Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc moja córkę patrzą dłonie

13.02.20, 21:36
Witam proszę o pomoc.
Moja córka lat 10 od jakiegoś czasu zgłasza że id wewnętrznej strony dłoni parza ja dłonie....byłam u lekarza brała jakieś syropy alergiczne bez zbytniego efektu...robiłam badania wszystkie w gr normy. Lekarz zbytnio niewie z czego to skierował do dermatologa czekam na termin... ci to moze być miał ktoś podobny przypadek???? Robi jej się to czasem czerwonawe.
Obserwuj wątek
    • agnieszka0033 Re: Proszę o pomoc moja córkę patrzą dłonie 13.02.20, 21:38
      Parzą
    • b.bujak Re: Proszę o pomoc moja córkę patrzą dłonie 14.02.20, 19:00
      może zbadać pod katem bartonelozy?
      • agnieszka0033 Re: Proszę o pomoc moja córkę patrzą dłonie 14.02.20, 19:39
        W poniedziałek idziemy do dermatologa Ale czuje że on nic nie wskora. Ona niema żadnych wypryskow pęknięć, czy obsuszonej skóry... czasem.pod skórą się zaczerwienia i jakby jakieś plamki Ale w dotyku skóra gladziutka....
        Niemam pojęcia gdzie iść i szczerze nasz pediatra też niewiele potrafi mi pomóc widzę że niewie jak to ugryźć.
        Dodam iż córka bierze euthyrox na niedoczynność tarczycy wynik ft3 trochę podwyższony Ale Pani endokrynolog stwierdziła że nie sądzi aby to uczucie było z tarczycy ...Ja już rozkładem ręce bo dziecko narzeka a ja niewiem jak jej pomóc
        • anetam1984 Re: Proszę o pomoc moja córkę patrzą dłonie 16.02.20, 02:10
          Ja po euthyroxie mialam takie fale goraca, ze kiedys stojac w kolejce w sklepie myslalam, ze zemdleje. Doslownie nagle zalalo mnie goraco i tak co jakis czas mnie zalewalo. Akurat zadnych innych lekow niz euthyrox wtedy nie bralam, lekarka zmienila mi na Eltroxin i uczucie goraca ustapilo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka