Dodaj do ulubionych

Stomatolog - dobry- szukam

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.13, 15:44
Polećcie mi dobrego stomatologa, mam takie problemy z zebami a jakość nie moge dobrze trafić, zawsze za kazdym razem wychodze niezadowolona..

To jak ? Czekam na wypowiedzi ..
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Stomatolog - dobry- szukam IP: *.96.243.199.tvksmp.pl 07.03.13, 22:23
      Pani Krzykawska ma gabinet na czecha. Telefon znajdziesz na internecie.
      • arion78 Re: Stomatolog - dobry- szukam 12.03.13, 15:21
        dr Przemysław Sikorski
        dr Agnieszka Markowska- Dyner
        Adresy i nr telefonów dostępne na stronach internetowych. Mój mąż jest mi wdzięczny, że go zaprowadziłam do dr Sikorskiego-przestał się bać dentysty :) Ja jestem zadowolona także z pani doktor. Pozdrawiam.
    • Gość: Kamol9 Re: Stomatolog - dobry- szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.13, 13:27
      A słyszałas o Dentica bo ja tam chodzę i jestem zadowolona.
      Stomatolog jest świetny.
      • Gość: gościu Re: Stomatolog - dobry- szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.13, 15:53
        Można prosić o namiary na Dentice?
        • Gość: Kamol9 Re: Stomatolog - dobry- szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.13, 08:07
          A można można www.dentica.czest.pl

Pozdrawiam ;)
          • Gość: gościu Re: Stomatolog - dobry- szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.13, 15:32
            wielkie dzięki byłem tam najpierw zajrzałem na stronkę znalazłem ich. Centrum bardzo fajne. Czysto sterylnie dentyści bardzo mili. Leczenie skuteczne bezbolesne. Normalnie same plusy. Fajnie bardzo, że trafiłem na ten wątek :)
          • Gość: pigmej Re: Stomatolog - dobry- szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 14:14
            Adres rzeczywiście przydatny. Dzisiaj ciężko znaleźć dobrego dentystę, a tak to mi się to udało :) W sumie internet może być pomocny :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka