Dodaj do ulubionych

Zespol na wesele polsko-irlandzkie

02.06.11, 11:22
Wlasnie szukam zespolu na moje weselicho.. Jak wskazuje temat wesele bedzie polsko-irlandzkie, gosci mniej wiecej pol na pol ;) Szukam zespolu ktory podejmie sie poprowadzenia takiego nietypowego wesela i zaspiewa pieknie piosenki i po polsku i po angielsku :)
Obserwuj wątek
    • mar_k2 Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 02.06.11, 12:02
      Witam,

Lepiej nie mogliście trafić. tak się składa że mój zespól gra w tym roku w sierpniu na weselu polsko-irlandzkim - tak wiec będziemy mieli doswiadczenie :) Mozemy zagrać sporo U2 - tak wiec powinni być zadowoleni :)
      Zapraszam na www.mullenband.moonfruit.com znajdziecie tam wszelkie informacje.

Pozdrawiam
      Marcin
      • ta-lala Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 02.06.11, 16:04
        Dziekuje za wiadomosc :) Widze ze jestescie "fanami irlandczykow" - az sie milo na sercu robi :) Czy moge proscic o przeslanie cenny na impreze pod Szczecinem (dokladnie w Koszewku). Prosze o oferte z i bez poprawin ;) Czekam na maila :)
        • mar_k2 Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 02.06.11, 16:33
          Super, wiekszych fanów irlandczykow nie znajdziesz:). Poproszę o maila.
        • mar_k2 Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 02.06.11, 16:34
          Chcialem powiedzieć, poproszę o adres email :)
          • ta-lala Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 02.06.11, 16:47
            Wlasnie wyslalam maila- co by nie rozsylac mojego adresu emailowego po calym necie- tak na wszelki wypadek.. ;)
    • zespol_alcapone Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 02.06.11, 17:26
      Witam. Jeśli oferta jest nadal aktualna, zapraszam na stronę zespołu: www.alcaponeband.pl lub na stronę naszej Agencji Muzycznej: www.polisound.pl Graliśmy zarówno polsko-irlandzkie wesela jak i polsko-szkockie, polsko-amerykańskie.. Repertuar jest bardzo różnorodny i w dużej mierze anglojęzyczny, ale nie gramy disco polo. Muzycy są po studiach muzycznych,a nie amatorzy weselni, więc jeśli zależy Państwu na wysokim poziomie, to zapraszam. Pozdrawiam
      • ta-lala Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 02.06.11, 17:33
        Dziekuje za odpowiedz, napewno zagladne na strone :)
    • mareknowak3903 Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 03.06.11, 00:55
      serdecznie zapraszam na naszą stronę www.arsband.pl
      Prowadzenie w języku polskim, angielskim i rosyjskim
      Pozdrawiam
      Marek Nowak
      Ars Band
      • yolka820 Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 05.06.11, 20:26
        Ja ze swojej strony moge Ci polecic San Sebastian . Słyszałam ich właśnie na weselu międzynarodowym(dosłownie!).Wesele było polsko-angielskie , ale goście byli z Hiszpanii , Stanów , Australii , Francji ( i sama nie wiem skąd jeszcze ) :-) Ogólnie więcej chyba było obcokrajowcxów niż Polaków.:-)
        Nie wiedziałam , że zespół na weselu moze grać takie piosenki....nowości , starocie , rock , pop , hip hop.....dosłownie wszystkiego po trochu.Na dodatek w różnych językach :-)
        (he,he) tak czytam , co napisałam i zalatuje reklamą :-)....
        podsumowując , sama bym ich chętnie wzięła , ale robimy małe wesele (właściwie przyjęcie)
        i mamy dj'a (wiadomo - koszta) , ale polecac będę , bo naprawde warto :-)
    • bbb-2 Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 06.06.11, 11:08
      zespół Blue Brass Band
      www.bbb.art.pl
    • wodzirejka.com.pl Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 16.06.11, 15:14
      Witam serdecznie,
      Piszę do Państwa w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w internecie
      odnośnie poszukiwania oprawy muzycznej i zabawiania gości na weselu.
      Chciałbym zaoferować nasze usługi jako duet wodzirejski. W tym celu
      zapraszam Państwa do odwiedzin
      naszej strony internetowej www.wodzirejka.com.pl gdzie znajdziecie Państwo
      wyczerpujące informacje na nasz temat. Rozmawiamy i prowadzimy wesela
      również w języku angielskim.
      Jeśli nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania proszę o kontakt.
      W przypadku pytań pozostaję do Państwa dyspozycji

Norbert Śliwa
      tel: 506 357 516
      www.wodzirejka.com.pl
    • dawid1989ek Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 02.08.11, 18:04
      Zespól Muzyczny Chilli band lub
    • dawid1989ek Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 31.08.11, 19:03
    • odi26 Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 06.09.11, 23:06
      Profesjonalny zespol muzyczny z wokalistka,zagra na kazdej imprezie okolicznosciowej (bale,studniowki,wesela,bankiety,plenery,festyny,etc.).Gwarantujemy znakomita oprawe muzyczna.Dlugoletnie doswiadczenie zawodowe jako muzycy w kraju i za granica.
      www.walterband.pl
    • pozytywband Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 15.09.11, 08:49
      Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego zespołu.
      POLECAM!!
      kapele-wesele.pl/pozytyw
      tel. 693 319 712
      zespolpozytyw@gmail.com
    • wolnekapele WolneKapele.net 12.12.11, 13:01
      Polecam serwis Wolne Kapele Na Wesele - mamy dużą bazę (600) zespołów, DJ i fotografów/kamerzystów. Staramy się, żeby linki do zespołów były zawsze aktualne, a więc można pooglądać strony zespołów bez problemu.
      Nasza wyszukiwarka pozwala znaleźć zespół po zadanych kryteriach, typu: cena, wolny termin, możliwość dojazdu do określonego województwa. Zapraszam na wolnekapele.net
    • dawid1989ek Re: Zespol na wesele polsko-irlandzkie 14.12.11, 20:06
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka