Dodaj do ulubionych

Dziadek zabrałmałe dziecko na fish spa :/

15.06.18, 14:12
Hej dziewczyny! Umieram z nerwów i będę wdzięczna za Waszą pomoc. Jestem w ciąży, mój mąż uparł się aby zamiast mnie na zaplanowany przez nas wyjazd wakacyjny pojechał jego ojciec - osoba skrajnie nieodpowiedzialna, przemądrzała, wiedząca "najlepiej". Byłam na nie, bałam się tego jak cholera bo dziadek ma za sobą incydent zamknięcia dziecka w samochodzie, rzucanie dziecka w głowę piłą (piłkarz będzie!), zachęcania do wkładania głowy do lodowatej wody w wiadrze w momencie gdy temperatura wynosi 35 stopni i tak bez końca.
Pojechali - mój 6letni synek, ojciec i ojciec ojca.
Właśnie dowiedziałam się, że dziadek debil (nie mam innych słów, chociaż nie no mam, ale nie nadają się do publicznego głoszenia) zabrał moje dziecko do fish spa w jakiejś greckiej wsi, gdzie higiena itp jest na poziomie poniżej zera.
Dopiero co widziałam w TV reportaż, że takie atrakcje to hiv, wzwb, wzw c i wiele innych syfów.
Siedzę i ryczę, do dnia porodu czyli kolejne 3 miesiące muszę czekać na zrobienie dziecku testów na hiv i innych. Jestem załamana bo synek wiadomo - dorosły kazał a on poszedł.
Jestem naprawdę spanikowana, boję się o życie swojego dziecka :(
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka