Dodaj do ulubionych

Chełm/Krasnystaw - wysyłanie/odbieranie listów

IP: *.rudcom.pl 18.02.14, 23:12
Witam, krótkie informacje o projekcie:

Jest to uczestnictwo w panelu (badaniu marketingowym) wynagradzane punktami (wymiennymi na nagrody, bony podarunkowe ect). W zależności od liczby listów, jest możliwe uzyskanie nawet bonu na 50 euro w 4 miesiące.

Zainteresowanym mogę podać szczegóły – proszę pisać na mojego maila: malcoolmx@wp.pl

Proszę przysłać w mailu swój kod pocztowy, imię i adres mailowy (który posłuży Państwu do późniejszej rejestracji i na który mogę wysłać informacje szczegółowe).

Poszukuję kilku uczestników i trzeba mi ich zebrać do 21.02.2014, potem nie będzie to już mi potrzebne.

W skrócie warunki przystąpienia do programu są takie:
1. trzeba mieszkać w domu jednorodzinnym (wielorodzinnym) lub budynku mieszkalnym z imienną skrzynką na listy przychodzące, (co by listonosz miał je gdzie zostawić, wrzucać); kod pocztowy jest weryfikowany podczas rejestracji;
2. mieć dostęp do Internetu, aby codziennie być w stanie zaraportować o otrzymaniu listu/ wysyłce listów/ sprawdzić status wysyłanego listu;
3. być w stanie codziennie /w wyznaczonych dniach/ wrzucać do określonej przez siebie skrzynki na listy wychodzące (zazwyczaj są umiejscowione przy placówkach Poczty P.);
4. Uczestnicy nie być powiązanym w żaden sposób z narodowym usługodawcą pocztowym (czytaj Pocztą P.);
5. Uczestnicy nie mogą mieszkać w akademikach, internatach ect.
6. Znajomość angielskiego na poziomie A2/B1 wystarczy (komunikaty są po angielsku, ale bardzo przyzwoitym językiem).

A zadanie polega na wysyłaniu w określonych dniach przygotowanych przez Projektodawcę listów i odbieranie listów od innych uczestników.

Ogólnie to fajna sprawa, tylko trzeba być rzetelnym – wysyłać w określonych dniach listy, raportować o listach przychodzących (żeby to badanie miało sens). Domyślam się, że jakby ktoś chciał zrobić przekręt to oni sami to wykryją i wykluczą z tego programu (raporty aktywności dostaje się co tydzień, jest również wstępny okres „testowy” ect.).

Zapraszam do kontaktu.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka