Dodaj do ulubionych

Milton Grupa Nieruchomości- szukam opinii

28.08.17, 09:33
Witajcie, mam pytanie odnośnie Milton Grupa Nieruchomości ( milton.nieruchomosci.pl/ ) .Widze, że jest to nowa firma, pracownik wydawał się profesjonalny, jednak chce mieć pewność. Czy ktoś jest mi coś w stanie powiedziec na ich temat?
Obserwuj wątek
      • marcin_iwanowski Re: Milton Grupa Nieruchomości- szukam opinii 10.12.17, 18:42

Ja korzystałem z ich usług, przez przypadek, bo znalazłem fajne dwupokojowe mieszkanie, a oni akurat byli pośrednikami w ich sprzedaży i wyjścia nie miałem...
        Co mogę o nich powiedzieć? że się nie zawiodłem - bardzo dobre, uczciwe biuro (podziękowania dla Pana Pawła), o wszystko sam zadbał, nie musiałem się o nic martwić, a to było dla mnie ważne.

Biuro mają na Chełmońskiego 12 (kawałek za ZOO)
        Co ciekawe wchodząc na stronę główną milton.nieruchomosci.pl - nie ma podanej ulicy, a dopiero jak wejdę w milton.nieruchomosci.pl/kontakt/ -to tam już jest adres, na pewno patrzyłeś przez kontakt?
        Tak czy siak, to raczej nie czary i magia, tylko mają co poprawić :)
    • jaroslawdusilo Re: Milton Grupa Nieruchomości- szukam opinii 13.08.18, 22:58
      Rekrutacja przebiega 3-etapowo. Pierwszym etap to wysłanie CV i listu motywacyjnego, drugi etap to formularz internetowy a trzeci etap to rozmowa kwalifikacyjna. Firma obiecuje, że o wyniki wypełnionego formularza zostaniemy poinformowani mailowo lub telefonicznie bez względu na to, czy przeszliśmy ten etap czy nie. Niestety firma po wysłaniu formularza milczy, a na portalu (olx.pl), na którym było ogłoszenie, firma dodaje kolejne, jakby naszego całego procesu rekrutacji nie było i jakbyśmy w ogóle nie istnieli. NIE POLECAM!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka