Dodaj do ulubionych

Wiązanka ślubna?

07.06.11, 13:41
Napiszcie gdzie robiłyście swoje wiązanki i jakie były koszta ja byłam na razie w dwóch kwiaciarniach i usłyszałam odpowiednio 380 i 420 zł.Czy to jest standard że jak kwiaciarka słyszy słowo ślub to w oczach pojawiają im się $
Obserwuj wątek
      • wisniowa84 Re: Wiązanka ślubna? 29.06.13, 16:24
        Ja osobiście zamówiłam w kwiaciarni w realu na struga pod tulipanem. Zapłaciłam 150 złotych, za dużą i piękną wiązankę. Miła obsługa i Pani potrafi dobrze doradzić. Miałam podobnie - gdzie nie poszłam to 200 - 300 złotych za wiązankę. A gdzie butonierka, przypinka??? Najwidoczniej kwiaciarnia zwąchały interes i dawaj cenę w górę na hasło... AAA ślub brałam 15.06.2013.
    • netlady Re: Wiązanka ślubna? 24.07.13, 20:23
      Ja kupowałam w Toscanie na ryneczku Pogodno. Wiązanka była cudna. Przetrzymała ślub, sesję i jeszcze trochę postała. Mimo że wiadomo było, że to bukiet ślubny to za bukiet, wiązankę i ozdobę do włosów zapłaciłam 160 zł. Ogólnie wszystko zależy od tego jakie kwiaty zamówisz, czy trzeba je sprowadzić (jeśli nie ma na nie sezonu to są chyba droższe).
    • aleksasyrenicz Re: Wiązanka ślubna? 25.07.13, 14:28
      Nie orientuję się w sprawie wiązanek ale z całego serca odradZam kwiaciarnie Anturium na Łukasińskiego w Szczecinie która prowadzi pani Grażyna Duraj; w ślubnym ferworze nie spisalam umowy i chciała mnie oszukać na dużą ilość pieniędzy i mało brakowało a zniszczyła by mi samochód swoimi przystrojeniami. Uratowali mnie właściciele domu weselnego swoimi dodatkami. Pozdrawiam
    • talizman100 Re: Wiązanka ślubna? 11.08.13, 20:31
      Odradzam kwiaciarnię leśną gdzie pani za niezbyt wymyślną wiązankę (bez mikrofonu) zawołała 250 zł i do tego nie bardzo potrafi słuchać... Wiązankę zdecydowałam się wykonać w kwiaciarni w pasażu w CH STER i nie żałuję. Wiązanka cudna, byłam miło zaskoczona. Świetne połączenie kolorów i kwiatów. Idealnie komponwała się z suknią i była piękną ozdobą na zdjęciach. Proponowana wiązanka w leśnej (250zł)przy tej wyglądała na zdecydowanie tańszą. Moja kosztowała mnie wraz z butonierką i bransoletką dla świadkowej 120zł :-) Ślub miałam w lipcu 2013. Wiązanka przetrwała wesele i 2 dni później sesję plenerową całodzienną przy 30st i jeszcze trochę w domu postała :) Polecam!!!
    • vectra26 Re: Wiązanka ślubna? 08.07.14, 15:10
      Ja się dogadałam z babeczką z dekoracjenaokazje.pl ze Szczecina. Robili mi całą dekoracje (kościół, sala, auto itd.) dekoracje samochodu dostałam gratis :) Nie wiem czy są najtańsi, ale mogę ich zdecydowanie polecić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka