Dodaj do ulubionych

nieuczciwi najemcy Warszawa

01.04.16, 08:36
Uwaga na Panią Katarzynę Rutkowską i Pana Emila Oniszk (+ duży pies rasy nieokreślonej), przemili ludzie, ale ... oszuści. Od lipca 2015 roku - zaległość z tytułu zużycia mediów ponad 1.500 zł plus czynsz za marzec b.r.
Obserwuj wątek
  • dad99 Re: nieuczciwi najemcy Warszawa 08.06.16, 13:15
   dobrze wiedzieć
  • dad99 Re: nieuczciwi najemcy Warszawa 08.06.16, 13:17
   Dodam od siebie: Uwaga na Przemysław Borecki miły Pan z Żoną i małym dzieckiem, zalega za opłatę czynszu i naprawy już po okresie wynajmu ponad 2.000 tys nie odbiera telefonów i nie zamierza opłacić zaległości.
  • martimbwp Re: nieuczciwi najemcy Warszawa 04.05.17, 11:57
   Uwaga na Pana Alexa K. z Ukrainy. Z tego co opowiadal, najmuje mieszkania na Bemowie. Placil z opoznieniem i mimo umowy na dwa lata, wyprowadzil sie po trzech miesiacach nie regulujac oplat licznikowych, na ktore nie starczylo nawet kaucji. Za ogrzewanie, prad i wode narobil dlugu na 2800 zl w trzy miesiace. Pan nie kontaktuje sie, ma wylaczony telefon. Przestrzegam przed zawieraniem umowy z nim. Wspolpracuje ze swoim "tlumaczem" ktory usprawiedliwia jego opoznienia w platnosciach. Z mieszkania wyprowadza sie z dnia na dzien, bez powiadomienia. Nastepnego dnia widziany w innej dzielnicy, a mial byc na Ukrainie
  • jadwiga_organek Re: nieuczciwi najemcy Warszawa 19.05.17, 10:09
   Uwaga na osobę o nazwisku Jadwiga Organek - jest to kobieta, która na moim osiedlu Szumiących Traw na Targówku wynajęła mieszkanie, po kilku miesiącach przestała płacić czynsz - i nie płaci już od półtora roku. Bo stwierdziła, że nie będzie płacić, nie licząc się z tym, że ktoś za nią te koszty ponosi i tak. Urwała kontakt z właścicielami, którzy teraz pałują się przez adwokata i polskie sądy. Przyjmując, że czynsz to 1500 zł, to już jej zaległości wynoszą ok. 30000 zł, plus opłaty które właściciele muszą ponosić na poczet wspólnoty mieszkaniowej. Oczywiście, prawo nie pozwala na wejście do zajmowanego przez nią mieszkania - o czym ta cała rodzina dobrze wie. Nie mają już dostępu do pilotów otwierających furtki na osiedle - to sobie to rodzina rozwiązała w taki sposób, że w mieszkaniu zawsze ktoś siedzi. Jadwiga za dnia, kiedy dzieci młodzież jest w szkole - a popołudniami, gdy matka jest w pracy, to oni pilnują, by mieszkanie nie było puste.

   Jadwiga Organek nie jest biedną osobą, ale cwaną osobą, która wprowadziła się z dwójką dzieci (Matteo/Mateusz Organek i Julia/Giulia Organek) wiedząc, że nie będzie płacić za mieszkanie, a że eksmitować taką osobę trudno. W którymś momencie ta pani zostanie stamtąd wyprowadzona i będzie szukać dla siebie kolejnej ofiary - stąd ostrzeżenie. Jest to kobieta w wieku ok. 60 lat, z dwójką nastoletnich dzieci, którzy wrócili z Włoch - stąd wzbudzają zaufanie, że nie są przestępcami, a tylko ludźmi, którzy powrócili z zagranicy. Błąd - Jadwiga Organek to oszustka, której sposobem na życie jest przywłaszczanie mieszkań.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka