Dodaj do ulubionych

Aktualne ceny w Londynie

17.02.09, 22:25
Czy możecie napisać mi jakie są teraz ceny w Londynie, chodzi mi o
podstawowe rzeczy: chleb, woda mineralna, soki, posiłki, pizze itp.
Obserwuj wątek
        • Gość: basia Re: Aktualne ceny w Londynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.09, 22:02
          np w KFC toasted twister menu 4,85 funta. Ae nie polecam - twister
          niesmaczny wg mnie, ;) inny niz w PL, moze dlatego ;)
          Moze lepiej stoluj sie w jakichs barach, np w okolicy Victoria
          Couch Station, ostatnio jak bylam jadlam zestaw obiadowy (cale udko
          kurczaka, frytki, surowka) 5 funtow razem z sokiem. Ogolnie wiele
          jest tanich miejsc, niekoniecznie McDonalds, KFC czu Burger King
          • doc9 Re: Aktualne ceny w Londynie 21.02.09, 14:04
            dzięki :)
            czyli mogę spokojnie zjeść obiad za jakieś 5 funtów?
            Czy w centrum np. w okolicy Piccadily też są takie tańsze knajpki?
            czy raczej są one z dala od turystycznych atrakcji?
            • Gość: basia Re: Aktualne ceny w Londynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 14:32
              doc9 napisała:

> dzięki :)
              > czyli mogę spokojnie zjeść obiad za jakieś 5 funtów?
              > Czy w centrum np. w okolicy Piccadily też są takie tańsze
              knajpki?
              > czy raczej są one z dala od turystycznych atrakcji?

Mozesz :) w okolicy Piccadilly tez - w bocznych uliczkach szukaj :)
              A jak juz wrocisz to koniecznie daj namiar na jakies fajne, tanie
              knajpki, bo jade w sierpniu (znowu :D) i przydaloby sie miec kilka
              kolejnych tanich miejscowek ;)
                  • pattwa Re: Aktualne ceny w Londynie 25.02.09, 20:07
                    W sobotę bilet całodniowy na metro strefę 1 i 2 płaciliśmy 5,3f.
                    Zjeść można tanio na każdym kroku, tylko, że przeważnie to
                    angielskie jedzenie i nie polecam...Bezsmakowe, bezprzyprawowe, ale
                    co kto lubi :) Tanio i smacznie można zjeść w sieci Subway -
                    wspaniałe kanapki, syte, zdrowe, świeże, Subwayów jest wszędzie
                    pełno :) Za 2f już kanapkę się zje :) Prócz tego sieć pubów
                    Wheterspoon (m.in. na stacji Victoria) tanie śniadania, obiady,
                    zestawy itp. W Mc Donalds ok 1f zwykły cheesek, zestaw się kupi do
                    5f. Koniecznie odwiedź kawiarnię Starbucks - kawa ok. 3f, nie znam
                    nikogo, kto jej nie lubi :) Poza tym jak już chcesz niezdrowo jeść,
                    niedaleko London Bridge, w zasadzie koło samego Dungeon jest
                    kurczakownia :) Też za 3-4f już się zje zestaw z frytkami :)
                      • truffla3 Re: Aktualne ceny w Londynie 03.03.09, 16:45
                        witam,
                        ja poszukuję także miejsc tanich - jadę w lipcu na zwiedzanie z 3 dzieci i trzeba je będzie jakoś wyżywić
                        dziś znalazłam w necie takie miejsca:
                        stockpot.ypguides.net/page/nqa7/Lunch.html
                        www.wagamama.com/locations/home/ - gdzie po wybraniu lokalu w Londynie jest menu z cenami i tam jakaś najtańsza zupa to GBP 1.30
                        www.mbplc.com/index.asp?pageid=479&frame=yes&url=http%3A%2F%2Fwww.viamichelin.com%2Fb2b2c%2Fgbr%2Fdyn%2Fcontroller%2FDLAmbiguous%3Bjsessionid%3D%3FproductId%3D80630%26 - polecane bary jako najtańsze (nie ma cen)
                        Jeśli wpisze się w google hasło:
                        'jak tanio zjeść w Londynie"
                        to pokażą się różne artykuły, jeden jest sprzed 4 lat, ale ma sporo wartościowych informacji (do zweryfikowania)
                        - fatalne polskie tłumaczenie tu (link nie działa):
                        translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://solo2.abac.com/themole/freelondon.html&prev=/translate_s%3Fhl%3Dpl%26q%3Djak%2Btanio%2Bzje%25C5%259B%25C4%2587%2Bw%2Blondynie%26tq%3Dhow%2Bto%2Beat%2Bcheaply%2Bin%2BLondon%26sl%3Dpl%26tl%3Den

Jeśli ktoś miałby namiary na coś fajnego i taniego, proszę o info.
                        • Gość: A Re: Aktualne ceny w Londynie IP: *.4-2.cable.virginmedia.com 07.03.09, 00:44
                          Wiesz co... ja bym nie karmiła dzieci najtańszymi rzeczami... Tanie i fajne to
                          się z zasady wyklucza. Stać Cię na wyjazd za granicę i chcesz oszczędzać na
                          jedzeniu? Szczególnie na jedzeniu dla dzieci? Zaplecze kuchenne w Londynie
                          pozostawia wiele do życzenia, delikatnie pisząc: nie jest dość czysto. Mam
                          znajomych, którzy pracują w restauracjach, w kuchniach, myślisz że mieli chociaż
                          raz badania robione? Blee. Poszukaj lepiej czegoś czystego, a nie taniego...
                        • banglik Re: Aktualne ceny w Londynie 15.06.09, 18:21
                          Idz do Mc Donald. Ceny znajdziesz na necie. Jak masz brac dziaciaki do knajp,
                          gdzie jedzenie jest naprawde przygotowywane w ROZNYCH warunkach, tak jak ktos
                          wyzej napsial to juz McDonald jest lepszy. Dzieciakom od paru dni na fast
                          foodach sie nic nie stanie, a przynajmniej sie nie pochoruja...
    • bajgus Re: Aktualne ceny w Londynie 18.07.11, 19:48
      Podaje kilka cen z tego roku z Anglii, dokładnie z Londynu, może się przydadzą:
      Litr mleka 4,11zł, Bochenek chleba 5,50 zł, kg sera żółtego ok 28 zł, lód rożek 4,6zł, snickers 3,2 zł, dwulitrowa Coca Cola 6,2 zł, benzyna ok 6,03 zł za litr, pizza 40cm ok 60zł, Big Mac 7zł, ścięcie włosów mężczyzny ok 55zł

Co do cen to ostatnio w sieci widziałem ciekawą stronkę odsyłam jakieceny.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka