Dodaj do ulubionych

Godny polecenia pośrednik - Kraków

21.01.21, 22:08
My Place Home To firma, która stanowi ukoronowanie naszego zamiłowania do szerokiego pojętego obrotu nieruchomość. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawiło, że dostrzegliśmy lukę jaką stanowi indywidualne podejście do każdej prowadzonej sprawy. W natłoku zleceń często zapominano, że tak naprawdę celem jest satysfakcja klienta a nie sucha kalkulacja zysków, strat i potencjalnych możliwości. My Place Home to firma w której chcielibyśmy, aby każdy odnalazł ”swoje miejsce” w odpowiedzi na własne potrzeby związane z rynkiem nieruchomości.

Pragniemy by było to miejsce w którym można uzyskać zarówno poradę jak i kompleksową obsługę niezależnie od posiadanego budżetu i charakteru zlecenia.

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane kupnem, najmem, sprzedażą wynajmem swojej nieruchomości, przekazaniem nam nieruchomości do zarządzania lub administrowania do kontaktu ze nami pod numerem telefonu 883-910-075.

Jeżeli preferują państwo kontakt mailowy, prosimy wysłać e-mail pod adres: biuro@myplace-home.pl.

Chcielibyśmy podkreśli, że konsultację są całkowicie bezpłatne i nie wiążą się z żadnymi ukrytym kosztami. Stanowią dla nas jedynie idealną możliwość na sprecyzowania potrzeb naszych klientów. Licencja pośrednika nieruchomości numer 20325.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka