Dodaj do ulubionych

Putra: PO planuje skok na media publiczne

31.12.07, 07:48
a to już całkiem co innego, panie Putra.
Obserwuj wątek
      • presentation1 Re: .... 31.12.07, 07:53
        A moze Wyborcza zacytuje innego Wicemarszalka?Pan Niesiolowski swego czasu powiedzial-
        “Dla mnie typowym fanatykiem nienawiści i agresji jest Adam Michnik, aczkolwiek niewątpliwie inteligentny. Reprezentuje rodzaj fanatyzmu, którym najbardziej się brzydzę, ponieważ pod pozorami troski o człowieka, o wolność, o demokrację lansuje twardą antykościelną, antypolską linię polityczną”
        • h3x Re: .... 31.12.07, 08:10
          Bardzo mi przykro Panie Putra ale do władzy już nie wrócicie. Jak
          mówi stare przysłowie: dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.
          I ludzi myślący (nie mylić z sympatykami PiS - myślącymi inaczej)
          pokazali to już w ostatnich wyborach. A tak już całkiem poza
          nawiasem: Putra pochodzi z małej wioski w Podlaskiem i uczęszczał do
          szkoły (podstawówki) z jedną Panią, z którą miałem przyjemność
          rozmawiać - podobno był najgorszy z klasy (trochę inaczej to
          wyraziła ale nie będę dokładnie cytować coby nie obrazić wielkiego
          myśliciela PiSu).
                • presentation1 Re: Niestety ale naród przekonał się 31.12.07, 08:41
                  Jak wynika z archiwów IPN, znany reżyser i poseł PO Kazimierz Kutz od 1971 r. był kandydatem na tajnego współpracownika. Później tę kategorię zmieniono na zabezpieczenie, a następnie sprawę zakończono. W stanie wojennym Kutz podpisał lojalkę. Zrobił to podczas internowania, dzięki czemu został zwolniony 21 grudnia 1981 roku. Deklaracja lojalności rozumiana była - zarówno przez władze, jak i działaczy opozycji - jako deklaracja zaprzestania działalności opozycyjnej. - To nie był żaden akt lojalności - tłumaczył się wczoraj Kutz.
                  SB w Krakowie zarejestrowała Zbigniewa Ćwiąkalskiego jako kandydata na TW we wrześniu 1985 roku. Materiały tej sprawy zostały zniszczone w październiku 1989 roku. W reakcji na zapisy minister oświadczył, że SB nigdy nie próbowała go werbować. Wywiad PRL interesował się także obecnym ministrem finansów Janem Rostowskim. W latach 1982-1989 był zabezpieczany, co mogło oznaczać starania do podjęcia z nim współpracy.
                  Donald Tusk, wobec którego sąd orzekł, że nie był on tajnym współpracownikiem bezpieki, został umieszczony w katalogach IPN jako figurant rozpracowywany w ramach sprawy obiektowej, prowadzonej w latach 1980-1983 przez SB w Gdańsku przeciwko "Solidarności".

W koalicji
                  Spośród posłów koalicji rządowej agentem SB był Eugeniusz Kłopotek (PSL). W 1975 r. został zarejestrowany przez bydgoską bezpiekę jako kontakt operacyjny o pseudonimie "Dawid", będąc od roku kandydatem na agenta. Dwa lata później został zdjęty z ewidencji. Poseł przyznaje, że SB kontaktowała się z nim dwukrotnie, ale on odmówił współpracy. Dodał, że nie pamięta, aby coś podpisywał. Inny poseł tego ugrupowania Mirosław Pawlak od 1986 r. był TW "Bil". - Nie rozmawiałem z żadnym oficerem, nie podpisywałem żadnej lojalki, z żadnymi służbami nie miałem nic do czynienia - podkreślał wczoraj. Rok później zarejestrowano posła Edwarda Wojtasa (PSL) TW "Marek". Miał on rozpracowywać ruch ludowy. Wojtas uważa, że jest to absurdalne stwierdzenie.
                  Jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej został także zarejestrowany w 1977 roku senator PO z Bydgoszczy i dyrektor Centrum Onkologii Zbigniew Pawłowicz. Lekarz jest zaskoczony zapisami i powiedział, że teczka została założona bez jego wiedzy. Współpracownikiem kontrwywiadu wojskowego o ps. "Marzena" był też senator PO Marek Konopka zarejestrowany w 1982 roku. - Kategorycznie zaprzeczam, że byłem kiedykolwiek tajnym współpracownikiem - podkreślił Konopka. Zaś jego kolega klubowy - Tomasz Nowak, pseudonim "Aktor" - został zarejestrowany w 1989 roku. W ławach PO zasiada również poseł Jan Kuriata, którego SB pozyskała do współpracy w 1984 r. jako TW "Piotr". Podobnie jak inni posłowie zaprzecza współpracy
                • mam_ten_kraj_gdzies Przestań truć fantazje 31.12.07, 08:42
                  po kwakaniu "wielkiego" hehehehehehe Kaczora (zwolennika ideologi
                  Gomółki,Bieruta i Moczara) syna (przykro że akowca)zatwardziałego komunisty
                  współpracującego ze stalinowcami nie przekona mnie że są prawicą bo wówczas
                  okazałoby sie że prawica to komuniści.
                • maruda.r Re: Niestety ale naród przekonał się 31.12.07, 08:44
                  presentation1 napisał:

Przeciez PO to partia agenturalna.Najwiecej agentow SB i UB jest wlasnie w tej
                  partii.Az 5 w lawach poselskich.Kutz,Boni...........

To Boni jest posłem? Mimo, że nie startował w wyborach?

• gregman77 Re: Niestety ale naród przekonał się 31.12.07, 10:39
                      presentation, czy w raporcie o WSI jest nazwisko karskiego? nie ma?
                      jak to? a jego zloty medal wreczony przez naczelnego WSI?
                      widzisz pres, pis przegrywa wlasnie przez takich jak ty, bredzinski,
                      zmularczyk, putryna, podszczypkowska...przez wasze chamskie i nijak
                      sie nie majace do rzeczywistosci odzywki, komentarze itd...no i
                      te "małpy w czerwonym", "spieprzaj dziadu", "oni tam gdzie stalo
                      zomo", "zwyciestwo po to nowy 13 grudnia"...to wszystko sprawia ze
                      pis jest postrzegana jako partia chamow, ktorze niewiele wiecej maja
                      do powiedzenia...zawlaszczyli media, a teraz putryna boi sie o
                      stolki kolesi- taka jest prawda.
                      powiedz mi jeszcze dlaczego na liscie macierewicza z nocnej zmiany
                      nie ma ZADNEGO czlonka PC? bo nie bylo tam agentow? oto dwojaka
                      wasza moralnosc- innych zabic, naszych chronic. wypowiedz Szczygly
                      po pytaniu o klopotka (wg ipn agent): powinien natychmiast zlozyc
                      mandat, odejsc z polityki, zrezygnowac, kompromitacja psl. po chwili
                      pada pytanie o posla pisu (nazwiska nie pomne, do sprawdzenia)-
                      ktory tez jest wg ipn agentem. co mowi szczyglo? ano: to trzeba
                      wyjasnic, poczekac, dac szanse, nie mozna od razu skazywac...NO
                      COMMENTS
                      • presentation1 Re: Niestety ale naród przekonał się 31.12.07, 10:44
                        Agenci na liscie Macierewicza.Jezeli znasz tych co byli z PC, trzeba bylo zrobic poprawki.Zauwaz" jedno.Powtarzasz slowa ktore wypowiedzieli z PiS.Media je walkowaly od rana do wieczora,przez wiele miesiecy.Gdy Bartoszewski nazwal czesc polskiego spoleczenstwa BYDLEM- w mediach cisza.
                        Hipokryzja?A moze taka linia polityczna mediow?
                • trzy.14 Re: Niestety ale naród przekonał się 31.12.07, 10:02
                  O, agenci w PO cie martwią?
                  A czy Gilowska to agentka?
                  A co jest gorsze: lojalka podpisana w 1. tygodniu stanu wojennego czy lojalka
                  fałszywa jako jedyny "dowód" działalności opozycyjnej?
                  Lata w więzieniu czy lata na PRL-owskiej uczelni?
                  Wychowanie na podwórku czy na salonie otrzymanym z łaski PZPR?
                  Komu zaszkodził Boni, Kutz, a komu - Ziobro, zbyt młody na agenta?
                  Dlaczego to ty masz decydować, co jest w życiu publicznym złe, a co dobre?
                  Wysłanie policjanta po hamburgera dla kochanki, samochodu służbowego po Rydzyka,
                  budowa wielkiej stacji kolejowej w polu to dla życia publicznego dużo gorsze
                  występki niż ta nieszczęsna lojalka Kutza.

• gregman77 Re: Niestety ale naród przekonał się 31.12.07, 10:41
                        sam sobie przeczysz- napisales ze kutz byl kandydatem i podpisal
                        lojalke- jaka to byla lojalka wszyscy wiemy - ze nie bedzie
                        szkodzil. a teraz piszesz ze donosil- czy w ipn sa jakies jego
                        donosy????

ech, wy pisiorki tylko szczekac potraficie, nic nowego i
                        konstruktywnego...
                          • tukot polemika z tym sbeckim bałwankiem piaskowym 31.12.07, 11:36
                            jest bezcelowa.
                            odbiła mu palma od zbierania petów na francuskich plażach.
                            należy współczuć.

sam musiał spieprzać (dziadu jeden) z kraju i boi się wracać, to
                            obszczekuje przyzwoitych ludzi z daleka. taka gnida sbecka bez
                            zasług. juz tak to często bywa że największy kapuś krzyczy
                            najgłośniej by odsunąć od siebie podejrzenia.

nie warto polemizować.
                            szczęśliwego nowego roku !
                      • koloratura1 Re: Niestety ale naród przekonał się 31.12.07, 20:29
                        presentation1 napisał:

> Mnie nie obchodzi co mowia agenci typu Boni czy Kutz.Wiem co kiedys robili.Dono
                        > sili.Na sasiadow,kolegow,matke czy ojca.Obrzydliwcy

A w prokuraturze już byłeś? Bo - rozumiem - znasz jakieś konkrety tej działalności przestępczej, która jest sądownie ścigana.

Jeśli, natomiast, chlapiesz tak sobie, to MORDA W KUBEŁ.
                        • landaverde Re: Niestety ale naród przekonał się 31.12.07, 20:50
                          koloratura1 napisała:
                          > Jeśli, natomiast, chlapiesz tak sobie, to MORDA W KUBEŁ.

A jak nie to co? Przyjdą nieznani sprawcy? Czy bedzie tak jak w
                          przypadku Henryka Lenarciaka, który powiedział prawdę o Bolku
                          Wałęsie i wpadł pod tramwaj na czerwonym świetle?
                          • koloratura1 Czy ty się aby nie przeceniasz? 31.12.07, 21:09
                            landaverde napisał:

> koloratura1 napisała:
                            > > Jeśli, natomiast, chlapiesz tak sobie, to MORDA W KUBEŁ.
                            >
                            > A jak nie to co? Przyjdą nieznani sprawcy? Czy bedzie tak jak w
                            > przypadku Henryka Lenarciaka, który powiedział prawdę o Bolku
                            > Wałęsie i wpadł pod tramwaj na czerwonym świetle?

(Po co lazł na czerwonym świetle? Powinien był poczekać na zielone.
                            No, chyba że to była błyskawiczna reakcja Stwórcy na łamanie ósmego przykazania...)

Nic z tych rzeczy.
                            Po prostu nikt przyzwoity nie będzie miał wątpliwości, jak wielką jesteś szują, oskarżając innych bezpodstawnie.
                            • landaverde Re: Czy ty się aby nie przeceniasz? 31.12.07, 21:20
                              koloratura1 napisała:

> Nic z tych rzeczy.
                              > Po prostu nikt przyzwoity nie będzie miał wątpliwości, jak wielką
                              jesteś szują,
                              > oskarżając innych bezpodstawnie.

Ach, no to wiem, że nie piszesz o mnie bo ja tego nie robię - np
                              Bolka Wałęsę obciążają dokumenty i zeznania świadków, a nawet jego
                              własne słowa.

Ale czy aby przypadkiem nie piszesz tego o sobie?
                            • landaverde Re: Czy ty się aby nie przeceniasz? 31.12.07, 21:29
                              koloratura1 napisała:
                              > (Po co lazł na czerwonym świetle? Powinien był poczekać na zielone.
                              > No, chyba że to była błyskawiczna reakcja Stwórcy na łamanie
                              ósmego przykazania
                              > ...)

Raczej pomoc 'nieznanego sprawcy' w przejściu przez jezdnię... na
                              tamten świat.
                    • koloratura1 Re: Niestety ale naród przekonał się 31.12.07, 20:23
                      presentation1 napisał:

> Dlatego wlasnie Polska ma problemy ze zyja nad Wisla ludzie twojego pokroju.Gdy
                      > by rozliczono agenture-dzis nie byloby tylu problemow.

Bardzo przepraszam, ale o jakie - komkretnie - problemy Ci chodzi?

Bo ja widziałam jeden: ten, który 21-go października został szczęśliwie rozwiązany.
          • maruda.r Re: .... 31.12.07, 08:15
            h3x napisał:

Putra pochodzi z małej wioski w Podlaskiem i uczęszczał do
            > szkoły (podstawówki) z jedną Panią, z którą miałem przyjemność
            > rozmawiać - podobno był najgorszy z klasy

I dlatego chowa się za wąsami.

• maruda.r Re: .... 31.12.07, 08:27
                h3x napisał:

> Zapewne obawia się, że bez wąsów by wyglądał jak pospolity rolnik.

A może złote zęby ma i się boi, żeby mu nie ukradli?

• landaverde Re: .... 31.12.07, 08:29
            h3x napisał:

> Bardzo mi przykro Panie Putra ale do władzy już nie wrócicie. Jak
            > mówi stare przysłowie: dwa razy do tej samej rzeki się nie
            wchodzi.
            > I ludzi myślący (nie mylić z sympatykami PiS - myślącymi inaczej)
            > pokazali to już w ostatnich wyborach.

No to odetchnąłem z ulgą, bo w poprzednich wyborach 'ludzi myślący'
            pokazali to samo SLD i PO. Skoro tak to SLD nie wróci już do władzy.

Z drugiej strony PO była już u władzy - raz pod nazwą KLD, raz
            wespół z UD w Unii Wolności. Podobnie było z SLD (dawniej PZPR,
            SdRP, obecnie LiD). Stąd wnikałoby, że PiS aby powrócic do władzy
            musi zmienić nazwę, wtedy 'ludzi myślący' się nie połapią i będzie
            można wrócić do tej samej wody, tyle że w innych kaloszach.
          • koloratura1 Re: .... 31.12.07, 20:16
            h3x napisał:

> Bardzo mi przykro Panie Putra ale do władzy już nie wrócicie.

Przykro Ci?
            Bo mnie to z tego powodu BARDZO PRZYJEMNIE!
            • landaverde Re: .... 31.12.07, 20:57
              Mi od dwóch lat jest bardzo przyjemnie, że SLDowska lewizna dostała
              kopa na margines istnienia w polityce. Jeszcze jeden kop i za ten
              margines wyleci. POwcy powinni uważać, by nie pociągnęła ich ze sobą.
    • wuetend Brawo Purta ! 31.12.07, 08:26
      dokladnie tak, jak każą instrukcje partyjne: zwyciestwo pis w
      wyborach oraz skok PO na media :)))
      co na to Dama Stanu Jolanta Strzypinska?
      • maruda.r Re: Brawo Purta ! 31.12.07, 08:31
        wuetend napisał:

> dokladnie tak, jak każą instrukcje partyjne: zwyciestwo pis w
        > wyborach oraz skok PO na media :)))
        > co na to Dama Stanu Jolanta Strzypinska?

To pewnie nowy sposób na kolportowanie Tez po niewypałach z e-mailami i SMS-ami.
        W "Sygnałach" lub innym porannym programie wierchuszka podrzuca tezy, dietetycy
        PiS-u słuchają i do wiedzą, co w danym dniu mają mówić.

• a.k.traper Putra nadal wykonuje rozkaz Rydzyka: 31.12.07, 09:40
        Zatopić Platformę.Działa zgodnie z instrukcją PiS, na nic innego ich
        nie stać.Zupełnie nie rozumieja że społeczeństwo wypowiedziało swoje
        zdanie. Jeden tylko rozumie, sam prezes, niestety widzi kogo sobie
        dobrał, samych nieudaczników i żądnych stołków klakierów.Powiedz nam
        panie Putra, po co PO ma zawłaszczać media skoro cieszy sie ich i
        nie tylko ich przychylnoscią?Przykład Pis pokazuje że nawet
        przestraszenie jednego z prywatnych nie przysparza głosów, wręcz
        odwrotnie. Myslenie w PiS to orka na ugorze.
    • morowy Te facet jest typowy modelem fanatyka na... 31.12.07, 08:42
      punkcie panów Kaczyńskich. Wszystko co partia zrobiła i robi jest bezwarunkowo
      idealne i słuszne, cała reszta jest zła, niedobra i zagraża naszemu państwu. Ta
      historia trwa w XXI wieku w centrum Europy.
      Jak dobrze, jak się cieszę, że nie są już u władzy i po dwóch straconych latach
      wróciła normalność, która i tak objawia się niezależnie jaka opcja by nie
      rządziła prócz PiS-u.
    • adas313 Putra: PO planuje skok na media publiczne 31.12.07, 08:51
      > Wszystko, co dobrze służuyło Polsce, było też dobre dla PiS-u -
      > wyjaśnił.

Był to zbieg okoliczności.

> Uległość zarówno wobec Niemiec, jak i wobec Rosji nie przyniesie
      > spodziewanych skutków

Na czym ta "uległość" polega? Słynna "twardość" (hahahaha) PiSu nie przyniosła
      zbyt wiele.
    • presentation1 ...Przypominam posla i Wicemarszalka .......... 31.12.07, 09:09
      Niesiolowskiego.Powiedzial-
      “Dla mnie typowym fanatykiem nienawiści i agresji jest Adam Michnik, aczkolwiek niewątpliwie inteligentny. Reprezentuje rodzaj fanatyzmu, którym najbardziej się brzydzę, ponieważ pod pozorami troski o człowieka, o wolność, o demokrację lansuje twardą antykościelną, antypolską linię polityczną”
    • tukot puterek, nie dorabiaj ideologii, że... 31.12.07, 09:39
      ...Jarosław Kaczyński doprowadził do przedterminowych wyborów,
      kierując się interesem Polski - tak wyszło dopiero po wyborach kiedy
      przekitraliście (faktycznie taki był interes Polski).

kolejny zakłamany piSSduck. czy tam jest choć jedna osoba z
      poczuciem przyzwoitości ???
        • presentation1 Re: .....PO juz ma za soba media.............. 31.12.07, 09:52
          i dlatego w Rzepie mozna przeczytac widziane troche inaczej.
          Wiem, że sprawiam zawód swym mniej i bardziej prominentnym nieprzyjaciołom od serca, od dawna już nie pisząc niczego nowego o Adamie Michniku. Mimo że różnymi napomknieniami i aluzjami starają się mnie do tego zachęcić (ostatnio, na przykład, Seweryn Blumsztajn). Wiem, ale cóż poradzę - wyczerpałem temat. A raczej temat się wyczerpał sam.

Człowiek, który swego czasu był w stanie sam jeden przysporzyć Polsce więcej szkód niż całe RSW Prasa-Książka-Ruch razem wzięte, stał się zaledwie stojakiem na zaszczyty, od czasu do czasu powtarzającym niczym zdarta płyta wciąż te same okrzyki o populizmie i nacjonalizmie, które nigdy nie były trafną diagnozą rzeczywistych polskich problemów, a do obecnej naszej sytuacji mają się już zupełnie nijak. Bardzo przepraszam, ale naprawdę nic o nim napisać nie potrafię. Ale skoro sam nie potrafię, to zawsze jeszcze mogę zacytować.

Proszę bardzo: “Dla mnie typowym fanatykiem nienawiści i agresji jest Adam Michnik, aczkolwiek niewątpliwie inteligentny. Reprezentuje rodzaj fanatyzmu, którym najbardziej się brzydzę, ponieważ pod pozorami troski o człowieka, o wolność, o demokrację lansuje twardą antykościelną, antypolską linię polityczną”. Kogo cytuję? Stefana Niesiołowskiego. Za profesorem Nowakiem, który zestawił w “Naszym Dzienniku” kapitalny wybór cytatów z obecnego wicemarszałka Sejmu od “pogrobowców stalinizmu z KOR” aż po “elegancko opakowaną recydywę tymińszczyzny”, jak nazywał kilka lat temu PO.

Polecam ten wybór, bo pokazuje on, że w Polsce, jak w rzadko którym kraju, można zrobić wielką karierę na jednym: na braku zahamowań w ubliżaniu każdemu, komu w danej chwili opłaca się ubliżać. Nic więcej nie trzeba, by w końcu osiągnąć pozycję jednej z najważniejszych osób w państwie, jak to się owej pociesznej personie udało.
      • milo_1 Re: .....PO juz ma za soba media.............. 31.12.07, 10:06
        presentation1 napisał: jak zwykle SBeckie ,prowokacyjne wypociny....

PO nie tylko ma media za sobą ale także...wyborców ,którzy 21 X 2007 odcięli pro-SBeckiej... CHYDRZE łeb.......i jak widać to było trafne "cięcie".....

PiS z RYDZOLEM wspieranym przez antysemitę Kobylańskiego cały czas miał i ma za sobą "elektorat",który utożsamia się z.......
        www.polonica.net/KTO_jest_KIM.htm
        www.polonica.net/
        i to są dla was jedyne "źródła"prawdy......jak zwykle..prowokacyjne,nienawistne,jątrzące podstępne ,podejrzliwe i chorobliwie nie ufające nikomu.....
        To są te cechy,które wypisz-wymaluj pasują do wizerunku KACZYŃSKICH i ich zwolenników.......

Spokojnie braciszku ____ jeszcze tylko 3 lata.......
        img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Dary_premiera_2030337.jpg
        wytrzymasz,tylko tak jak mówiłem...... więcej nie "kwacz" głupot bo przynosisz mi wstyd...
    • archeus_pl co za głupota 31.12.07, 09:51
      nie można wiecznie stosować taktyki "najlepsza obrona to atak" ,dopiero co kilka dni temu podano wiadomość o podziale tv pomiędzy pislidem i co teraz co sie zmieniło?Że bulteriery pis juz szczekają.Przecież jak żadna inna partia przegrana nadal jest w tv to o co im chodzi?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka