Dodaj do ulubionych

Nowy magazyn o ksiazkach

16.06.11, 20:09
Widzialyscie? Czytalyscie? Polecam bardzo:
mojeprzemiany.blox.pl/2011/06/Nowy-magazyn-o-ksiazkach.html
Obserwuj wątek
      • oczarowana_ulegloscia Re: Nowy magazyn o ksiazkach 17.06.11, 21:34
        Kupiłam, przeczytałam w ciągu kilkunastu minut i powiem, że wydanie mnie rozczarowało.
        Od dawna wyczekuję czegoś, co w sposób przystępny i rzetelny będzie mówiło o książkach, nowościach, polecanych mniej lub bardziej tomach, zapowiedziach itp.
        Niestety, tym razem tego nie otrzymałam.
        Wydaje mi się, że magazyn jest jakimś pomysłem, na realizację którego zabrakło weny, a może wytrwałości autorowi ( albo jednego i drugiego ).

Mam nadzieję, że w końcu doczekam się takiego wydania, które warte będzie swego miana.

Magazyn, który mam chętnie odstąpię komuś, kto poszukuje, a nie może kupić.
        ( jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę podać adres w prywatnej wiadomości, a ja zapakuję magazyn do koperty i wyślę ).

• oczarowana_ulegloscia Re: Nowy magazyn o ksiazkach 04.11.11, 14:19
            Dopiero teraz dotarłam do komputera, zatem przepraszam za milczenie i brak odpowiedzi z mojej strony.
            Chyba podobnie jak Is48 spodziewałam się - i oczekiwałam - więcej informacji o książkach, o nowościach, o planach wydawniczych i zapowiedziach, być może listów czytelników, którzy o swoich lekturach piszą co nieco.
            Tego niestety nie znalazłam i zawiodłam się.

Odkryłam - i kupiłam - nowy magazyn o książkach: "PaperMint".
            Może nie jest o li tylko i wyłącznie o książkach, ale i książki w nim gromadnie goszczą.

Wciąż czekam na coś, co w kwestii magazynu o książkach mnie zadowoli. Bez mody, bez "wypocin" na tematy popularne i modne, bez serialowych komiksów, rebusów i wątków, dla których czytelnicy wymyślają zakończenie.
            Chcę czytać o książkach !!! ( tak jak czytam książki )smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka