Dodaj do ulubionych

oszuści pośrednicy

01.03.10, 00:13
Przestrzegam wszystkich przed usługami pośrednika z Dobczyc Ferfecki.
Nie dość ze sprzedał nieruchomość przeze mnie zarezerwowana innej
osobie drożej to jeszcze nie chce oddać wpłaty rezerwacyjnej.Sprawę
oddałem do sądu a po jej wygraniu wystąpie o cofnięcie
licencji.Uważajcie na tego gościa!!!
Obserwuj wątek
  • bezpocztyonline Re: oszuści pośrednicy 01.03.10, 10:13
   uwagauwagauwaga napisał:

   > Nie dość ze sprzedał nieruchomość przeze mnie zarezerwowana innej
   > osobie drożej to jeszcze nie chce oddać wpłaty rezerwacyjnej.


   Bo "rezerwacja" nie wiąże rąk właścicielowi. Wiązałaby ręce umowa przedwstępna
   notarialna z wpisem roszczenia do księgi wieczystej.

   Sprzedaje właściciel, a nie pośrednik, pośrednik tylko pośredniczy.
   Pieniądze pobrane od Pana pośrednik zapewne przekazał właścicielowi i to zapewne
   właściciel byłby właściwym adresatem roszczeń.

   Nawiasem mówiąc, zawsze dlatego nalegam na moich klientów, by nie robić żadnych
   "rezerwacji", "oświadczeń woli", "deklaracji" tylko odczekać cierpliwie, aż będą
   kompletne dokumenty, które umożliwią zrobienie przynajmniej porządnej umowy
   przedwstępnej pomiędzy stronami.

   "Rezerwacja" to fikcja z natury.

   Nawiasem mówiąc Panu taka "rezerwacja" też rąk by nie wiązała, bo mógłby się Pan
   rozmyślić następnego dnia i zażądać zwrotu pieniędzy.

   Skoro nie ma umowy przedwstępnej, to wpłacone pieniądze nie są zadatkiem, tylko
   zaliczką, czyli zwrócić trzeba.
   • marczak.piotr Re: oszuści pośrednicy 22.01.21, 14:12
    Głupich nie sieją. to jak w warsztacie. silnik do remontu. ale klient nie on chce taniej wymien mu tylko uszczelkę co z tego ze glowica pęknieta turina ledwo zipie. po wymianie auto przejezdza 100km a klient przyjezdza do mnie z lawetą i robi awanturę żądając naprawy za darmo raz jeszcze silnika i turbiny. no proszę CIę.. mundre to?
  • motyl23_zosia Re: oszuści pośrednicy 16.12.16, 06:30
   Przestrzegam przed korzystaniem z usług Agencji Nieruchomości ONYX RENT Karoliny Żymalskiej , która wynajęła nasze mieszkanie, a następnie bez ustalenia tego z nami pobrała w gotówce od wynajmującego czynsz i kaucję i nie zwróciła nam tych środków. Obecnie już miesiąc prowadzimy z ta Panią rozmowy i codzinnie nam obiecuje zwrot środków i jak na razie przesłała nam 25% kwoty a reszty nie i twierdzi od miesiaca że oczywiście nie chce naszych środków i że to nie jest jej wina że ona nie może ich przesłać. OSTRZEGAM PRZED PANIĄ KAROLINĄ ŻYMALSKĄ GDYŻ JEST TO OSZUSTKA, KTÓRA W TEN SPOSÓB WYŁUDZA PIENIĄDZE.
  • rysiu99 Re: oszuści pośrednicy 11.02.17, 13:56
   Przestrzegam wszystkich przed pośrednikiem Agnieszką Forreiter z Żor na śląsku.Naciąga ludzi na wysokie prowizje,obiecuje,że wszystko pozałatwia i zostawia.Jej firma ma karte długu,to też o czymś świadczy.Szkoda,że mnie nikt nie ostrzegł przed tą pijawką.Babsko pozbawione skrupułów,bajer ma opanowany do perfekcji.Nie dajcie się zwieść.Pozdrawiam
  • magda0000005 Re: oszuści pośrednicy 16.10.18, 02:31
   Podobnie rzecz ma się z firmą OUTLET NIERUCHOMOŚCI W SZCZECINIE. Pracująca tam Marta Filipowska, działająca przy ul. Tęczowej 9a w Mierzynie podpisała umowę rezerwacyjną na sprzedaż nieruchomości, która wraz z całym budynkiem przeznaczona była do wyburzenia (przy czym z tego tytulu cena nieruchomosci nie odbiegała cenowo od innych). Pani Filipowska wręcz upatrywała w tym atut - na wyartykulowane podejrzenia odnośnie przyszłości nieruchomości odpowiadała ze "Nic takiego nie ma w planach ale ...nawet gdyby to przeciez sa odszkodowania.... ale NIE Generalnie nieruchomosci NIC nie zagraza. " Jak okazało się po moich prywatnych dochodzeniach - budynek przeznaczny byl do rozbiorki. Pani "pośrednik" jedynie ograniczyła się do przedstawiania "plusów" inwestycji w postaci.... pobliskiej inwestycji duzego dewelepera. Umknęło i omsknął jej że budynek jest do wyburzenia.. Ponadto po analizie księgi wieczystej którego numeru nie chciała udostępnić - okazało się że budynek ma ujawnione ogromne długi rzędu kilkuset tysięcy zł..... To wszystko wynik mojego dochodzenia przed podpisaniem aktu notarialnego... Zastosowała również wybieg by jak najszybciej podpisać umowę rezerwacyjną a następnie za zaliczkę z umowy wyjechać na urlop.... Bazczelne kłamstwa i naciąganie. Pani Filipowiak - oczekuję zwrotu zaliczki i zadoścuczynienia za straty - czas i nerwy stracone na wyjaśnianie okoliczności które pani jako posrednik powinna mi UDOSTEPNIC.
   • magda0000005 Re: oszuści pośrednicy 24.10.18, 10:55
    Po moich komentarzach na forum i fb, opisana agentka zwrócila mi kwotę zaliczki wpłaconej na zakup nieruchomości w budynku przenaczonym do wyburzenia do końca obstając przy tym, że mnie nie okłamała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka