Dodaj do ulubionych

"Wspomnienie" czy "Mała Scena"

16.05.10, 22:35
Witam
Czy ktoś był w tych lokalach i może mi doradzić, który wybrać.
Obserwuj wątek
    • lolalola6969 Re: "Wspomnienie" czy "Mała Scena" 16.05.10, 23:39
      We wspomnieniu byłam 1 na weselu.
      Szczerze to odradzam.
      Są to 2 sale obok siebie.
      My bawiliśmy się na weselu w jednym, a widzieliśmy jak obok bawią się dziadki
      na dancingu.
      Parkiet nie był weselny tylko wszystkich i tak my się bawiliśmy koło niemieckich
      dziadków i starych dewot.
      Chcesz mieć wesele w takich klimatach?
      • niezly_gagatek Re: "Wspomnienie" czy "Mała Scena" 17.05.10, 09:11
        O czym Ty w ogóle Mówisz???.Wspomnienie polecam jak najbardziej , (służę filmem
        i fotkami z wesela w tym lokalu), chyba kobieto pomyliłaś Wspomnienie z Hotelem
        Panorama w której na galerii z rozpłaszczonymi buziami na szybach stoją ludziska
        z za zachodniej granicy i zaglądaja w talerze, w Małej Scenie też jest fajny
        klimat, tylko chyba mniej miejsca
        życzę udanego wyboru
        • lolalola6969 Re: "Wspomnienie" czy "Mała Scena" 17.05.10, 09:42
          Ja tez mam zdjęcia z owej imprezy i widać na nich wyraźnie jak dziadki tańcują
          obok nas,a przy stolikach nieopodal siedzą baby z dziadami i się gapia na
          weselników.
          Wiem doskonale gdzie byłam i proszę nie podważać mojego zdania, bo mam prawo się
          wypowiedzieć.

P.S.Zauważyłam Gagatku, że Ty wszystkich atakujesz na tym forum, niezłe hobby:)

• niezly_gagatek Re: "Wspomnienie" czy "Mała Scena" 17.05.10, 10:09
            nie atakuję , tylko prostuję, jeśli Masz takowe zdjęcia wrzuć proszę kilka w
            sieć i daj link chętnie potwierdzę Twoje słowa jeśli nie Kłamiesz, nie Masz sie
            czego obawiać :).

P.S Zastanawia mnie fakt zbieżności Twoich nicków z tego forum i z e-wesele.
            Jesli mam rację to za moment pod niebiosa Zaczniesz wychwalać jeden z lokali
            (zresztą wątek juz Założyłaś, a po drugie , to Ty używasz moim zdaniem
            wulgarnych określeń w stosunku do ludzi, a nie ja :)
          • lolalola6969 Re: "Wspomnienie" czy "Mała Scena" 17.05.10, 10:25
            Wulgaryzmy??? Niby skąd,niby gdzie??Gdzie używałam tego tu na forum??No gdzie?
            Mam zaledwie parę postów i w żadnym nie ma wulgaryzmów.
            "Mój" lokal będę wychwalać, ale po ślubie,jeśli się wszystko uda.
            Jak zauważyłeś sama szukam opinii o lokalu.

Ja bym się zastanowiła nad "Małą Sceną",ale o tym lokalu akurat nic kompletnie
            nie powiem.
    • kasia-nowak-23 Polecam ich-byli na moim weselu, są sprawdzeni 24.08.10, 17:57
      Cześć !

Jeśli szukałabyś sprawdzonego fotografa/kamerzystę-to mogę ci wraz z moim mężem
      polecić firmę, która nam robiła zdjęcia z całego ślubu i film. Zdjęcia wyszły
      naprawdę przepieknie a film jest w jakości HD i nie jest nudny- często z mężem z
      sentymentem do niego wracamy.
      Warto mieć kogoś sprawdzonego, by się nie rozczarowac. Nie wiem jak u nich z
      terminami, ale są dobrzy i jesli się u nich załapiesz to pewnie tak jak ja
      otrzymasz piękne zdjęcia ze swojego ślubu i naprawdę dobry film.Fotki z mojego
      wesela sa u nich w pierwszej galerii.
      Mam nadzieję że pomogłam-w końcu od tego jest to forum.

Ich zdjęcia znajdziesz tu: www.foto-marwex.cdx.pl

Mam nadzieję, że pomogłam –daj znać czy mieli wolny termin.
      Buziaczki Kasia i Marek
      ,,,,,,,,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka