Dodaj do ulubionych

Dj/Wodzirej na wesele

11.12.11, 14:56
Witam!
Może ktoś polecić jakiegoś wodzireja na wesele i podać mniej więcej jego cenę?

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Obserwuj wątek
      • Gość: andrzej Re: Dj/Wodzirej na wesele IP: *.net.stream.pl 26.12.11, 18:06
        To bardzo dziwne co Kinga napisała na temat Porszaka bo nam grał wesele i wszystko było świetnie poprowadzone. Znamy go od lat gdzie jeszcze grał w don kichocie i klastorze i zawsze swietnie gral imprezy z resztą tu są opinie na jego temat forum.gazeta.pl/forum/w,46390,119873775,,DJ_Porsche_Prosba_o_opinie.html?v=2. Jak widać konkurencja strasznie mu zazdrości i teraz wypisuje bzdury. Kinga napisz gdzie byłaś na tym weselu i kiedy to było. Może okaże się że to na naszym weselu się nudziłaś. Niech sobie jego klienci skonfrontują z personelem lokalu w którym grał.
    • arecnowak Re: Dj/Wodzirej na wesele 09.05.12, 16:13
      Witam serdecznie,
      DEE JAY Cena obsługi wesela to koszt od 1500 zł + ewentualny koszt dojazdu.Oprawa muzyczna sćiśle według oczekiwań i ustaleń klienta.Oświetlenie parkietu + dekoracja świetlna sali oświetleniem led oraz ruchomymi głowami. Prowadziłem imprezy różnego rodzaju od bali biznesowych dla Polskiej Rady Biznesu poprzez imprezy klubowe w największych polskich dyskotekach, Twister night-y po klasyczne wesela lub wesela w stlu rnb, house, funky itp. Nie boje sie mikrofonu ale też nie przesadzam jeśli klient sobie nie życzy. Wszystko ściśle według ustaleń z klientem Proszę o kontakt 608-330-869 Dj Arec Nowak
    • Gość: b-stachurska Re: Dj/Wodzirej na wesele IP: *.play-internet.pl 27.07.12, 16:38
      Witam, moja firma zajmuje się różnymi imprezami okolicznościowymi jak również weselami:)
      Posiadamy Dj-ów którzy są również wodzirejami, posługują się każdym typem muzyki. Ceny są ustosunkowane, różnie do każdego klienta. Zadzwoń pod ten numer:
      +48 603 773 273 Karina Lelotko manager
      Więcej inf: www.vision-art.net.pl
      Powołaj się na mnie: Beata Stachurska promotor
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka