Dodaj do ulubionych

candida albicans leczyć czy nie?

21.09.11, 11:06
Witam serdecznie. Już wcześniej pisałam o przeraźliwych krzykach mojego synka tu:
forum.gazeta.pl/forum/w,907,128610589,128610589,Przerazliwie_placze_w_nocy_temp_14_mies_POMOCY_.html
Wedle podpowiedzi Pani doktor zrobiłam badania krwi i moczu po raz kolejny - wszystko w normie. Zrobiliśmy USG - wszystko prawidłowo. Laryngolog - wszystko dobrze. Skierowano nas jeszcze na posiew z kału.
Toksyny ujemne .Robaków, lamblii - brak. Wyhodowano organizmy e.coli, enterocaccus species, candida albicans (do 10 kolonii na płytce). No i teraz się zaczęło, lekarz prowadzący stwierdził że to są naturalne bakterie i mogą znajdować się w posiewie, lekarz rodzinny powiedział, że nie powinno ich być i że takie badanie może sugerować kandydozę i że powinno się przeleczyć.
Ważną informacja może być fakt iż synek ma niektóre objawy - czyli wysypka na brzuszku i pleckach łuszczącą się i suchą skórę - testy alergiczne (panel pediatryczny) ujemne. Co jakiś czas nawiedzają go obfite biegunki, bardzo źle sypia w nocy, miewa stany podgorączkowe niewiadomego pochodzenia. Co robić ?
Najgorsze jest to, że instynkt podpowiada mi, że coś się ewidentnie z dzieckiem dzieje, że problemy mojego synka nie są fizjologią - jak twierdzi mój mąż. Powiedział, że wymyślam i że szukam dziecku choroby. A ja nie jestem hipochondryczką, to mój trzeci syn....
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka