Dodaj do ulubionych

Hotel Atria (Goleniow)-slicznie prosze o opinie:)

13.05.11, 15:29
Dziewczyny nie moge znalesc zadnych opini na temat hotelu Atria.. Dajcie znac jesli macie jakies info ;) Prosze nie mylic z hotelem Atrium. Dzieki ;)
Obserwuj wątek
    • elistek Re: Hotel Atria (Goleniow)-slicznie prosze o opin 28.07.11, 10:37
      Mieliśmy wesele w Atrii całkiem niedawno bo na początku lipca :) było cudownie! Goście na wejściu oczarowani salą, po podaniu głównego dania, jeszcze bardziej zachwyceni... następne potrawy również wzbudzały apetyt, choć brzuchy już były najedzone ;) przepiękna atmosfera, elegancja na najwyższym poziomie. W tym jednym dniu czułam się jak księżniczka - ale tak miałam się przecież czuć! Nie mam zastrzeżeń! Wspominając toaletę jeszcze, to wchodzisz a światło się samo zapala ;) Należy mi się wspomnieć też o hotelu! W Goleniowie ani w obrębie 40 km takiego nie ma jak tam! Apartament dla Nowożeńców z jacuzzi i szampanikiem :) rewelacja! Do tego super orkiestra - w naszym przypadku The Players z Nowogardu! Bajka! Świetny repertuar, ich głosy podrywały serce i nogi do tańca! Przetańczona cała noc do białego rana z dużą ilością gości na parkiecie! Rozruszają niejednych nieśmiałków :) Wesele wszystkim się podobało! Byli naprawdę zachwyceni, zapamiętają je! Ktoś mi powiedział nawet, że podnieśliśmy poziom i trudno będzie go przeskoczyć! Ha! o to chodziło! :) Polecam!
      • asicka19 Re: Hotel Atria (Goleniow) 09.02.12, 13:09
        Witam. Ostatnio byłam w tym hotelu i jestem zainteresowana zrobieniem tam wesela. Sala jest przepiękna. Mam pytanie, czy ten parkiet był wystarczający?? My chcemy zrobić wesele na około 100 osób. Zastanawiam się jeszcze nad Duetem, ale z opinii wnioskuję, że jest coś tam nie tak.
    • bak_ara Re: Hotel Atria (Goleniow)-slicznie prosze o opin 03.07.12, 23:46
      Witamy Serdecznie.
      My jesteśmy właśnie po naszym wspaniałym weselu i poprawinach w restauracji Atria w Goleniowie.
      Nie potrafimy wyrazić naszych wrażeń. . . . . nie wyobrażamy sobie swietowac tak pięknego dnia w innym miejscu!!!!
      Właściciele zadbali o wszystko dzięki czemu mogliśmy bawić się i nie martwić się o nic, obsługa wspaniała i oddana do samego rana Goście zachwyceni eleganckim wystrojem i wpanialym jedzeniem.  Polecamy z całego serca i napewno nikt nie bedzie żałował tej decyzji.  Fajerwerki wspaniale i pyyyyyszniutki torcik!!
      Pozdrawiamy właścicieli i obsługę Atrii.
      Karolina i Maciej 30. 06. 2012r.
        • asicka19 Re: Hotel Atria (Goleniow)-slicznie prosze o opin 15.07.13, 12:55
          My również mieliśmy niedawno, bo miesiąc temu, wesele w Atrii. Sala przepiękna, w nowoczesnym stylu, urzekła mnie od pierwszego ujrzenia, po prostu zakochałam się w niej :))Po prostu magiczne miejsce w magicznej chwili.

Jedzonko było pyszne, bardzo dużo zostało na następny dzień. Do wyboru chyba 4 rodzaje menu. Istnieje również możliwość modyfikacji.

Pani Ola - właścicielka, bardzo miła i sympatyczna, a zarazem konkretna, bardzo angażuję się w przygotowanie sali weslnej, tak aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Potrafii doradzić, każde wesele traktuje indywidualnie, ma dużą cierpliwość :)) Wszyscy goście i przede wszystkim My byliśmy bardzo zodowoleni.

Polecamy wszystkim.
          Asia i Patryk, 15.06.2013
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka