Dodaj do ulubionych

Częstochowa Miasto - Darmowe ogłoszenia

27.07.18, 20:04
Czestochowa Miasto - Darmowe Ogłoszenia w sieci.
Wejdź i sprawdź najlepszy portal do ogłoszeń w Częstochowie
czestochowamiasto.pl Zaprasza!
Obserwuj wątek
  • palica83 Re: Częstochowa Miasto - Darmowe ogłoszenia 31.07.18, 11:34
   Bardzo fajny portal ogłoszeniowy w Częstochowie będę korzystać .
  • ofertoland24 Re: Częstochowa Miasto - Darmowe ogłoszenia 19.08.18, 17:01
   Miło nam poinformować o serwisie ogłoszeniowym www.ofertoland24.pl oferującym poukładany i estetyczny spis firm oraz DARMOWE OGŁOSZENIA. Serwis w szybkim tempie się rozwija i oferuje ogłoszenia bezpłatne wiec każdy szybko może dodać swoje ogłoszenie lub zareklamować firmę.
  • alleopole Re: Częstochowa Miasto - Darmowe ogłoszenia 26.11.18, 21:13
   Darmowe Ogloszenia AlleOpole.pl
   alleopole.pl
   Darmowe Ogłoszenia Opole ⚡ AlleOpole.pl to lokalny serwis ogłoszeniowy kupię, sprzdam, w kategoriach: Nieruchomości, motoryzacja, praca, telefony, gry,
  • alleopole Re: Częstochowa Miasto - Darmowe ogłoszenia 26.11.18, 21:15
   Darmowe Ogloszenia AlleOpole.pl
   alleopole.pl
   Darmowe Ogłoszenia Opole ⚡ AlleOpole.pl to lokalny serwis ogłoszeniowy kupię, sprzdam, w kategoriach: Nieruchomości, motoryzacja, praca, telefony, gry,
  • carloss1900 Re: Częstochowa Miasto - Darmowe ogłoszenia 28.11.19, 15:35
   TAXI z Terminalem | Transfery na lotnisko | Przesyłki
   Cena: Brak

   Obsługa lotnisk,
   Przesyłki międzymiastowe,
   Kursy miejskie, pozamiejskie
   Płatność kartą lub gotówką
   Wystawiam rachunki i faktury.
   Taxi Częstochowa - 730000071
   • carloss1900 Re: Częstochowa Miasto - Darmowe ogłoszenia 06.04.20, 11:11
    carloss1900 napisał(a):

    > TAXI z Terminalem | Transfery na lotnisko | Przesyłki
    > Cena: Brak
    >
    > Obsługa lotnisk,
    > Przesyłki międzymiastowe,
    > Kursy miejskie, pozamiejskie
    > Płatność kartą lub gotówką
    > Wystawiam rachunki i faktury.
    > Taxi Częstochowa - 730000071

    ogłoszenie nieaktualne !!!
  • carloss1900 Re: Częstochowa Miasto - Darmowe ogłoszenia 06.12.19, 11:16
   Piotr Czajkowski

   DZIADEK DO ORZECHÓW
   Narodowy Balet Kijowski z Orkiestrą

   Balet feeria w dwóch aktach z prologiem

   na motywach baśni Ernsta Hoffmanna "Dziadek do orzechów i król myszy"
   Libretto: Marius Petip w redakcji Władimira Troshchenko
   Wykorzystano fragmenty choreografii Mariusa Petipy, Lwa Iwanowa, Aleksandra Gorsky, zasłużonego artysty Rosji Wasilija Vainonena i Kawalera Orderu Diagilewa Anatolija Yemelyanova

   Prolog

   W wigilię Bożego Narodzenia po zaśnieżonych ulicach małego niemieckiego miasteczka w pośpiechu biegną do domu prezydenta Zilberhausa odświętnie ubrani goście. Wśród przechodniów i Drosselmeyer - starszy radca sądu, wynalazca i mistrz zabawek. On przygotował wspaniałe bożonarodzeniowe prezenty dla dzieci Zilberhausa - jego chrześniaków Maszy i Fritza. Jednak szczęśliwe oczekiwanie na Boże Narodzenie dla Drosselmeyera przytłoczone jest lękiem: w sposób tajemniczy zniknęła jeden z lalek - Król Myszy.

   Akt I

   W domu prezydenta goście Zilberhausa z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie święta. Wreszcie pojawia się przed nimi błyszcząca światłami choinka noworoczna.
   W środku uroczystości pojawia tajemniczy gość w kostiumie czarodzieja. Opowiada on historię dzielnego księcia, który pokonał Króla Myszy. Obecni entuzjastycznie oglądają jego lalki taneczne, które dokładnie są podobne do prawdziwych ludzi - Arlekina, Arapa i Różową lalkę.
   Dzieci rozpoznają w nieznajomym Drosselmeyera. Masza z radością przyjmuje podarunek ojca chrzestnego - zabawnego i niezgrabnego dziadka do orzechów. To nie jest tylko lalką, jest on przeznaczony do rozłupywania orzechów. Zabawa z dziadkiem do orzechów coraz bardziej fascynuje Maszę, to już jej wydaje się, że to w ogóle nie jest zabawka, ale żywy człowiek, chociaż brzydki, ale z delikatną i piękną duszą.
   Brat Marii, Fritz, swawolnik i kpiarz, niechcący łamie dziadka do orzechów. Maria czule pociesza swego okaleczonego ulubieńca i delikatnie go kołysze.
   Ostatni taniec - a goście wychodzą.
   Noc. Malutka Masza nie może spać. Przezwyciężając strach, dziewczynka przyszła do sali, aby odwiedzić dziadka do orzechów. Nagle, w pokoju pojawia Drosselmeyer. To już nie jest tylko dobry ojciec chrzestny, a czarodziej. Po machnięciu przez niego ręką wszystko dookoła przeobraża się: ściany się rozsuwają , choinka zaczyna rosnąć. Wraz z nią ożywają i rosną zabawki.
   Nagle spod podłogi pojawiają się myszy pod wodzą Króla Myszy. Dziadek do orzechów ustawia w szeregu ołowianych żołnierzyków i śmiało prowadzi ich do walki. Jednak siły są nierówne. Dziadek do orzechów jest pozostawiony samemu sobie wobec króla myszy i całe jego świty. Masza jest w rozpaczy: jej ulubiony jest w niebezpieczeństwie. Dziewczynka rzuca swój pantofelek na myszy, i one, przerażone uciekają we wszystkich kierunkach.
   Dziadek do orzechów, magicznie został przekształcony w pięknego księcia przez Drosselmeyera, który dziękuje swej wybawicielce i zabiera ją do magicznego królestwa.


   na szczycie. Lalki podążają za nimi.

   Akt II

   Masza i dziadek do orzechów - Książę w magicznej łodzi płyną po choinkowym królestwie. Wraz z nimi, czarodziej Drosselmeyer. Ale skradają się za nimi z tyłu myszy z Królem Myszy i nagle napadają na nich. Dziadek do orzechów - Książę znów odważnie podejmuje walkę i pokonuje wroga. Wszyscy radośnie świętują zwycięstwo. Masza i dziadek do orzechów - Książę są szczęśliwi - oni dotarli do królestwa marzeń.
   Ale to wszystko to tylko sen ... minęła noc noworoczna, a wraz z nią przeminęły się cudowne sny. Masza, poczuła oddech bajecznych marzeń, obudziła się obok własnej choinki, w domu, z lalką - dziadkiem do orzechów na kolanach.

   Zapraszamy już 15 grudnia o godzinie 18.00 do Filharmonii Częstochowskiej na niezwykłe widowisko baletowe z orkiestrą na żywo .
   Bilety już w sprzedaży : Kasa Filharmonii tel. 34 324 42 30 , Salony Media Markt
   online : www.kupbilecik.pl , www.biletyna.pl , www.ebilet.pl
   Zamówienia zbiorowe informacje tel. 737 567 014 , slawek@polskiekabarety.pl

   Bilety również do nabycia
   tutaj
   www.facebook.com/profile.php?id=100009182551659

   ceny w zależności od miejsca
  • artur712345 Re: Częstochowa Miasto - Darmowe ogłoszenia 13.10.20, 10:42
   Polecam Darmowe ogłoszenia Rekin.com. Ogłoszenia rekin.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka