Dodaj do ulubionych

Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we Wrocł

06.04.14, 22:25
Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we Wrocławiu. Właśnie zakończyłem współpracę z nimi, po tym jak mnie potraktowali i jak się okazało nie tylko mnie.
SDP Nieruchopmości wykorzystuje swoich pracowników nie płacąc im żadnej podstawy, tylko i wyłącznie wynagrodzenie prowizyjne. Fakty są następujące: 99 % pracowników odchodzi w ciągu pierwszego miesiąca współpracy, ponieważ szanse na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy są znikome, poza tym cały czas dokładasz ze swojej kieszeni. Tak naprawdę nie wiesz za ile pracujesz, bo jak już uda się Tobie coś sprzedać lub wynająć, to przy rozliczeniu okazuje się, że dostajesz dużo mniej niż miało być. Takie zagrania z ich strony są na porządku dziennym, zawsze znajdzie się jakiś pretekst.
Oprócz tego w tym biurze nic się nie dzieje, nie dzwonią klienci, firma nie wydaje nic na reklamę, do tego nerwowa atmosfera.
ODRADZAM!
Obserwuj wątek
    • 1bialymurzyn Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we Wrocł 27.05.14, 21:38
      W 100% potwierdzam to co pisze przedmówca, wyzysk na maksa. Ta firma nie dokłada ani złotówki do pracownika, cały ciężar kosztów jest po stronie agenta tj. napewno nie jesteś
      ubezpieczony, na pewno nie masz żadnej podstawy, na pewno dojazd do klienta pokrywasz z własnej kieszeni, do tego jeszcze koszty połączeń telefonicznych które również są po stronie agenta, do reklamy też nie dokładają ani złotówki. Ta firma nie jest wogóle widoczna no i klienci wogóle nie kojarzą tej firmy, bo niby skąd ...
      Suma sumarum, jeśli nic nie sprzedaż to jesteś grubo na minusie, no i jeszcze ważna kwestia tj. jak już jednak coś sprzedaż to z wynagrodzenia odejmują za to i tamto, w rezultacie
      otrzymujesz jakieś drobniaki. Wyzysk na maksa i tyle.
      • posrednik76 Re: Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we 28.05.14, 14:44
        Wygląda, jakby obaj "rozmówcy" byli ta samą osobą. Nie znam tej firmy i jeżeli ucinają obiecane wynagrodzenie to bardzo źle, natomiast co do pierwszego to całkowicie nie masz racji - Ty jakby współuczestniczysz w interesie i tylko do siebie możesz mieć pretensje, że nic nie sprzedałeś. Jakbyś miał własne biuro to skąd byś brał zyski, z budżetu państwa, che, che?
        • 36marcin Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we Wrocł 16.07.14, 00:24
          Ostrzegam przed pracą w biurze SDP Nieruchomości we Wrocławiu. Nie zapłacili mi za przeprowadzoną transakcję tj. ok. 4000zł, nic ich nie obchodzi, że zarobiłem te pieniądze ciężką pracą od rana do wieczora, ani że mam na utrzymaniu rodzinę.
          Zwracam się z prośbą o kontakt innych osób równie skrzywdzonych przez tą firmę, aby razem wystąpić na drogę sądową z pozwem zbiorowym.
          • 1ania.wroclaw Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości Wrocław 18.07.14, 23:11
            Pracowałam w biurze SDP Nieruchomości i szczerze odradzam.
            Raz, że dzieciniada i przedszkole, dwa że kasy nigdy nie można być pewnym, trzy że mobbing i chamstwo.
            Na rozmowie kwalifikacyjnej również obiecywano gruszki na wierzbie co w rezultacie nie zostało spełnione.
            Życzę powodzenia ... i stalowych nerwów.
            Bardziej opłaca się siedzieć w domu.
            • oszukany27 Re: Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości Wro 19.07.14, 23:39
              Witam, zgadzam się z opinią, że SDP Nieruchomości jest jeddną wielką ściemą, odradzam każdemu by omijał tę firmę szerokim łukiem.
              To co oni obiecują na początku espółpracy jest wielkim kłamstwem, mimo wyrobienia normy i tak nie dostaniesz gwarantowanej prowizji, bo jak się chce psa uderzyć to kij zawsze się znajdzie.
              Zdecydowanie odradzam podjęcie współpracy.
              • kokos2014 Re: Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości Wro 27.08.14, 18:45
                Z całym szacunkiem do autorów poprzednich komentarzy, ale nie do końca się z nimi zgadzam. Pracuję w tej firmie już rok, atmosfera jest fajna, inteligentni, przyjaźni współpracownicy. Fakt system płac jest prowizyjny, lecz jeśli nie potrafisz sprzedawać to się po prostu do tej pracy nie nadajesz. Kolejnym faktem jest to, że jeśli faktycznie chcesz zarobić to musisz pracować w dużym wymiarze godzin, czasami trzeba poświęcić weekend bo niektórzy klienci nie mają możliwości oglądać mieszkań w trakcie tygodnia (tak jak w innych biurach nieruchomości). Pozdrawiam tych negatywnie nastawionych :).
    • pawe.l.w Re: Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we 05.09.14, 22:58
      UWAGA NA TO BIURO, NIE ZAPŁACILI MI PROWIZJI ZA TRANSAKCJE, OKOŁO 2300ZŁ,
      Z TEGO CO WIEM W PODOBNEJ SYTUACJI JEST KILKU BYŁYCH JUŻ AGENTÓW KTORZY WYTOCZYLI FIRMIE SDP NIERUCHOMOŚCI ZBIOROWY PROCES SĄDOWY.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM PRACĘ W TYM BIURZE.

• wolonta.riusz Re: Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we 25.01.15, 19:33
        W 100% potwierdzam , SDP to wolontariat, tam nie zarobisz żadnych pieniędzy. Pracowałem krótki czas w biurze nieruchomości SDP we Wrocławiu, wyzysk na maksa, agent SDP dostaje między 5% -15%, tego co zarobi dla firmy, dodam jeszcze że agent ponosi osobiście koszty dojazdu do klienta (własny samochód + paliwo) oraz koszty połaczeń telefonicznych. Po odjęciu tego wszystkiego wychodzisz na ZERO!!!
        A co jeśli nie przeprowadzisz żadnej transakcji, to jesteś NA MINUSIE, bo nie gwarantują żadnego podstawowego wynagrodzenia.
        NIE WARO PRACOWAĆ W SDP NIERUCHOMOŚCI, BARDZIEJ OPŁACA SIĘ SIEDZIEĆ W DOMU.
        SZKODA ŻYCIA I NERWÓW.
    • sredepe Re: Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we 23.04.15, 21:16
      w SDP NIERUCHOMOŚCI musisz na starcie podpisać tzw. umowę śmieciową - "umowa o świadczenie usług" - gdzie musisz zarejestrować własną działalność. Jest to coś gorszego niż typowe zlecenie lub umowa agencyjna. Składki ZUS płacisz z własnej kieszeni i inne koszty też tj. paliwo i telefon
      Odradzam
      • wolontariusz-sdp Re: Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we 03.05.16, 19:19
        Stanowczo ODRADZAM biuro SDP Nieruchomosci,
        - MEGA ROTACJA
        - na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują cuda
        - brak podstawowego wynagrodzenia, tylko bardzo niska prowizja
        - tak naprawdę brak jakiegokolwiek wynagrodzenia jeśli nie zrobisz transakcji
        - brak ubezpieczenia
        - dokładasz ze swojej kieszeni do rozmów telefonicznych z klientami
        - beznadziejna atmosfera
        - poza tym ciągły stres
        • dlugopis_dlugopis Re: Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we 13.10.17, 13:47
          Odradzam współpracę z tym biurem nawet najgorszym wrogom!
          Kupiłem mieszkanie za pomocą biura SDP Nieruchomości. W dniu podpisaniu aktu notarialnego, właściciel chciał z mieszkania zabrać telewizor i system audio hi-fi . Właściciel się rozmyślił, bo okazuje ze te sprzęty ma dla niego 'wartości sentymentalnej'. Na umowie przedwstępnej było napisane wyraźnie ze właściciel zostawia wszystkie sprzęty jak lodówka, telewizor itd itp. Agentka która reprezentowała mnie, stała za właścicielem i wszyscy próbowali mnie namawiać abym oddał sprzęt właścicielom. Stanowczo powiedziałem ze nie. Agenci w tym biurze po prostu chcą zarobić kasę i mają gdzieś czy klient jest zadowolony czy nie. Jedynie mój kolega który też był na podpisaniu aktu notarialnego i notariusz stali za mną.
          Byłem zgłosić tą sprawę u nich w biurze u 'kierownika', i Pani oferowała mi kartę podarunkowego do Home & You żebym więcej o nim nikomu nie gadał.

Nie Polecam się kompletnie.
    • witekwro Re: Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we 05.01.22, 21:06
      W SDP NIERUCHOMOŚCI nowy agent musi założyć własną firmę i kolejno podpisać tzw. umowę agencyjną z SDP Nieruchomości, na najmniejszy procent w całym Wrocławiu tj. 20% prowizji dla agenta.
      Składki ZUS agent płaci z własnej kieszeni i inne koszty też tj. koszty ogłoszeń w internecie, paliwo i telefon.
      Podsumowując, jeśli nic nie sprzedaż, ani nie wynajmiesz to jesteś grubo na minusie ...
      Bardzo ważna kwestia tj. jak już jednak coś sprzedaż to z Twojego wynagrodzenia SDP Nieruchomości odejmuje za to i tamto, w rezultacie otrzymujesz sporo mniejszą kwotę.
      Bardziej opłaca się siedzieć w domu niż pracować w SDP Nieruchomości we Wrocławiu !!!
      Zdecydowanie odradzam pracę w tym biurze nieruchomości.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka