Dodaj do ulubionych

Hala logistyczna w lubelskim

29.07.11, 11:06
Witam, poszukuję magazynów logistycznych na terenie województwa lubelskiego, im więcej tym lepiej, najlepiej aby nie było < 3000m2. Poszukujemy miejsca przeładunkowego na przewóz towarów na południowy wschód, jeśli w Twojej okolicy jest na wynajem magazyn to napisz tutaj jego namiary
Obserwuj wątek
    • Gość: Zbychu Re: Hala logistyczna w lubelskim IP: *.inaddr.intergenia.de 29.07.11, 19:32
      Pomysł z województwem jest dobry, brakuje tam na moje magazynów a im więcej będzie zapełnionych, tym większa szansa, że wybudują kolejne. Kurcze przecież takie ładne jest tam miejsce do importu/eksportu na wschód. Spróbuj skorzystać z firm i wyszukiwarek pomieszczeń magazynowych, np. znalazłem taką: www.jartom.pl
      • Gość: Jankowski Re: Hala logistyczna w lubelskim IP: *.pl 30.07.11, 19:43
        Zgadzam się co do firmy Jarom, obeznani w logistyce stwierdzą tak samo jak ja, to naprawdę solidna firma, dla której liczy się klient a nie tylko kasa jak w większości miejsc.........
        • Gość: Jankowski Re: Hala logistyczna w lubelskim IP: *.pl 30.07.11, 19:43
          Chodziło mi oczywiście o firmę Jartom www.jartom.pl przepraszam za literówkę....
        • Gość: jubilat Re: Hala logistyczna w lubelskim IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 15:23
          No przyznam, że Jartom się spisuje nieźle. Mają dobrą ofertę i wyszukiwarkę na stronie. Może grafiką nie przyciąga, ale za to treścią :)
          • Gość: designer Re: Hala logistyczna w lubelskim IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.11, 22:28
            Popieram jubilata. Grafika niestety odrzuca mogliby poprawić wygląd strony a najlepiej zainwestować w całkowicie nowy design. Co do treści nie mam zastrzeżeń, jest tego multum. pzdr
            • Gość: -.- Re: Hala logistyczna w lubelskim IP: *.1and1.pl 27.08.11, 18:35
              Nie przesadzajcie, strona to nie wszystko. Ważne, że pod względem treści strona jest na wysokim poziomie.
              • herkson Re: Hala logistyczna w lubelskim 28.11.11, 18:18
                Sprawdzałeś na www.maxima.jartom.eu/ ? Mają bardzo dużą bazę powierzchni magazynowych - na pewno znajdziecie coś odpowiedniego pod wasz biznes.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka