Dodaj do ulubionych

Sala,fotograf-kamerzysta,dj kogo polecacie????????

28.05.10, 11:20
Witam ślub planujemy na 2 połowę 2011 zaczynamy od zera więc każda pomoc jest
na wagę złota kogo polecacie a kogo lepiej omijac.Przyjęcie planujemy na
jakieś + - 60 osób raczej bez poprawin no i raczej wskazany szczecin pomóżcie
Obserwuj wątek
    • agus_102 Re: Sala,fotograf-kamerzysta,dj kogo polecacie??? 29.05.10, 23:15
      Ja miałam przyjecie weselne w lokalu Royal Jazz Club, mimo że mieście się tam do
      60 os., moim zdaniem mogłoby być ciasnawo, ale sam lokal ekstra, ma świetny,
      niepowtarzalny klimat, w menu wliczone napoje, ciasta, tort, alkohol, także luz.
      Jeśli chodzi o DJ'a to polecam najgoręcej Artura Szyszkowskiego, to jest po
      prostu mega człowiek, z mojego małego przyjęcia (na 31os.) zrobił esktra zabawę,
      wszyscy byli zachwyceni. Ma niesamowity kontakt z gośćmi, w prace wkłada całe
      serce i zapał, naprawdę polecam.
      Ja co prawda nie korzystałam z usług fotografa, ale b.dobry jest Rafał Ogłaza,
      Este Studio, Studio na piętrze, tylko mogą być dość kosztowni. Ponadto p.Dzik,
      Szwarc...
    • battosai Re: Sala,fotograf-kamerzysta,dj kogo polecacie??? 25.08.10, 17:24
      KOGO POLECAMY:
      1. DJ - Andrzej Paprocki (DJ RONNE) - www.djroni.prv.pl
      Bardzo rzetelny, poprowadził nasze wesele (dla 25 osób) bez zastrzeżeń, goście bawili się świetnie przez całą imprezę. Jeśli szukacie kogoś, kto wyciągnie gości do zabawy nawet na weselu bez alkoholu, z czystym sercem polecamy.

2. Sala - restauracja El-Greco (ul. Łukasińskiego, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza), ale na 60 osób będzie za mała. Gdybyście planowali imprezę na ok. 30 gości, naprawdę bardzo mocno polecam. Przemiły właściciel, przystępne ceny i pyszne jedzenie (na naszym weselu były osoby starsze, które przyzwyczajone są raczej do tradycyjnego polskiego żarcia - a jednak skomponowane przez nas polsko-greckie menu bardzo przypadło im do gustu).

Na minus - mało wydajna klimatyzacja (w czasie naszego wesela było w sali dość gorąco). Na OGROMNY PLUS - prezent-niespodzianka od właściciela lokalu - półgodzinna przejażdżka limuzyną-jamnikiem na koszt firmy (z fotostopem na Wałach Chrobrego)

3. Salon sukien ślubnych - "Justyna", ul. Długosza 22 (Niebuszewo) - uszyli suknię na zamówienie według dostarczonego przez nas projektu. Terminowo (a tak naprawdę 3 miesiące przed ustalonym terminem), niedrogo i w bardzo dobrej jakości.

4. Jubiler - Ryszard Marczak, ul. Wyszyńskiego 8 (patrząc od Bramy Portowej - za kwiaciarkami). Obrączki (solidne, grube) wykonane zostały według dostarczonego projektu, prawie dwa razy taniej, niż zapłacilibyśmy w salonie. Bardzo krótkie terminy - była możliwość wykonania obrączek nawet w 7 dni, ale aż tak się nam nie spieszyło :)

5. Kwiaty - kwiaciarnia "Orchid", ul. Ku Słońcu naprzeciwko II bramy Cmentarza Centralnego - mimo początkowych komplikacji, bukiet był piękny i wytrzymał przez całą imprezę i afterparty.

TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD:
      1. Restauracja EuroClub, ul. Jagiellońska, róg Bohaterów Warszawy. Był to nasz pierwotny wybór. Na plus należy zaliczyć bardzo smaczne jedzenie i ładny wystrój lokalu. Jednak współpraca z panią Jolantą - współwłaścicielką lokalu - to była droga przez mękę. Zaczęło się w momencie rezerwacji sali - początkowo pani J. mówiła, że sama rezerwacja terminu kosztuje 100 zł, zadatek w wysokości 1000 zł powinien być zapłacony później. Gdy zjawiliśmy się w restauracji z kwotą 100 zł pani, J. wyparła się wszystkiego ("Ja nic takiego nie mówiłam"), więc jak niepyszni wróciliśmy do bankomatu i przyszliśmy z 1000 zł zadatku (wiem, głupi byliśmy, że już wtedy nie odesłaliśmy jej na drzewo). Następnie razem z panią J. ułożyliśmy menu. Nie powiem, bardzo ładne menu, jednak cóż z tego, skoro w przesłanej nam propozycji pani J. zaproponowała po 1 (słownie: jednej) porcji 0,2 l soku, 1 porcji 0,2 l wody i 1 herbacie/kawie do wyboru NA CAŁĄ IMPREZĘ (środek lata!). Zmroziło nas to, tym bardziej, że na 1 osobę przeznaczaliśmy 150,00 zł - za taką kwotę większość szczecińskich restauracji proponuje napoje zimne i ciepłe bez ograniczeń. Po wielu bojach i "zepsuciu takiego fajnego menu", jak to pięknie podsumowała pani J., udało nam się wywalczyć wodę w dzbankach bez ograniczeń. Pozostałe napoje po przekroczeniu limitów miały być kalkulowane oczywiście wg cen z menu.

Kolejnym gwoździem programu było negocjowanie umowy. Po licznych fochach ("Państwo to musieli mieć bardzo złe doświadczenia z jakimś lokalem, że tak mocno negocjują Państwo umowę", "Taka impreza jak Państwa to dla mnie i tak żaden zarobek, bo ja robię imprezy za milion, dwa miliony") pani J. przeszła do kontrataku, robiąc o mnie wywiad gospodarczy (dosłownie wygrzebała w Internecie informacje o tym, gdzie pracuję i jaką działalność gospodarczą prowadzę po godzinach pracy), czym nie omieszkała się ze mną podzielić. Wtedy powiedzieliśmy "dość". Mając w pamięci kilkakrotne deklaracje pani J., że w razie rezygnacji zwróci nam zadatek, postanowiliśmy zrezygnować ze współpracy z restauracją EuroClub. Gdy zjawiliśmy się tam, aby przekazać tę jakże radosną dla obu stron nowinę, pani J. poinformowała nas, że aktualnie nie ma w kasie kwoty 1000 zł, aby nam zwrócić zadatek, uczyni to niezwłocznie, gdy tylko prześlemy jej numer konta. Zrobiłem to natychmiast po powrocie do domu. Wtedy nastała cisza. Dłuuuuga cisza. Dopiero, gdy - po kilku upomnieniach - napisałem do restauracji maila, że skoro przelanie pieniędzy jest problemem, to mogę zjawić się w lokalu i odebrać zadatek osobiście, pieniądze zostały zwrócone (aczkolwiek na plus pani J. trzeba zaliczyć, że zgodnie z prawem zadatku zwracać nie musiała).

Reasumując - na kontaktach z restauracją EuroClub straciliśmy mnóstwo czasu i nerwów. W efekcie na dwa miesiące przed ślubem musieliśmy szukać nowego lokalu. I znaleźliśmy - restaurację El-Greco na Łukasińskiego, którą ze spokojnym sercem polecamy wszystkim planującym niewielkie rodzinne wesele.

2. Centrum Mody Ślubnej przy ul. Kaszubskiej 58 (między pl. Zwycięstwa i ul. Bogurodzicy). To tam planowaliśmy pierwotnie uszyć suknię według projektu mojej żony. Pani właścicielka przywitała nas niezwykle gorąco, nie mogąc znaleźć słów podziwu dla sukni. Magda umówiła się wobec tego na spotkanie i wybór materiału - na konkretny dzień i godzinę. Na wizytę ściągnęła moją siostrę, a swoją świadkową oraz swoją mamę. Przez pół godziny, kiedy to panie kwitły w salonie, pani właścicielka nie pojawiła się, co więcej - panie zatrudnione w CMŚ, wielce zakłopotane zaistniałą sytuacją, poinformowały je, że właścicielki nie ma i nie ma z nią kontaktu. Gdy, zeźlone nieziemsko, opuszczały salon, poprosiły, aby szefowa skontaktowała się z nimi, jeśli jest zainteresowana współpracą. Do dziś nie otrzymały choćby jednego słowa przeprosin. Suknia uszyła się gdzie indziej, tak samo dobrze, za dużo mniejsze pieniądze.
      • barthezk2 Re: Sala,fotograf-kamerzysta,dj kogo polecacie??? 19.08.13, 20:29
        Mieliśmy wesele 09.08.2013
        Polecamy:
        Dj - Andrzej Paprocki - www.djroni.prv.pl - super aranzacja muzyczna, wszystko tak jak bylo umowione, polecamy!
        Sala - "Princess" na ul. Mickiewicza - piekny wystrój sali i ogródu, profesjonalna i miła obsługa
        Studio urody "Penelope" na Ściegiennego - pełen profesjonalizm!
        Projektantka sukien ślubnych - Basia Olejniczak - znakomite krawiectwo i zmysł artystyczny w przystępnej cenie!
        Cukiernia Bajdek - piekny i pyszny tort wg. wlasnego projektu, oraz pyszne ciasta w dobrej cenie.
    • jolanta456 Re: Sala,fotograf-kamerzysta,dj kogo polecacie??? 13.10.10, 14:43
      ja polecam:
      fotografa Sławomir Czajkowski. www.sławomirczajkowski.pl . Naprawdę śliczne zdjęcie przed wszytkom nie drogo w porównaniu całym rynkiem fotograficznym w Szczecinie.
      kamerzysta : Michał Dziedzic mieści sie w goleniowie ale nie robi żadnych problemów jedynie oblegany wiec proponuje co do kamerzysty wcześniej sie zacząć zastawiać bo wszędzie tak jest.
      Sala weselna: VIVAT mierzyn ..rewelacyjna sala przemiła właścicielka i nie ma żadnych problemów z niczym co do jedzenia, alkoholu, wystroju sali. Jedzenie było rewelacyjne i wszytko zapięte na ostatni guzik, kelnerki przemiłe dla gości.
      Makijaż : Lilianna Nogal .. rewelacja tylko oblegana jest ale warto naprawdę.

ODRADZAM I TU MOCNO
      Pracownia Ślubna Pilichowo Panią Martę. Ja dostałam sukienkę źle uszytą na początku rozmawiałam z inna krawcową i o niej słyszałam ze rewelacyjna jest i dlatego tam poszłam a później okazało sie, że szyje inna i nie potrafi nic. NIE POLECAM NIKOMU ZA TAKIE PIENIĄDZE JAKIE WZIĘŁA TO NIE WARTO.
    • cerber-szczecin Re: Sala,fotograf-kamerzysta,dj kogo polecacie??? 30.11.10, 13:29
      polecam ci duet wodzirejów (wodzirej+DJ-ka) Norbert i Magda www.wodzirejka.com.pl u nas zabawa była naprawdę niesamowita (potrafią rozkręcić gości a przy tym wysoka kultura i nienaganny strój - frak). Po za tym baaaaaaardzo duże poczucie humoru (koleś sypał dowcipami na poziomie przez całe wesele). Nasi goście do dziś ich wspominają a nasza koleżanka też bierze ich na swoje wesele w tym roku bo ceny też mają realne a nie z księżyca jak niektórzy "profesjonalni" DJ-e
    • ivy-mike Re: Sala,fotograf-kamerzysta,dj kogo polecacie??? 09.07.14, 14:00
      sala jest fajna w Ustowie - Stary Folwark, Pani właścicielka jest przemiła, jedzenie i obsługa pierwsza klasa. zdecydowanie odradzam Zamkową!!!! jedzenia mało i obsługa wolna.
      z filmowców polecam Videonajemnika - robią filmy tanio, ale bardzo dobrze! działają we dwójkę, kręcą kamerą i lustrzanką ( taka nowa moda na kinowe efekty DSLR )
      z fotografów niestety nie wiem, znajomym ostatnio robił niejaki pan Wójcik i byli zadowoleni
      • 0veni Re: Sala,fotograf-kamerzysta,dj kogo polecacie??? 15.09.15, 07:40
        Ja ostatnio bawiłam się na weselu mojej siostry rodzonej w Kantynie Portowej na Bytomskiej. Było świetnie. Jedzenie smaczne, obsługa sympatyczna. Wesele było spore bo na 250 osób. Wszyscy się jednak pomieścili tak więc nie można było narzekać na brak przestrzeni. Pamiętam jak pomagałam siostrze wybierać menu. Było w nim ponad 100 różnych potraw.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka