Dodaj do ulubionych

10 dzień biegunki, mimo leczenia-POMOCY!

21.08.11, 21:48
Witajcie! Moja prawie trzyletnia corka 10 dni temu po zjedzenia nieumytego pomarancza dostala ostrej biegunki(plus temperatura, w ogole nie utrzymywala stolca,tylko od razu w gacie robila), na poczatku w kupce luznej byly kawalki pomarancza, drugiego dnia kawalki ze sluzem, plus cos co wygladalo jak piasek(podalam smecte). nastepnego dnia robila kupe co 10 minut, woda ze sluzem, sluz z krwia. pojechalismy na pogotowie, gdzie zapisano jeszcze raz smecte, enterol, probiotyk plus dieta. byla przez 2 dni lekka poprawa(kupa co godzine-sluzowa , plus mokre bąki), pozniej znow kupa co 15 minut-sluzowa.poszlam z nia do naszego lekarza, zapisal nifuroksazyd 3 razy 5 ml, plus dieta plus herbatka z borowek plus probiotyk trilac. mala duzo pije (ok 2 litrow), jest wesola i radosna,biega skacze smieje sie. po tym leku kupy zmienily konsystencje na bardziej zbite, jest ich zdecydowanie mniej(2giego dnia bylo ich 4), dzis jest trzeci dzien od podania nifuroksazydu i zrobila 2 ladniejsze,duze kupki, bez sluzu, ale wieczorem 3 razy zauwazylam po malej brązowej kropeczce w nocniku.czy mam czekac(nifuroks. ma zapisane na 6 dni), czy isc jeszcze jutro do lekarza?przed choroba robila kupe co 2 dni, ciagle jest na diecie, nic poza bulkami, chrupkami, ziemniakiem i marchewka nie jadla.aha, do ziemniaka babcia jej dala ociupinke masla, moze od tego(byla tego doslownie kropka). jestem wykonczona ta biegunka,prosze Was o opinie!
z gory dziekuje!
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka