Dodaj do ulubionych

"Praca za pieniądze": Premier żąda wyjaśnień od...

28.05.07, 17:19
Znowu warchoł będzie się tłumaczył przed chamem? I znowu dostanie nominacje na
wirepremiera w nocy?

Panowie PiSoobrońcy, wymyślcie coś nowego, to już nudne.

www.skubi.net/pis.html
www.skubi.net/lustracja.html
www.skubi.net/macierewicz.html
Obserwuj wątek
    • the.bill1 Apel do WYborczej i michnikowszczyzny 28.05.07, 17:19
      SPOŁECZNY APEL DO GAZETY WYBORCZEJ!
      Kto popiera poniższe słowa, niech nie kupuje Gazety WYborczej - niszczącej
      polski interes obywatelski!

"doniesienia o zmianie na fotelu szefa MSZ słychać od kilkunastu miesięcy"
      (...)
      Jeśli nie mamy sprawdzonych informacji o tym, że odejdzie minister spraw
      zagranicznych to lepiej po prostu o tym nie pisać - mówił rzecznik rządu. Jak
      dodał, zwalnianie co kilka miesięcy ministra spraw zagranicznych obniża naszą
      pozycję negocjacyjną.
      (...)w tej chwili Polska prowadzi kilkanaście bardzo poważnych negocjacji w
      Europie, strukturach euroatlantyckich i osłabianie ministra spraw
      zagranicznych nie służy polskiej polityce.

GW napiszcie raczej o czym polski rząd rozmawia, aby obywatele mogli się
      czegoś dowiedziec! Polityka zagraniczna to nie jest wasz kolega Geremek, który
      zachowuje sie ostatnio skandalicznie.

wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8883031&rfbawp=1180363391.238&ticaid=13d30
      • ar.co Re: Zlodzieje, kryminalisci, faszysci...... 28.05.07, 18:57
        Tym porównaniem obrażasz jedynie Mussoliniego. W odróżnieniu od Kaczyńskiego
        zlikwidował on we Włoszech bezrobocie, zbudował setki (jeśli nie tysiące)
        kilometrów autostrad, osuszał malaryczne bagna i niemal pokonał mafię - dlatego
        np. inwazję aliancką na Sycylię popierała właśnie mafia sycylijska. Gdyby nie
        dał się wciągnąć do wojny, prawdopodobnie przeszedłby do historii jako
        dobroczyńca narodu włoskiego.
        Co nie znaczy, że akurat Mussolini mi się podoba - jestem przeciwko dyktaturze
        w każdej formie. Ale porównanie Mussoliniego z Kaczyńskim jest uwłaczające nie
        dla Kaczyńskiego, a dla Mussoliniego.
        • kaczory11 Masz racje ar.co. 28.05.07, 20:30
          Masz racje ar.co. W takim wypadku porownywanie Kaczynskiego do Mussoliniego
          jest obrazaniem tego ostatniego.
          Uzywalem tego porownania widzac w Mussolinim tworce ideologii faszystowskiej.
          Kaczynski wprowadza w Polsce polska wersje faszyzmu i stad to porownanie do
          Duce.
          Nie wglegialem sie w osiagniecia gospodarcze Mussoliniego ( dla przykladu
          Mussolini zbudowal w Piombino w srodkowych Wloszech ogromna hute, ktora
          postawila na nogi caly region i dala srodki do zycia tysiacom nedzarzy na
          poczatku lat 30-tych, Jeszcze na poczatku lat 70-tych w Piombino nie wolno bylo
          o Mussolinim powiedziec zlego slowa ).

Postaram sie w przyszlosci uzywac innego porownania.

Pozdrawiam - Kaczory11
      • hetman131 Re: Mafia Chamów !! 28.05.07, 17:34
        w PiSdu z takim warcholstwem, gdzie rzadzi cham z obślinionymi analfabetami

Tragedia ! Komunizm a teraz chamy !!

Gdzie ta Polska?
        Czy jeszcze wróci za naszych czasów ?!
    • sonda.kosmiczna I po co? 28.05.07, 17:29
      już robił kontrole dla ciemnego luda popierającego pis i co z tego wyszło?
      Jajco,PZPR potrzebował 50 lat żeby spaść na dno,pisowi wystarczył rok.
    • gdkj A mnie to nie martwi 28.05.07, 18:09
      Bo kto normalny przy zdrowych zmysłach wstępuje do Samoobrony.
      GW rozdmuchała trochę nie wiadomo co. Nie chcę krakać ale pewnie nawet w
      Demokratach jest dobrowolna składka na partię. W Samoobronie dobrowolność pewnie
      jest hipotetyczna ale w końcu mnie to nie przeraża. W końcu dzieci do tej partii
      nie wstępują. Wychodzi ,że tylko przekrętasy albo kobiety lekkich obyczajów.
      Potem takie marne towarzystwo jak się poróżni to mści się okrutnie.
      Ta udawana cnotliwość dziennikarzy GW jest uderzająca. W końcu w czym Aneta K.
      jest lepsza od Łyżwińskiego. Tak jak Lepper czy Kalata są kompetentni w rolach
      ministrów tak Aneta K. w roli matki bo nawet nie wie z kim poczęła dziecko.
      Po takim czymś zdziwienie ,że w Samoobronie składki są obowiązkowe wygląda na
      lekko przesadzone. A Kaczka rządzi z nimi (pewnikiem w samotności w gabinecie
      zgrzyta zębami i niech mi ktoś tu nie mówi ,że jest zadowolony) bo nikt inny nie
      chciał. W końcu czymże był pomysł PO o publicznym zgrywaniu koalicji PO-PIS jak
      nie jasnym sygnałem o rozwaleniu tego już na samym początku. Bardzo głupie i
      złośliwe wypowiedzi Komorowskiego czy Gronkiewicz zaraz po przegranych wyborach
      też zapadły w mojej pamięci. Tusk obrażający religijnych maniaków określeniem
      "moherowe berety" też się nie popisał. Ostatnie ogłoszenie PO swojego nowego
      programu - a cóż to jest. Tyle siedzenia w sejmie i 300 stronicowy dokument o
      którym za pół roku sami zapomną. Już kiedyś napisałem na tym forum ,że CAŁY ten
      parlament to jedna wielka banda darmozjadów. I niech mnie ktoś przekona ,że jest
      inaczej.
      pozdrawiam.
      • ar.co Re: A mnie to nie martwi 28.05.07, 19:01
        Naprawdę sądzisz, że określenie "religni maniacy" jest mniej obraźliwe
        niż "moherowe berety"? Bo przecież sam używasz tego określenia.
        A co do zgrzytania zębami przez Kaczki - no cóż, koalicja nie jest obowiązkowa,
        kurczowe trzymanie się władzy nie jest obowiązkowe; jak chce rządzić za każdą
        cenę i wszystko jedno z kim - to niech przynajmniej nie udaje przy tej okazji
        nietkniętej dziewicy, która ze święto..ą miną nie może pojąć jak to się
        stało, że jest w ciąży.
        • gdkj Re: A mnie to nie martwi 28.05.07, 20:30
          ar.co napisała:

> "Naprawdę sądzisz, że określenie "religni maniacy" jest mniej obraźliwe
          > niż "moherowe berety"? Bo przecież sam używasz tego określenia."

a no właśnie. wszystko z niechlujstwa albo braku odrobiny inteligencji.
          religijny maniak to określenie dokładne, bo jak nazwać człowieka który wszystkie
          prawa (a zwłaszcza te związane z obyczajami) układał by na katolicką modłę (w
          Polsce).
          moherowy beret to określenie chwytliwe, pozwalające takiemu Tuskowi nie narażać
          się dostojnikom kościelnym. tylko ,że nie każdy noszący taki beret słucha radia
          z Torunia itd. (np. moja mama potrafi taki założyć a z tego radia tylko się śmieje)
          no i nie można zapomnieć ,że taki beret nosi przeważnie emerytka bo jej po
          prostu na nic lepszego nie stać. a polityk wytykający ludziom biedę prezydentem
          być nie powinien.

a co do reszty to się mogę zgodzić. tylko ,że Kaczyński ma takie pomysły na
          Polskę i rozliczenia których nikt inny realizować nie chce.(uważam ,że Rokita
          tylko udaje, miał okazję, pokazał co zrobił i mojego głosu już nie otrzyma)
          więc to może dla braci jedyna okazja zrobić cokolwiek więc niech robią.
          wbrew głoszonym opiniom nic się w Polsce nie wali. jak nie oni to za nich
          czasami ktoś pomyśli a my się uczmy i wyciągajmy wnioski.
          pozdrawiam.

• gdkj Re: A mnie to nie martwi 28.05.07, 20:39
          pacaneum napisała:

> > programu - a cóż to jest. Tyle siedzenia w sejmie i
          >
          > NIC się nie zmieni, dopóki nie będzie okręgów jednomandatowych.

może to i co da nie wiem.
          tylko żeby kiedyś nie wyszło na to ,że mafię ogólno-polską zamienimy na
          lokalną. zresztą u nas w Płocku na wybory SLD przywiozło w teczce bodajże
          Szymanek (która przez fakt ten podobno pierwszy raz była w tym mieście) i jako
          jedyna wygrała z ramienia tej partii, wyniku nie znam ale liderem to nie była).
          nie wiem jak to jest w okręgach jednomandatowych ale pewnie nie będzie problemu
          z takimi przekrętami. jeszcze raz powtarzam - uczmy się a nie liczmy na jakieś
          cudowne systemowe rozwiązania. każdą rzecz można poprzekręcać.
          a ludzie przyzwoici jak widzą ten sejm to tam nie idą.
          nie mają tyle siły...

pozdrawiam.
      • nowinator Re: A mnie to nie martwi 28.05.07, 22:10
        W duzej czesci sie z Toba zgadzam. Lecz sprawdz rodowod "moherowe berety". Kto
        to wypowiedzial? Tusk?

wypowiedzial to: Andrzej Lepper.

Tusk powiedzial: "moherowa koalicja".

Tusk za swoje slowa przeprosil. A Lepper?

• kazik.k Re: "Praca za pieniądze": Premier żąda wyjaśnień 28.05.07, 18:42
      pan premier tak to "wyjasni"jak "wyjasnil"inne afery zwiazane z jego
      "koalicjantami"-czyli nigdy nic!panu premierowi smrod tych afer nie przeszkadza
      tak jak nie przeszkadza mu sobiepanstwo tych chamow i to co wyprawiaja w tych
      "resortach" oddanych im w pacht!do czego sie dotknie to spiepszy!szkoda mowy!
    • michalparadowski "Praca za pieniądze": Premier żąda wyjaśnień od.. 28.05.07, 19:11
      W świecie biznesu, takie działania nazywamy "czarną kasą".
      Bo ten cholerny fiskus, od wszystkiego chciałby brać podatki.
      Łebski chłop z tego Leppera.
      Przecież jak PIS zwawarł z nim umowę (cha,cha) koalicyjną, to musi przymykać
      oczęta na niektóre sprawki. W końcu PIS w pokoju p.Beger, dał jasno do
      zrozumienia (głupiemu narodowi także), że za "waaaadzę" na wszystko się zgodzi.
      Nawet, na Lepperową czarną kasę.
      Ostateczne rozliczenia po wyborach!!
      Panowie PIS-ańcy, brońce waaadzy, bo będzie niedobrze!
    • szasza7 Przed chwilą premier-kurdupel zakończył wywiad 28.05.07, 19:14
      w TV TRWAM .Pytającym był znany zsuler o.Jan KrOl.Pytania były wcześniej
      uzgonione,co było łatwe do rozpoznania.Co nie wypadało powiedzieć
      Kaczorowi ,wypowiadał klecha.Np na temat Tuska.Gdyby wywiad prowadziła
      np.Olejnik /ta z szamba tzzw.ojca dyrektora/albo Tomasz Lis lub Jacek Zakowski-
      to argumenty premiera-kurdupla roznieśliby w pył.A ten niewydarzony klecha
      tylko potakiwał wielebną głową na monolog Kaczora.To poziom średniowiecznego
      klasztornego nauczania.To jest XXI w.panowie.Gdzie my żyjemy!
      • kazik_b4 Re: Przed chwilą premier-kurdupel zakończył wywia 28.05.07, 21:12
        Zenujace jest rowniez uzywanie przez czlonkow rzadu TV TRWAM, do informowania
        spoleczenstwa. Polska jest panstwem laickim i rzad nie powinien draznic ludzi
        innych wyznan, czy ateistow - do wypowiadania sie rzadu jest TV publiczna. Poza
        tym, jak oni traktuja instytucje publiczne?

szasza7 napisała:

> w TV TRWAM .Pytającym był znany zsuler o.Jan KrOl.Pytania były wcześniej
        > uzgonione,co było łatwe do rozpoznania.Co nie wypadało powiedzieć
        > Kaczorowi ,wypowiadał klecha.Np na temat Tuska.Gdyby wywiad prowadziła
        > np.Olejnik /ta z szamba tzzw.ojca dyrektora/albo Tomasz Lis lub Jacek
        Zakowski-
        > to argumenty premiera-kurdupla roznieśliby w pył.A ten niewydarzony klecha
        > tylko potakiwał wielebną głową na monolog Kaczora.To poziom średniowiecznego
        > klasztornego nauczania.To jest XXI w.panowie.Gdzie my żyjemy!
    • stasi1 Kaczor już raz powołał komisje na temat tego 28.05.07, 19:29
      w jaki sposób działacze Samoobrony wygrywają konkursy. Efektem tego było
      przyznanie Leppera że on swoimi ludźmi będzie obsadzał wszystkie możliwe
      stanowiska, to jest jego obowiązkiem.
      Co do składek dobrowolny. Gość dostaje stanowisko o którym nawet nie śmiałby
      marzyć. Ktoś przychodzi do niego z pytaniem czy za to że dostał to stanowisko
      zapłaci te 5-10%. I jak na takie pytanie odpowie dość mało inteligentny nawet
      człowiek? Oczywiście dobrowolnie zgodzi się na płacenie bo wie że jak nie
      zapłaci to oczywiście wyleci

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka