Dodaj do ulubionych

Zmarł deputowany Partii Regionów Jewhen Kusznariow

17.01.07, 14:27
Wygląda na to, że do dwóch razy sztuka. Pierwszy zamach się nie udał..

" Według rzeczniczki partii do wypadku doszło już po polowaniu, kiedy "ktoś
wystrzelił" do polityka. Kusznariow, zajadły wróg pomarańczowej rewolucji, w
marcu cudem wyszedł bez szwanku z zamachu, kiedy to w drzwiach siedziby
Partii Regionów w Charkowie wybuchła bomba."

serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34263,3854198.html

No a teraz nie żyje. Ciekawe, czy polska prasa i cały tzw. wolny świat
zachodni podniesie równie wielkie larum, jak w przypadku Litwinienki.... Czy
też zlekceważy śmierć wroga jedynej słusznej rewolucji .
Obserwuj wątek
      • eryk2 Re: Zmarł deputowany Partii Regionów Jewhen Kuszn 17.01.07, 23:11
        rusek11 napisał:

> ten gosc nie byl prorosyjski razej pro(wschodnio)ukrainski

A co to znaczy? To jakiś nowy kierunek w polityce ukraińskiej? "Wsio dla
        wostoka"?

ale przytym probowal zrobic cos dobrego dla wlasnego naroda
        >
        > dlatego szkoda go

Co takiego dobrego zrobił zastrzelony bandyta? I dla jakiego narodu?
        Ukraińskiego? Chyba to ostatnie - przeniósł się na łono Abrahama...
          • eryk2 Re: Zmarł deputowany Partii Regionów Jewhen Kuszn 18.01.07, 22:54
            Powtarzam, durny kacapie, bo do twojego zakutego łba to nie dociera: CO TAKIEGO
            DOBREGO zrobił nieboszczyk Kusznariow? Dla JAKIEGO NARODU? Zacząłeś pośmiertną
            laudację, więc dokończ: jakie DOBRE uczynki możesz zapisac na konto złodzieja,
            mafiosa, oszusta, cwaniaka, bawiącego się przez całe życie za cudze pieniądze?
            Śmierć miał zresztą odpowiednia do tego trybu życia: zabity po pijanemu podczas
            kolejnej balangi z kumplami o podobnym stopniu zlasowania mózgów wódą, wódą i
            jeszcze raz wódą...
              • eryk2 "Poznać głupiego po śmiechu jego" (przysłow. pol.) 19.01.07, 02:12
                rusek11 napisał:

> razem z janukowiczem probowal odsunac od wladzy takich zydopolaczkow jak ty
                >
                > kumasz pejsowaty?
                >
                > he...he...

1. Skąd wiesz, że jestem Polakiem?
                2. Skąd wiesz, że jestem Żydem?
                3. Kto jest Żydem (a kto Polakiem) spośród przeciwników Kusznariowa?
                Juszczenko? Tymoszenko? Tarasiuk? George Bush? Lech Kaczyński?
                4. Leczysz się psychiatrycznie? Już najwyższa pora...
                  • eryk2 Re: "Poznać głupiego po śmiechu jego" (przysłow. 19.01.07, 07:01
                    rusek11 napisał:

> 1.skad wiesz ze kusznariow bandyta?

Ponieważ w klanie donieckim dwukrotnego gwałciciela Janukowycza nie ma aniołów.

> 2.skad wiesz ze nie chcial dobrze dla ukrainy?

Poniewaz nie znam ANI JEDNEGO przykładu jego pozytywnych działań na rzecz
                    niepodległej Ukrainy - ani w zakresie polityki, ani gospodarki.

> 3.juszczenko-ukrainiec, tymosznko-zydowka,bush-jankies, kaczynski-debil

Skąd te wiadomości o pochodzeniu Tymoszenko? Z KGB? I dlaczego twierdziłeś,
                    że "pomarańczowi" to "żydopolaczki"? Mylisz się w zeznaniach, przydupasie z
                    ambasady FR.

> 4.skad wiesz ze mam sie leczyc psychiatrycznie?

Ponieważ na to wskazuje treść twoich wypowiedzi - bełkot kompletnego Schyzia
                    Frenika.

> skad masz monopol na prawde?

Ja tylko piszę o tym, co widzę, i nie wymyślam bzdur.

> he...he...

O śmiechu przeczytaj sobie w tytule.
                    • rusek11 Re: "Poznać głupiego po śmiechu jego" (przysłow. 19.01.07, 12:35
                      eryk2 napisał:

>
                      > Ponieważ w klanie donieckim dwukrotnego gwałciciela Janukowycza nie ma
                      aniołów.

w klanie lepera same aniolki, w aws,sld,pis,po, bylo i jest wiecej przykretow
                      niz u ukraincow

ale to swoje zlodziaszki, im wolno
                      >

>
                      > Poniewaz nie znam ANI JEDNEGO przykładu jego pozytywnych działań na rzecz
                      > niepodległej Ukrainy - ani w zakresie polityki, ani gospodarki.

nie pchaja sie do nato i ue , ani do ruskich.
                      jeden i najwaznieszy przyklad pozytywnego dzialania
                      do tego gaz zalatwili nie najdrozej i td

>
                      > Skąd te wiadomości o pochodzeniu Tymoszenko? Z KGB? I dlaczego twierdziłeś,
                      > że "pomarańczowi" to "żydopolaczki"?

skorzystaj z goole, naucz sie

Mylisz się w zeznaniach, przydupasie z
                      > ambasady FR.

mam alergie na sluzby mundurowe i urzednikow(ruskie,polskie i kazde inne)

> Ponieważ na to wskazuje treść twoich wypowiedzi - bełkot kompletnego Schyzia
                      > Frenika.

no coz za brezniewa newygodnych wsadzali do psychuszek
                      ale taki ekzemplarz jak ty kibicuje guantanamo

>
                      > Ja tylko piszę o tym, co widzę, i nie wymyślam bzdur.

widzisz gw i cytujesz
                      >
                      >
                      > O śmiechu przeczytaj sobie w tytule.

he...he...
                      • eryk2 Game over, Schyziu Freniku... 20.01.07, 00:07
                        > w klanie lepera same aniolki, w aws,sld,pis,po, bylo i jest wiecej przykretow
                        > niz u ukraincow
                        >
                        > ale to swoje zlodziaszki, im wolno

Po raz kolejny imputujesz mi poglądy, których nie wypowiedziałem, nie podzielam
                        i na temat których się nie wypowiadam. To nawyk ze służb specjalnych - wkładać
                        ludziom w usta słowa, których nie wypowiedzieli?

> nie pchaja sie do nato i ue , ani do ruskich.
                        > jeden i najwaznieszy przyklad pozytywnego dzialania
                        > do tego gaz zalatwili nie najdrozej i td

Jasneeee... Siedzieć, nic nie robić - to najlepsze osiągnięcie. Genialna
                        polityka, napisz koniecznie podręcznik, Wujku Dobra Rado (dla polityków).

> > Skąd te wiadomości o pochodzeniu Tymoszenko? Z KGB? I dlaczego twierdziłe
                        > ś,
                        > > że "pomarańczowi" to "żydopolaczki"?
                        >
                        > skorzystaj z goole, naucz sie

Wykręcasz sie sianem - to nie Google pisały o "żydopolaczkach" w rządzie
                        Ukrainy, tylko ty, "niepolskiaryjczyku".

> mam alergie na sluzby mundurowe i urzednikow(ruskie,polskie i kazde inne)

Och, nie przasadzaj - jako etatowy pracownik FSB w ambasadzie FR nie nosisz
                        przecież mundurka...

> no coz za brezniewa newygodnych wsadzali do psychuszek
                        > ale taki ekzemplarz jak ty kibicuje guantanamo

Znowu konfabulujesz, niczemu nie kibicuję. Wyciągam tylko wnioski z twoich
                        obłędnych wypowiedzi (Tymoszenko - Żydówka, "pomarańczowi" - "żydopolaczki",
                        Kusznariow - "patriota swego naroda" itp.).
                        • rusek11 Re: Game over, Schyziu Freniku... 20.01.07, 00:59
                          eryk2 napisał:

> Po raz kolejny imputujesz mi poglądy, których nie wypowiedziałem, nie
                          podzielam
                          >
                          > i na temat których się nie wypowiadam. To nawyk ze służb specjalnych -
                          wkładać
                          > ludziom w usta słowa, których nie wypowiedzieli?

>nic ci nie wmawiam.
                          to ty odmawiasz ludziam dobre checi tylko dlatego ze oni nie sa z twojej bandy
                          komunisci robily tak samo
                          i uspokoj sie z tymi mientami, bo ich k..wa nie cierpie

>
                          > Jasneeee... Siedzieć, nic nie robić - to najlepsze osiągnięcie. Genialna
                          > polityka, napisz koniecznie podręcznik, Wujku Dobra Rado (dla polityków).

robic ale dla swojego ludu
                          nie dla ruskich czy jankiesow

>
                          > Wykręcasz sie sianem - to nie Google pisały o "żydopolaczkach" w rządzie
                          > Ukrainy, tylko ty, "niepolskiaryjczyku".
                          >

to twoj problem ze nie chcesz przyznac prawde
                          kazdy ukrainiec ci to potwierdzi tymoszenko-zydowka

> Znowu konfabulujesz, niczemu nie kibicuję. Wyciągam tylko wnioski z twoich
                          > obłędnych wypowiedzi (Tymoszenko - Żydówka, "pomarańczowi" - "żydopolaczki",
                          > Kusznariow - "patriota swego naroda" itp.).

zle wyciagasz swoje wnioski

he...he...
                          • eryk2 Do rechoczącego pseudologika 20.01.07, 02:06
                            > >nic ci nie wmawiam.
                            > to ty odmawiasz ludziam dobre checi tylko dlatego ze oni nie sa z twojej bandy
                            > komunisci robily tak samo
                            > i uspokoj sie z tymi mientami, bo ich k..wa nie cierpie

Rozmawiamy o Kusznariowie, a tym mi wyjeżdżasz z tekstami, że uważam za
                            lepszych od tego bydlaka polskich polityków z iluś tam partii - a skąd to
                            wiesz? Ja nigdzie w tym wątku nic nie piszę o polskiej scenie politycznej i
                            moich preferencjach polityczno-wyborczych. Jesteś jasnowidzem czy co? I co to
                            są "mienty"?

> robic ale dla swojego ludu
                            > nie dla ruskich czy jankiesow

Sorry, ale sądząc z twojego nicku, języka i poglądów, jesteś zwolennikiem
                            zespawania Ukrainy z Moskowią. Więc twoje pochwały pod adresem Kusznariowa
                            brzmią mało wiarygodnie (w dodatku niby to chwalisz go za to, że nic nie robił -
                            jakoś nie podałeś przykładów jego znakomitych osiągnięć na drodze do
                            polepszenia dobrobytu narodu ukraińskiego, który akurat temu draniowi zwisał
                            jak kilo kitu u sufitu).

> to twoj problem ze nie chcesz przyznac prawde
                            > kazdy ukrainiec ci to potwierdzi tymoszenko-zydowka

Wiesz, więkoszość ludzi w Afryce uważa, że ziemia jest płaska - dziekuję za
                            takie "dowody". W dodatku nadal nie odpowiadasz na pytanie: kim
                            są "żydopolaczkowie" w ekipie "pomarańczowych"? Bo nawet jedna Żydówka - to i
                            tak trochę za mało na potwierdzenie owej śmiałej tezy...

> zle wyciagasz swoje wnioski

Zmień logikę - twój rodak, Wlodzimierz Iljicz Lenin już raz próbował
                            stworzyć "logikę nowego typu", niearystotelesowską. Może tobie się uda -
                            chociaż wątpię. Jak mawiał Lech Wałęsa: "Stłucz pan termometr, nie będziesz pan
                            miał gorączki"...
                            • rusek11 Re: Do rechoczącego pseudologika 20.01.07, 03:07
                              eryk2 napisał:
                              >
                              > Rozmawiamy o Kusznariowie, a tym mi wyjeżdżasz z tekstami, że uważam za
                              > lepszych od tego bydlaka polskich polityków z iluś tam partii - a skąd to
                              > wiesz? Ja nigdzie w tym wątku nic nie piszę o polskiej scenie politycznej i
                              > moich preferencjach polityczno-wyborczych. Jesteś jasnowidzem czy co? I co to
                              > są "mienty"?
                              > Sorry, ale sądząc z twojego nicku, języka i poglądów, jesteś zwolennikiem
                              > zespawania Ukrainy z Moskowią. Więc twoje pochwały pod adresem Kusznariowa
                              > brzmią mało wiarygodnie (w dodatku niby to chwalisz go za to, że nic nie
                              robił
                              > -
                              > jakoś nie podałeś przykładów jego znakomitych osiągnięć na drodze do
                              > polepszenia dobrobytu narodu ukraińskiego, który akurat temu draniowi zwisał
                              > jak kilo kitu u sufitu).

skad wiesz ze jestem rosjaninen(ruskiem)?
                              5678 osob w polsce nosi takie nazwisko "rusek"
                              mln polakow zle gada i pisze po polsku(polonia)
                              gdzie napisalem ze jestem zwolennikiem zespawania ukrainy z rosja?
                              jestes czarodziejem co?

juz pisalem co zrobila ekipa janukowicza dla ukrainy
                              gaz nie najdrozej zalatwila
                              oddalila wstapienia do nato i ue
                              polepszyla stosunki z rosja, bez zbednego wasalstwa
                              gazpodarka dziala o wiele lepiej niz za pomaranczowych
                              i td

> Wiesz, więkoszość ludzi w Afryce uważa, że ziemia jest płaska - dziekuję za
                              > takie "dowody". W dodatku nadal nie odpowiadasz na pytanie: kim
                              > są "żydopolaczkowie" w ekipie "pomarańczowych"? Bo nawet jedna Żydówka - to i
                              > tak trochę za mało na potwierdzenie owej śmiałej tezy...

okreslienia "zydopolaczkowie" uzywam do solidariuchow, sprzedajnych komuchow i
                              innych zwolenikow wassalstwa przed usa
                              prostytutki polityczny
                              a ze prim wiedzie gw gazeta zydowska,dorn,wassermann,mazowiecki i inna tzn
                              elita polityczna w polsce, to okrieslenie to nie jest nie uzasadnione

> Zmień logikę - twój rodak, Wlodzimierz Iljicz Lenin już raz próbował
                              > stworzyć "logikę nowego typu", niearystotelesowską. Może tobie się uda -
                              > chociaż wątpię. Jak mawiał Lech Wałęsa: "Stłucz pan termometr, nie będziesz
                              pan

lenin nie jest mojim rodakiem, ale przynamniej mial jaja w odroznieniu od walesy
                              zaden z tych typow nie sa dla mnie autorytetem

ment- jest to pogardliwe okreslenie policji,sb,uop,kgb,kaminskiego,fsb,cia,
                              mossadu,mi-5 i inne scierstwo

he...he...

>
                              > miał gorączki"...
                              >
                              • eryk2 Re: Do rechoczącego pseudologika 21.01.07, 00:59
                                skad wiesz ze jestem rosjaninen(ruskiem)?
                                > 5678 osob w polsce nosi takie nazwisko "rusek"
                                > mln polakow zle gada i pisze po polsku(polonia)

Ktoś, kto pisze "naroda", "prim", "solidariuchów" itp., nie najlepiej nadaje
                                się do udawania Polaka, wierz mi, Moskalu.

juz pisalem co zrobila ekipa janukowicza dla ukrainy
                                > gaz nie najdrozej zalatwila
                                > oddalila wstapienia do nato i ue
                                > polepszyla stosunki z rosja, bez zbednego wasalstwa

Taaa... A Estonia, Łotwa i Litwa konaja z głodu w jarzmie NATO i UE. Widać,
                                słychać i czuć, że jesteś prawdziwym Moskalem, nie mogącym sie pogodzić z
                                faktem, że byłe kolonie znajdą się po zachodniej stronie bariery politycznej z
                                czasów zimnej wojny. Twój kraj przyniósł Ukrainie śmierć i zniszczenie -
                                języka, kultury, milionów ludzkich istnień. Czas z tym skończyć - pora na
                                dożynki, Moskaliku fiku-miku...

he...he...
                                >

Jest takie polskie przysłowie (jeśli zbyt idiomatyczne dla ciebie - sprawdź w
                                słowniku polsko-rosyjskim znaczenie): "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni".
                                Game over, gospodin Putin!
                                • rusek11 Re: Do śmiesznego pseudologika 21.01.07, 01:38
                                  eryk2 napisał:

> Ktoś, kto pisze "naroda", "prim", "solidariuchów" itp., nie najlepiej nadaje
                                  > się do udawania Polaka, wierz mi, Moskalu.

no i wylazi z ciebie durnota polska-zydowska

ja "jacyka"(polaka) nie udaje
                                  i po co?
                                  zeby byc polich jokes lub polnische wirtschaft?

> Taaa... A Estonia, Łotwa i Litwa konaja z głodu w jarzmie NATO i UE. Widać,
                                  > słychać i czuć, że jesteś prawdziwym Moskalem, nie mogącym sie pogodzić z
                                  > faktem, że byłe kolonie znajdą się po zachodniej stronie bariery politycznej
                                  z
                                  > czasów zimnej wojny. Twój kraj przyniósł Ukrainie śmierć i zniszczenie -
                                  > języka, kultury, milionów ludzkich istnień. Czas z tym skończyć - pora na
                                  > dożynki, Moskaliku fiku-miku..

ja ci pisze co zrobila ekipa janukowicza ty wyjezdzasz tu z baltami
                                  parszywe narodziki zreszta

> Jest takie polskie przysłowie (jeśli zbyt idiomatyczne dla ciebie - sprawdź w
                                  > słowniku polsko-rosyjskim znaczenie): "Ten się śmieje, kto się śmieje
                                  ostatni".

przyslowie ruskie
                                  zydku fiku-miku,czaga-czaga

he...he...
                                  • eryk2 Re: Do śmiesznego pseudologika 21.01.07, 17:30
                                    > no i wylazi z ciebie durnota polska-zydowska

Ludzie, którzy każdemu swojemu adwersarzowi imputują narodowość żydowską (czemu
                                    nie chińską albo nigeryjską?), są wyjątkowymi bałwanami - bo dla nich to może
                                    mieć jakąkolwiek wartość w sporze, że ktoś jest Żydem. Dla mnie - nie ma żadnej.

ja "jacyka"(polaka) nie udaje
                                    > i po co?
                                    > zeby byc polich jokes lub polnische wirtschaft?

Udajesz, bo twierdziłeś, że nie jesteś Rosjaninem, podając jako argument, że
                                    nazwisko "Rusek" nosi mnóstwo Polaków.

> ja ci pisze co zrobila ekipa janukowicza ty wyjezdzasz tu z baltami
                                    > parszywe narodziki zreszta

Mają większe osiągnięcia społeczne i gospodarcze niż popierana przez ciebie
                                    Moskwa, która siedząc na tablicy pierwiastków Menedelejewa, jest biedniejsza od
                                    Belgii czy Hong-Kongu. Więc kto tu jest parszywy - pracowici Bałtowie czy
                                    leniwe psy moskiewskie?

> przyslowie ruskie
                                    > zydku fiku-miku,czaga-czaga

Żegnaj, Moskalu - mam nadzieję, że za którymś razem jakiś człowiek tak
                                    potraktowany przez ciebie w bezpośredniej rozmowie, wreszcie rozwali ci ten
                                    durny łeb.
    • bombay_saphire Re: eva jak zwykle swiruje .. ;-)))))))) 17.01.07, 23:16
      liwinienko zostal zamordowany radioaktywnym izotopem, natomiast Kusznariowa
      zabili jego kumple - banda pijanych dynksiarzy - klusownikow, politykow Parii
      Regionow, ( od 1 stycznia 2007 na Ukrainie jest okres ochronny na dziki - wiec
      towarzystwo po prostu klusowalo ).
      Smierc przeciwnika jedynie slusznej rewolucji mozna skwitowac tylko tak : mniej
      chlac towarzysze i nie klusowac, bo sie wszyscy pozabijacie ..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka