Dodaj do ulubionych

Chłopcy zasługują na poprawczak w zawieszeniu

25.01.07, 22:01
,,Chłopcom''się upiecze.Zostaną bohaterami nagonki PiS i LPR.,,Demokraci '' i
,,obrońcy praw''się cieszą.
Obserwuj wątek
    • cuauhtemoc skandal, wtyd, oszustwo 25.01.07, 22:43
      Nie obchodzi czy prawo, lewo czy ci z srodka inaczej sa za nimi. Nie chce zeby
      takie smiecie chodzily po ulicach i tyle. I jeszcze tlumaczenie jakimis
      "dysfunkcjami". Nie rozumiem jak osoba zagrazajaca spoleczenstwu moze byc
      wypuszczana w jakiejkolwiek sprawie dlatego ze ma problemy ze swoim mozgiem. To
      debilizm. Wiadomo, ze tacy zboczency sa chorzy, ale to zaden powod by ich
      wypuszczac.
    • war-for-territory skad to sie wogole bierze?! 26.01.07, 00:02
      14 lat mialem jeszcze nie tak dawno, bo 9 lat temu. Nie przypominam sobie, zeby
      tak zachowywala sie najgorsza swolocz, a nawet, jakby probowali sie tak
      zachowywac, dostaliby taki tydzien, ze tydzien baliby sie wychodzic z domu.

Moja mlodsza siostra jest teraz w ostatniej klasie gimnazjum i jak slucham, co
      tam sie teraz wyrabia, to ciary po plecach przechodza. Opluc kogos, zgnoic - to
      normalka. Doprowadzic do zalamania nerwowego - fajna zabawa. Nasikac (!!!) na
      plecak nielubianego kolegi - "niezly jackass". Dziewczyny (wstyd sie przyznac,
      ale w tym wiku sa od nas o wiele madrzejsze:P) nie moga juz sie doczekac,
      pojscia do liceum, zeby wydostac sie z tego "piekla".
      • loki50 Re: skad to sie wogole bierze?! 26.01.07, 01:42
        Ja miałem 14 lat jakieś osiem lat temu i już tak było za moich czasów. Takie
        zachowanie wynika z tego, że dzieci i młodzież nie ponosi realnych konsekwencji
        za takie zachowanie. Po prostu władze szkół nie chcą/nie potrafią radzić sobie z
        tym radzić. Dopóki nie wymyślą jakiś sensownych kar, które przemówią dzieciom i
        młodzieży do rozumu, dopóty będzie narastała przemoc w szkołach.
      • jvenables14 Re: skad to sie wogole bierze?! 26.01.07, 12:15
        >Opluc kogos, zgnoic - to
        > normalka. Doprowadzic do zalamania nerwowego - fajna zabawaNasikac (!!!) na
        > plecak nielubianego kolegi - "niezly jackass".

A nom, niby niezłe. Ja byłem swiadkiem jak wzieli jednego lamusa plecak wlozyli
        do toalety i spuscili wode. Oczywiscie plecak najpierw starannie upchneli.
        Takie rzeczy sie dzieją, bo nie ma co robić na przerwach. Pilki nie dadzą, bo
        sie boja ze zginie a w swietlicach nic nie ma. Lekcje nudne to sie szuka
        rozrywki i tyle. A jak sie kogoś nie lubi to się go zwalcza, tak jest wszedzie
        przecież.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka