto jest odpowiedzialny po części i
                    jego ojciec, który nagle zawrócił spod bram Bagdadu mając za sobą rozbite
                    czołgi irackie, poparcie wspólnoty narodowej, mandat ONZ i nie wiadomo co
                    jeszcze.
                    Tyle, że ja nie do tego w ogóle sie odnosiłem w tym temacie, ale do
                    opowiadania, jakoby ten atak to była jakaś zbiorowa halucynacja, żaden samolot
                    nigdy w nic nie walnął i tak dalej, bo w sieci lata posklejany średnio udolnie
                    film, a w nim mętne tłumaczenia teorii spiskowej.
        • tristan-c Niedowiarku cieniutki ! 09.01.07, 01:25
          dawidb napisał:

> taka prawda... w ogóle śmieszą mnie ludzie wierzący w takie brednie :)

A mnie żal takich ludzi jak ty dawidb.Nie bede nawet uzasadniał dlaczego.Ktoś
          kto z góry wyśmiewa i szydzi z ludzi o innych poglądach niż te swoje wykreowane
          przez główny nurt mediów ,które nie robią nic innego jak pokazują to samo co
          pokazują inne większe stacje tv i agencje prasowe.To jestem problem tego świata
          .Media jako czwarta władza(umysłów).Piorą nam mózgi swoją propagandą szydząc z
          wszystkiego co odmienne i co na pierwszy rzut oka wydaje sie być nierealne.Wy
          wszystkie niedowiarki myślicie tak dlatego ,że widzieliście takie rzeczy tylko w
          kinach i na filmach i cieżko jest wam uwierzyć ,że coś podobnego może mieć
          miejsce..Są ludzie którzy to też przewidzieli i poprzez swoje wytwornie tworza
          filmy żeby jeszcze bardziej uśpić opinie publiczną...

Pozdrawiam otwarte umysły..
      • tstawiu Re: Niemcy: Motassadeq skazany na 15 lat więzieni 20.01.07, 21:21
        zanim zaczniesz bezgranicznie wierzyć w tą propagandówkę polecam obejrzenie
        filmu "screw loose change".masz tam opisane jak autorzy filmu "loose change"
        kłamią,manipulują faktami i przytaczają zdania wyrwane z kontekstu.jednym
        słowem robią takich jak ty w balona.odpowiadają na wszelkie pytania zawarte w
        tym filmie(kontrolowane wysadzanie,brak samolotu w wtc,rzekome relacje z tego
        jakoby terroryści byli widziani po 9/11 itp.bajki).naprawde obejrzyj ten film
        (mimo że trwa prawie 3godz)a raczej uświadomisz sobie że to nie był żaden
        spisek.oto link:lol.chroniclesofgaras.com/
    • emeryt21 Niemcy: Motassadeq skazany na 15 lat więzienia 08.01.07, 23:13
      Zginelo tak wielu niewinnych ludzi,ze jakakolwiek kara mniejsza niz dozywocie i
      to w amerykanskim wiezieniu nie powinna wchodzic w rachube.Dlaczego w
      amerykanskim?Tam wspolwiezniowie juz "oslodza" mu zycie tak,ze sam jak
      najpredzej ucieknie do swojego Allaha.Przeciez to swinski ryj a nie
      czlowiek.Nawet bandyta,ktory dokonuje przestepstwa dla zysku jest bardziej
      ludzki niz takie "religijne" bydle.
      • tristan-c Niewinny ?? Motassadeq skazany na 15 lat więzieni 09.01.07, 01:41
        Nie zdziwię się jak ten typ nie ma nic wspólnego z tymi zamachami co najwyżej
        był na payrollu CIA . Naprawde ludzie obudzcie sie oficjalna wersja o WTC 9/11
        to taka bójda ze smiac mi sie chce jak po 6 latach mozna w to wierzyc.Pamietam
        dokladnie co powiedzialem jak zobaczylem w ten dzien w telewizji te spadajace w
        dół budynki ..powiedziałem wtedy do swojego Ojca .."Będzie wojna , będzie wojna"
        rok pozniej wyszedl Fahrenheit 9/11 ktory ładnie wyprał na biało cała sprawe
        pokazał to do czego i tak by doszli. Moore okazał sie być na payrollu tych co to
        spreparowali wszystko. Wiem ze to wydaje sie byc nie realne ale niestety jest.
        WTC 911 to tylko pretekst byl to rozpoczecia wojny w afganistanie i dalej w
        Iraku teraz będzie Iran (daj Boże żebym się mylił) i dopiero sie zacznie. Wiem
        ze swoim postem nikogo nie przekonam wiec wpierw prosze obejrzyjcie film Loose
        Change(jest dostepny z polskimi napisami na vidjo gogle ) zrobiony przez 2
        mlodych typow.Pozniej polecam 911 Plansight ,dalej Alex Johns 911 - Rise of the
        police state i Terrorstorm... a dalej po prostu polecam śledzić newsy z
        www.prisonplanet.com www.infowars...momentami dosc radykalnie podchodząca do
        tematu wszystko przez temperament Alexa.

P.S aha i tak w ramach ciekawostki do tematu przypomne ze AL-Queda została
        utworzona przez CIA i w 1989 dostali "6 billions dolars" ;]

Szcześliwego Nowego Roku ;]
        • bart_canada smieszny jestes chlopaczku 09.01.07, 03:36
          'Wiem ze to wydaje sie byc nie realne ale niestety jest'
          '6 billions dolars' -

ty sie najpierw naucz porzadnie polskiego i angielskiego, a potem bierz za
          teorie spiskowe. Taki sam jestes 'inteligent' jak chlopaczki od LC (wiecej
          ladowan niz startow i cala reszta tych bzdur wymyslonych dla publicity).
          • wet3 bart_canada 09.01.07, 04:06
            bart_canada napisał: > Smieszny jestes chlopaczku

> 'Wiem ze to wydaje sie byc nie realne ale niestety jest'
            > '6 billions dolars' -
            >
            > ty sie najpierw naucz porzadnie polskiego i angielskiego, a potem bierz za
            > teorie spiskowe. Taki sam jestes 'inteligent' jak chlopaczki od LC (wiecej
            > ladowan niz startow i cala reszta tych bzdur wymyslonych dla publicity).

A mnie smieszy twoj wyprany do cna mozg! Powiedz nam laskawie jkiego mydelka
            uzywali do prania twego mozgu, madralo z bozej laski!
          • tristan-c Re: smieszny jestes chlopaczku 09.01.07, 16:48
            bart_canada napisał:

> ty sie najpierw naucz porzadnie polskiego i angielskiego, a potem bierz za
            > teorie spiskowe.

Czy to nie jest dziwne ,że zawsze jak ktoś nie ma kontr argumentu albo nie może
            racjonalnie za negować kogoś to szuka innego powodu żeby z kogoś zakpić i
            zaprzeczyć itd.W tym przypadku typek o ksywie bart zarzuca mi nie umiejętność
            pisania po polsku.
            bart ! jeśli masz tak sie udzielać to proszę lepiej wogle tego nie rób.A dla
            sprostowania "teoria spiskowa" przestaje być teorią w momencie gdy znajdują się
            dowody na jej potwierdzenie.A w przypadku 9/11 jest ich wiele.Czekamy tylko na
            nowe dochodzenia.Ale zanim do tego dojdzie kongres musi zastosowac impeachment
            na Busha.A do tego chyba nie dojdzie ;[
    • n0_str0m0 czy terrorystyczna grupa M. ATTY 09.01.07, 05:16
      to CIA czy mossad?

prosze sobie sprawdzic, pan attta byl objety programem ochrony swiadkow FBi
      o czym swiadectwo daje rownierz rzad kanady (ktory atte zaaresztowal krotko przed 9/11 i wypuscil po
      jednym telefonie).

a w ogole to za 9/11 odpowiedzialny jest przeciez osama bin przyjaciel buszow. wiec o co sie
      rozchodzi, sam drzordz powiedzial, ze osama jest zupelnie niewazny i macie sie od nigo odpjerdolic.
      co wszyscy faszysci wedle rozkazu uczynili...
    • gregohio Niemcy: Motassadeq skazany na 15 lat więzienia 09.01.07, 07:22
      a co myslicie na temat WTC 7 ktory "zawalil" sie kilka godzin po "zawaleniu"
      sie blizniaczych wiez. Wg. komisji - na wskutek wenetrznego pozaru jaki
      nastapil po "zawaleniu" sie blizniaczych wiez. (mimo, ze pozostale budynki
      zostaly nienaruszone). Czy beoing 737 zostawia otwor o srednicy 3m. Pentagon!!!
      • tristan-c Re: Niemcy: Motassadeq skazany na 15 lat więzieni 09.01.07, 16:56
        gregohio napisał:

> a co myslicie na temat WTC 7 ktory "zawalil" sie kilka godzin po "zawaleniu"
        > sie blizniaczych wiez. Wg. komisji - na wskutek wenetrznego pozaru jaki
        > nastapil po "zawaleniu" sie blizniaczych wiez. (mimo, ze pozostale budynki
        > zostaly nienaruszone). Czy beoing 737 zostawia otwor o srednicy 3m. Pentagon!!!

Ja nic nie myśle ja wiem ,że go po prostu ładnie wysadzili.Silverstein mówi o
        tym w programie dokumentalnym "Rebuilding America"pare miesiecy po ataku. Jak
        Silverstein to mówi to czemu mamy mu niewierzyć w końcu to jego kompleks był.7
        tygodni przed atakiem nabył do niego prawa i ubezpieczył każdą z wież na 3.5
        billiona dolarów dodając przy tym klauzule apropo atakow terrorystycznych. I już
        odzyskał te pieniądze;]
        Zapytajcie lepiej co było w budnyku numer 7 ;]]]
      • wet3 Re: Niemcy: Motassadeq skazany na 15 lat więzieni 10.01.07, 02:25
        gregohio napisał:

> a co myslicie na temat WTC 7 ktory "zawalil" sie kilka godzin po "zawaleniu"
        > sie blizniaczych wiez. Wg. komisji - na wskutek wenetrznego pozaru jaki
        > nastapil po "zawaleniu" sie blizniaczych wiez. (mimo, ze pozostale budynki
        > zostaly nienaruszone). Czy beoing 737 zostawia otwor o srednicy 3m.
        Pentagon!!!

WTC7 musial sie zawalic dla zatarcia sladow. Prawdopodobnie z WTC7 kierowano
        operacja demolowania WTC1 i WTC2.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka