Dodaj do ulubionych

Ostrzegam przed AM Nieruchomości Izabela Mateuszuk

24.07.16, 16:28
Biuro Nieruchomości A.M. NIERUCHOMOŚCI IZABELA MATEUSZUK, pobiera prowizję od obu stron transakcji tj. 3,5% od kupującego oraz drugie 3,5% od sprzedającego, czy to jest etyczne?
Obserwuj wątek
    • wojtek2222 Re: Ostrzegam przed AM Nieruchomości Izabela Mate 04.01.22, 14:21
      PRZESTRZEGAM przed Panią Izabela jako pośredniczka!!!! Pani jest tylko z pozoru mila i wydaje się profesjonalna ale gdy przychodzi co do czego jest wyrachowana, celowo wprowadza klientów w błąd i jej praca sprowadza się jedynie do umieszczania ofert w 2 portalach. Proszę dokładnie sprawdzać co ta Pani robi i dokładnie sprawdzić umowę z prawnikiem przed podpisaniem gdyż stosuje niedozwolone klauzury!
    • wojtek2222 Re: Ostrzegam przed AM Nieruchomości Izabela Mate 17.02.22, 12:00
      Niestety nie byliśmy zadowoleni z usług świadczonych przez Biuro Pani Izabeli. Na początku było wszystko z pozoru ok, ale w raz z upływem czasu Pani Izabela tylko mydliła nam oczy i mówiła, że cena nieruchomości jest za wysoka. Regularnie dzwoniła do nas żeby obniżyć cenę bo według niej kwota była ‘zaporowa’. W momencie kiedy sami sprawdziliśmy inne oferty to nasza kwota była jedną z najniższych. Zaufaliśmy doświadczeniu i opinii pośrednika, niestety bardzo się na tym zawiedliśmy. Niestety przez okres 4 miesięcy nie przedstawiała nam żadnego klienta. Okazało się ze wcale nie ma obszernej bazy klientów jak informowała na początku. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty innego biura i różnica była kolosalna. My się niestety strasznie nacięliśmy na Biuro A M. Izabela i bardzo złe wspominamy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka