Dodaj do ulubionych

Zwiedzanie Londynu, Soho, pomysły

19.08.16, 22:06
w przyszły weekend jadę do londnu na 3 dni, wiec nie wiele i zastaanwiam sie co zwiedzić i ile może udać mi się zwiedzić w ogóle? Muzea raczej odpadają bo za długo, raczej wolę pochodzić i pozwiedzać nie płacąc dużo. Po głowie mi jeszcze chodzi soho po osttanim artykule na którym sie natknęłam jak szukałam inspiracji( intopassion.pl/this-is-soho-baby/ ) i zastanawiam się czy faktycznie warto to miejsce odwiedzić? ile czasu mniej wiecej zająłby mi spacer? Jak macie jesczze jakieś fajne artykuły o londynie to chetnie poczytam
Obserwuj wątek
    • deoand Re: Zwiedzanie Londynu, Soho, pomysły 28.08.16, 14:27
      Najprostsza rzecz to dotrzec do Trafalgarr Square i wsiąśc w City panorame tzn autobus z odkryta góra i przejechac sie po atrakcjach Londynu ... bedziesz miała wyobrażenie o tym mieście . na Tafalgarze jest darmowe Muzeum Sztuki dalej droga do pałacu Buckingham , Dalej Westminster Abbey i Big Ben i Embarkment . dalej do Pickadilly Squarw i masz swoje Soho - w dzień nic ciekawego ale w nocy chłopcy tez bywaja chyba Warto kupić dzienny bilet na metro i autobusy .. Byłem 20 lat temu i za pierwszym razem zwiedzałem Londyn przez 8 dni a za drugim w trzy . W każdym razie w centrum jest wszystko stosunkowo blisko

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka