Dodaj do ulubionych

Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkiewicza

• jorge.martinez Rozważa możliwość? Hehehe 21.01.07, 12:59
      Oto przykład kreacyjne funkcji sondaży, z której korzystają media. Niejeden
      polityk dał się nabrać na "rozważa możliwość głosowania".

Ja także wierzę tylko PGB. Wszak premier nie mógł się mylić wyznaczając szefa
      tej pracowni na szefa Radia Opole, prawda?
    • gilu33 Galba,tales,Palestrina,co jest ? śpicie czy co? 21.01.07, 13:01
      gdzie złote myśli,gdzie trochę kundelkowego jazgotu na GW,PO,Tuska,dziadka
      Tuska,babkę Tuska,żonę Rokity, brata Michnika,?? Juz wiem, nie dostaliście
      aktualnych wytycznych z Komitetu Centralnego PIS, no a przecież bez wytycznych z
      wierchuszki nie nada pisać...Nie spać cieniasy,ruchy na klawiaturze,krucafuks..
      • pogromca_gamonia Wychlali wczoraj po bełcie i teraz kaca leczą. 21.01.07, 13:22
      • chirlider Re: Galba,tales,Palestrina,co jest ? śpicie czy c 21.01.07, 13:39
        toć w weekendy nie pracują. partia nie płaci za nadgodziny, a bez kasy toi
        nawet sylaby nie napiszą, szmaciarze.
      • cortez_i_pizarro beeeeeeeeeeee... 21.01.07, 23:11
        beczy michnikowa owca. Tylko na tyle cie stac, burku z jedna politycznie
        poprawna komorka mozgowa?

A teraz ad rem - oczywiscie powstanie jakiej partyjki jest w interesie tych,
        ktorzy utracili prawdziwa wladze nad narodem t.j. Michnika i jego sbecko-
        agenturalnej ferajny. Mialoby to oslabic PiS i spowolnic jakze potrzebne w
        Polsce zmiany.

Ale burku szary - niedoczekanie twoje. Rokita predziej znajdzie sie w PiSie niz
        zalozy kolejna partie.

A jesli ci malo o Tusku i jego hitlerowskim dziadku to polecam nastepujacy link:

www.youtube.com/watch?v=fCPdo2jd84Y
    • milena.rl O tak, Polacy chcą 21.01.07, 13:02
      100 partii prawicowych, żeby móc wybierać spośród różnych bufonów
    • prawieemeryt Re: Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkie 21.01.07, 13:03
      Chyba więc nie jestem Polakiem. A od 63 lat wydawało mi się, ba , byłem nawet
      pewien, że tak.
      • prawieemeryt Re: Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkie 21.01.07, 13:04
        Czego to się człowiek po tylu latach dowiaduje.
        • robert1111111 Re: Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkie 21.01.07, 13:07
          Racja. Czego też to niektórzy nie zrobią, żeby tylko rozmontować PiS. Widać, że
          w PO blisko do wyjścia kogoś ważnego.
    • joanna.syrenka To się nazywa owczy pęd :/ 21.01.07, 13:06
      Mimo mojej sympatii do Rokity nie zagłosowałabym na tą partię.
      • uu1 Re: To się nazywa owczy pęd :/ 21.01.07, 13:12
        > Mimo mojej sympatii do Rokity nie zagłosowałabym na tą partię.
        Ja też bym nie zagłosował. A nie darzę J.M.W.O.61/100. D. Rokity sympatią.
    • stupendo Po co tworzyć kolejną konserwatywną partię? 21.01.07, 13:07
      No właśnie, po co?
      • kaczazupa1 Kaczyńscy tego nie darują Marcinkiewiczowi.... 21.01.07, 13:15
        Bo to oznaczałoby marginalizacje ich PISokomuny.....
      • scolopetarius Reanimują PZPR czy tego nie widzicie 21.01.07, 13:21
        • herkus-monte Widzimy widzimy u Michnika Lenin wiecznie zywy 21.01.07, 13:23
          .
          • kaczazupa1 herkus-monte.. a może jakiś merytoryczny przykład 21.01.07, 13:46
            świnio !?.. Co do Lenina, najbardziej kompetentnym w tej materii, jest Lech
            Kaczyński.. Jego praca doktorska, odwołuje sie do tez i filozofi komunizmu,
            tego osobnika...
    • scolopetarius Ściema bo PiS prowadzi w sondażach 21.01.07, 13:19
      Nie ma to jak media sterowane ze WSI, wiedzą kiedy robić kontrę.
      • presentation1 Re: Ściema bo PiS prowadzi w sondażach 21.01.07, 13:44
        PiS wygra nastepne wybory.Nie ulega watpliwosci.
        • chirlider Ściema = PiS 21.01.07, 13:49
          PiS nie dotrwa do następnych wyborów.Nie ulega watpliwosci.

presentation1 napisał:
          > PiS wygra nastepne wybory.Nie ulega watpliwosci.
        • kralik111 Re: Ściema bo PiS prowadzi w sondażach 21.01.07, 14:48
          presentation1 napisał:

> PiS wygra nastepne wybory.Nie ulega watpliwosci.

PiS nie prowadzi w sadazach, a to kto wegra nastepne wybory jest wielka
          niewiadoma, tyko glupiec moze byc pewny swojej wielkosci...;))))))))))))))
          • indeed4 Wygra prawica albo lewica 21.01.07, 15:51
            ... albo centrum, bo piłka jest okrągła a bramka jest jedna ;-)
            Wszystko zależy od tego, w którą stronę się wahnie wahadło nastrojów i opinii
            społecznej, czy społeczeństwo postawi na kontynuację rządów prawicy czy będzie
            chciało radykalnej odmiany.
            Przy tak anemicznej i nijakiej lewicy stawiam na to pierwsze.
    • honeyr AWSowcy nieudacznicy i lawiranci, łączcie się! ;P 21.01.07, 13:23
      Razem szybciej zatoniecie! Oby! ;P
    • jolkak11 Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkiewicz 21.01.07, 13:27
      Marcinkiewicza jak widac w powyższym sondażu na necie popiera znacznie mniej
      osób niz w artykule, to jakaś była sponsorowana ankieta??
    • adamk017 Re: Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkie 21.01.07, 13:28
      całe szczęście że tylko sondaż
    • wikal Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkiewicz 21.01.07, 13:30
      Akurat! Tylko jak przychodzi go głosowania, wszyscy zostają w domu. Kolejna
      partia prawicowa podobna do już istniejących, czołobitna wobec kleru i z
      narodowymi hasłami na sztandarach. Polska potrzebuje prawdziwej partii
      liberalnej w europejskim stylu, która będzie niezależna światopoglądowo i nie
      uwikłana w przeszłość, która będzie dbała głównie o rozwój gospodarczy kraju i
      o to, by każdy Polak, bez względu na to, czy jest katolikiem, żydem, masonem,
      protestantem, ateistą, agnostykiem, wykształciuchem, gejem, hetero czy kim tam
      jeszcze, czuł się w niej dobrze. To jest możliwe (w Europie sa przykłady), ale
      nie z Rokitą i Marcinkiewiczem u steru. Oni stanowią jedynie taką milszą,
      lepiej wychowaną, otrzaskaną i mniej na swoim punkcie przewrażliwiona wersję
      braci Kaczyńskich. Ja dziękuję, nie zagłosuję. A na partię, o której piszę,
      długo jeszcze poczekamy. Na razie ludzie się nie przyznają, że by na taką
      zagłosowali, a politycy nie odważą się jej założyć. Bo nawet mający się za
      lewicowych politycy SLD, głównie lubili się chwalić tym, że w młodości byli
      ministrantami.
    • jolkak11 niektórzy nie potrafią "odczepić" się od fotela 21.01.07, 13:31
      a tak naprawdę to rządzenie krajem nie polega na pisaniu blogów i
      obtańcowywaniu panien(ek). Możemy kogoś lubić lub nie ale to tak jak w
      małżeństwie - zawsze wybieramy tę kobietę która gwarantuje trwałość rodziny a
      tę która lubi się zabawiać. Inaczej jeśli zgłupiejemy szybko żałujemy tego...
    • szerszen039 Okręt braci 21.01.07, 13:35
      Dwóch awanturników okręt kupili
      z popierających,załogę stworzyli,
      powiesili piracką flagę,
      i prawdo podobnie będą łupili,
      wzięli Leppera,dba o jarzyny,kotlety mielone,
      i mięso w beczkach, zasolone,
      Giertych przydać się może,
      może pomoże,albo,nie pomoże,
      Gosiewski,do kuchni,Kuchciński na zmywak,
      może coś uwarzą
      jeśli się odważą,
      Dorn, Ziobro, Waserman, będą potrzebni,
      piraci nigdy nie pewni,
      potrzebny też lekarz,Religa,
      u piratów się nie wymiga,
      można wziąć Marcinkiewicza,
      jes,jes,jes! swoje walory wylicza,
      za pozwoleniem zabawi drużynę.
      podając cele i przyczynę.
      Rydzyk ze swoją rozgłośnią,
      nie wiem czy przetrwa dni trzy, cztery,
      piraci to nie mohery,
      nie potrzebny kapelan okrętowy,
      piratom grabiącym,
      nauka Biblii nie idzie do głowy,

szerszen

• gobi03 dołączyć do nich Mazowieckieg0! 21.01.07, 14:10
        wtedy bedzie wiadomo po co taka partia
    • sejlor4 kto wymyśla te bzdurne sondaże? 21.01.07, 13:36
      równie dobrze można sondować to nasze "dziwne" społeczeństwo pytając jak widzą swoje potencjalne poparcie dla partii stworzonej przez łyżwińskiego i kwaśniewskiego. wynik będzie wynosił 45% poparcia dla takiej partii.kreacja nastrojów spoełeczeństwa pełnom gembom. smierdzi to z daleka jak odpowiedzi na pytania w familiadzie.
      • presentation1 Re: kto wymyśla te bzdurne sondaże? 21.01.07, 13:43
        Ten sondaz pokazuje jeszcze cos innego.Ze demokracja to pic na wode.Mozna wybrac ludzi medialnie,media wysla motloch na ulice i swoi sa przy zlobie.
        • kralik111 Re: kto wymyśla te bzdurne sondaże? 21.01.07, 14:34
          presentation1 napisał:

> Ten sondaz pokazuje jeszcze cos innego.Ze demokracja to pic na wode.Mozna
          wybra
          > c ludzi medialnie,media wysla motloch na ulice i swoi sa przy zlobie.

Bo to jest wlasnie demokracja, widac, ze wy w tym calym PiSie nie wiecie nawet
          z czym wlaczycie, tacy glupi jestescie...;))))))))))))))))))))))))))))))
          • preservation Re: kto wymyśla te bzdurne sondaże? 21.01.07, 14:48
            Co ty tam wiesz ... demokracja polega na tym, że władza nie może być skupiona w
            jednych rękach - dlatego jeden z braci K. jest prezydentem a drugi
            premierem ... i mamy pluralizm.
    • presentation1 ...Jestem za............... 21.01.07, 13:40
      gdyz szybciej rozleci sie sztuczny antypolski twor pod tytulem Platforma Obywatelska.Na naszej scenie jest miejsce dla PiS,innej partii(w zalozeniu prawicowej)oraz lewicowego SLD.PO jako partia zdrady powinna zakonczyc swoj mierny zywot.Mierny jak Tusk.
      • chirlider Re: ...Jestem za............... 21.01.07, 13:46
        jak już chcesz jakiś wzorzec mierności to napisz: " mierny jak moje posty. to
        napisałem ja, presentation1, łubu dubu, łubu dubu.....".

presentation1 napisał:
        > Mierny jak Tusk.
        • kaczazupa1 Kiedy dekomunizacja PIS-u i rządu Jareczka ? 21.01.07, 13:49
          dlaczego Kaczyńscy ,niby "antykomuniści", toleruja w swoich szeregach komuchów
          i SB-ków ?.. bo Kaczyńscy, tak naprawde, to BOLSZEWICY...
        • presentation1 Re: ...Jestem za............... 21.01.07, 13:50
          Kiedys dawno temu gdy szedlem do knajpy na posilek obrzydzenie mnie bralo jak widzialem Francuzow spozywajacych zaby(lodka)czy slimaki.Zostalo mi to do dzis gdy patrze na Tuska.
          • kaczazupa1 presentation1.. popatrz na Kaczyńskich.... 21.01.07, 13:56
            obrzydliwośc, te nieuctwo, mlaskanie, chamstwo w obyciu..
            • presentation1 Re: presentation1.. popatrz na Kaczyńskich.... 21.01.07, 13:59
              Kazdy ma tak ustawiony mozg ze wszyscy widza inaczej.Jedynie rowno patrzymy na kobiety.
              • prezertation1 presentation1..ty kobiety?.. chyba tylko Rydzyka. 21.01.07, 14:02
                Tadzia...
                • presentation1 Re: presentation1..ty kobiety?.. chyba tylko Ryd 21.01.07, 14:03
                  Nastepnu upior sie obudzil......
                  • preservation Re: presentation1..ty kobiety?.. chyba tylko Ryd 21.01.07, 14:38
                    Gdy rozum śpi budzą się upiory, wake up presentation1 !!!
          • kralik111 Re: ...Jestem za............... 21.01.07, 14:36
            presentation1 napisał:

> Kiedys dawno temu gdy szedlem do knajpy na posilek obrzydzenie mnie bralo jak
            w
            > idzialem Francuzow spozywajacych zaby(lodka)czy slimaki.Zostalo mi to do dzis
            g
            > dy patrze na Tuska.

I to jest cale twoje pojecie o polityce, polsce i swiecie ?

Faktycznie jestes pusty i glupi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • presentation1 Re: ...Jestem za............... 21.01.07, 13:53
          Moje posty nie musisz czytac.Tak samo jak niektorzy nie musza sluchac Radia Maryja czy ogladac TV Trwam.Wybor nalezy do ciebie.Wcisnij TVN.
          • kaczazupa1 prsentation1.. po co tu przyłazisz, durniu ? 21.01.07, 13:58
            bluzgasz,wypisujesz na GW świństwa, alejednak, jakświnia, korzystasz z forum
            GW?.. Ty masz godność?...
            • presentation1 Re: prsentation1.. po co tu przyłazisz, durniu ? 21.01.07, 14:00
              Do chlewu dla swin wrzuca sie pomyje.Wiec juz wiesz co tu wrzucam i dla kogo wrzucam
              • kralik111 Re: prsentation1.. po co tu przyłazisz, durniu ? 21.01.07, 14:42
                presentation1 napisał:

> Do chlewu dla swin wrzuca sie pomyje.Wiec juz wiesz co tu wrzucam i dla kogo
                wr
                > zucam

Jak sam wiesz, twoje pomyje zra tacy jak ty, junkry, talesy, galby, czyli ci
                ktorzy podobnie jak dwie rzadzace swinie zywia sie pomyjami, ty tez oprucz
                tego, ze wrzucasz tu swoje pomyje, jestes karmiony przez pomyje swoich swin,
                takich jak galba, junkier, silesiusz monachijski,
                itd. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sam sobie glupcze ublizasz i swoim kolegom, swiadczy to tylko o tym jak bardzo
                glupi jestes...;))))))
            • chirlider Re: prsentation1.. po co tu przyłazisz, durniu ? 21.01.07, 14:01
              daj spokój. nie pisz mu o godności. może nie zrozumieć o co ci chodzi.
          • preservation Wyciśnij cytrynę. 21.01.07, 14:54
            I przyjrzyj się dobrze, w ten sam sposób odsysa z kasy swoich wyzmawców ojciec
            TR.
      • antykagan Re: ...Jestem za............... 21.01.07, 15:22
        presentation1 napisał:

> gdyz szybciej rozleci sie sztuczny antypolski twor pod tytulem Platforma
        Obywat
        > elska.Na naszej scenie jest miejsce dla PiS,innej partii(w zalozeniu
        prawicowej
        > )oraz lewicowego SLD.PO jako partia zdrady powinna zakonczyc swoj mierny
        zywot.
        > Mierny jak Tusk.

Wkurza mnie, jak ociężały umysłowo robotnik rolny z Francji wpieprza sie w
        nasze sprawy. Masz jeszcze w ogóle patafianie polskie obywatelstwo? Odczep się
        od nas, idź do obory, masz jeszcze sporo gnoju do wyrzucenia. I migiem, bo
        ciebie twój francuski pan pogoni, lokaju i pachołku. Wyjechałeś, sprzedałes
        Polskę za kilka franków, więc nas gnoju patriotyzmu nie ucz.
    • brzoza36 Ja też 21.01.07, 13:46
      i jestem gotowy ją współtworzyć .
    • jarema6 Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkiewicz 21.01.07, 13:58
      A ja chcę partii Michnika, Kiszczaka i Żakowskiego.
      • prezertation1 jarema6.. Kiszczak tylko z Kaczyńskimi.... 21.01.07, 14:01
        Kiszczak ma do nich słabośc.. Nie pozwolił internować JKaczyńskiego w stanie
        wojenny..., a brata szybko zwolnił !
        • preservation Re: jarema6.. Kiszczak tylko z Kaczyńskimi.... 21.01.07, 14:36
          Antycypował i koniec filipinek !
    • goglle Bzdura kosmiczna. To największe pajace w polityce. 21.01.07, 13:59
      Ten marionetkowicz myśli ze wszystko można ludziom wcisnąć? Bo że marycha lubi
      się przyklejać do kolejnych okrętów i krzyczeć płyniemy to wiadomo od
      lat.Wszystko ma swoje granice.
    • z1234567 Taki PO-PiS bez szyldu? 21.01.07, 14:12
      szczerze mowiac to watpie w powstanie takiej partii
      a te sondaze i trabienie wyborczej to jakas taka
      szemrana propaganda,
      ze niby PiS sie rozpada?
      ze niby Janek nie taka ciamajda?

a te 40% to co niby popiera?
      fizjonomie tych panow, czy moze jakis program konkretny?

przy okazji to PO napisalo juz swoj program?
      :)
      • indeed4 Raczej klon PO i PiS czyli Platforma Prawicy. 21.01.07, 15:38
        Brakuje tylko trzeciego tenora.
    • yxcv Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkiewicz 21.01.07, 14:18
      A ja chce parti.
      Lizbijek
      Homoseksualistow
      Niezadowolonych
      Niezrzeszonych
      Pokrzywdzonych w SB
      ITD;ITP
      • jolka707 Mój sondaż: Geremek, Michnik i Urban do PiSu !! 21.01.07, 14:33
        Sondaż zrobiony wieczorem, w moim maglu na próbie statystycznej 5 pomocy
        domowych. Wiarygodność statystyczna + - 2 %. 100 % respondentow za.
        Będę robiła sondaże dwa razy na dzień. Drukawała będę w GW, NYT, La
        Stampa, La Humanite i Corriere della Sera oraz w Konsomolskiej Prawdzie.
        • indeed4 Polish politic. 21.01.07, 15:20
          www.youtube.com/watch?v=Tb1XTIcqaa4

Magiel.
        • prezertation1 jolka707..magiel wciągnął ci cycki, czy język ? 21.01.07, 15:30
          strasznie kwiczysz...
      • prezertation1 yxcv.. to juz jest, należysz do niej !Sekta RM... 21.01.07, 15:28
    • konrad.ludwik02 Faktycznie: trudno byłby znaleźć kogo słabszego .. 21.01.07, 14:26
      ... od duetu obecnie rządzącego, no może powrót do niesławnych rządów SLD lub
      AWS! Ale perspektywa rządów p. Rokity (liniowiec albo śmierć, Nicea albo
      śmierć!) i Marcinkiewicza (jest - jest - jest, udało mi się wywalczyć prawo do
      saksów dla Polaków w Hiszpanii!) jest równie lub bardziej jeszcze przerażająca.
      Nie wiem, czemu naród wotuje za nimi, chyba myśli, że gorzej niż teraz już być
      nie może?
    • signal Rokita masz trzymać sztamę 21.01.07, 14:48
      z Tuskiem i innymi z PO, pisiorom-kaczorom zależy na rozbiciu PO, to ich główny
      cel, oni was najbardziej się boją, to wy im możecie odebrać władzę.
    • bozmat Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkiewicz 21.01.07, 14:48
      Marcinkiewicz zbrzydł mi po tym, jak szukał pracy; na wszystkim się zna - zawód
      dyrektor
    • earlyyears Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkiewicz 21.01.07, 14:50
      badanych, a nie polakow. co wy pie..cie!
    • 3210start Re: Sondaż: Polacy chcą partii Rokity i Marcinkie 21.01.07, 14:53
      Tak samo mocno jak chcieli Demokratów.pl?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka