Dodaj do ulubionych

Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju!

21.09.04, 16:43
Coraz to dochodzą mnie informacje, że któraś kolejna przedstawicielka płci
pięknej decyduje się na wyjazd z naszego kraju z opcją pozostania na stałe za
granicą. A mnie się smutno robi. Wszakże wiadomo, iż Polki najładniejsze są!
Więc czemu podnosić poziom urody innych krajów? Czemu im dawać satysfakcję
obcowania z pięknem? Dlaczego nie u nas? Dlaczego my - Polacy - mamy nie
cieszyć się z Waszej urody? Zostańcie u nas! Bądźcie z nami! Pozwólcie nam
radować się Waszą obecnością - nie ma przecież nic bardziej pocieszającego
niż móc popatrzeć na ulicach na te setki, tysiące, miliony piękny kobiecych
twarzy - naszych Rodaczek. Inaczej będzie w kraju coraz bardziej smutno, aż
do zupełnej zapaści gdzieś w przyszłości...
O to apeluję ja - Qwerty. Ale myślę, że podpisze się pod tym, czynem i
duchem, wielu innych - znajomych i nie. Wysłuchajcie próśb naszych. Bez Was
to już nigdy nie będzie to samo...
Obserwuj wątek
    • lemuriza Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 18:48
      Dziewczyny z tego forum nigdzie nie jadą ( chyba że do dentysty).
      Są takie co wyjechały już, ale to nie przeszkadza być im na forum.
      • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 18:55
        To było do wszystkich. Dla tych co już są poza granicami to i tak nic nie
        zmieni. Ale ile jeszcze jest w Polsce, a chce wyjechać! Więc apel był tak
        ogólnie.
    • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 18:54
      Qwerty! Po co Ci te wszystkie dziewczyny, jak Ty siedzisz w domu i boisz się
      zagadać? :))
      Ja też jestem za tym, by nie wyjeżdżały (nie wyjeżdżali - jak mój ulubiony
      dentysta na przykład :)) ). Nie chcę tu siać defetyzmu, bo sie zaraz narażę
      Caro i paru innym forumowym hurraoptymistom, ale - dopóki młodzi porządnie
      wykształceni ludzie będą mieć problemy ze znalezieniem przyzwoicie opłacanej
      pracy w Polsce, to będą wyjeżdżać. To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem bądź
      jego brakiem. Ludzie w Polsce coraz mniejszą mają cierpliwość do czekania na
      lepsze czasy. Bo kiedy one nadejdą?
      • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 18:58
        Po co zagadywać, skoro i tak kończy się zawsze jednakowo...
        • lemuriza Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:03
          Ciebie naprawdę trzeba porzadnie zlać qwerty.
          Rany, co za pesymizm.
          Kto nie próbuje nie ma nic.
          Trzeba ryzykować w zyciu.

A Tekla ma rację jesli chodzi o wyjazdy, ja się nie dziwę ludziom. Gdybym nie
          miała pracy,ani minuty bym tu nie siedziała. Przykre, przykre ale takie życie.
          • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:07
            Ale to niekoniecznie do pracy. Bo np. takie wyjazdy na studia za granicę
            powiązane z opieką au-pair. To jest przecież oferta dla studentów - czyli osób
            które już w Polsce są na uczelni. W większości na studiach dziennych. A ile
            takich wyjazdów potem się kończy tym, że opiekunka wychodzi za mąż za ojca
            dzieci które niańczyła...
            • lemuriza Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:11
              I znowu jakiś pesymizm?
              Naparawdę będę lać- qwertego za pesymizm, Lobuzka za brak odpoczynku ( uciekaj
              od tych książek i wyluzj się trochę miły), Juniora za to, ze caro nie może
              posłuchać piosenki, Gomeza za to, ze gdzies zniknął, atoba, żeby otrzeźwiał i
              się usmiechnął, bo cos smęci za bardzo. Legia Pany atob!
              Dziewczyny oszczedzę bo są dzielne, były u dentysty:). No i caro oszczedzę, bo
              ma dobry humor, ale to napewno załuga Aniołka.
              • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:12
                Tylko nie pasem - proszę....
              • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 07:50
                lemuriza napisała:
                No i caro oszczedzę, bo
                > ma dobry humor, ale to napewno załuga Aniołka.

dzięki:))))bałem się!:)) Ale ja tak naprawdę robię dobrą minę do złej gry!:
                (((Też jestem depresyjny!Aniołek nie może sobie rady ze mną dać!Ech,ty
                życiu,życiu..(skąd to jest?)
        • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:08
          Oj! a kiedy ostatnio próbowałeś?
          Ty chyba z góry zakładasz, że będzie żle, a to implikuje niepowodzenie. A
          zresztą - pisałam kiedyś, że i dziewczyny zagadują... Tylko - kobiecie głupiej
          odnieść porażkę, facetom jakoś bardziej przystoi. Więc - nie zrażaj się.
          • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:10
            Tak. A jak się już raz na rok odważę, to efekt jest znany: zajęte.
            • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:26
              Odważaj się częściej, to Ci się statystyka poprawi.
              Stanowco za rzadko - raz na rok!
              • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:28
                Z moim szczęściem to na nawet jakby się trafiła w końcu okazja żeby częściej,
                to i tak wynik będzie pewnie taki sam. A ja znowuż nie jestem z ztakich, żeby
                na siłę. Zajęte, to zajęte, więc przepraszam i do widzenia.
                • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:32
                  Qwerty! Nie gadaj o swoim szczęściu (czy pechu w tej dziedzinie raczej), tylko
                  próbuj częściej.
                  Raz na rok to kiedy? Na Wielkanoc? :)) Może spóbuj chociaż w Boże Narodzenie
                  dodatkowo?
                  • lemuriza Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:40
                    qwerty, a wiesz , że ja zazwyczaj właśnie byłam inicjatorem? Chociaż niby
                    kobiecie nie wypada.
                    a tak to pewnie bym czekała i czekała, bo trafiałam chyba na jakichs takich jak
                    Ty, nieśmiałych, wystraszonych.
                    Tekla dobrze mówi.
                    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:57
                      Ale żeby tak trafić to trzeba mieć szczęście. A tego - jak już wyżej napisałem -
                      najwyraźniej nie mam.
                  • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:55
                    Boże Narodzenie to rodzinne święto i się nie chodzi po cudzych domach, ani nie
                    włóczy po ulicach czy lokalach w tym czasie. Więc odpada. :-P
                    • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 19:59
                      qwerty.tarnow napisał:

> Boże Narodzenie to rodzinne święto i się nie chodzi po cudzych domach, ani
                      nie
                      > włóczy po ulicach czy lokalach w tym czasie. Więc odpada. :-P

Może - w Dzień Dziecka w takim razie?
                      • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 20:00
                        Z nieletnimi? No wiesz...
                        • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 20:01
                          Czy ja cos takiego mówię?????? :))
                          • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 20:03
                            Na pewno nie 14 lutego, bo to z założenia już odpada (poza tym ten dzień to mi
                            się bardziej kojarzy z tym, że o mało wzroku nie straciłem).
                            • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 20:07
                              No - masz jeszcze Dzień Matki, Wszystkich Świętych, Boże Ciało, Dzień bez
                              Papierosa, Dzień bez Samochodu...
                              OOO! I 22 Lipca!!!!!!
                              • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 20:11
                                Dzień Matki - no, ale ja raczej bym pannę wolał.
                                Wszystkich Świętych - takie nie nastrojowe.
                                Boże Ciało - nie, bo w procesji nie będę tak wśród ludzi zaczynał.
                                Dzień bez Papierosa - nie dotyczy (a raczej dotyczy zawsze, więc to nie święto)
                                Dzień bez samochodu - to już jutro. A jutro zdecydowanie siedzę w domu (bo
                                skoro bez samochodu, to gdzie się ruszę?)
                                Pozostaje 22 Lipca, bo się słodko kojarzy. No i lato. Ale z drugiej strony, to
                                już połowa lata. Więc i połowa wakacji. Więc o tyle mniej czasu i ładnej
                                pogody...
      • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 21.09.04, 20:27
        teklat napisała:

> jak Ty siedzisz w domu

Ale gdzie ja mam wyjść? Dużo łatwiej mówić, jak się mieszka tak jak Wy. A tu...
        • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 08:05
          qwerty.tarnow napisał:

> teklat napisała:
          >
          > > jak Ty siedzisz w domu
          >
          > Ale gdzie ja mam wyjść? Dużo łatwiej mówić, jak się mieszka tak jak Wy. A
          tu...

Hej,stary,bo już się pogubiłem!Co to znaczy "a tu.."?Przecież nie mieszkasz na
          Czukotce!
          Całkiem poważnie - ja jestem w tym względzie(męsko - damskim)
          determinista.Hołduję powiedzeniu mojego katechety "każda potwora znajdzie swego
          amatora".Ale wyjść z chałupy trzeba!Kino,koncert,wernisaż...podumaj!sporo jest
          pozaknajpianych okazji.Jest jeszcze jedno cholerne powiedzenie:"każdemu to,na
          czym mu najmniej zależy".Nienawidzę tego,ale czasem myślę,że się sprawdza!To by
          znaczyło,że należy przestać myśleć o problemie.Rozwiązanie przyjdzie samo!Czy
          tak,czy tak,każdy z nas ze swoimi bólami i tak pozostanie SAM! Ale Cię
          pocieszyłem,co?
          • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 10:13
            caro333 napisał:

> Czy tak,czy tak,każdy z nas ze swoimi bólami i tak pozostanie SAM!

"Łomatko!" - pozwolisz, że zacytuję Twóją ulubioną kwestię.
            To gdzie sprzedają tę broń? :-P
          • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 10:17
            caro333 napisał:

> Kino,

Nie ma

> koncert

Nie ma

>wernisaż

Nie ma

>sporo jest pozaknajpianych okazji

Też nie ma.
            • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 10:48
              Teraz ja zacytuję Caro... Łomatko!!!!!
              Ty, Qwerty, chyba masz dziwny dar piętrzenia trudności.
              A Caro ma też trochę racji z tym, że im mniej nas coś w tej dziedzinie obchodzi,
              tym więcej się dzieje... Tylko to jest trochę tak jak z grami liczbowymi - jak
              się nie gra, to się nie daje Panu Bogu szansy, by nam pozwolił wygrać.
              • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 10:53
                Ale zbyt często tego kuponu też nie można wysyłać, bo to wtedy już zaczyna się
                hazard i uzależnienie. :-P
                • lemuriza Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 11:03
                  nie wszystkie uzaleznienia szkodzą:)
                  sprawdzone!
              • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 11:02
                Tekla jak zwykle trafiła w sedno.Bo ja tez chciałem zakrzyknąć wielkim głosem
                ŁOMATKOOOOOOOO!!!!!!Drzwi - nie ma,schodów - nie ma,ulicy- nie ma,parków - nie
                ma!Qrde!Tarnowa może też nie ma?!
                • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 11:04
                  PS.:))))))))
                • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 11:11
                  caro333 napisał:

> Drzwi - nie ma,schodów - nie ma,ulicy- nie ma,parków - nie
                  > ma!Tarnowa może też nie ma?!

No, któryś z filozofów mówił, że wszystko wokół to tylko wyobrażenie i świat
                  realny nie istnieje...
                • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 11:13
                  caro333 napisał:

> Drzwi - nie ma,

Są!

> schodów - nie ma,

Są!!!

> ulicy- nie ma,

Powiedzmy, że nazywa się to droga, nie ulica.

> parków - nie ma!

No, nie ma!
                  • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 11:34
                    Cholerka... zaczynam podejrzewać, że Qwerty'ego na nasze spotkanie zwolnili na
                    chwilę z aresztu....
                    A co ze spacerniakiem, Qwerty?
                    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 11:36
                      Też nie ma (oddział dla zdesperowanych). Poza tym po słynnej ucieczce
                      Najmrodzkiego w 1988 (chyba) zabrali mi łopatę i z podkopu nici.
                      • tradycja1 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 14:43
                        A tam gdzie qwerty mieszkasz to nie ma wolnych kobiet?
                        Poza tym od zawsze wydawalo mi sie ze masz strasznie duze wymagania wzgledem
                        kobiety.Tej kobiety.
                        • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 15:22
                          W tym,co pisze Tradycja jest chyba coś na rzeczy...:)
                          • tradycja1 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 15:42
                            Skoro sie znamy juz to moge powiedziec...ze odczulam ze qwerty ma scisle
                            okreslony ideal i tylko takiej szuka.
                            Moge sie mylic ale tak czuje.
                            • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 15:52
                              Ja czuję,że mam bardzo podobny:
                              oddana,czuła,wierna,wyrozumiała,wybaczajaca,domatorka,hobby-kulinaria,prace
                              domowe(i poniekąd-seks:))...:)))Łojojoj...a to się Tekla po mnie przejedzie!:)I
                              inne Panie może też!Ale jeśli Qwerty sie nie ulęknie i stanie po mojej
                              stronie,odeprzemy jakoś przewidywane ataki!:)W ramach harców przed bitwą rzucam
                              głeboko przemyślane hasła : "kobieta jest najlepszym przyjacielem człowieka!
                              Mężczyzna największym skarbem kobiety!Jak chłop baby nie bije,to babie wątroba
                              gnije!(autentyk)Monogamia ze względów biologicznych jest dla mężczyzn nie do
                              zniesienia i kobiety(światłe) powinny o tym wiedzieć!"Łomatko!!!Ale się będzie
                              działo!:)))))
                              • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 16:32
                                Pierwsze 8 cech - może być. Dodałbym jeszcze: spokój ducha i wesołe
                                usposobienie. No i wady żeby miała. Bo jak nie będzie miała - znaczy
                                kłamczucha. A co będzie więcej - to już kwestia drugorzędna.
                              • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 18:08
                                caro333 napisał:

> oddana,czuła,wierna,wyrozumiała,wybaczajaca,domatorka,hobby-kulinaria,prace
                                > domowe(i poniekąd-seks:))...:)))Łojojoj...a to się Tekla po mnie przejedzie!:)

tyż mi hobby - prace domowe i kulinaria... Takie hobby to tylko prosty męski
                                umysł może zrodzić. By the way - czy mając na myśli prace domowe wliczasz w to
                                prace elektryczno-hydrauliczne? Pewnie tak, bo najbardziej ekskluzywne
                                i "sofisticated" męskie hobby to oczywiście leżenie na kanapie z gazetą?

Poniekąd seks???? A co to znaczy "poniekąd?????

A co do reszty Twoich głębokich (jakże!!!!!) przemyśleń - to nawet mi się nie
                                chce ich komentować.

A wiesz dlaczego stworzenie pierwszych ludzi odbywało się w takiej a nie innej
                                kolejności? Bo najpierw stworzono prototyp człowieka, a potem dopiero jego
                                lepszą wersję.
                                Dopóki nie pozbędziecie się panowie wschodnioeuropejskich stereotypów nie macie
                                co marzyć o mentalnym wejściu do Unii Europejskiej. Ot co!!!!!!!
                                • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 20:26
                                  teklat napisała:

> Bo najpierw stworzono prototyp człowieka, a potem dopiero jego lepszą wersję.

Lepszą wersję w kolorze blond i z niebieskimi oczami i osadzono na terenie
                                  Germanii. Gdzieś już to słyszałem... ;-D

> Dopóki nie pozbędziecie się panowie wschodnioeuropejskich stereotypów nie
                                  > macie co marzyć o mentalnym wejściu do Unii Europejskiej.

Wschodnioeuropejskie maniery związane są z upodobaniem do Słowianek. A jeśli
                                  mam być w UE bez Słowianek to ja dziękuję i wolę być wtedy poza. :-P
                                  • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 22:08
                                    qwerty.tarnow napisał:

> > Lepszą wersję w kolorze blond i z niebieskimi oczami i osadzono na terenie
                                    > Germanii. Gdzieś już to słyszałem... ;-D

To se jej tam szukaj, w tej Germanii... Pewnie to jedna z tych, co wyjechały
                                    nie doczekawszy się żadnej akcji ze strony młodzieńców nałogowo przesiadujących
                                    w domu :))))))))
                                    >
                                    >
                                    > Wschodnioeuropejskie maniery związane są z upodobaniem do Słowianek. A jeśli
                                    > mam być w UE bez Słowianek to ja dziękuję i wolę być wtedy poza. :-P
                                    >
                                    Wschodnioeuropejskie maniery polegają na całowaniu kobiety w rękę i
                                    przepuszczaniu jej w drzwiach przy równoczesnym pozwalaniu, by targała tony
                                    zakupów, miała hobby polegające na staniu przy garach oraz nazywaniu jej
                                    najlepszym przyjacielem człowieka.
                                    Polegają również na tym, by kobieta na równorzędnym stanowisku zarabiała mniej
                                    od faceta oraz dawała sobie sama radę z dziećmi, bo jej pan i władca odszedł w
                                    siną dal, a pastwo wschodnioeuropejskie postanowiło zrezygnować z funduszu
                                    alimentacyjnego.
                                    Wkurzyłam sie tą słowiańszczyzną....
                                    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 22:46
                                      W Germanii szukać nie mogę, bo meine sprache w tym języku jest niezbyt mocne. A
                                      ze Słowianką to się człowiek zawsze dogada (nawet jesli słowo akurat coś innego
                                      znaczy - jak z językiem czeskim, którego przykłady krążyły po tym forum gdzieś
                                      ponad rok temu).
                                      Co do całowania w rękę - dobrze że na spotkaniu nie dałem plamy, pamiętając o
                                      tej dyskusji, która tu również kiedyś na tym forum dawno temu była w tej
                                      kwestii ;-) A Caro wtedy jeszcze nie było i teraz się biednemu niezasłużenie
                                      dostaje za niewiedzę :-(((
                                      Co do nierównych płac - jam temu nie winien. A jakby co to mogę płacić nawet
                                      nie równo, ale i więcej! Dzieci mogę pobawić (nawet wolałbym to niż jakąś
                                      głupią pracę zupełnie odstającą od marzeń) - bo nawet byłoby mi szkoda, że
                                      straciłbym widok jak dorastają, zmieniają się, wymmyślają wciąż nowe rzeczy, i
                                      przede wszystkim - pocieszne są.
                            • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 16:07
                              Jak już wyżej napisałem - ideału nigdy nie ma. Są tylko wyobrażenia - jakieś
                              granice - wg których można się kierować...
                        • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 16:05
                          tradycja1 napisała:

> A tam gdzie qwerty mieszkasz to nie ma wolnych kobiet?

Może i są. Ale jak dotąd trafiały się tylko zajęte.

> masz strasznie duze wymagania wzgledem kobiety

Wymagania? Bo ja wiem. Każdy pewnie ma coś tam wymyślone. Ale wszystko i tak
                          zaciera się w praniu...
                          • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 16:23
                            No,dobra,Qwerty, a jak ocenisz mój zarys ideału kobiety - towarzyszki życia
                            człowieka?
                            • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 16:26
                              Chwila - pracuję nad tym wpisem.
                              • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 16:47
                                Już Ci odpowiedziałem - wpis z 16.32.
                                • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 16:59
                                  Acha!OK!Zgoda!Ale wiesz...z wad to może być np.pieprzyk na lewym
                                  pośladku...albo pamięć troszkę krótka....O! okulary może nosić!Wadę wzroku
                                  znaczy, może mieć...
                                  • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 17:55
                                    Dech mi zapiera od czytania tych Waszych bredni!!!!!
                                    Seksiści dwaj.
                                    • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 18:10
                                      A Twoje głębokie przemyślenia na temat kobiet skomentowałam gdzieś wyżej...
                                      szukaj se, jak Ci się chce...
                                      • lubona Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 18:34
                                        A za mnie nich powiedzą te aforyzmy:

Kobieta jest arcydziełem wszechświata.

Nie wiem, czy Bóg stworzył kobietę, ale jeśli tak, to wiedział po co...

Kobieta jest przyszłoscią mężczyzny
                                        Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów

Jeżeli kobiety są wcieleniem diabła - to kim są mężczyźni ?
                                        Tylko kobiety dorastają, mężczyźni nie dorośli nigdy
                                        Na początku wszystkiego co wielkie znajdziesz kobietę
                                        Kobieta jest arcydziełem wszechświata

Dobra i na koniec:

"Polska zawsze była krajem fajnych kobiet i marnych mężczyzn."
                                        /T. Konwicki/
                                        • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 19:40
                                          Lubona napisała:

"Polska zawsze była krajem fajnych kobiet i marnych mężczyzn."
                                          /T. Konwicki/

Nic dodać, nic ująć....
                                          • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 20:16
                                            > "Polska zawsze była krajem fajnych kobiet i marnych mężczyzn."

Przy założeniu, że Kopernik była kobietą (już nieistniejący banknot 1000 zł
                                            prezentował Mikołaję Kopernikę w pięknej fryzurze z długimi włosami :-P )
                                          • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 07:43
                                            Oooo..A jak sie nazywa seksizm w damskim wydaniu?:)
                                          • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 07:54
                                            teklat napisała:

> Lubona napisała:
                                            >
                                            > "Polska zawsze była krajem fajnych kobiet i marnych mężczyzn."
                                            > /T. Konwicki/
                                            >
                                            > Nic dodać, nic ująć....

> Dodać,dodać..:gdzie diabeł nie może,tam babę pośle..:))
                                            >
                                            >
                                        • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 07:42
                                          Lubonko!Na wszystko zgoda,tylko co ten Konwicki?...
                                    • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 07:47
                                      teklat napisała:

> Dech mi zapiera od czytania tych Waszych bredni!!!!!
                                      > Seksiści dwaj.

Wiedziałem,że sie będzie działo,jak Tekla wróci...:)))
                                  • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 20:20
                                    caro333 napisał:

> Acha!OK!Zgoda!Ale wiesz...z wad to może być np...

Z wad takich to i może być drobny tatuaż gdzieś (egzemplarz oznakowany -
                                    species wg kodeksu cywilnego - nie podlega wymianie :-P ).
                                    Okulary? Czemu nie. Zawsze można zastąpić soczewkami kontaktowymi. Albo i
                                    wyleczyć można.
    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 20:36
      Pozostawiając kwestie ideologiczne i doktrynalne na boku - do osobnej dyskusji -
      dalej chciałem przywołać zasadniczy temat: kto jeszcze podzieli zdanie, kto
      przyłączy do głosu wołającego na pustyni?
      • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 22:26
        qwerty.tarnow napisał:

> Pozostawiając kwestie ideologiczne i doktrynalne na boku - do osobnej
        dyskusji
        > -
        > dalej chciałem przywołać zasadniczy temat: kto jeszcze podzieli zdanie, kto
        > przyłączy do głosu wołającego na pustyni?

Pewnie nikt, bo część w Germanii, a część stawia opór seksizmowi panoszącemu
        się na tym forum... Ktoś musi.
        • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 22:48
          Pytanie było do męskiej części czytających. :-P
          • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 23:08
            To poproś Kopernika, może Ci odpowie:)))
            • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 22.09.04, 23:24
              Koperniku, Koperniku - wpisz coś w naszym pamiętniku... :-D
              • lemuriza Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 07:54
                Drodzy Panowie - ideał kobiety to taka kobieta , która zechce z Wami zostać:).
                I tyle.

A tak na poważnie to jednak myślę, ze nieźli z Was prowokatrzy, czemu mi tu
                Teklę denerwujecie, co?
                ( no to hobby kulinarne caro..... wiesz hobby to jest jak cos ktoś coś robi bo
                lubi i ma z tego przyjemność, ale jak robi bo musi, bo coś jeść trzeba, to już
                całkiem co innego:().
                • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 11:02
                  lemuriza napisała:

> ideał kobiety to taka kobieta , która zechce z Wami zostać

O! Pewnie! Zgadzam się!
          • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 07:52
            qwerty.tarnow napisał:

> Pytanie było do męskiej części czytających. :-P

Wiesz,ja trochę za stary jestem,żeby Cię w tym wołaniu
            wesprzeć.Ogólnie,oczywiście jestem ZA.Ale przyznawać sie do tego głośno...Zaraz
            Tekla przeczyta i co?..
            • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 11:03
              To wtedy jakby co jesteś "za, a nawet przeciw". ;-)
        • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 07:46
          teklat napisała:
          >
          >(...) część stawia opór seksizmowi panoszącemu
          > się na tym forum... Ktoś musi.
          >
          > No,uwielbienie dla kobiet w ogólności i w każdym szczególe ktoś tu nazywa
          seksizmem!No,nie!
          • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 07:59
            Dobra!Dziewczyny, kajam się:Einstein była kobietą!:)))
            • lobuzek1 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 08:03
              A Curie - Skłodowska też!
            • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 11:04
              Za to na pewno - i wbrew wszelkim pogłoskom - Stanisława Walasiewicz była
              kobietą.
              • lubona Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 15:41
                qwerty.tarnow napisał:

> Za to na pewno - i wbrew wszelkim pogłoskom - Stanisława Walasiewicz była
                > kobietą.

A Nikifor? ;)))
                • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 15:50
                  Nikifor - ale w filmie czy w rzeczywistości?
                  • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 15:54
                    W ogóle :)))
                    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 16:01
                      To w ogóle, to odpowiem jak Marian do Heli: "Oczywiście" :-P
                      • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 16:06
                        Dla pełnej zrozumiałości to mogę odpowiedzieć dodatkowo: "No". ;-D
                        • lubona Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 16:12
                          I o to chodzi, i o to chodzi...
                          • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 23.09.04, 18:51
                            Znaczy że co chodzi? Że odpowiedź politycznie poprawna, bo ani na tak, ani na
                            nie? :-D
    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 24.09.04, 20:09
      A ja chciałem jednak z powrotem wątek przypomnieć. Bo co z tego, że "UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY !" skoro żeby je
      zobaczyć to po obcych krajach trzeba będzie jeździć? Bo w takim tempie to od
      nas wszystkie wyemigrują. :-(((
      • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 24.09.04, 20:36
        qwerty.tarnow napisał:

> skoro żeby je zobaczyć to po obcych krajach trzeba będzie jeździć? Bo w takim
        tempie to od nas wszystkie wyemigrują. :-(((

hehe... przecież twierdziłeś, że i tak nie wychodzisz z domu, więc czy one są,
        czy ich tu nie ma, to Ci "za jedno"...
        A może Ty gdzieś w domu trzymasz jakąś pięknotkę, która chce wyjechać - i stąd
        ten jęk duszy?
        • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 24.09.04, 20:41
          Tak trzymam. I jeszcze jej nie zdążyłem powiedzieć, że II wojna to się jednak
          już skończyła...
          A poza tym to wychodzę z domu. Tylko, że na niewielkie odległości (bo dalej nie
          mam się po co wybierać).
          • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 24.09.04, 20:46
            qwerty.tarnow napisał:

> A poza tym to wychodzę z domu. Tylko, że na niewielkie odległości (bo dalej
            nie mam się po co wybierać).

Rozumiem, że w tej niewielkiej odległości od domu spotykasz te wszystkie
            dziewczyny, które żal byłoby wypuścić z kraju? :))) No to - do dzieła! I nie
            raz do roku.
            • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 24.09.04, 22:44
              Nie wszystkie. Ale właśnie jak już się trafi, to albo zajęta, albo wyjeżdża,
              albo coś tam jeszcze. Ciężko utrafić... ;-)
              • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 24.09.04, 23:28
                To "cos tam jeszcze" wydaje się najbardziej interesujące... Ki diabeł?
                • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 25.09.04, 10:08
                  "Coś tam jeszcze" = zbiór innych niesprecyzowanych (i niemożliwych do
                  zdefiniowania) w tym momencie przypadków, które uniemożliwiają rozwój dalszy
                  sytuacji. ;-)
                  • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 25.09.04, 12:50
                    Ale się wyłgał,co, Teklo?!
                    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 25.09.04, 13:21
                      Nie wyłgał, tylko podał próbę definicji pojęcia. :-P
    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 04.10.04, 22:03
      Apel ciągle aktualny. Bez Was będzie tu smutno i źle. ;-(
      • caro333 Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 05.10.04, 07:15
        Popieram,popiwram,a jakże! Byle tylko trzymać je z dala od takich ekstremistek
        jak ...no,wszyscy wiedzą.:))
        • teklat Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 05.10.04, 09:01
          caro333 napisał:

> Popieram,popiwram,a jakże! Byle tylko trzymać je z dala od takich ekstremistek
          > jak ...no,wszyscy wiedzą.:))

Hmmmmmmmm......
          ??
    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 16.10.04, 13:44
      No, dziś choć jeden pozytywny przykład spotkałem - wyjazd za granicę, ale
      zdecydowanie tylko czasowo. Można by rzec że krótkoterminowo nawet. :-D
      No i dobrze! Bo kto nam w kraju by pozostał?
      • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 19.10.04, 17:19
        Jest jeszcze lepiej! Ten powyższy przykład w kraju zdecydował się pozostać! :-D
    • qwerty.tarnow Re: Dziewczyny - nie wyjeżdżajcie z kraju! 01.11.04, 19:51
      Kolejny argument za tym by pozostać w kraju to ten przywołany w tym wątku. Tamci panowie rzeczywiście mają w
      głębokim poważaniu nasz kraj, to po co robić ich krajowi lepiej?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka