Dodaj do ulubionych

Zespół cieśni nadgarstka - gdzie operować?

20.11.17, 18:36
Witam

Mój tata ma zdiagnozowany przez zakład medycyny pracy zespół cieśni nadgarstka. Powinien udać się na operację, stąd moje pytanie: gdzie się udać? Słyszałem, że na NFZ terminy są już na 2019r, ale to nie potwierdzone info. Gdyby się to potwierdziło, będzie musiał iść prywatnie na zabieg. Stąd moje pytanie: czy może ktoś polecić dobrego ortopedę, wykonującego tego typu zabiegi, przyjmującego w Tarnowie? Będę wdzięczny za informacje.
Obserwuj wątek
    • lidka6897 Re: Zespół cieśni nadgarstka - gdzie operować? 30.03.18, 17:55
      Poczytaj sobie o bezoperacyjnym leczeniu cieśni nadgarstka. Jest taka innowacyjna metoda "BP" . Poszukaj w google. Takie operacje nie zawsze się udają. Sporo czytałam na ten temat. Nieraz objawy cieśni mijają po nacięciu, ale ręka jest nie w pełni sprawna,więc warto się nad tym dobrze zastanowić.
    • dagadagmara Re: Zespół cieśni nadgarstka - gdzie operować? 02.11.20, 16:25
      Ja operowałam swój nadgarstek w Klinice Nadgarstka w Poznaniu. U mnie już była sytuacja na tyle poważna, że bez zabiegu się nie obyło. Wiem jak potrafi dokuczyć taki ból dlatego każdemu kto ma podobne problemy polecam tą klinikę. Ja żałuję że wcześniej nie zdecydowałam się na zabieg bo różnica jest kolosalna a okres rekonwalescencji wcale nie był taki uciążliwy jak się obawiałam i nie trwał długo. Mnie operował dr Jędrzej Kosmowski który świetnie wytłumaczył mi na czym ma polegać zabieg i jak dbać o ranę po zabiegu. Wszystko przebiegło w bardzo życzliwej atmosferze, praktycznie bezstresowo. Świetne miejsce i świetni fachowcy!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka