Dodaj do ulubionych

ranking agencji nieruchomości w Warszawie

04.02.08, 19:46
Witam Wszystkich.
Za jakiś czas bedę chciał sprzedać mieszkanie.Proszę podajcie nazwy
agencji nieruchomości w Warszawie ,które Waszym zdaniem są godne
polecenia ze wzgledu na uczciwość /w miarę:)/ oraz profesjonalizm.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • dermattai Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 18.03.08, 15:25
        Polecam agencje nieruchomości: meritum, krupa, goldhaus oraz hmr. Są to dobre
        agencje, natomoast odradzam w 100% agencje lex nieruchomości (mają siedzibe przy
        zwycięzców). Lex jest to nieprofesjonalna agencja, nie odpisują na maila, nie
        oddzwaniają do zainteresowanych kupnem od nich nieruchomości. Jest to najgorsza
        agencja (lex).
        • maksymiliannowacki Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 27.03.08, 11:14
          Witam, mam podobne pytanie. Ja natomiast szukam mieszkania na Ursynowie. Na razie zrobiłem test, w poniedziałek napisałem z zapytaniem o oferty do kilku agencji - GoldHaus, Kuźnik, NextHome, Strzelczyk i Emmerson. Do dziś odpowiedziały tylko 2 -Kuźnik(po 2 dniach) i NextHome, z czego ta druga oddzwoniła po 15 minutach od maila(była 20.00) a następnego dnia przekazała oferty.
          Która agencja znalazła to czego szukaliście, wykazała się profesjonalizmem?
          Pozdrawiam,
          Maks
        • nomysz_waw Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 24.03.09, 14:25
          agencja GOLDHAUS zrobila ostantio przekret - zamiescili w necie serie
          ogloszen z cena ok 7000 za metr w super lokalizacjach po czym brali
          od dzwonicych ludzi dane kotaktowe informujac, ze mieszkania zostaly
          sprzedane juz pierwszego dnia po wystawieniu oferty.
          Mi jeden z glosci z goldhaus klamal przez telefon ze sie spoznilem.
          Dzisiaj sie z nimi kontaktowalem powtornie, poniewaz znalazlem na
          gratce kolejne ogloszenie dotyczace tego samego rzekomo sprzedanego
          mieszkania. Okazlo sie ze wine zrzucili na blad systemu
          komputerowego... szkoda tylko ze stracilem przez nich jakis 3h na
          dowiadywaniu sie o co chodzi.

Nie polecam tej agencji!
          • najgorszakiki Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 16.08.10, 22:00
            nomysz_waw napisał:

> agencja GOLDHAUS zrobila ostantio przekret - zamiescili w necie serie
            > ogloszen z cena ok 7000 za metr w super lokalizacjach po czym brali
            > od dzwonicych ludzi dane kotaktowe informujac, ze mieszkania zostaly
            > sprzedane juz pierwszego dnia po wystawieniu oferty.
            > Mi jeden z glosci z goldhaus klamal przez telefon ze sie spoznilem.
            > Dzisiaj sie z nimi kontaktowalem powtornie, poniewaz znalazlem na
            > gratce kolejne ogloszenie dotyczace tego samego rzekomo sprzedanego
            > mieszkania. Okazlo sie ze wine zrzucili na blad systemu
            > komputerowego... szkoda tylko ze stracilem przez nich jakis 3h na
            > dowiadywaniu sie o co chodzi.
            >
            > Nie polecam tej agencji!

Nic dodac nic ujac. Nie polecam. tez sie natknelismy z zona na ich sztuszki
            umiescicli 2 mieszkania po atrakcyjnych cenach w centrum i to samo mowili i a co
            najlepiej z zona zadzwonilismy tam z 2 numerow i to co tam agenci wymyslaja
            mieszkanie sprzedane zonie a mi mozermy zobaczyc i przed spotklaniem 30 min
            zadzwonil ze oferta jednak sprzedana co jechalismy juz na spotkanie. Nie liczy
            sie GOLDHAUS z czasem ludzi i maja ich za tempakow nie polecam jej nikomu.!!!
            do tego na innych portalach pisza ze tam samo gejostwo jest! gratuluje
            kierownikowi biura za pomysly z tymi ofertami niech sie zastanowi nad czasem
            innych i kosztami jakie ponosimy my kupujacy dzwoniac. juz nigdy wiecej tam nie
            zadzwonie i znajomym tez nie poilecam. brak profesjonalizmu.
          • szukammieszkaniawitam Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 25.11.10, 17:54
            Dzwoniac jakis czas temu do biura goldhaus. natknelam sie na niemiłego agenta, który prosi zebym zadzwonila za 10 min bo ma za duzo na głowie. Brak profesjonalizmu, nic nie wiedza o ofertach sa nie kompletne ceny zmyslone a prowizje dodane okolo 4 % do kazdej oferty.

Nie polecam i nigdy tam nie zadzwonie!

agencja GOLDHAUS zrobila ostantio przekret - zamiescili w necie serie
            > ogloszen z cena ok 7000 za metr w super lokalizacjach po czym brali
            > od dzwonicych ludzi dane kotaktowe informujac, ze mieszkania zostaly
            > sprzedane juz pierwszego dnia po wystawieniu oferty.
            > Mi jeden z glosci z goldhaus klamal przez telefon ze sie spoznilem.
            > Dzisiaj sie z nimi kontaktowalem powtornie, poniewaz znalazlem na
            > gratce kolejne ogloszenie dotyczace tego samego rzekomo sprzedanego
            > mieszkania. Okazlo sie ze wine zrzucili na blad systemu
            > komputerowego... szkoda tylko ze stracilem przez nich jakis 3h na
            > dowiadywaniu sie o co chodzi.
            >
            > Nie polecam tej agencji!

Nic dodac nic ujac. Nie polecam. tez sie natknelismy z zona na ich sztuszki
            umiescicli 2 mieszkania po atrakcyjnych cenach w centrum i to samo mowili i a co
            najlepiej z zona zadzwonilismy tam z 2 numerow i to co tam agenci wymyslaja
            mieszkanie sprzedane zonie a mi mozermy zobaczyc i przed spotklaniem 30 min
            zadzwonil ze oferta jednak sprzedana co jechalismy juz na spotkanie. Nie liczy
            sie GOLDHAUS z czasem ludzi i maja ich za tempakow nie polecam jej nikomu.!!!
            do tego na innych portalach pisza ze tam samo gejostwo jest! gratuluje
            kierownikowi biura za pomysly z tymi ofertami niech sie zastanowi nad czasem
            innych i kosztami jakie ponosimy my kupujacy dzwoniac. juz nigdy wiecej tam nie
            zadzwonie i znajomym tez nie poilecam. brak profesjonalizmu.
        • pawels_3 Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 10.12.10, 21:35
          Warto dodać że jest to warszawska Agencja prowadzona przez Pana Marcina P. Ja osobiście znam Agencję LEX NIERUCHOMOŚCI posiadającą oddziały w Pruszkowie i Piasecznie i jest jak najbardzie do polecenia. Oczywiście inny własciciel inny standard obsługi.

dermattai napisał:

> Polecam agencje nieruchomości: meritum, krupa, goldhaus oraz hmr. Są to dobre
          > agencje, natomoast odradzam w 100% agencje lex nieruchomości (mają siedzibe prz
          > y
          > zwycięzców). Lex jest to nieprofesjonalna agencja, nie odpisują na maila, nie
          > oddzwaniają do zainteresowanych kupnem od nich nieruchomości. Jest to najgorsza
          > agencja (lex).
        • irma223 "Agencje się niecierpliwią" 13.08.08, 09:15
          tojan3 napisał:

> Niestety mam wrazenie, ze agencje maja podejscie zeby zrobic
          > pieniadze jak najmniejszym wysilkiem, a po 2-3 pokazywaniu
          > mieszkania sie niecierpliwia. To nie jest pralka i decyzja jest
          > bardziej skomplikowana.

Pewnie, że jest. Ale chodzi o to, czy klient ma w ogóle jakąś ideę,
          na na czym mu zależy, czego szuka?

Jeżeli po objerzeniu kilku mieszkań, które formalnie spełniają
          określone przez klienta wymogi, klient mówi, że nie, bo nie - i nie
          potrafi wskazać, co mu w kolejnych mieszkaniach nie pasuje, to
          pośrednik zaczyna przypuszczać - i najczęściej słusznie - że nawet
          po 20 prezentacjach klient też jeszcze nie będzie zadowolony. Bo po
          prostu klient sam nie wie, czego chce.
          • popielcowa Re: "Agencje się niecierpliwią" 25.03.09, 22:24
            irma223 napisała:

> tojan3 napisał:
            >
            > > Niestety mam wrazenie, ze agencje maja podejscie zeby zrobic
            > > pieniadze jak najmniejszym wysilkiem, a po 2-3 pokazywaniu
            > > mieszkania sie niecierpliwia. To nie jest pralka i decyzja jest
            > > bardziej skomplikowana.
            >
            > Pewnie, że jest. Ale chodzi o to, czy klient ma w ogóle jakąś
            ideę,
            > na na czym mu zależy, czego szuka?
            >
            Bo po
            > prostu klient sam nie wie, czego chce.

szukam mieszkania - 45 m, nowe, ale do 2006 r., dwa pokoje, nie na
            parterze. wiesz ile jest takich mieszkań na rynku?? uważasz, że
            powinnam wziąć trzecie z brzegu, żeby bue być posądzoną o brak
            zdecydowania?
        • zegmarek Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 22.06.09, 11:44

onwawa27 napisał:

> Nie polecam agencji Ranczo ze Starych babic,zlodzieje i nic wiecej...

Kolejna wypowiedź schowanego za nickiem .
          Jak to łatwo okrzyknąć kogoś złodziejem , jeżeli biuro było nie uczciwe należny
          to zgłosić na policję w innym przypadku do Komisji odpowiedzialności zawodowej.
          Inaczej taka wypowiedź może być tylko uznana za pieniactwo kolejnego frustrata.

Koniec z anonimowością
          Marek Obtułowicz
      • gracuszek Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 25.08.10, 13:08
        No ja bym sie nie posuwał do tego, że wszyscy ale znaczna większość
        :]

nautilus.pompilius napisał:

> żadne. Wszyscy pośrednicy to cwaniaczki biorący kasę za nic. Lepiej
        ogłosić na
        > własną rękę.

--
        www.opodal.pl - nie daj się agencjom robić w
        przysłowiowego... wuja
      • nieruchomosci_polonium Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 31.10.12, 16:19
        nie zgadzam sie, oczywiscie kazdy moze miec wlasne zdanie. Jednak zaargumentuje swoja wypowiedz, mianowicie nikt nie jest w stanie zrobic wszystkiego sam jak by tak bylo to sami bysmy sobie upiekli chleb, uszyli kurtke, zrobili buty, zbudowali dom, samochod w ogrodku wychodowali warzywa a na podworku wypasac mozemy krowy swinki kury tak ekologicznie :) tylko tutaj nasuwa sie pytanie czy wszystko aby napewno zrobimy sami najlepiej? Czy na wszystkim sie znamy.

Biura nieruchomosci takie jak POLONIUM www.polonium.pl dzialajace w warszawie tak jak wiele innych biur powstaly po to aby ulatwic "codzienne zycie"

posrednicy znaja doskonale przepisy wiedza co i jak, maja ogromna baze danych w ktorej maja tysiace ofert sprawdzonych przez posrednikow takich jak naprzyklad Ci z biura nieruchomosci polonium.

za kazdym razem ewentualna prowizja jest placona dopiero po sprzedaniu wynajeciu lub kupieniu danej nieruchomosci przez klienta nigdy na odwrot. oczywiscie masa byla i pewne nadal jest naciagaczy ktorzy wyznaja inne zasade i psuja renome tym uczciwym. Ale tak jest z kazda branza ktora istnieje w polsce od budowlanki po rolnictwo. Nawet w glupim spozywczym pani zeskrobuje date sporzycia kefiru aby klient go kupil tylko czy w kazdym sklepie tak jest?

Nie jeden mechanik wymiania sprawne czesci na nowe :) aby zarobic ale to i tak pol biedy bo sa tez tacy co mowia ze wymienili a nic nie zrobili.

Reasumujac serdecznie zapraszam do krozystania z uslug biur nieruchomosci. Tylko ze sprawdzonych biur nieruchomosci. NIestety sa takie czasy a nie inne ze nawet w salonie samochodowym mozemy kupic NOWY samochod ktory byl malowany :)

Biuro Nieruchomości zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych nabyciem, sprzedażą, wynajmem nieruchomości na terenie warszawy i okolic.
        Nasi pośrednicy umówią się z Państwem na dogodną godzinę ponieważ to My jesteśmy dla Was :)

Doświadczeni, licencjonowani pośrednicy dołożą wszelkich starań aby proces pośrednictwa trzymał jak najwyższy standard oraz zadowolenie klienta.

Nasza prowizja to tylko 2,0% z vatem dla wszystkich przy kupnie sprzedaży. Oraz 50% przy wynajmie.
        Jako jedni z pierwszych na terenie Warszawy i okolic przełamujemy standard niższych cen za usługę przy zachowaniu standardu pracy, który z każdym dniem jest dzięki Państwa zaufaniu coraz wyższy .

Na codzień prezentujemy i przyjmujemy do bazy apartamenty, kawalerki, mieszkania 2pok, 3pok domy, segmenty, działki na terenie całej warszawy tj. bielany, bemowo, bródno, targówek, tarchomin, wola, ochota, ursus, włochy, centrum, powiśle, śródmieście, mokotów, ursynów, kabaty, wilanów, wawer, gocław, grochów, saska kępa, praga północ, praga południe jak i okolic wołomin, wyszków, kobyłka, zielonka, ząbki, marki falenica, rembertów, piastów, legionowo, pruszków, piaseczno, raszyn, janki, wesoła.

Serdecznie zapraszamy
        z wyrazami szacunku
        Władysław Śliżewski
        właściciel Biura Nieruchomości POLONIUM

• annodominno Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 07.11.12, 15:07
          troche reklama polecialo, ale ze sam korzystalem z tego biura w zeszlym roku a niechcacy znalazlem temat to opisze swoje doswiadczenie z wspomnianym biurem nieruchomosci polonium,

Kupowalem dzialke budowlana w konstancinie przy wspolpracy z Pania Grazyna i jej mezem Panem Wladyslawem, od samego poczatku obejrzalem z nimi ok 8dzialek i na emailu mialem 20 wszystkie poza jedna mi odpowiadaly tylko wiadomo cena lokalizacja.

Po zestawieniu + i - oraz zasobnosci konta :) i upewnieniu sie co do dokumentacji dzialki moglem przystapic do podpisania umowy przedwstepnej. Projekt umowy byl konsultowany 2krotnie z biurem polonium i sprzedajacymi przed przystapieniem do umowy.

Podczas spotkania biurze POLONIUM po sprawdzeniu czy aby to co bylo w emailu i bylo wydrukowane jest to samo, podpisalismy umowe. Po 2miesiacach akt notarialny ze wzgledow podatkowych Panstwa sprzedajacych i rozliczenie koncowe wszystko szybko pieknie sprawnie i przedewszystkim bezpiecznie.

Biuro Nieruchomosci Polonium bez watpienia jest godne do polecenia. co tez robie i polecam tutaj na forum.

tutaj macie linka do nich Tekst linka
      • es-wawa Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 27.01.16, 20:12
        Stanowczo odradzam agencję CityPL. Zarówno pracownicy jak i właściciele świadomie zatajają niewygodne dla nieruchomości (kupujących) informacje, a nawet kłamią. Ważne dla nich jest tylko to, żeby doszło do transakcji - wtedy mają zysk, a reszta ich nie obchodzi. O etyce zawodowej nawet nigdy nie słyszeli. Absolutnie powinni być pozbawieni praw do wykonywania tego zawodu.
      • katerinathal Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 30.03.16, 23:20
        Gorąco polecam Alfa Home. Kupowałam z nimi mieszkanie na Białołęce i jestem bardzo zadowolona. Miałam przyjemność pracować z Panią Laurą, ktora znalazła nam mieszkanie w tydzien, poświęciła nam mnóstwo czasu i cierpliwości tak więc z czystym sumieniem mogę polecić. Jeżeli chcesz to moge ci podac numer telefonu ale lepiej nie tutaj. Natomiast maila chyba można tak więc proszę: laura.jankowski@alfahome.eu Powodzenia w kupnie/sprzedazy swoich mieszkań
    • 64k Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 01.08.08, 14:13
      Popyt na mieszkania jest tak duzy ze agencji pozwalaja sobie niestety na
      lekcewazace traktowanie potencjalnych najmujacych. Sam szukam i jak do tej pory
      trafilem na zaledwie dwoch agentow ktorzy raczyli oddzwonic z propozycja tudziez
      decyzja. Reszta niestety to bydlaki bez elementarnych zasad dobrego wychowania i
      kultury ale poczekajmy... :>
      • zyga02 Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 25.08.08, 10:56
        Każdy kij ma dwa końce, ja takie same odczucia mam w stosunku do
        potencjalnych klientów. Osoby, które wydawały się zainteresowane
        współpracą, same się zgłosiły nie raczą nawet przeczytać e-maili z
        ofertami o jakie prosiły. Wiem, bo jeśli nie mam odzewu to zawsze
        dzwonię, żeby się upewnić czy oferty doszły. Pozdrawiam.
      • annodominno Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 07.11.12, 15:10
        szkoda ze przez takie firmy jak 64k opisal wciaz istnieja, niszczac reputacje dobrym biurom nieruchomosci na terenie warszawy ale jak to w kazdej branzy bywa tak i w tej sa czarne owce.

Sam kupowalem dzialke przez biuro nieruchomosci POLONIUM w zeszlym roku i jestem zachwycony wszystkim znajomym polecam ich uslugi, profesjonalisci na jakich wszyscy czekaja.

Z czystym sumieniem moge polecic to biuro POLONIUM tutaj wrzucam linka do strony nieruchomosci warszawa polonium PZDR
    • elinka7-3 Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 10.09.08, 01:48
      Ludzie , ja czytam i nie wierzę w to co widzę.
      Jeśli ktoś nie ma życzenia korzystać z usług biur
      nieruchomości to najzwyczajniej niech nie korzysta.
      Piszecie jakby ktoś Was do tego zmuszał. A w nieruchomościach
      pracują ludzie tacy jaki wszędzie i nieroby i uczciwi , którzy
      najzwyczajniej chcą zarobić na życie .
      Jeśli tak podsumować to w nieruchomościach pracują sami oszuści
      a wszyscy uczciwi w innych zawodach :-) Błagam nie róbcie z siebie
      takich .....
      • nana-100 Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 10.09.08, 19:04
        elinka7-3 Ja najchetniej bym nie korzystała z tych biur uwierz mi,
        ale sprzedjae duzą nieruchomość i same ogłoszenia wszystkiego nie
        załatwią, wiadomo dobre agencje mają kontakt z deweloperami i
        poważnymi inwestorami. Co się dzieje w agencjach ... mi już ręce
        opadają, gubią umowy i dzwonią po kilka razy, " mają kilienta"
        dzwonisz dowiedzieć się co się dzieje a tu o szooook gość już nie
        pracuje, umowa wsiąkła skandal, dzwoni babecka i mówi " czy aktulne
        mam poważnie zainteresowanego, zna wsystkie szczegóły, był w terenie
        prawie zdecydowany właśnie zaciąga kredyt, wpisał w busines plan" i
        co??? dzwonie za kilka dni zdziwienie baba nie pracuje, pytam o tel
        do klienta i kto zajmuje sie tą sprawą a ona na to nie znam klienta
        nie podpisałam z nim umowy?????Tak działa więszość agencji którymi
        miałam przyjemność.... przykre ale prawdziwe profesjonalistów w tym
        fachu brak
        P.S
        Takich różnych wybryków było co najmniej z 10 .

Pozdrawiam
    • irmina2008 Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 03.11.08, 22:29
      Witam serdecznie, ja poleciłabym następujące agencje: Ellemek, MDM,
      Traffica. Dostałam od nich dużo propozycji, wykazały dużo
      zaangażowania w wynajdywanie dla mnie ofert i ich prezentowanie.Co
      do kwestii formalnych nie wiem gdyż z żadną z nich nie podpisałam
      umowy( z przyczyn od agnecji niezależnych) Pozdrawiam
        • gracuszek Re: Odradzam z d e c y d o w a n i e Homepoint 25.08.10, 13:11
          Możesz trochę więcej o tym napisać? ->
          www.opodal.pl/blog/2010/07/27/Mia%C5%82es-zle-doswiadczenia-z-biurem-nieruchomosci.html

Dzięki :]

next.blue napisał:

> Mało profesjonalna! Właścicielka z malutkim doświadczeniem. Brak
          uczciwości, po
          > ustaleniach szybko zmienia decyzje np. w sprawie prowizji. Jest to
          nie tylko
          > moja opinia. Agencja mieści się W-wie ul. Zamieniecka.
          > O D R A D Z A M.

--
          www.opodal.pl - nie daj się agencjom robić w
          przysłowiowego... wuja
        • 7okropka Re: Odradzam z d e c y d o w a n i e Homepoint 29.04.11, 16:31
          Nie zgadzam się z tą opinią, jeśli chodzi o Homepoint mam zdecydowanie pozytywne odczucia - wszystkie formalności załatwione szybko i sprawnie, pełne wyjaśnienie i pomoc przy każdym etapie transakcji, zwłaszcza przy załatwianiu potrzebnych dokumentów, a obniżenie prowizji jest jak najbardziej do wynegocjowania.
        • fisiaczek55 Re: Odradzam z d e c y d o w a n i e Homepoint 06.03.12, 10:58
          Potwierdzam, że ta agencja jest nie profesjonalna. Pośredniczka, która nas obsługiwała, zaraz po pokazaniu pierwszego mieszkania wyciągnęła umowę do podpisana z zapisami, które nie mieszczą mi się w głowie. Po za tym u nich prowizję płaci i kupujący i sprzedający, co jest dla mnie absurdem. Nie zgodziliśmy się na podpisanie umowy "Pośrednictwa-Kupna". która brzmiała jak umowa kupna, a nie o współpracy. Pani chciała się jeszcze ratować i dała nam do podpisu świstek, na którym było napisane mieszkanie, które zobaczyliśmy oraz kazała wpisać pesel. Co to było to nie wiem, ale od razu podziękowaliśmy, nic nie podpisując. Jakaś kpina!!!!!! Już nigdy z udziałem pośredników nie chce oglądać mieszkania. Oszuści i nic więcej.
          • kot.pik Re: Odradzam z d e c y d o w a n i e Homepoint 06.03.12, 17:15
            To prawda, agentka nie była profesjonalna. Powinna dać Ci do podpisania umowę zanim jeszcze pokazała mieszkanie a jeśli nie chciałaś podpisać - powinna powiedzieć "Sorry Winnetou, nie ma podpisu - nie ma mieszkania".

A skoro nie chcesz oglądać mieszkań z pośrednikami, to po co z nimi łazisz?
            I na jakiej podstawie mówisz, że "oszuści i nic więcej"? Gdzie zostałaś oszukana przez tę agentkę?

--
            Z życia agenta
      • annodominno Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 07.11.12, 15:13
        no niestety tak juz bywa czasami ze mimo szczerych checi i ogromnego zaangazowania nic nie wychodzi, jak kupowalem dzialke w zeszlym przez biuro nieruchomosci polonium to sprzedajacy byli tak zachwyceni podejsciem do tematu ze strony posrednikow z biura nieruchomosci polonium ze zalowali troche ze podpisali umowe z inna agencja ktora bez przykladania palca do oferty poprostu zarobila pieniadze.... z tego co wiem to ci wlasnie panstwo znalezli potem mieszkanie wlasnie z powyzszym biurem nieruchomosci tutaj macie link do nich
        nieruchomosci polonium warszawa
    • ko-lor Nieruchomości PL w Wolominie - odradzam!!! 18.11.09, 02:36
      Odradzam - trafiłam na agentke, która nie wiele wiedziala o dzialkach,ktore pokazywala, lub specjalnie nie mowila calej prawdy ! nie sprawdzila stanu dzialki, koloryzowala, zataila wazne informacje o dzialce, przez co stracilam sporo tysiecy zl. jej zwierzchnik - wmawial nam zle intencje gdy chcielismy zrezygnowac z dzialki, zakrzyczal nas, spotkalo nas tam chamstwo i oszustwo. Uwaga na ich umowy przedwstepne sa niekorzystne - przynajmniej dla kupujacych. Naprawde trzeba uwazac, i najlepiej przychodzic chyba z wlasnym prawnikiem! agencje wcale nie zapewniaja nam ze kupimy dzialke woolna od roznych zadluzen albo niespodziewanych kosztow! moglabym jeszcze wymieniac wiele nieprwawidlowosci ... i nie sa to moje wymysly, te informacje mam od innego posrednika nieruchomosci... na razie pieniedzy nie odzyskalam i pewnie nie odzyskam,
      W dodatku odnioslam nieodparte wrazenie z eagencja ze strona sprzedajaca jest w swietnej komitywie- nic dziwnego, skoro ma sie do sprzedania słabą dzialkę z różnymi niespodziankami ktorych na pierwszy rzut oka nie widac! Uwazajcie kupujacy!!
      • ina36 Re: Nieruchomości PL w Wolominie - odradzam!!! 11.01.10, 01:20
        Ja szczerze odradzam agencję Goldhaus. Sprzedawałam mieszkanie, na
        umowie była prowizja 2%. Pani przed transakcją mówiła, że oni
        odpuszczą 5 tysięcy prowizji, finalnie wzięli nawet odrobinę ponad
        2%. Nie chciało mi się kłócić o 200PLN, ale żenada. Nie mówiąc o
        tym, że wszystko załatwialiśmy my i kupujący. ODRADZAM!!!!!!
    • cakeguzzler Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 13.02.10, 10:02
      Witam,

niestety nie moge polecic Ci agencji nieruchomosci DKM, z którą własnie sie
      rozstalem. Nie wspominając faktu, że narazili mnie na dodatkowe koszty zwiazane
      z wymiana sprzetu AGD to dodatkowo pracuja w niej ludzie niesumienni, nie
      odpowiadajacy na maile i telefony, w ogole nie interesujacy sie swoimi
      klientami. Poczatkowo zastanawialem sie nad wspolpraca z nimi w kwestii kupna
      mieszkania, no bo przeciez agencja zagraniczna, pochodzenia brytyjskiego wiec
      przynajmniej tzw customer service powienien byc w porzadku. Po czasie
      przekonalem sie ze nie ma w tym kszty prawdy.

Pozdtrwiam
    • k1amis Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 22.10.10, 10:22
      Ja mogę polecić biuro nieruchomości Polanowscy, mają filie w stolicy i kilku miastach w kraju. Pomogą załatwi formalności i przeprowadzić całą procedurę, maja konkurencyjne stawki, co też jest silnym argumentem, przemawiającym za wyborem właśnie tej firmy.
    • tiumen Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 06.11.10, 22:30
      Każda z agencji/biur ma swe zalety i wady. Często jednostkowa i przypadkowa sytuacja może wyznaczyć stereotyp nt. danej firmy. Dana agencja może mieć super standardy i całokształt rozwiązań, a trafi się pracownik "idiota", który wszystko zepsuje. Ogólnie będą przeważać negatywne opinie w zakresie "dużych", "sieciowych" agencji. Prosty przelicznik: dużo transakcji = wielu klientów = spory odsetek złych opinii. Dziwne? Raczej statystyczne.
      W katalogu agencje nieruchomości Warszawa zamieszczamy licencjonowane biura. Czarna owca bądź rozgoryczony klient może się zdarzyć wszędzie.
    • bonnie-13.54 Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 11.11.10, 20:31
      Nie polecam Nieruchomości Taberos. Po pierwsze: ponoć zainteresowali swojego klienta moją ofertą na podstawie tylko zdjęć, nie oglądając mojego mieszkania. To juz powinno mi dac do myślenia, że jest to dalekie od profesjonalnego podejścia. Po drugie: podobno potencjalny klient zrezygnował, o czym agencja Taberos powiadomiła mnie SMS-em na godzinę przed umówioną wizytą. Po trzecie : moje zapytanie co bylo rzeczywistym powodem rezygnacji pozostało bez odpowiedzi. Przypuszczam, że nie było żadnego klienta; chcieli dodać moje dane do swej bazy, które lekkomyslnie wszystkie dałem im jak na talerzu. Mimo wszystko, życzę im wszystkiego najlepszego, ponieważ sądząc z załozycielskie kapitału (5 tys. zł) są na początku swej zawodowej drogi, oby bardziej profesjonalnej.
      • bezpocztyonline Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 11.11.10, 22:40
        bonnie-13.54 napisał:

> ponoć zainteresowali swojego klienta moją ofertą na podstawie tylko zdjęć, nie oglądając
        > mojego mieszkania. To juz powinno mi dac do myślenia, że jest to dalekie od
        > profesjonalnego podejścia.

Fakt. Bardzo dalekie.

> Po drugie: podobno potencjalny klient zrezygnował, o czym agencja Taberos
        > powiadomiła mnie SMS-em na godzinę przed umówioną wizytą. Po trzecie : moje
        > zapytanie co bylo rzeczywistym powodem rezygnacji pozostało bez odpowiedzi.

Trudno, takie rzeczy się zdarzają, niestety. To i tak uprzejmie ze strony klienta, że raczył powiadomić chociaż na godzinę przed umówionym terminem.

Bywa czasem, że umówiony klient, na kilka godzin przed prezentacją potwierdza umówiony termin, ale na umówione spotkanie nie przychodzi, nie odbiera telefonu, nie oddzwania i w ogóle nie wiadomo, co się z nim dzieje - korki na mieście, czy rezygnacja całkowicie. A w takim przypadku nawet nie wiadomo, co drugiej również umówionej stronie powiedzieć.

Na szczęście coraz rzadziej się z taką sytuacją można spotkać, prawdopodobnie jednak kultura w narodzie wzrasta.
    • e-expert Pośrednik z licencją 15.11.10, 15:55
      W zależności od lokalizacji mozemy zaproponować profesjonalną obsługę przez doświadczonego Pośrednika Nieruchomości z licencją.

--
      E-Expert Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia Inwestycje
      www.e-expert.org
      E-expert wskazujac i omawiajac kilka ofert, kieruje sie wylacznie potrzebami swojego klienta. Z tego wzgledu polegajac na opinii e-expert mozemy dokonac lepszego wyboru.
    • ag-es Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 30.11.10, 23:07
      Ja szczerze odradzam agencję Nieruchości PL, ja akurat korzystałam z oddziału w Pruszkowie, zależy im tylko na kasie a nie na tym żeby klient był zadowolony podają marżę 3% potem co prawda schodzą do 2% ale w innych agencjach marża może byc nawet 1,5% a to jest duża różnica. Grają na uczuciach, mówią że ten dom jest dla Państwa wymarzony itp. albo coś w tym stylu że sprzedajacy nie mogą opuścić bo są w bardzo trudnej sytuacji a prawda jest zupełnie inna i chodzi im tylko żeby samemu za dużo nie stracić. Poza tym ciągną prowizję i od kupującego i od sprzedajacego. i jeszcze inna sprawa jak coś idzie nie po ich myśli to potrafią być bardzo niemili :-( Ja szczerze odradzam jesli już to proszę popytać znajomych może akurat trafili na jakąś fajną agecję, gdzie ludziom zależy żeby wszystkie strony były zadowolone. PL Nieruchomości odradzam. Naprawdę warto się 100 zastanowić zanim skorzysta się z ich usług...
    • mar1ta Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 10.12.10, 12:39
      Spróbuj tu: www.polanowscy.pl Działają już dość długo i cieszą się dobrą opinią, osobiście nie sprzedawałm mieszkania, ale moi znajomi owszem - za ich pośrednictwem i byli zadowoleni z usług, jakie oferowało im to biuro nieruchomości. Co do innych to ciężko mi sie wypowiedzieć :)
    • lily40 Jest jedno biuro, którego nikt nie wymienił 14.02.12, 18:34
      Jeśli pośrednicy to młodzi, wykształceni, ambitni, elokwentni i aktywni w tym co robią. Zdecydowanie nie polecam współpracy z agentami - ludźmi , którzy gdzies zobaczyli badz usłyszeli, ze na sprzedazy nieruchomości można sie szybko wzbogacić a jednoczesnie wystarczy umiec mówić(niekoniecznie na temat) i chodzić. zazwyczaj nie mają odpowiedniego poziomu wiedzy co jest skutkiem braku odpowiednich kwalifikacji.
      Z mojego doświadczenia w każdej dziedzinie życia najlepiej sprawdzają się osoby w danej dziedzinie wykształcone (im szczegółowsze wykształcenie, tym większy dowód na to że zdobywanie wiedzy na studiach odbywało się z pasją), bo pracują z pasją i zainteresowaniem, wkładają całe swoje serce i wiedze w to co robią a wypłata jest miłym zwieńczeniem tego wszystkiego. W dziedzinie nieruchomości też są tacy ludzie (jak i w każdej innej) i ja taką osobę napotkałam i od tamtej chwili polecam kto tylko zapyta mnie o zdanie i jest to dla mnie przyjemność, że mogę przyczynić się do rozpowszechniania dobrych informacji. Sprzedający tam płaca niemałą prowizję ale wszystko co dobre ma odpowiednią cenę i z tym się trzeba liczyć. Kupujący nie płacą nic, nawet nie podpisują żadnych umów, i pewnie stąd ich cała rzesza i na dodatek podejrzewam z całego świata. Chętnie podam konkretne namiary, jeśli ktoś potrzebuje.
      • drcarlisle Re: Jest jedno biuro, którego nikt nie wymienił 13.11.12, 23:03
        Proszę, podaj mi nazwę tej agencji na priva: drcarlisle@o2.pl

A swoją drogą zapraszam na stronę:
        forum.gazeta.pl/forum/w,915,140418465,,Walka_z_nieuczciwymi_agentami_nieruchomosci.html?v=2
        gdzie założyłam nowy temat "Walka z nieuczciwymi agentami nieruchomości"

Może to polepszy jakość usług agencji nieruchomości,
        a na pewno tłumaczy, dlaczego ludzie idą do agencji.
    • camyk Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie 27.06.12, 16:32
      Polecam agencję Domańska & Popkowski Nieruchomości przy ul. Walecznych 3 na Saskiej Kępie. Mają biuro na parterze z witryną na końcu ul. Walecznych , przy szerokich schodach prowadzących na Wał Miedzeszyński. Znajoma za ich pośrednictwem wynajmuje swoje mieszkania i jest bardzo zadowolona. Nie traci swojego czasu bo pokazywaniem i wszystkim z tym związanym zajmuje się agent. Przejeżdżam obok tego biura od czasu do czasu, mają zadbany ogródek. Raz widziałem widziałem faceta w kantach i pod krawatem jak kosił trawnik - pewnie właściciel ;-)
    • dtzz UWAGA na agencję TanioMieszkaj.pl! 12.10.12, 13:22
      Ich ofertami zasypane są wszystkie wyszukiwarki nieruchomości w Warszawie. Działają w opcji pobrania prowizji po podpisaniu umowy na wynajem (prowizja bardzo słona, 75% miesięcznego czynszu) lub udostępnienia kontaktów do właścicieli mieszkań z całej bazy danych swoich ogłoszeń po zapłaceniu miesięcznego abonamentu (199zł), bez dodatkowych kosztów, jeśli na coś się zdecydujemy. Z ich oferty aż 6 mieszkań było wg moich kryteriów bardzo ciekawe, więc myśląc, że szansa na wynajem jest duża, zdecydowałam się abonament opłacić. Natychmiast zabrałam się za obdzwanianie wybranych miejsc i ku swemu rozczarowaniu za każdym razem słyszałam to samo: "Ależ proszę pani, oferta dawno nieaktualna. Wydawało mi się, że wycofałem ogłoszenie. Naprawdę jeszcze gdzieś je można znaleźć?!"
      Jakbym dopadła któregoś z cwaniaczków z tej agencji, to by z niego kupka prochu nie została, grrrrr!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka